uzplanaledus

Sieviete (51)
iepazīties ar uzplanaledus

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kičari recepte
Esmu to varākkārt ēdusi "Vairāk Saules", ļoti garšīgs un viegluma sajūta pēc pusdienām. Mēģināju gatavot mājās pēc interneta receptes, sanāca savādāks (vai arī pārēdos :D.) Varbūt kāds gatavo šo...

Iesakiet, kādu televizoru iegādāties
Vecais salūza, tatad būtu jānopērk jauns. Ir lattelecom pieslēgums, tātad ar HDMI izeju, bet tā laikam jau ir visem. Kam jāpievērš uzmanība, lai būtu lakmetam atbilstošs?

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Mana ģimenes ārste iet pensijā, bija laba saskaņa, gribētos atrast kaut ko līdzīgu un gana kompetentu. Kādi ir varianti, kur meklēt?

154 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Augstākā gudrība
fargo, tavos citātos ir pretruna. "cilvēkiem nolemts vienreiz mirt, bet pēc tam tiesa" (c) nomirušie turpretī vispār nezina vairāk nekā, tiem arī nav vairs ko algas gaidīt (c) Ko tad tiesās, ja nezina neko?

Augstākā gudrība
Pieļauju, ka dvēseles ir dažādas, ir pieredzējušākas, kuras mērķtiecīgi izvēlas, kur piedzimt un kādu pieredzi apgūt, un mazāk pieredzējušas, kas vnk noiet savu dzīves ceļu. Domāju, ka tur, kur nonāk dvēseles pēc dzīves, kaut kāda apskaidrība nāk ikvienam, kas dzīves laikā noticis. Cik dziļi kas un kā tiek saprasts, to gan neviens nepateiks.

...pienakumu izpildijat?
Es pat paņēmu taxi, lai nobalsotu, patālu atrados. Tā jūs guļat, mīļie letiņi, pat nobalsot slinkums aiziet, tā vismaz ir kāda rīcība.

...pienakumu izpildijat?
Aizgāju tomēr, galu galā man arī ir tiesības paust savu viedokli :)

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Par šo augu ir gana daudz aprakstu internetā. Minētas ari blakus parādības, kā vemšana un caureja, kā arī uzmanīgi jālieto tiem, kam ir autoimūnās saslimšanas. Bet patiesībā neviena zāle uz atšķirīgiem cilvēkiem neiedarbosies vienādi. Piemēram, es piparmētru tēju nevaru dzert, kādam citam tā varbūt ir mīļākā tēja. Ja neko vairāk par caureju nevar dabūt, bet pārējā iedarbība varētu būt...

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Problēma jau ir tā, ka Latvijas augus un to īpašības mēs tikpat kā nezinām. Mums ir rietumu medicīna un vājas zināšanas par augu iedarbību. Bet ir tautas, kur tās ir saglabājušās, kas lieto tieši ārtniecības augus, bet ne tabletes. Mēs zinām, ka kāpostu lapu var uzlikt uz kādas iekaisušas vietas un uz sasitumiem, dažas tējas, kas palīdz maigā veidā. Bet diez vai atradīsies kāds, kas varēs...

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Es pamēģināšu un tad pastāstīšu :)

Vidēja darba alga valstī
Kāds jauns vīrietis, kas ārzemēs bija nostrādājis gadu, teica, jā tas ir kruti, atbrauc atpakaļ, tev ir nauda, vari nopirkt mašīnu un justies bagāts, bet tikai pats zini, ko tas maksā.

Vidēja darba alga valstī
av2 Nodokļu slogs ir pamatīgs, ja uzcep savu biznesu. Pie tam, tas ir krietni pieaudzis, salīdzinoši, kā tas bija pirms dažiem gadiem. Ar nelielu patentmaksu apgrozījums vareja būt 50 tk, tagad patentmaksa 100, bet kopējā summa nevar būt lielāka par 15 tk. Ja SIA, nodokļu vēl vairāk. Tā kā nekur tālu neuzleksi.

Vidēja darba alga valstī
salasītas no pakļāvīgiem,mantkārīgiem,primitīvi domājošiem ļautiņiem,lai ar tiem varētu viegli manipulēt (c) Ne tikai valdībā, uz to ir tendēti arī uzņēmumi. Kam vispār cilvēku- pelēkās masas, gudrība ir vajadzīga, visnoderīgākie ir tie, kas nebļauj pretī, nedomā, bet pelna naudu saviem vergturiem, izpildot visu, ko liek darīt.

Vai jums ir herpes vīruss?
Man nav un tāpēc necīnos :)

Mezgli vairogdziedzerī
5 cm ir paliels, bet, ja netraucē, vajag novērot, vai nepalielinās. Jāskatās, ko var lietot no alternatīvās medicīnas. Karstie mezgli nozīmē, ka tie ir hormonāli aktīvi, un par ļaundabīgiem tie nepārvēršas.

Kuri vīrieši ir visforšākie-latviešu, vācu, angļu...n...:?
Mēs esam Eiropas savienībā, tā kā principā vienalga. Kultūrai tāda milzīga atšķirība vairs nebūs. Vai arī citu kultūras atšķirības ir vieglāk pieņemt.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Turki visās pasaules malās ir labi nomanipulējami :) Tikai mēdz būt resni un impotenti.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Vēl veiksmīgu attiecību pamatā ir piedzimt ekonomiski attīstītā valstī, ja runa ir par naudu. Jo cik tad ilgi dzīvosi no mīlestības un svaiga gaisa. Nevar nepiekrist Geišai, ka ne visi vīrieši meklē jaunākas sievietes, ir vīrieši, kuri cieš no vientulības un meklē sev radniecīgu dvēseli.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Chris1986, kas tās par pīlēm tavā dīķī peld? ;)

Mīlestības vērtība un tās cena.
Cena var būt arī pārāk augsta. Ja kādam attiecībās ar mīlestību jāvelk otrs un vairs nav spēka, tad mīlestība pazudīs, vai ieslēgsies pašiznīcināšanās instinkts. Citātā minētais variants realizēsies tikai starp nobriedušām personībām, kas spēj uzņemties atbildību. Ja nevar viens, tad dara otrs, bet pa to laiku tas, kurš nevar atgūst spēkus un atkal var...kaut kā tā.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Un vispār nav labi bāzties visām pudelēm par korķi. Iedziļinoties citu problēmas, pats var dabūt problēmas.

Par invaliditātes piešķiršanu
wiania, ej ar iesniegumu uz Ventspils ielu, apraksti, ka tēvs neko nevar, un pabalstu piešķirs. Dabū tie, kas neatlaižas.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Kā jau grupa saucas: pieredzes apmaiņa, tā arī notiek pieredzes apmaiņa. Es, piemēram, iztīrīju māju, uzvārīju zupu, taisos uz baseinu. Kādam tas interesē ? :)

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Viss atkarīgs no tā, cik nopietni uzdots jautājums. Ja jautājums cilvēkam ir aktuāls, cenšos apdomāt, ja redzams, ka vienkārši runāšanas pēc, tad rakstu komentēšanas pēc.

Sveicieni visām māmiņām !
Pievienojos sveicieniem! Bet šī diena nav īsti vēl pieņemta svētkiem, manējiem patīk 8. marts :)

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Interesants un kopdzīvei derigs ne reti ir divas dažādas lietas.

Par invaliditātes piešķiršanu
Ar invalidātes grupām ir interesanti, tur vajag uzņēmību, lai to dabūtu, un labu ārstu, kas zina, kas vajadzīgs. Gandrīz ikvienam uz vecumu ir kaut kāds nolietojums, un tās vainas var savākt kopā un realizēt invaliditātē. Arī 3. grupa nav slikta, apm 70 Eur maksā par grupu, transports par brīvu, nodokļu atvieglojumi. Man pazīstama 50 gadīga sieviete šo nokārtoja un tad beidzot tika pie kārotā...

par aprēķinu pēc 40...
Sieviete meklē sponsoru, vīrietis meklē seksu, tādā gadījumā viss bunbās, tāds tādu atrod :D Sievietei, kura daudz strādā, attiecībām laika īsti nepaliek, un to pašu, kas paliek pāri, neatdos taču seksam. Jābūt kaut kādam līdzsvaram , ja kaut ko grib no otra, tad, lai abi būtu apmierināti jādod pretī. Par mīlestību gan šeit nav runa, tad attiecības veidojas citādi, sekss vairs nebūs mērķis. Un...

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Šaubos, vai dāmas gribētu gultā jebkuru kungu. Bet vienmēr kāds atradīsies, kas gribēs iekāpt dāmas gultā.

Kuru taxi Rīgā izvēlēties ar fiksēto tarifu ?
Panda var ne tikai kavēt bet atbraukt pēc stundas. Bolt un Yandex ir ar fiksēto tarifu, bet jārēķinās arī, ka jāgaida ilgāk nekā uzrādās.

Ko darat ar pagātnes pieredzi ?
Dzīves pieredze vnk :)

Patīk, varu, daru....Man tā ir groziņu pīšana. Jums?
rihtīgais, vecu pārvērst par jaunu, skaisti.

Patīk, varu, daru....Man tā ir groziņu pīšana. Jums?
Man arī ir hobijs, jeb bija, jo plūstoši pārvērtās biznesā. Tagad no hobija jāatpūšas ar citu hobiju.

Kāda pieredze šajā portālā ?
Piekrītu, ka portāls labs, interesanti viedokļi, reizēm man mute vienkārši paliek vaļā :D bet tā kā precēties netaisos, tad no šī aspekta neko daudz nevaru pateikt. Par reālā dzīvē nejauši iepazītiem cilvēkiem uzreiz ir priekštats, nav jāraksta CV ar foto, pieņem vai nepieņem. Tā kā tomēr šajā ziņā esmu skeptiska. Vēl ņemot vērā, ka dažam tas var būt sports, tusēt pa šādiem portāliem. Piemēram,...

Omega 3
Lietoju, par cik ēdu šā tā, kā pagadās. D vitamīnu, HO-Fi dzērienu, vegānu vitamīnus, magne B, kaut ko no šīm versijām. Vispār man liekas, ka Ho-fi ir tas, kas visvairāk ceļ imunitāti. Par dzīvošanas ilgumu iespējams ir tā, ka dzīvo katrs tik ilgi, cik nolikts. Bet dzīves kvalitāti līdz šim laikam var mēģināt uzlabot.

Vadītāji un padotie.
Katrs ieņem to lomu, kas tam piemērota. Kāpec rauties uz priekšniekiem, ja to pašu algu var nopelnīt nebojājot nervus?

Kiviča grāmata
Labs piemērs, kā vienu personu var izcelt virspusē, un pēkšņi viņš ir zvaigzne, par kuru visi interesējas.

līdz kādam vecuma domājāt, ka jums viss izdosies?
Savā profesijā man nekāda karjera nesanāk, tikai naudas ieguves avots. Taču es esmu sākusi kaut ko jaunu, pilnīgi citādu, kur var daudz mācīties, apgūt un realizēt. Pašlaik stāvu ar vienu kāju iepriekšējā ar otru jaunajā. Škiet vajadzētu iet uz priekšu. Mazliet vairāk jāizpēta tā jaunā telpa un iespējas.

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Vienmēr vajag čuju, ņuhu un poņu. Ja grib daudz pelnīt, nevar atslābt, situācija mainīsies un atkal būs mazāk, neskatoties uz kvalifikāciju.

Vai tas ir normāli?
Sievietēm vegānēm iespējas apprecēties laikam sarūk, jo liels mīnuss- necep kotletes :D

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Chris1986, nu ko Tu, rinda ir, stājies galā :D

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Es par to, ka sievietēm vajag jaunākus vīriešus. Sievietes patiešām izskatās labāk, vairāk rūpējas par sevi.

Vai tas ir normāli?
Ja vīrietis ir kā zilonis trauku veikalā, tad tas ir normāli.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu