uzplanaledus

Sieviete (51)
iepazīties ar uzplanaledus

12 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Taksometru mafija lidostā
Pa ausu galam biju dzirdējusi, ka no ārzemniekiem tiek plēstas lielas summas, bet vakar naktī ielidojot lidostā, pēkšņi izrādījās, ka izvēlnē ir tikai takši ar ap 2 EUR/km, plus vēl laika tarifs,...

Labāk tā, nekā nekā
Vai labāk zīle rokā, nekā mednis kokā. Pieņemt to, kas pieejams, un ieslēgt gaidīšanas režīmu, ja nu tomēr izdodas dabūt, sasniegt vēlamo. Vai piekrītat?

Attiecības ar sevi
Mēs piedzimstam vieni, nomirstam vieni, faktiski jārēķinās, ka bez apkārtējās burzmas mēs esam vieni, vai tik un tā paliekam vieni paši ar sevi. Kā ir ar attiecībām ar sevi, mīlestību pret sevi?...

Gidu kursi
Varbūt kāds ir apmeklējis tādus? Ekskursiju vadīsanai Rīgā un arī ceļojumiem uz arvalstīm?

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Kā zināms, santehniķi visbiežāk tomēr vajadzīgi sievietēm, kam mājās nav sava stiprā un prasmīgā vīriešu dzimuma pārstāvja. Atnāk santehniķis, sieviete var vērot, kā viņš darbojas, prasmīgas rokas,...

Paņemt dzīvi savās rokās
Vakar vēlu vakarā gaju uz mājām,un pēkšņi ieraudzīju kaut ko skrienam pāri tramvaja sliedēm. "Tas" sliežu vidū apstājās. Pirmā doma bija- žurka, bet nu gan trekna, piegāju klāt- ezis! Un tā viņš tur...

Vai ticat lāstam?
Kāds maisās otram pa kājām, neļauj sasniegt kādu mērķi, vai vispār gribas ieriebt, un tad aiziet pie kāda ekstrasensa, vai pats uzliek kādu programmu, kā rezultātā cilvēka enerģija izsīkst, sāk...

Jautājums hobiju atkarīgajiem, kas kaut ko rada un kam tas dod dzīvesprieku
Man ir hobijs, nedaudz ar modi saistīts. Kaut ko izdomāju, uzveidoju, un lielākoties pārdodu, dāvinu un mazliet sev pašai atstāju. Kādu laiku tas jaunais iet, prieks radīt, bet viena brīdī, kaut ir...

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Laiku pa laikam skatos youtube learning english, lai uzturētu valodu un ko jaunu apgūtu, un atradu vienu interesantu vīru, kurš cita starpā stāsta šādas lietas: kā iegūt draugus jaunā vidē (citā...

Labs zobārsts
Kodu riekstu un nolūza zobs...aaaa. Diezgan nolūza, bet ceru to restaurēt. Ne reti šitādus rauj ārā, la nebūtu jānopūlas. Nu lūk, gribētu atrast labu zobārstu- restauratoru ne rāvēju. Man bija tāda...

Ja uz ietves uzbrauc virsū riteņbraucējs
Man uzbrauca šodien. Kas būtu jādara? Es varētu aizbraukt uz traumpunktu, bet kāda ir riteņbraucēja atbildība? Riteņot tālāk?

Laimēt miljonu
Nu var arī drusku mazāk :) Man ir šad tad paveicies, nauda, fotoaparāts, televizors, gludeklis u.c. citi sīkumi. Bet kā tikt līdz miljonam? Padalamies pieredzē :) Veiksmīgos ciparus man izdodas...

255 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

saderigas energijas
Ja alus ir PET pudelē, var arī neparādīties.

Taksometru mafija lidostā
Neko, tas diez vai brauca no lidostas :D

Taksometru mafija lidostā
Prīma, tā ir laba vēsts :) Tas, kurš mani veda, tiešām atgādināja 90 gadu treniņbiksēs tērptu biezo, tik pie takša stūres. Kur ir izlasāma šī info?

Taksometru mafija lidostā
Naktī autobuss vairs neiet. Šis pakalpojums ir sadārdzināts, tas taču ir skaidrs. Bolt manu ceļu var izbraukt par 8-10 EUR, bet šis par 50. Starpība taču acīmredzama. Un Bolt un Yandex brauktu, ja ļautu. Pie tam, es jau minēju, ka nevarēju iekāpt jebkurā taxī, man bija jākāpj 1., kas stāvēja. Tātad arī tur ir rindas kārtība.

Novērojums
Tas, ko min InJānis, par kopīgu meditāciju, šī lieta gan man šķiet pilnīgi garām. Meditācija ir pilnīgi intīma padarīšana, tur absolūti nevajag kompāniju, vai arī tad tad nav meditācija.

Novērojums
Man ir kāda paziņa, kas sapērkas biļetes, vai dabū pa brīvu, un tad paziņu lokam, kas varētu būt ap 10-15+ piedāvā. Es arī šādi esmu gājusi, un skatījusies kaut ko ar kaut ko :D Vēlāk sāku atteikties aizbildinoties, ka tieši todien esmu aizņemta. Bet vispār tā jau ir tāda izvēle. Ir cilvēki, kam vairāk patīk būt vieniem, ir, kam bez bara neiztikt. Ideāli, ja ir kāds, kas ir uz viena viļņa, bet...

Novērojums
Iespējams, ka tas tā iegājies- neiet vienam/vienai. Tāds kā lūzeris, nav ar ko kopā aiziet. Sievietes savu vīru/vīrieti parasti aizvelk uz teātri un viņš mēdz tur "atsēdēt". Pašas izrādes laikā taču neapspriedīsi kas un kā. Piemēram, grāmatas parasti nelasa bariņā. Lasa sev, un tikai pēc tam varbūt apspriež ar kadu, kas arī lasījis. Biežāks variants ir satikties ar sen neredzētiem draugiem,...

Vai jums nav vienalga?
Visi grib dzīvot komfortā, bet es arī ticu, ka tas nenozīme, ka noteikti kaut kas jāzog.

UK Kāda ir pieredze???
Man nav bijusi doma atstāt Latviju, tomēr ceļojot un redzot dzīvi no citas puses, es prātoju, kāpēc kaut kādas lietas neapsvēru agrāk.

Vai jums nav vienalga?
Mani visvairāk uztrauc tas, ka man jāmaksā lieli nodokļi. Un aizvien lielāki. Mēs esam brīvi, bet rokas sasietas. Parējais ir pupu mizas.

Taksometru mafija lidostā
Agrāk es uzbraucu augšā un tur varēja dabūt jebkuru taxi. Tagad tur dežūrēja dārgie, stāvēja strīpa un rindas kārtībā, es pat nevareju izvēleties to, kuru gribu :D Bet vispār interesanta lieta- atvest var pa lēto, bet ja gribi tikt atpakaļ Latvijā, tad pa dārgo vai ar kājām.

Taksometru mafija lidostā
Torpedo, nu tas ir garlaicīgi, tas ommmm. Aizbrauc kaut kur un vismaz paliek atmiņas par to, ko redzēji, a tā tikai ommmm.

Taksometru mafija lidostā
Vilksatkal, laicīgi pērkot lidmašīnas biļetes, tās var izmaksāt lētāk, ka Rīgas lidostas takša brauciens.

Šodien onlainā, nevienas smukas vecenes. Skumji.
Tur ārā ir, ka biezs. Kāpēc jāmeklē vietā, kur nav?

Bumpastik&Guimer team ( HOHO sapņu gaudulīga vireļu komanda )
Enerģija kaut kur jānovirza, katram savs :D

Taksometru mafija lidostā
Starp citu Bolt ir arī Portugālē, mašīnas labākas, cenas zemākas. Protams, ka man ir bolt aplikācija mobilajā, vairumā gadījumu atbrauc, bet ir tādi, kas ir redzami iesācēji. Bet patiesībā jau ir runa par to, Bolt lidostā vairs nav izsaucami. Vai naktī ir pieejami, arī nezinu, tad izmantoju RedCab, dārgāk, bet droši. Nu tad ideja var būt tāda, ar mafioziem braucam līdz punktam, kur var dabūt ...

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Ārstiem tāpat tiek dotas aploksnes, skolotājiem ir privātstundas.

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Viss ir tāpat kā PSRS, vēl trakāk. Izglītībai ir nosacīta nozīme, galvenais, lai ir smadzenes un pazīšanās. Kādreiz arī smadzenes nevajag. Smadzenes vajag, lai pats kaut ko priekš sevis izštukotu.

Taksometru mafija lidostā
Kur ir tā vieta, kas vairs neskaitās RIX teritorija, un var izsaukt taxi? Es reāli esmu braukusi uz/no lidostas tikai ar takšiem, parasti zem 10 eur. Tuvējo apkārtni pētījusi neesmu.

Taksometru mafija lidostā
Man pa tumsu negribējās kaut kur vilkties, dienas laikā es to darītu, droši vien. Es esmu samērā apolitiska būtne, kas tie tādi par jocīgiem noteikumiem? Es braukāju pa Porto ar takšiem, lai nenobrauktu savas kedas tik daudz, jo tur kalni un lejas, ielas 35 grādu leņķī. Ceļojuma laikā neiztērēju 50 par takšiem, ko viena brauciena laikā šeit.

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Ir jāgrib strādāt un jāmeklē iespējas. Tas var nebūt tūkstotis, +/- vairāk vai mazāk, tas var nebūt pašmērķis, bet ir jābūt vēlmei kopējā nama celšanai (ne mājas, bet atttiecību).

Labie tēvi?!
Patiesībā bērni vienmēr mīlēs tēvu, arī māti. Tie, kas pamesti un bērnunamos uzauguši, arī meklē savus bioloģiskos vecākus. Tā kā mīlestībai ar Labu ir maz sakara. Arī citās attiecībās dažkārt.

...Visiem forsajiem...
Laikam tur ārzemēs nekādi citādi nespēj atcerēties, ka ir mātes un tēvi, ka ievieš šādu dienu svinēšanu. Un mēs lēkājam pakaļ.

Kāpēc indivīds grib attiecības?
Tie paši cilvēki, kas ir šeit, ir arī tur ārā.

Vai tā ira vai nava bezkaunība?
Tas ir bezkaunīgs cilvēks, protams. Mums darbā ir citādi, sēž stundām un spaida podziņas mobilajam :) Smakas nekādas, nevar pat saprast, kas tur iekšā notiek :D

Kāpēc indivīds grib attiecības?
Attiecības dzīvi padara interesantāku. Vislabāk, ja tie ir savējie, ģimene, mīļie, lai nav jālasa drupatas no citu galdiem.

Labāk tā, nekā nekā
Var ilgi nodzīvot ar zīli, un tad tikai pamanīt medņus. Kā Dullais Dauka jautāja, kas tur ir aiz apvāršņa. Sākumā liekas, ka ar to viss beidzas, bet tad nāk apjausma, ka nē.

Kādām vīrieša pasakām, ko viņš tev ir stāstījis tu esi noticējusi?
Es principā ticu visām pasakām, vai to stāsta vīrietis vai sieviete.

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Kukuli taču jāprot arī iedot, vai ne? Varbūt var dot tukšu aploksni, visu sarunāt, un tad jau par vēlu atteikt ;)

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Motivācija neņemt ir tad, ja visa kā pietiek visiem. Jo tad arī nebūtu vajadzības dot. Protams, apetīte aug ēdot, bet tik un tā šis varētu būt pamats. Cilvēka morāles normas arī, protams, spēlē lomu.

Vai ir vērts upurēties vīrieša dēļ?
Mēs atdodam kaut ko vairāk no sevis tiem, kurus mīlam, varbūt arī tiem, kuru žēl un varbuut...tiem, no kuriem mums kaut ko vajag, varbūt pat tīri emocionāli. Patiesībā mēs neupurējam neko, mēs dodam, ko nevaram nedod, vienalga kādu iemeslu dēļ.

Izdzīvošana Latvijā
Varēt jau var visu ko. Tikai jautājums, vai vajag.

Labāk tā, nekā nekā
Ne vienmēr laimē tas, kas bieži pērk loterijas biļetes. Kadreiz ar pirmo grābienu var izvilkt laimīgo lozi.

Labāk tā, nekā nekā
Aurora, patiesībā ar to gēnu kolekciju ir interesanti, nekad jau nevar zināt, kādi talanti ņems virsroku. Mērķtiecīgi meklējot labas sugas tēviņu, var arī vilties.

Labāk tā, nekā nekā
InJani, var dungot arī : Kasi mani vēl :D

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Mjaa, pienāk jau kaut kad vecums, kad seksu tāpat vien dabūt vairs nevar, tas jāpērk :D

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Jaunām meitenēm nav pieredzes un arī seksualitāte ir zemāka kā vecākām sievietēm. Varbūt kādam ir vēlme piepelnīties, bet pamatā ir šis. Ja tas ir ārzemnieks, iemesls var būt vēlme iegūt pilsonību vai uzturēšanās atļauju EU.

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Mūsdienās nevar, jāgaida vecumdienas :)

Ielasītais, ieskatītais, ieklausītais - dalāmies!
Vinnijs Pūks, patiešām, jāvelk no plaukta laukā un jāizlasa tagad.

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Dusha, bet tad jau vienalga, kurš :D Kāpēc tieši vīrietis?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu