uzplanaledus

Sieviete (50)
iepazīties ar uzplanaledus

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Virsstundu apmaksa
Vai ir pieņemts likums, ka par virstundām maksās tikai 50% apmērā? Vai spēkā ir tas pats likums, kas bija līdz šim- 100% apmērā?

Cilvēka personība
Cilvēka personība- cik liela loma tai ir, lai cilvēks ieinteresētu? Sievietēm attiecībā uz vīriešiem, pieļauju, ka gana liela, bet kā ir ar vīriešiem?

101 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Pie jūras neviens nedzīvo? Tā ir vēl viena cita stihija. Tur es vēlētos namiņu vasarai, bet kas zina, varbūt arī ziemai.

Kāpēc vīriešiem negrib iepazīties ar smaidīgām sievietes uz tumšas ielas?
Sunjus jāstaidzina katru dienu, tātad tiksanās vieta zināma, mēģini savādāk...varbūt kādu kaimiņu kaķi paņem līdzi, tam puiša sunim par izbrīnu ;)

Kāpēc vīriešiem negrib iepazīties ar smaidīgām sievietes uz tumšas ielas?
Viņš nobijās, nakts, tumsa, un te pēkšņi sieviete ar suni uzmācas :D

Dzīve un internets.
Dzīvē ir vienkāršāk tajā ziņā, ka iepazīšanās norit dabiskā ceļā, nav uzstādījumu par šo, vai to. Bet internets ļauj satikt cilvēkus, ko tāpat diez vai satiktu (piemēram, ja dzīvo lauku sādžā ).

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Man tagad tā lieta ir skaidra- tas ir ierobežoto komentāru skaits tēmās. Cilvēks ieskrienas, lai parādtu savu erudīciju un gara lidojumu, bet te pēkšņi stop- pievienojamo komentāru limits klāt! Nu ko lai dara, jāsēž gadiem, lai pateiku sakāmo :D

Pēc kā darba devējs izvēlās sev darbiniekus?
LV ir ļoti ierobežots darba tirgus un nav stipru arodbiedrību. Tāpēc darba ņēmējiem, ja grib lielāku atalgojumu un labākus apstākļus, ir jābūt apdāvinātiem ar lielu veiklību.

Ka labak darit?
Darbs ir vērtība, jo dod zināmu drošību, bet ja tas ļoti bojā veselību, ir vērts apdomāt, ko darīt. Labāk paņemt slimības lapu un apskatīties, kā darbā lietas virzās, pa to starpu papētīt darba sludinājumus.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Man bija laiks , kas strādāju Rīgā, bet brīvdienās braucu ravēt veselīgos dārzeņus. Un izdegu. Tagad uz laukiem braucu tikai ciemos, daudz labprātāk aizbraucu līdz jūrai, pērku sazinkādus veikala produktus, un veselība ir ok.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Kā ir laukos šobrīd? Kas, piemēram, nošķūrē sniegu? Kādi ir ceļi?

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Ja pārceļ pilsētas komfortu uz laukiem, tad komforts ir, iespējams, vēl lielāks. Tādā ikviena labprāt dzīvotu. Bet visticamāk, ka realitāte ir cita. Tas ir skaists sapnis doties mīļotajam līdzi uz nekurieni, bet vienā brīdī var tomēr pagurt.

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Es kādu laiku jau meklēju, kur papļāpāt, iepriekšējās vietnes apsīkušas. Izskatās, ka te visa tauta savākusies. + jā, ko tad var atrast? Varbūt var, ja tiešām ir tāds mēŗkis. Bet pieļauju, ka lielākoties cilvēki nemaz nevēlas savu dzīvi radikāli mainīt. Ir labi kā ir, varbūt vajag tikai vēl kaut ko asumam vai garlaicības kliedēšanai.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Es bērnības vasaras arī pavadīju laukos, man kā rīdzEniecei govis slaukt nelika, vispār es drīkstēju atpūsties. Ar kamiņu meiteni lecām uz vistu pļekām, traki kaifīgi bija :D Tad mani apgādāja vecāki, nekādu rūpju. Bet tagad ko laucinieki var piedāvāt?

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Tas bija Kants? Es arī šo lasīju, un palicis prātā. Šķiet mums ir katram doti savi klupšanas akmeņi, un tie būs atkal un atkal, kamēr nebūs apgūts kaut kas vairāk, nevis kā tikt pāri, bet kāpēc tie ir.

Cik jāpelna sievietei?
Ja sievietei ir attiecības ar vīrieti no Latvijas, viņai jāpelna daudz. Ja ir attiecības ar ekonomiski attīstītas valsts pilsoni, tad var pelnīt mazāk :) Es dodu priekšroku darbaholismam vispār, ar to ir nezūdošas attiecības un pietiekoši daudz naudas ;)

Migrēna ar auru
Melnā šokolāde arī var palaist migrēnu. Es pati vispār tikai no interneta uzzinaaju, ka tā ir migrēna.

Vairogdziedzera operācija un Ca
Es arī piekrītu, jāiet pie labākajiem, jo maciņš jāpogā vaļā jebkurā gadījumā. Tikai varbūt jāatrod reāli labākais, bet ne populārākais. Varbūt vērts pakonsultēties pie vairākiem, un pie viena palasīt internetā, vēlams angļu versijas. Kas ir Ca, nezinu, bet to, ka vairogdziederi labāk neoperēt, tas gan ir fakts, lai ko arī neteiktu. Tikai tad, ja patiešām ir kaut kas ļoti nopietns.

Migrēna ar auru
Chris1986, ja dzeru tos citramonus, tad galva tā arī nesāk sāpēt, ja nedzeru, tad sāp. Man arī ir tā, ka esmu pat jau aizmirsusi par migrēnu, un tad pēkšņi pēc pāris gadiem parādās. Iaspējams, ka tā ir saistīta ar asins biezumu. Es pārgāju uz veģetāru diētu pirms gadiem 10, tad migrēna sāka pazust.

Migrēna ar auru
Man ir, ļoti reti, bet es to atpaziistu, kad tā tuvojas. Skaoties, piemēram datorā, pamanu, ka neredzu vairs tik skaidri. Man palīdz 2 citramoni un divas validola tabltes uzreiz tajā pašā brīdī. Aura pazūd apm 20 min laikā, vēl 10 min mazliet miglojas acīs, bet galva nesāp vai tikai nedaudz. Paredzēt, kad tas būs, nevar. Man vienmēr fonā ir neizgulēšanās.

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Ir vīrieši, kas pelna minimālo algu citās valstīs, tāpat arī sievietes. Aizbraukt prom, tā ir uzņēmība vai bezizeja, piedzimt ekonomiski attīstītā valstī- iespējams, veiksme.

Ja jūs aizejat uz darbu.
Ikvienam būtu jādara tas, kas patīk un ko viņam vajag. Tikai skolā to nemāca, izskolo cilvēkus, kas piemērojas sistēmai un tad dara, ko liek.

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Interesanti sanāk, seksa nav, bet dzīvo kopā. Tātad tomēr ir kaut kas cits, kas cilvēkus tur kopā.

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Chris 1986 Jā, protams, nekāda skāde neceļas, ja vīrietim ir vairāk naudas, kā sievietei, no laika gala vīrietis medīja mamutus un nesa mājās. Attiecībā uz to, ko gribētu un negribētu jemt, arī babulis ir gana izvēlīgs, jo prot dīvot viens/viena un nav jāskrien uz pirmo onkas svilpienu ;)

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Cilvēciskas attiecības, draugs, uz kuru var paļauties, protams, ir daudz vērtīgākas lietas, kā nauda un sekss. Tās patiešām par naudu nenopirksi un ar seksu neiegūsi. Domāju, ka vairumam sieviešu nauda nav primārais. Tomēr attiecības diez vai veidosies harmoniskas, ja vīrietis būs finansiāli atkarīgs no sievietes.

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?
Cūkas laimi Cūkas gadā :)

Vai jūs piekristu apgalvojumam?
Cilvēkus pārbauda ar naudu un varu. Tad visklajāk parādās, kas ir kas.

Kāpēc dāmas slēpj savu svaru ?
Man mājās nav svaru, es tā uz aci sevi novērtēju, ka ir apmēram tikpat, cik bija, bet kas zina...Iesakiet, kur var nopirkt precīzus svarus?

Kāpēc dāmas slēpj savu svaru ?
Uzreiz pēc svētkiem nevar svērties, nebūs precīzi. Interesati, vai svari būs līdzi paņemti uz pirmo randiņu?

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
Bumpastik, pagaidīsim nākošo Jauno gadu, šogad tad jau vairs Tevi nedabūt :D

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
Bumpastik, Tevi gan sargā, bet acis sāk grozīties, vai ne, ja nu tomēr ko labāku var atrast?

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
Tāpēc tos zirņus nemaz tik vienkāŗši veikalā nevar nopirkt, nav! Es gribēju tos Omes zirņus- Bumpastiks visus izpircis!

Kāpēc tādi dīvaiņi ?
Es te neredzu dīvaiņus, manā pasta kastē vienmēr ir precīzi noformulēts piedāvājums :D

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
Bumpastik, kur Tu dzīvo? Mēs varam pievienoties ;)

Vai vecākiem jāapmaksā bērna augstāko izglītību?
Es maksāju par visu, par ko iespējams samaksāt, lai bērniem labāk veiktos. Tā ir katra paša izvēle, kam veltīt savu mīlestību, kur ieguldīt enerģiju un naudu.

Vai vecākiem jāapmaksā bērna augstāko izglītību?
Bērns saka: vecāki, apmaksājiet man augstāko izglītību, bet vecāki atbild, pag, pajautāsim OHO!

Vadims Zelands un viņa grāmatas
Esmu lasījusi, kā jebkur, ir arī vērtīgas atziņas. Ka lietas darbojas redzams kaut vai no tā, ka viņam izdevies savu projektu realizēt, izdot šīs grāmatas.

Kāds ir labs vīrs ?!
Tāds, kurš mīl. Un uzņemas atbildību.

Prēmijas
Cieņa pret darbiniekiem atmaksājas, to vislabāk var parādīt piešķirot prēmijas. Ja nav, darbinieki būs sarūgtināti un nebūs lojāli darba vietai.

Vīrieši un nauda....
Tieši tā, kad smadzenes "tas vārds" darbā, tad nogurums dara savu un var tikai parunāties Oho.

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Jā, tiešām, maksā nu pēc tam par bērnu audzināšanu :D

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Vīrieši skrien pie seksīgākām ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu