saskumushais_38

Virietis (38)
iepazīties ar saskumushais_38

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
Tā sāpe jau tajā ka līdz ar šo sievai vispār viss kas saistīts ar "TO" nepako negribas.. Kā lai ar to sadzīvo, cik ilgi tas tā var vilkties? Vai visu turpmāko dzīvi jādzīvo celebātā? :) Cenšos kaut...

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

"sarakstes attiecibas"
jā, piekrītu, ne visi ir diži un lieli daiļrunātāji. sarakstoties tomēr var vairāk piedomāt ko un kā labāk pateikt/izteikties, kas varbūt dzīvajā neizdotos tik labi.... bet jā agrāk vai vēlāk tomēr vajag satikties, tāda plika sarakste diez vai ilgi var turpināties, kaut gan visādīgi var būt.. Par to vilšanos arī taisnība, kad satiekās tad priekštats uzreiz cits, bet laiks sarakstē tomēr ir...

Zivs+ vēzis.... saderība...
Nu te vezitis dzīvo ar zivteli kopā jau 14 gadus. Grūti teikt vai ideāli saderam vai nesaderam. Kā kuru brīdi. Ir kāpumi, ir kritumi. Šobrīd gan liekas ka atiecības sāk šķobīties.

Dejošana.
Parasti necenšos ateikt sievietei ja viņa vēlas aiziet uz balli un izdejoties.. kaut gan citreiz jau uznāk slinkums.. Kādreiz pat interesese pēc pašam priekš sevis patika pamācīties moderno deju elementus...

Par izvirtuļiem.
Epifanija, kā ta tu tiksi pie darīšanas ja visas sievietes ir tik ļoti izvēlīgas... visus vīriešus uzskata pa seksuālajiem manjakiem un izvirtuļiem..

Šķiršanās iemesli.
Intereses zudums vienam pa otru, kā arī jūtu zudums. Cenšanās izmainīt otru, uzskatot sevi par pareizāko cilvēku pasaulē. Neieklausīšanās viens otrā, nesaprašanās..

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Es jau ar neko neteiktu ka pa retam tā nejauši saskrienas, tad aprunājas, sasveicinas, nu dabīgi un neitrāli, bet ja tas jau ir regulāras sarunas, ka viens un otrs vairs nevar iztikt bez viens otra balss dzirdēšanas.. tas jau liecina pa kaut ko citu, kaut kā tomēr otrai pusei ir abidna, ka uzmanība tiek veltīta citam.. un ja jau ir tik aizrautīgas sarunas tad varbūt ir arī kaut kas vairāk.. pat...

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
protams to jau viņa dikti cenšas noslēpt.. cenšās kontrolēt telefonu, slēpj ekrānu lai tik kaut ko neieraugu, nepamanu.. kaut gan nenoliedza ka pa retam sazvanoties..

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
tigerlilija man atkal ir otrāda situācija ir zināms ka sieva sarunājas ar bijušo mīļāko un arī ilgi, pat ilgāk nekā ar mani.. varbūt tas ir tavs vīrs!? :) man arī sajūtas nav tās labākās, kaut kā ta ka greizsirdība. esmu viņai par to pārmetis, bet sajūta vienalga tāda ka viņa visu turpina..

Kopdzīve, dzīve bez seksa.
Mjā.. saprotu kā tas ir ja viens grib, bet otrs negrib un tam ir pilnīgi vienalga..

Klikšķis !?
Pašas sievietes ir šo vārdu izdomājušas.. tā tik visur to var sastapt un izlasīt.. gan te ir bijušas tēmas.. gan žurnālos.. gan citur internetā.. Manuprāt tas ir tad kad sievietei vīrietis tik ļoti piesaista/iepatīkas ka ne pa ko citu vairs nedomā un viņš ir viņai ideāls visu citu vīriešu priekšā...

Ticiiba milestiibai
Bet vairums vīriešiem ir tāda loģika.. ko sievietes nekad īsti neizprot.. tāpēc jau ir tas teiciens ka vīrieši un sievietes ir no dažādām planētām.. Un es neteiktu ka man nav vajadzīga ģimene un attiecības.. bet bez nesaskanīga seksa(vai vispār bez tā) tas nav normāli.. un attiecības diezvai ilgi turpināsies..

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Nu re.. es nesmēķēju un nedzeru.. bet manai sievietei esmu apnicis..jūtas nav.. :( viņai redz patīk kaimiņu onka kas smēķē un vienmēr zem grādiem.. bet toties daiļrunīgs.. ah.. kur dzīvē taisnība?

Beznosacījuma mīlestība?
Piekrītu arī av2.. super seks tiešām baigi ietekmē vīrieti.. vismas ja to izbaudi ar savu sievieti.. tad galvā ir domas tikai par viņu.. un nav jāfantazē par citām.. Ja ir lieliska saskaņa tajā jomā tad ar ir motivācija un prieks visās citās jomās..

Beznosacījuma mīlestība?
Bet vai vispār reāli var būt beznosacījumu mīlestības attiecības.. vai tas ir tikai filmās un pasakās?

Beznosacījuma mīlestība?
Diemžēl beznosacījuma mīlestība ir iespējama ja jūtas ir abiem vienam pret otru.. Ja tas ir tikai vienpusēji tad tam nelaimīgajam mīlētājam nākas rēķināties ar visiem iespējamiem nosacījumiem un vienmēr jau būs pa maz.. tam kam tās jūtas nav jau liekas ka viņš tā upurējas jo pacieš to nelaimīgi iemīlējušos..

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
13:43 "vellata" puķes es māku dāvināt.. pa retam arī kādu dāvaniņu.. tāpat arī visus citus saimniecības darbus.. palīdzu bērniem ar mācībām.. nu daudz ko daru.. nav tā ka "kuli kasu".. man pat brīžiem nav laika piesēsties pie TV... ..varbūt ta man jādara vēl vairāk lai sievai vispār nekas nav jādara.. un tad viss notiksies?

Ko darīt sievai ja vīrs kļūst impotents?
Labi ka kâds iespaidojas no manas tēmas.. Piemēram ja kaut kas tāds notiktu ar mani.. neatteiktos jebkādos citos veidos apmierināt sievu.. Bet ja tā.. vai tad ārsti neko nevar līdzēt.. Dzīves veids jau ar daudz ko iespaido..

Ko iesākt vīrietim, ja sievai iestājusies menopauze?
Paldies pa viedokļiem.. būs ko padomāt.. Un kas te cenšas mani noniecināt drošvien pašas smagi vīlušās vīriešos.. neesmu es neiejūtīgs nezvērs kas par sevi..savu baudu.. vien domātu.. kas te min ja nu man kas tāds iestātos.. tad vienalga es padomātu par sievietes labsajūtu ar savādākām metodēm.. :) ..diemžēl man ar sanāk gadījums ka tās jūtas atdzisušas.. bet sieva tomēr mani zaudēt un laist...

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
..var teikt ka diezgan rūgta pieredze.. jo vairāk tie gadi pagājuši jo švakāk.. nu jau praktiski nekā.. 12 gadi pagājuši.. bet vienalga es viņu apķeru, samīļoju, pieskaros, noglāstu, iedodu bučiņu uz vaiga... jo viss cits viņai vienkārši negribas un ir tjip pretīgi.. :( ..diez vai es tā ilgi izturēšu.. un ka tik attiecības neizjūk..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu