SKUTERS

Virietis (53)
iepazīties ar SKUTERS

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
Vai tad vēl ir mašīnas bez imobilaizera? Tai jābūt tik vecai, ka zaglis garāmejot vēl piecīti zem slotiņas nabagam paliks.

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
Noņem vienu riteni un nes līdzi mājās.

Vai Jums tas nav apriebies ?
Mute liela. Paņem un nokod.

Gejs !!!!! taks pec bildes skaidrs ka pedarasts.
Profilā teikts, ka gribi bērnus. Dzemdēsi no pakaļas?

Vinila tapetes vannas istabā.
Nevajag jaukt vinila ar flizelīna tapetēm. Flizelīnam smērē sienu, vinilam gan sienu, gan tapeti un minūtes 5 dod līmei tapetē ievilkties. Ja kādam atlīmējās, tad pie vainas var būt nekvalitatīva pielīmēšana, vai slikta ventilācija. Vannasistabā tapetes izmantoju no 97tā un nekādu problēmu. 2008jā nomainīju un tikai tāpēc, ka pārveidoju vannasistabu. Griestos ir 100vatīgais ventilators, kuru...

Vinila tapetes vannas istabā.
Tapetes ar PVA? Khm... Neesu mēģinājis, bet teorētiski līmei izkalstot tā sarausies līdz ar tapetēm un paliks spraugas, vai kas vēl sliktāk- sakrokosies. Pie tam pastāvīgi tīrot šļakatas, kas mitrajā zonā ir neizbēgamas, tapetes ļoti ātri nodils un būs jāmaina.

Vinila tapetes vannas istabā.
Mitrajā zonā flīzes obligāti. Pārējām sienām dodu priekšroku tapetēm, nevis krāsai. Pirmkārt jāpērk augstākās noturības dispersijas krāsa, lai nošmulēšanas gadījumā var tīrīt un tas vannasistabā, tāpat kā virtuvē ir aktuāli, otrkārt tā laiž cauri mitrumu (vinila tapetes nē) un ja ir izmantots rigipss, tad ar laiku to var saēst un treškārt, pārkrāsot drīkst tikai 3 reizes. Ceturtajā jāslīpē nost....

Motorzāģis slāpst uzdodot gāzi
Ja vadoties pēc instrukcijas izdedzināji visu benzīnu, tad ir divi varianti- mambrānas kaput, vai gaiss karburatorā. Otrā varianta gadījumā mēģini pa drusciņai kurbulēt un pēc laika aizies.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Precizē domu.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Par apzīmējumu ,,bāba" sašutušas ir tikai bābas. Pārējas zina, ka viņas bābas nav. P.S. Mans izglītības līmenis nav apstājies pie iegūtajiem diplomiem. Diploms par augstāko lielai daļai vajadzīgs tikai lai pašapliecinātos, jo strādā darbus, kuri it nemaz neatbilst iegūtajai izglītībai.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Teiksim tā- sievietes esu labi izpratis un vīrieši goda vārds, nav lielāki mudaki. Katram sava uts. Sievietes grib neko nedarot tikt pie klāta galda un tikt cildinātas kā karalienes, kaut arī lielākoties ir prastas bābas, bet vīrieši savukārt grib izlikties par krutajiem mačo un lai visas dotu pa brīvu. Kaut kā tā. Pretīgi, ka te kautkāda bāba mēģina pazemot vīriešus un neepamatoti izcelt...

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Palasi džozefīni (un ne viņu vien) un saproti, cik niecīgi un sieviešu necienīgi ir lielākā daļa vīriešu. Un kā tad ar jums, mūžīgi cieņu, mīlestību un cildināšanu pieprasošās princeses un karalienes? Jā, fertālajā vecumā jūs esat daudz vērtīgākas par vīriešiem un arī pie noteikuma, ka izmantojat dabas dotās priekšrocības. Pēc tam? Pēc tam jau mēs stāvam uz viena pakāpiena un nevajag nezin ko no...

Absurds, kā tas var būt?!:)
Problēma parasti slēpjas ambīcijās un nespējā novērtēt sevi. Ļautiņi nez kāpēc iedomājas sevi vērtīgākus esam, kā tas ir īstenībā. Pīezemētākai Tavai draudzenei vajadzētu būt, vienvārdsakot jāpieregulē spriegumus smadzeņu nodalījumā. Kad bijusī mācījās augstskolā, rādīja man kursa foču, kurā bija meiča kaut kur no pierobežas. Gandrīz 30 un vēl vecmeita. Viņai vajagot vīrieti tādu, šādu un...

kur var nopirkt tabakas seklas
Te nu es jums varu plaši un pamatīgi apstāstīt, jo pats to audzēju jau padsmit gadus. Uzreiz pateikšu, ka Langstiņš raksta muļķības. Mahorka tā varētu sasēties, ja viņu nekopt, bet kāda jēga ļaut tai augt nebaudāmai un tur, kur tā ir iesējusies. Pirmā mana tabaka bija Viļānu lieltirgū pirktā krievu mahorka. Vajag daudz stādu un ar pazaru amputāciju liela ķēpa. Pēc dažiem gadiem k-rautā nopirku...

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Nav jau nemaz tik zemi, lai pievērstu uzmanību sievietēm, kuras kautrējas savu svaru uzrādīt.

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Ja tev ir 54 gadi, gaidi vīrieti vecumā no 44 līdz 54 ar ienākumiem no 1200, tad tā ir diagnoze. Vari turpināt dzert un ēst. Vairāk diez vai kas spīd.

Ko varam sastapt...šeit!??
>burleska Es nesaku, ka esu ideāls, bet kad pret tevi ilgstoši izturas kā pret pameslu gaidot no tevis tikai naudu un mutes turēšanu par to, ka atkal sapirkti visādi nevajadzīgi sūdi un grib tevi izgrūst uz ārzemēm, lai piķa būtu vairāk...

Ko varam sastapt...šeit!??
>riks086 Esu viens no tiem neliešiem, taču atļaušos Tev nepiekrist. Plika kniebšanās ātri apnīk. Svarīgas arī kopīgas intereses, lai var aiziet kopā uz kultūras pasākumiem, kur izbraukt un parunāt ne tikai par iepirkšanos un naudu. P.S. Es arī gribu runci aizstāvēt. Viņš nepateica neko nepareizu. Sievietes tagad ir trakas uz naudu un it nemaz neprot sevi novērtēt, lasi- pārvērtē. Tieši tā iemesla...

Vakari kopā
Džeison, es ne visai saprotu, kā Tu atšķir ,,labu vīnu" no slikta. Es lieliski protu atšķirt interesantu filmu, uz kuru ir vērts aizvest bērnus, no mēsliem( vienīgā kļuda- kriminālais fonds, vai kātur to idiotismu) un labu gaļu no sliktas, kuru pat šašliks neglābs, bet vīns... 95g šardone labāks par 98tā? Da ej Tu ratā! Gribi paspīdēt- nostājies 9.50 uz sliedēm kaut kur Šķirotavā.

Kā karterī var iekļūt dīzeļdegviela?
Iebrauc normālā servisā un uztaisi diagnostiku. Skopais maksā divkārt. Runā, ka devīgais trīskārt, bet tās ir kretīnu baikas. Mēslus jāuzož savlaicīgi.

Ko varam sastapt...šeit!??
Kaut ko no anketas nesapratu. Vecums likās lielāks kā bijušajam sievastēvam. Maziņa, bet pieņemami. Uzraksti, ja interesē latgaliešu intelektuālis ar ne pārāk lieliem ienākumiem, no kuriem 30% jānomet alimentos 2 meitām, ar kurām ir dažādas attiecības. 1mā beidz studijas, bet otrajai vajag tūkstošos maksājošas vijoles un kura mācīsies vēl gadus 7.

Kaķis naktī prasa ēst !
Kaķu mīlis nekad neesu bijis, bet meitas, aizbraucot uz Rīgu mācīties, man viņu pameta kā aprūpes objektu un ņemot vērā viņa draņķīgo{tāpat kā manu} raksturu, esu kļuvis par kaķu ,,ekspertu", tā ka you are welcome!

Kaķis naktī prasa ēst !
Da pieber viņam vairāk barības, ielej ūdeni pietiekoši un ja sadomā modināt, iesper pa dibenu. Pēc nedēļas sapratīs, ka modināt drīkst tikai īpašos gadījumos un tad jau nu gan būs jāceļas. Ja mans pie gultas pāris reizes noņaudas, tātad ir spiedīga vajadzība laukā, jo par aā mājās būs nepatīkama smaka degunā.

Vakari kopā
Džeison, mani šķebina mūžīgais ,,labu vīnu". Tas ir sūda stereotips. Vēlēšanās izrādīties smalkiem un cēliem. Tu gribi teikt, ka spēj regulāri tempt ,,labu vīnu" un sēdi šai portālā? Sievietes lielākais relišers ir maks un ja Tev tāds būtu, Tu šeit netusētu.

Skaistam vīrietim.
Nekad nepieļaušu, lai maksā sieviete. Pirmkārt pats jutīšos kā pēdējais ute un otrkārt, lai kas bija sievietei padomā, zemapziņā viņa mani vienalga uzskatīs par uti. Paldies, bet nē.

Ko vīriešiem dod pārākums?
Pēc Tavas loģikas, neviens vīrieti labāk nesapratīs, kā padzīvojusi prostitūta. Mazāk skaties seriālus, vairāk piedalies reālajā dzīvē. Gaterī vai pērkot kedas diez vai atradīsi misteru ,,ideālo vīrieti".

Ko vīriešiem dod pārākums?
Iespējams, ka tas resurss ir tik niecīgs, ka rodas problēmas piemeklēt līdzvērtīgu vīrieti.

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
>dadzis2 Pat ne miljonos mērāmu biznesu?

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
In vino veritas, nūģenes!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu