uzplanaledus

Sieviete (52)
iepazīties ar uzplanaledus

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs?
Man ir aizdomas, ka tad, kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs. Patiesībā viss jau ir izdarīts, iztukšotas noliktavas ar vecas pārtikas krājumiem, izvilkta nauda, vēl tik laikam...

Ķīnieši šķiras...pēc karantīnas
Lūk kā, atliek ilgāk pasēdēt kopā, paskatīties vienam uz otru, un viss, love vējā. Nav viegli dzīvot ilgstoši zem viena jumta.

Attiecības ar sejas maskām
Man vairs nav skaidrības, uz kuru pusi tās jāvelk. Vakar nejauši uzdūros rakstam, ka cilvēki tās velk nepareizi. Pareiz esot jādara tā: ja pats esi slims, jāvalkā ar krāsaino pusi uz āru, ja gribi...

Kādu fotoaparātu pirkt?
Man ir aktualizējusies nepieciešamība pēc jauna fotoaparāta. Ar veco bildes sanāk labas, bet krāsas jāeditē fotošopā. Tā kā no jaunajiem fotoaparātiem lielas sajēgas nav, tad man ir jautājums, vai...

Koronavīruss
Latvija ir gatava kā vienmēr! Aptiekās vairs nav medicīnisko sejas masku, ārstu rīcībā kādi 50 diagnostēšanas komplekti, Tas viss. Pieļauju, ka mums ši vīrusa nemaz nebūs, cerams, ka nenonāks līdz...

146 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu?
Nu jau Parīzē ir black lives mater rallijs.

Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu?
Nu latviešu tauta arī vēlreiz varētu mosties. Klusu čiepstēšanu, īgņošanos, neapmierinātību un pat sakarīgus priekšlikumus vienkārši var nedzirdēt. Es neesmu iedziļinājusies amerikāņu problēmās, bet pieļauju, ka viņi pēc tautības ir vienkārši amerikāņi, vienalga, kāda ir ādas krāsa. Ilgi krāta spriedze, iespējams, šo visu ir radījusi. Skumji jau vispār, ka notiek tā, kā notiek.

Sievietes resurss
Sieviete tad var doties atpakaļ pie vecākiem, un dzīvot no tās izpirkšanas maksas, ko vīrietis samaksājis...janisqwerty!, vai esi spējīgs kalimu samaksāt? ;)

ko darīt :
Zvans noteikti līdzēs. Par tiem, kuriem interesējas tuvinieki, interesējas arī medpersonāls. Tā nu tas iekārtots.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Es sāku domāt, ka aizsargmasku likšu visur. Dezinfekcijas līdzekļus negribu saelpoties.

Vai izglītība ir intelekts ?
2018. gadā 1000 eiras varbūt arī bija realitāte.

Uzmācīgas pielūdzējas/ji,ko ar tādiem darīt?
Iepazīstini ar kādu savu draugu/paziņu, kuš ir smukāks, bagātāks, pieklājīgaks :) Uzreiz atlaidīsies :D

Cik svarīgs jums ir OHO?
Faktiski man ir svarīgi, lai būtu kāda pļāpu vieta. Oho reāli nav ideālākā, es kaut kā nevaru te iedzīvoties. Bija labākas, bet to vairs nav, vai ir izmainījušās, nu jā, varbūt mainījusies esmu es...ta ka rezumē ir-labi, ka ir kāda vieta, kur ienākt un kaut ko uzrakstīt :) Bet, ja pazustu, meklētu citu.

Ko Tu savā dzīvē esi sasniedzis ?!
Es esmu sasniegusi noteiktu vecumu, kad ir parādījusies kaut kāda saprašana, kaut arī ne visur, tā, ka ir kur kāpt. Lūk, to es esmu sasniegusi, apziņu, ka man vēl ir daudz, ko darīt.

Ko Latvijai tagad ražot un uz ko pārkvalificēsieties Jūs?
Bet patiesība zemestrīce nav bijusi, nekas nav uzsprādzis, kas noticis ekonomikai? Tā ir lēnāka šobrīd, bet kādas var būt problēmas, kad viss šis beigsies? Robežas jau veras vaļā, vajadzības cilvēkiem tās pašas, nav problēmu turpināt iesākto. Tas ir uzpūsts burbulis, ka ekonomika sagrauta, lai atkal kāds gūtu kādu labumu. Pie tam nu ir arī jaunas lietas, kas cilvēkiem vajadzīgas, dezinfekcijas...

COVID 19
Mani uztrauc tie, kas jūt simtomus un neizolējas. Es zinu pāris savā darbā tādus. Vai mēs pārējie pārslimojām kā viegla vīrusa formā, vai mums tomēr nepielipa, kas zina.

Sapņotājas un sapņotāji..ko gribat sasapņot?
Varētu padomāt, ka sievietes ir izliktas veikalā uz letes, un gaida, kamēr tās izķers. Kā jau te izskanējis, kāda jēga dzīvot kopā ar cilvēku, ar kuru nevar saprasties, kurš jāpiecieš, nu, lai vnk kāds būtu blakus. Attiecībā uz naudu- tā ir sarežģīta padarīšana, bet es arī uzskatu, ka vīrietim ir jābūt orientētam uzturēt ģimeni. Un sievietei nav jāpārraujas uz pusēm, lai naudu nopelnītu....

temperatūra dzīvojamās telpās
25 grādi ideāli. Izdzīvoju arī zemākās temperatūrās, bet nejūtos komfortabli.

Ko Latvijai tagad ražot un uz ko pārkvalificēsieties Jūs?
Es jau vairākas dienas veikalaa nevaru nopirkt burkānus. Vai nu nav vispār, vai kaut kādi sapelējuši. Ļoti daudz ko Latvijā varētu ražot, lai nodrošinātu kaut savu zemi. Ir taču veiksmīgi biznesa stāsti, kas sāk, lai tāpat kaut ko pārdotu, bet izvēršas plašumā.

Savu principu upurēšana
Attiecībās būtu jājūtas kā savā komforta zonā, lai lietas var sarunāt. Ja ir kaut kādi briesmīgi principi, ko pilnīgi jālauž, iespējams, ka cilvēks nav piemērots attiecībām.

Ko Latvijai tagad ražot un uz ko pārkvalificēsieties Jūs?
Es jau esmu kvalificēta un pārkvalificēta. Pāslaik raujos 2 frontēs, bet saistošāka ir otra un pieļauju, ka arī dzīvotspējīgāka, kurai gan arī ir priekšnoteikums- dzīvot laikam līdzi.

Vai darba devēji nav kļuvuši nekaunīgāki?
Aizvietot var jebkuru.

Vai ši krīzes laikā latviešu sieviete paliks mazliet taupīgāka un
2000 Eur mēnesī ir normāli, ja vien nesākas inflācija.

Attiecību statuss anketā
Trūkst variants- sarežģītās attiecībās. Kas nozīmē, ka varētu jau šķirties, ja gadītos labāks/a. Varbūt arī precējies/pecējusies, un atrodams šeit, gan nozīmē apmēram to pašu.

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
Es labprāt parunātu par adīšanu un šūšanu :) Katru dienu.

sabiedriskajam transportam Rīgā, vai laika biletes atcelti ?
Nu pašlaik vispār biļetes nevajag. kurš kontrolieris tad dzīsies pakaļ, ja nebūs biļetes? Paklepo mazliet un būs OK.

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
Žurkas gads, neko darīt, jāgaida labāks :) Bet tā vispār, tas ir grūti, uzņemties rūpes par invalīdu. Vēl jo vairāk, ja nekā kopēja nav, tikai sarakstes iepazīšanās portālā.

Algas aprīlī covid laikā
Mums maksā, cik nostrādāts. Ja vairāk stundu, tad vairāk. Ja nav darba, ņemam atvaļinājumu. Tā ir šobrīd.

Jautājums sievietēm
Ieslīgu pārdomās, kā pīļtēviņi uzzina pīļmātītes patieso vecumu...un svaru? Pēc kādiem kritērijiem viņi izvēlas? Viņas taču visas vienādas:) Varbūt dzenas vnk pakaļ, kurai tiek klāt, tā īstā? (tipa jaunāka un svaigāka :D) Bet patiesībā vecākās un resnākās lēnak peld :D Un ir arī gudrākas...tā arī ķeram, ja gribas ko noķert ;)

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
Nu par to jau šovu varētu uzņemt, ja divi kopā dzīvojoši katru dienu uzvelk savu karogu mastā un cīnās par savu taisnību :D

Vai tad citu slimību vairs nav?
Nevajag tik ļoti raudāt, ja kādu laiku jāsēž mājās, vēlāk dabūsiet tā nostrādāties, ka ar nostalģiju atcerēsieties laiku, kad varēja nedarīt neko (tie, kas to var).

Jūs savam ģimenes ārstam
Manējā ģimenes ārste vispār neatbild, tā vietā ir ārsta palīgs. Neesmu mēģinājusi zvanīt ārpus darba laika.

Vai tad citu slimību vairs nav?
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Tāpēc, ka suņi tikai rej.

Vai tad citu slimību vairs nav?
Problēma būs tajā, ka ar dažām hroniskām slimībām cilvēki mirst no šī vīrusa. Viena no slimībām ir diabēts. Ja paskatās uz statistiku, visvairāk mirušo ir "treknajās" valstīs. Parasti vīrusi apdraud nabagos, kam nepietiekams uzturs, bet te ir cits gadījums. Zilajā krustā bomži pat nejūt pazīmes, kamēr Amerikā cilvēki krīt kā mušas.

Kur ir pazudusi zviedru Grēta?
Izrādās, ka vide jāattīra daudz savādāk. Un plastmasas maisiņi un cimdiņi to nepiesārņo tā, kā citas lietas. Es viņas vietā pacīnītos pret vienreizlietojamām maskām. Tās tagad piesārņos pasauli vēl vairāk kā prezervatīvi :D

Kuram influencerim seko tu?
Es sekoju kādam Kanādas influencerim, kurš māca angļu valodu un vienlaikus stāsta par savu dzīvi. Ja vien ir laiks, skatos viņa youtubes. Tas nav kaut kaut kāds blēdis, bet reāli tīra dvēsele, kas piesaista.

Vai tad citu slimību vairs nav?
Ja vakar bija 6 saslimušie, tad šodien 20. Mēs neviens nezinām, kādā stāvoklī viņi ir, bet spriežot pēc daudzuma slimnīcā, retam kam ir smaga forma. Es par 99% esmu pārliecināta, ka kovids man jau ir bijis, jo divas osobas manā darbavietā pēc ceļojuma nesēdēja karantīnā, viena klepo vēl tagad, bet visi pārējie dzīvi (2m distance netiek ievērota). Taču pa stūriem runājot, atzīstamies tuvākajām, ka...

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Varētu padomāt, ka runcs51 ir kāda paputējuša vai apputējuša uzņēmuma īpašnieks, un nu ir cerība izlepušās grēfenes dabūt strādāt :)

Bailes.
Nu jau bailes no bailēm.

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Ir labi, ja ir komanda, vienam tiešām nav tik viegli.

Ko Koronovīruss devis Latvijai.
Šķiet ka jāpagaida vismaz līdz maija beigām, lai kaut ko varētu spriest par šo vīrusu kā tādu. Ir visādi dati, kuri ir tik pretrunīgi. Vienā valstī kādu slimnīcu gāž apkārt, bet citas stāv tukšas. Mediji runā aizelsušies. Reāli tas nozīmē, ka nesprāgs vairs atombumbas (ja nu vēl Černobiļa var degt- vai tas nav vēl bīstamāk?), bet darbosies citas metodes. Pašlaik daļa vientiesīgi priecājas,...

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Patiesībā tas ir vienkāršākais- iet kādam par kalpu. Es arī esmu ilgu laiku plūdusi pa straumei. Bet šis laiks man vēl vairāk atvēra acis. Ka var darīt kaut ko savu. Bet mainoties laikam, jāmaina virziens. Jau mazliet iepriekš jāmēģina sajust, kas būs aktuāls. Nevar ļauties tam, ka redz tagad tādi laiki, savelkam jostas. Ir jādomā. Mums ir internets, info ir daudz.

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Darba devēji pēta tirgu, ja citos uzņēmumos maksā mazāk un darbinieki ir atrodami, viņi nemaksās daudz vairāk, lai vai cik liela peļņa būtu.

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Karavella solīja maksaat 6 EUR par stundu, tas nemaz nav slikti. Bet es mēģinātu izskatīt citas iespējas. Jo tā zivju smaka, ar to piesūcoties tā, ka atmazgāties nevar.

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Jā, nu tas ir bijis visos laikos, kas ir dzīvojis ar pliku pakaļu, tas arī dzīvos ar pliku pakaļu :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu