saskumushais_38

Virietis (38)
iepazīties ar saskumushais_38

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
Tā sāpe jau tajā ka līdz ar šo sievai vispār viss kas saistīts ar "TO" nepako negribas.. Kā lai ar to sadzīvo, cik ilgi tas tā var vilkties? Vai visu turpmāko dzīvi jādzīvo celebātā? :) Cenšos kaut...

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kopdzīve, dzīve bez seksa.
Mjā.. saprotu kā tas ir ja viens grib, bet otrs negrib un tam ir pilnīgi vienalga..

Klikšķis !?
Pašas sievietes ir šo vārdu izdomājušas.. tā tik visur to var sastapt un izlasīt.. gan te ir bijušas tēmas.. gan žurnālos.. gan citur internetā.. Manuprāt tas ir tad kad sievietei vīrietis tik ļoti piesaista/iepatīkas ka ne pa ko citu vairs nedomā un viņš ir viņai ideāls visu citu vīriešu priekšā...

Ticiiba milestiibai
Bet vairums vīriešiem ir tāda loģika.. ko sievietes nekad īsti neizprot.. tāpēc jau ir tas teiciens ka vīrieši un sievietes ir no dažādām planētām.. Un es neteiktu ka man nav vajadzīga ģimene un attiecības.. bet bez nesaskanīga seksa(vai vispār bez tā) tas nav normāli.. un attiecības diezvai ilgi turpināsies..

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Nu re.. es nesmēķēju un nedzeru.. bet manai sievietei esmu apnicis..jūtas nav.. :( viņai redz patīk kaimiņu onka kas smēķē un vienmēr zem grādiem.. bet toties daiļrunīgs.. ah.. kur dzīvē taisnība?

Beznosacījuma mīlestība?
Piekrītu arī av2.. super seks tiešām baigi ietekmē vīrieti.. vismas ja to izbaudi ar savu sievieti.. tad galvā ir domas tikai par viņu.. un nav jāfantazē par citām.. Ja ir lieliska saskaņa tajā jomā tad ar ir motivācija un prieks visās citās jomās..

Beznosacījuma mīlestība?
Bet vai vispār reāli var būt beznosacījumu mīlestības attiecības.. vai tas ir tikai filmās un pasakās?

Beznosacījuma mīlestība?
Diemžēl beznosacījuma mīlestība ir iespējama ja jūtas ir abiem vienam pret otru.. Ja tas ir tikai vienpusēji tad tam nelaimīgajam mīlētājam nākas rēķināties ar visiem iespējamiem nosacījumiem un vienmēr jau būs pa maz.. tam kam tās jūtas nav jau liekas ka viņš tā upurējas jo pacieš to nelaimīgi iemīlējušos..

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
13:43 "vellata" puķes es māku dāvināt.. pa retam arī kādu dāvaniņu.. tāpat arī visus citus saimniecības darbus.. palīdzu bērniem ar mācībām.. nu daudz ko daru.. nav tā ka "kuli kasu".. man pat brīžiem nav laika piesēsties pie TV... ..varbūt ta man jādara vēl vairāk lai sievai vispār nekas nav jādara.. un tad viss notiksies?

Ko darīt sievai ja vīrs kļūst impotents?
Labi ka kâds iespaidojas no manas tēmas.. Piemēram ja kaut kas tāds notiktu ar mani.. neatteiktos jebkādos citos veidos apmierināt sievu.. Bet ja tā.. vai tad ārsti neko nevar līdzēt.. Dzīves veids jau ar daudz ko iespaido..

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
Paldies pa viedokļiem.. būs ko padomāt.. Un kas te cenšas mani noniecināt drošvien pašas smagi vīlušās vīriešos.. neesmu es neiejūtīgs nezvērs kas par sevi..savu baudu.. vien domātu.. kas te min ja nu man kas tāds iestātos.. tad vienalga es padomātu par sievietes labsajūtu ar savādākām metodēm.. :) ..diemžēl man ar sanāk gadījums ka tās jūtas atdzisušas.. bet sieva tomēr mani zaudēt un laist...

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
..var teikt ka diezgan rūgta pieredze.. jo vairāk tie gadi pagājuši jo švakāk.. nu jau praktiski nekā.. 12 gadi pagājuši.. bet vienalga es viņu apķeru, samīļoju, pieskaros, noglāstu, iedodu bučiņu uz vaiga... jo viss cits viņai vienkārši negribas un ir tjip pretīgi.. :( ..diez vai es tā ilgi izturēšu.. un ka tik attiecības neizjūk..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu