uzplanaledus

Sieviete (51)
iepazīties ar uzplanaledus

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Laiku pa laikam skatos youtube learning english, lai uzturētu valodu un ko jaunu apgūtu, un atradu vienu interesantu vīru, kurš cita starpā stāsta šādas lietas: kā iegūt draugus jaunā vidē (citā...

Labs zobārsts
Kodu riekstu un nolūza zobs...aaaa. Diezgan nolūza, bet ceru to restaurēt. Ne reti šitādus rauj ārā, la nebūtu jānopūlas. Nu lūk, gribētu atrast labu zobārstu- restauratoru ne rāvēju. Man bija tāda...

Ja uz ietves uzbrauc virsū riteņbraucējs
Man uzbrauca šodien. Kas būtu jādara? Es varētu aizbraukt uz traumpunktu, bet kāda ir riteņbraucēja atbildība? Riteņot tālāk?

Laimēt miljonu
Nu var arī drusku mazāk :) Man ir šad tad paveicies, nauda, fotoaparāts, televizors, gludeklis u.c. citi sīkumi. Bet kā tikt līdz miljonam? Padalamies pieredzē :) Veiksmīgos ciparus man izdodas...

Kičari recepte
Esmu to varākkārt ēdusi "Vairāk Saules", ļoti garšīgs un viegluma sajūta pēc pusdienām. Mēģināju gatavot mājās pēc interneta receptes, sanāca savādāks (vai arī pārēdos :D.) Varbūt kāds gatavo šo...

184 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kādas ir populārākās manipulācijas?
Cilvēkiem patīk, ka ar viņiem manipulē. Nu kuram patīk auksta patiesība? Piemēram iepazīšanās portālos- ieliksi smukāku vai seksīgāgu bildi, vīrieši spietos apkārt. Tā ir maniplācija ar vīrieša dabu. Bet tas pats ir visur. Darba kolektīvos, īpaši sieviešu kolektīvos. Runāsi saldus vārdus priekšniecei, iedos prēmiju, būs kādas citas atlaide, utt. Stāsts bezgalīgs, katram savas vājās vietas,...

kad nāks bruņinieks ..
Dabā tēviņi vienmēr ir skaistāki par mātītēm. Nu paskatieties uz lauvu, nu kaut vai uz pīlem :D Ko tad lai nabaga sievietes (homo sapiens) lai dara, kaut kā jāizceļas uz pārējo fona.

Vai taisnība ,kā sieviete skrien paķal parasti vīrietim,kuram uz viņu dziļi nospļauties?
Sieviete jāpaskatās atpakaļ, kuri tad skrien pakaļ, varbūt tomēr kaut ko sakarīgu var atrast.

kad nāks bruņinieks ..
Chris ir vai no psihoterapeits vai sieviete, kas ievāc info :D

Vai ir pareizi vēlēties konkrētu cilvēku?
Te nu viņš ir un nav par ko brīnīties! (c) Bet tad sākam iepazīt tuvāk vai rakt dziļāk... :) Un izrādās piemēram, ka vinam seksā ir pavisam citas fantāzijas, kas asolūti nesakrīt ar tavējām ... ko nu?

Ļaunums, labums, tolerance, neiecietība
Viss ir pilnīgi vienādi, kā virtuālā tā reālā pasaulē. Šeit vat iedzelt pa tiešo, reāli tas bieži notiek smalkākā veidā.

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Ja šeit meiteņu vairāk un tur puišu pārsvars, tad tā ir izeja latviešu meitenēm.

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Gadās arī dīvainas lietas ar palīdzēšanu. Es biju Londonā, nebiju tur aizbraukusi viena, bet vienu dienu paklejoju atsevisķi. Pie St. Paul´s katerdrāles bija kāda ubadze, kas lūdza naudu. Nolēmu noziedot un iemetu spainītī. Pēc brīža kāda cita sieviete man uzbļāva- kaut tu vesela līdz mājām noķlūtu! Nesapratu, kas par lietu un staigāju tālāk. Braucot uz viesnīcu mani iespieda metro durvīs....

Vai jūs izdzīvotu?
Es vēl atceros bērnību, kad gāju pie draudzenes, zvanīju pie durvīm un jautāju, nāksi ārā? Tagad neizlaižu telefonu no rokām :)

Atstrādāt karmu
Tā savādi vispār, atliek uz laktas uzlekt kādai harizmātiskai personībai, lai visi mutes atpletuši klausītos un darītu: "Visi dara tā"

Atstrādāt karmu
Es pilnīgi skaidri zinu, ka pastāv ne visiem redzamā, tātad neredzamā pasaule, Ja tāda ir, tad varētu būt arī kaut kādas likumsakarības, kuras mēs arī nezinām. Lai varētu orientēties, kas un kā būtu jādara šajā pasaulē, ir sarakstītas tādas grāmatas kā Bībele un tml. Bet tās ir ar cilvēka roku rakstītas, tulkotas un interpretētas, pie tam dažādām reliģijām dažādas. Es pieļauju, ka ikviena...

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Chris, tas jau ir abpusēji vai vispusēji, pēc zināma skaita vilšanās, uzticība vai ticība pamazām zūd.

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Es labprāt palīdzu, savējiem noteikti, arī citiem. Šķiet esmu iemācījusies palīdzību pieņemt. bet lūgt gan pagrūti.

Draugi
Ne vienmēr ar draugu gribas gulēt, un visbiežāk iemīlēšanās stadijā īsta draudzība saknes vēl nav laidusi. Tur arī, iespējams, rodas problēmas. Tikai ar pieredzi var sākt saprast šīs lietas, bet ar pieredzi nāk arī apdomība. Tā kā viss ir gana sarežģīti.

Draugi
Chris, iespējams, ka mīlestības akūtajā fāzē sievietei vīrietis ir iekāres objekts un iedomu tēls. Realitāte parādās vēlāk. Vai gan apprecēt kādu, kas ir ļoti labs draugs, bet nav nekādu seksuālu fantāziju par viņu?

Draugi
"Nu, tam būtu jābūt laulātajam draugam, ar ko var parrunāt dajebko, citādi vispār nav vērts ar kādu dzīvot kopā" Kad mīlestiba izplēn, var palikt draudzība, tipa, var parunāties par jebko, izņemot intīmas lietas;) Tam vajadzīgas draudzenes, bet jā, es sāku apsvērt, ka sadraudzēties ar geju arī nebūtu slikti :)

Draugi
Droši vien jānodefinē, kas ir draugs? Man ir dažas draudzenes no bernības un studiju gadiem, ar kurām var parunāties par jebko, tad ir dzīvē sastaptie cilvēki, kolēģi, ar kuriem arī var parunaties un kaut ko kopā kādreiz pasākt. Bet tā laiku pa laikam atceros Jūlija Cēzara pārsteigumu: "Arī tu, Brut? " Apstākļiem mainoties var sastapties ar draugu nodevību un pārdomām, kas tad īsti ir...

Gandrīz
Kaut kā gribēšana vienmēr var būt, jautājums, vai to izdari vai nē. Pilnībā varu piekrist -nazim. Viss dziesmas teksts: Vakar viens pats, kad sēdēju krogā, Skaistu sievieti redzēju tur. Lūpām sarkanām, dzērienu rokā, Acīm tumšām, kas kvēlo un bur. Viņa pienāca, nosēdās blakām, Maigs un pavedinošs pieskāriens. Melnais acīs man likās ko sakām, Kārdināja kā dzirkstošais vīns. Un...

Ar ko iesākas Tava diena?
Es uzlieku vārīt olas. 2 gab, vistu olas :)

Klimakss
No pretapaugļošanās hormonu preparātiem plūstoši pārejam un klimaksa hormonu preparātiem. Tik tad, kad būsi tik veca, ka tabletīti aizmirsīsi ieņemt, var sākties klimakss :D

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Palīdzēju noturēties virs ūdens.

Vai ir izdevies?
Kad sākas plānošana?

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
AivarN, tā ir kāda DB grupa draugiem,lv, ja?

Vakara un rīta cilvēki OHO
Ir arī brīvā laika cilvēki, kad brīvs, tad ienāk, kad jāstrādā, nav laika.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Interesanta doma, AivarN. Savā vien enerģijā var saskābt. Piparkūka, jā, Latvijā tiešām sarežģītāk. Tā doma nāk no youtubes, cilvēka, kas dzīvo Kanādā. Nezinu gan, vai man ir tāda doma tā darīt, bet dzīvē pārmaiņas arī ir vajadzīgas, tā interesantāk. Kādreiz izkāpt no tās zonas, kur esi.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Bet Dieva baznīcā nav, kurš viņu tur ir redzējis? Tā ir tāda kā randiņa vieta ar virtuālo Dievu. Tur runā par Dievu, pielūdz Dievu, sūdz grēkus cerībā, ka tad tie pazudīs, utt. Bet cilvēki tur tiešām ir:)

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Vai arī kopīgs tad ir tikai jumts virs galvas un atmiņas.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Iespējams, ka labāk tā, nekā nekā. Tas jau redzams Oho, cilvēki te uzturas, raksta, cits vienkārši kaut ko, iedziļinās tas, kam ir interese par to. Un tā atkal aiziet savos darbos līdz nākošajai reizei. Ja viss notiek kaut kādā ritmā, iespējams, tad par to pat neaizdomājas. Ja sanāk izkrist no ritma, nākas aizdomāties.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Kur Rīgā varētu būt visdraudzīgākā draudze?

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Tā laikam būtu cita tēma, kas balstās uz zināšanām, kas uz ticību, kam spēcīgāks egregors un ko tas sargā un tml. Bet, piemēram, pareizticīgo baznīcām durvis vienmēr ir vaļā, vari ieiet un tomēr mazliet sajusties kā savējais, kā gaidīts. Luterāņu baznīcām durvis parasti ir ciet un laikam tikai dievkalpojumu un koncertu laikā tās ir vaļā.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Tam, kam labāka organizācija, tas nostiprinās. Kur ir pulcēšanās vietas senču reliģijām? Pārējām baznīca pie baznīcas.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Man bija periods, kad virtuālo draugu bija daudz, jeb patiesībā virtuālo sarunu biedru. Draugiem.lv arī tāpat un f/b. Bet sajūtas tomēr ir vairāk kā garāmejot. Ir, protams, draugi no skolas un studiju laikiem, bet viss vairs nav tā, kā agrāk. Es arī esmu aizņemta darbos, un gadus 5 es tajā dzīvoju, līdz atskārtu, ka man sāk pietrūkt realitātes. Es domāju, ka neesmu viena šādā situācijā. Tāpēc...

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Ļoti ilgstoši dzīvot tikai savam priekam ir pagrūti, ir jādalās ar savu enerģiju, ir jābūt savējiem, lai varētu justies laimīgs.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Patiesībā man šāds ieteikums bija pārsteigums, bet, ja tā padomā, ikvienam cilvēkam ir kāda pārliecība, ieradumi, kas jāpieņem, lai vispār varētu saprasties. Ar fanātiem gan būtu neiespējami. Bet tajā pašā laikā baznīca ir vieta, kur cilvēki pulcējas regulāri, pieļauju, ka ne tikai dievkalpojuma dēļ.

Jaunības eliksīrs...
Es esmu domājusi, kāda būtu izveidojusies dzīve, ja man būtu manas tagadējās zināsanas bet 20 gadi. Bet tā mainīt atpakaļ, laikam nē.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Zobi jāliek Vācijā, kā es sapratu, izravē bojātos un ieliek jaunus, un tad uzreiz kādu var nogāzt zemē :D Vairāk, ko gāzt, arī.

Ko ieteiktu juus?
Daudzi aizraujas ar ciltskoka izzināšanu, arhīvos, kas piejami internetā, ir atrodamas dokumentu kopijas (pasu kopijas), var aizrakties līdz ļoti tāliem radiem, tas ir interesanti. Tāpēc labāk neizmest.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Internetā jau tiešām var neatrasties. Viss atkarīgs, kāda līmeņa vīrieti gribi. Iegriezies būvmateriālu veikalos, santehniķi majās izsauc, suņa staidzināšana, makšķerēšana, padarbini fantāziju, kur varētu būt meklējams tavs sapnju princis? Galvenais būs ieinteresētai, ieskaties acīs, pasmaidi (ja labi zobi), utt :)

Labs zobārsts
Kā ir ar Dentu Brīvības ielā?

Atriebības praktizētājiem
Ar tiem personīgajiem sasniegumiem arī ir interesanti. Soļo kā tāds varonis pa dzīvi un tad kāds paliek kāju priekšā. Un pirmā doma jau būs tā, ka vainīgs tas, kas lika man kāju priekšā, bet var izrādīties, ka lika tāpēc, ka kādam uzkāpu virsū.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu