uzplanaledus

Sieviete (51)
iepazīties ar uzplanaledus

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iesakiet, kādu televizoru iegādāties
Vecais salūza, tatad būtu jānopērk jauns. Ir lattelecom pieslēgums, tātad ar HDMI izeju, bet tā laikam jau ir visem. Kam jāpievērš uzmanība, lai būtu lakmetam atbilstošs?

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Mana ģimenes ārste iet pensijā, bija laba saskaņa, gribētos atrast kaut ko līdzīgu un gana kompetentu. Kādi ir varianti, kur meklēt?

Virsstundu apmaksa
Vai ir pieņemts likums, ka par virstundām maksās tikai 50% apmērā? Vai spēkā ir tas pats likums, kas bija līdz šim- 100% apmērā?

Cilvēka personība
Cilvēka personība- cik liela loma tai ir, lai cilvēks ieinteresētu? Sievietēm attiecībā uz vīriešiem, pieļauju, ka gana liela, bet kā ir ar vīriešiem?

146 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Spītība
Par spītīgiem citi sauc tos, kas nepakļaujas viņu vai kāda cita gribai, vai rīkojas citādi. Pūlim gribas, lai visi būtu vienādi un pakļāvīgi.

Iesakiet, kādu televizoru iegādāties
Salūza, tas ir tā, slēdzu iekšā, ne bildes. ne skaņas. Nu man ir jauns, ieteikumus ņēmu vērā, ir Samsungs, Android, lielums ideāls attālumam līdz gultai :)

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Lieciet, lūdzu, vēl reklāmas, lai varam izvēlēties, kuru jemt :D

Krūtis
Man nav, bet izskatās, ka ir :D

Pēc kā var pateikt,ka sieviete ir pieaugusi?
Tad, kad sāk sanemt pensiju, līdz tam laikam vēl aug :)

Virtuālā laulība?
Cincy, visām nē. ir cilvēki kas dzīvē ienāk uz visiem laikiem. Kaut vai draugi. Tās arī ir attiecības. Un ne tikai.

Kā reaģēt uz atteikumu?
Galvenais, ka jauns sirdī :D

Virtuālā laulība?
Patiesībā virtuālās attiecības ir jaukas, pienākumus neuzliek, var parunāties, ja ir garlaicīgi, no sociāliem tīkliem tomēr paliek kāds neliels daudzums cilvēku, ar kuriem attiecības tiek uzturētas virtuāli, jo vnk ir atmiņas par sarunām, par to cilvēku vai cilvēkiem zini gana daudz, ir iespējams sarunāties ik pa laikam, un pēc laika, it kā pārtraukuma nebūtu bijis.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Vīrieši ir dažādi, tie, kam enerģijas jau pamaz, sēdēs vatņikā, bet jaunāka gadagājuma tomēr velēsies izklaidēties citādi, kur arī nauda vairāk vajadzīga.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Latvijā priecāties par dzīvi traucē nestabilitāte. 1000 EUR reāli nav daudz, ko gan var iesākt ar 1000 EUR? Nomaksāt nodokļus, un tad dzīvot taupīgi, lai kaut ko tomēr varētu nopirkt, paceļot un tml.

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
Ja attiecības balstās uz mīlestību un savstarpēju cieņu, tad naudas jautājumus var risināt kopā. Slikti, ja kāds/a grib uzsēsties otram uz kakla. Vienkaŗši pieprasot kaut ko no otra. Tā var nebūt nauda, vīriešiem tas ir sekss.

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Paldies, ketija64, mēģināšu noskaidrot, kuri tie ir.

Vai ticat brīnumiem, un kā tas jums palīdz?
Mijonu laimējot var dabūt arī sirdstrieku. Reāli ir jābūt gatavam sanemt to miljonu. Man ir radusies tāda sajūta, ka nedrīkt izkrist no ritma, ja nauda nāk, tad jāturpina darboties, tikko atslābsti, tā var nonākt uz sānu takas, kur naudas nav...kaut kā tā. Un tad tās domas atkal jāieregulē pareizi, kas varbūt nav tik viegli, jo enerģētiski cilvēks ir tukšāks.

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Es no tās likumiskās aizbēgu pirms daudziem gadiem, un pierakstījos pie šīs. Likumiskā jau arī ir pāri 70, tā kā cik ilgi, būs jāmeklē atkal.

Vai ticat brīnumiem, un kā tas jums palīdz?
Brīnumi pastāv un domām ir spēks. Es turpinu ticēt kā bērnībā salatētim un Lieldienu zaķim :) Zinu, ka tad ja noticu bez šaubu ēnas, tas notiek, ja mazliet pašaubos, tad nē.

Kāds mobilais telefons ir reizē ne ļoti dārgs un kvalitatīvs?
Man ir Xiaomi Mi 6X, pirku ebay no ķīniešiem, sanāca dārgi, jo vēl muita bija jāmaksā. Paslaik esmu apmierināta, telefonu un internetu tajā lietoju daudz, tāpēc neviens telefons man ilgāk par 2 gadiem nevelk. Redzēs, kā būs ar šo, kāds pusgads pagājis, baterija tur labi, 2 dienas pie manas aktiivaas darbiibas bez lādēšanas.

Statistika
Šī statistika liecina, ka kaut kas paliks pāri arī piecdesmitgadniecēm :)

Par asinsspiedienu.
Ja ir tāds lēciens no zema uz augstu, tad jāmeklē problēma. Ja tas ir pastāvīgi. Neviens jau nemēra asinspiedienu visu laiku un tas dienas laikā var svārstīties gan stresa, gan fiziskas piepūles rezultātā.

Vai piekritat sim paustajam?
Visādi var būt. Visticamāk, ka intereses nav. Bet tikpat labi, ka šobrīd attiecībām nav laika vai tml. Ja bijis tikai viens randiņš, tad tur vispār nav ko prātot, ja ilgāka pazīšanās, var būt visādi varianti.

Apgalvojums - tu te neesi vajadzīgs.
Nepieklājīga frāze. Pieļauju, ka pieaugušie bērni tādi paši bērni ļoti bieži arī paliek. Gribas būt noteicējam, līderim, un ja ne citādi- būt vajadzīgam. Pasakot otram, ka tu te neesi vajadzīgs, ir sevis izcelšana un otra cilvēka pazemošana.

Jautājums TYZ
Vecas un ilgdzīvojošas :D

Virtuāli UI!!Reāli pilnīgs FUI!!!
Pirms satikšanās jātaisa profesionāls meikaps :D Bet tad atkal bez meikapa neatpazīsi :D Tik daudz problēmu. Tas ko nevar noslēpt, ir cilvēka personība, runas veids, izturēšanās, utt.

Vai esat gatavi sākt visu no 0? Es par nopientām attiecībām,kopdzīvi.....
No nulles sākas jebkuras attiecības. Ja tās izveidojas par kaut ko īpašu, ja saproti, ka tas ir savs cilvēks, kas ir satikts, tad kāpēc nē.

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Reāli ir iespējams harēms. Pietiek izveidot divus profilus, lai redzētu ka abos var savākt tos pašus vīriešus :D

Kādas m
Kādas mēbeles jūs pērkat: Ikea vai normālas? ;)

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
AivarsN, nav jau jābrauc uz īpaši eksotiskām vietām. Var skatīties TV, var čatot virtuālā vidē, bet tur nekad nebūs īstā dzīve, nebūs klātbūtnes efekta un pārdzīvojuma.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Aivar N, vispār jau miljonārs nekad pilnībā vientuļš nebūs, ja nu vienīgi dvēseliski. Jo paruna arī vēsta, ka pie pilnas bļodas draugu daudz. Attiecībā uz mīļajiem cilvēkiem, neviens neapšaubīs, ka tā ir vislielākā vērtība un ikviens atdotu jebko- bet iedomājies sajūtas, ja palīdzība ir iespējama, bet naudas šai palīdzībai nav. Par ceļojumiem- jā es esmu laimīga, ka esmu ceļojusi, ka esmu...

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Jauks stāsts, VECA_Piepe, par to bosu. Ģeniāla ideja viņam ļāvusi radīt sev šo dzīvi, vai tāpēc, ka viņš ir ģeniāls, spējis izveidot sev to tādu?

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Nauda ir viena no taustāmākajām lietām, ar kuru palīdzību var kaut ko izdarīt. Cilvēki savā dzīve meklē stabiltāti, drošību, harmoniju, taču nekas nav garants tam, ka tā būs. Ir vēl daudzas citas lietas, ko cilvēki dara, lai būtu laimīgi, bet tāpat, kā nauda, tās negarantē to. Nauda vienkārši ir taustāmāka, vieglāk un saprotamāk pielietojama nekā jebkas cits.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Johaidī, nu te šaurā lokā, Oho diskusiju kontekstā, pastāsti mums savu veiksmes stāstu :)

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Interesanti, vai laimīgaaki ir tie, kam naudas daudz vai tajās pašās kategorijās vērtējot, kam naudas ir par maz. Pieļauju, ka tie, kam nemitīgi par naudu jādomā , ir vienmēr aizņemti, un, ja neizdeg, tad kaut kādas citas rūpes atkrīt, jo viena rūpe, par ko fraizēties ir prioritāra. Tiem, kam naudas ir daudz, šī problēma, iespējams (bet tikai- iespējams) atkrīt, bet tās vietā parādās ...

Smukums/nesmukums un gudrība.
Starp citu, tās, kas LV paliek pāri, kurām nav izdevies izveidot attiecības ar vietējiem, savāc musulmaņu bēgļi, lai legalizētos Eiropā.

"sarakstes attiecibas"
Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā daudz variantu, ieslēdz kameru un demonstrē otram kā picas cep, vai pilnīgi jebko. Uzsākot šāda veida sarunas, iesākumā noteikti ir interesanti, bet es nedomāju LV.

Nagu sēnīte
Geisha, es domāju, ka nav vērts, jākopj nagi un tad jau ir ok.

Nagu sēnīte
Iespējams, ka kāda sēnes spora tomēr paliek, un labvēlīgos apstākļos tā vairojas atkal. Tāpēc varbūt vajadzīgas tās iekšā dzeramās zāles, lai iznīcinātu pavisam.

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Kaut kādas lietas (kas visas nav "lietas") cilvēkam dzīvē tomēr ir vajadzīgas. Ja tas, kas ko gribētos, ir daudz maz līdzsvarā ar to, kā nav, bet ko gribētos, tad cilvēks var justies apmierināts. Ja ir kāds, ko mīlēt, ja ir kāds, kas mīl, ja ir, ko darīt, tad ir Ok? Ja ir mājas, kas sagaida. Ja ir konts bankā un zeķē :D Ja ir kāds, ar ko parunāties. ja ir veselība. Ja ir darbs. Ja TV...

Kā vīrietis iemīlās? :o
Lai ari neesmu vīrietis, laikam tā ir, ka viena daļa pēc seksa atraidījuma aiziet, bet tomēr ir arī vīriešu kategorija, kam sieviete iepatīkas, domājams, ka cerībā uz seksu arī, bet pat, ja ejot laikam, un iepazīstot sievieti labāk ( kaut cerības uz seksu mazinās vai vēl tuvības nav bijis), tomēr interese nezūd- tad šīs būs noturīgākās attiecības. Līmenis būs cits.

EGO - kas tas ir un kāpēc visi no tā grib aizbēgt kā no vilka?
Man šķiet, ka ego, tā esmu es, kas ir darbā, bet dvēsele, tā, kad esmu viena un nevienam nekas nav jāpierāda. Ego un dvēseles mikslis ir savstarpējās attiecībās. Nekas nav jāatmet, tas kopā ir Es, vai Tu, vai ikviens no mums.

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Visi un visas sarakstās ar vairākiem, un tad var notikt izvēle, pie kuras/kura apstāties, bet tāda izvēle var arī nenotikt, tomēr gara radinieki nepazudīs. Ja pazuda, tātad nebija, saglabā skaistas atmiņas un dodies uz priekšu.

50 gadīgās mātes uzbāžas bērniem un bērnubērniem
junij, tā gluži nav, kāpēc gan nesargāt savus tuvos un tomēr ļaut iet savu ceļu? Ar tagadējiem komunikācijas līdzekļiem kāpec nepakomunicēt katru dienu? Saglabājot labas attiecības caur bērniem var ieraudzīt jaunus sevis realizāšanas veidus. Bērni vecākiem daudz var iemācīt no tā, kas jauns, un vecāki bērniem to, ko radījusi pieredze. Tāds dzimtas spēks tas ir.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu