SKUTERS

Virietis (54)
iepazīties ar SKUTERS

48 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Alimenti.
Nonācu pie slēdziena, ka šeit ir sieviešu atkritumu magnēts. Na...j! Dzēšos laukā.

Pačalojat par draugiem
Kad es izkritu no sociālā stāvokļa, sievu pazaudēju. Spodri, izskatās ka Tavs dibens ir lietots bez paša atļaujas. Varēji jau to paturēt pie sevis.

Alimenti.
Piparkūka, es savai sievai apmaksāju studijas, pa to laiku pieskatīju meitu un beidzu mājas būvi + pelnīju tam visam. Tā ka sūka, suka! Jums pat ne mazākās sajēgas nav, ko vīrietim maksā jūsu uzturēšaņa. Ka tik nadziņi salakoti.

Grupveda seks
Kornēlij, Tev ka tik tos lielos pimpjus!

Alimenti.
Tessa, normālu sieviešu jau arī tik pat kā nav. Vīriešus ar adekvātu dzīves uztveri sastopu ik uz soļa, bet sievietes... Nu tā ir, kā ir. Es jau arī īpaši nemeklējos. Portālā pierakstījos pēc draugu uzstājības, ne uz ko īpaši necerot, bet tie čati kaut kā ievilka, jo ne kur citur soctīklos nepiedalos. Normālas sievietes man raksta diezgan bieži, tikai problēma ir tajā, ka viņas dzīvo 100- 200 km...

Grupveda seks
Vīrietis ar 2 (3,4 utt.) sievietēm tikai par naudu, vai arī uz kaut kādiem superstimulātoriem. Kurš tad tādu slodzi ir spējīgs pavilkt! sieviete ar 2 (3,4 utt.) vīriešiem- tas jau ir reāli. Kas ta šīm- paplet kājas un lai vago.

Zāles pļāvējam izvilkās striķis,kurbulim, un neiet atpakaļ
Obligāti centrālā atspere. Atskrūvē vēlreiz, izjauc pilnīgi un sapratīsi. Atgriezējatsperei uztinot auklu jānospriegojas pilnīgi.

Alimenti.
Tessa, sūkā pi...pi! Nožēlojamas ir kuces, kuras dzīves realitāti smadzenēs nomaina ar TV redzēto. Fināls vienmēr būs viens.

Vārdi
Geiša, kā tavs vācietis? Nav atkodis, ka piķa dēļ tēlo orgasmus?

Alimenti.
Pēc šķiršanās līguma maksāju 30% no algas. Bija noruna, ka es maksāju it kā jaunākajai, kura mācās Mediņos, bet bijusī palīdz vecākajai beigt Stradiņus. Pēc kāda pus gada es uzzinu, ka vecākajai viņa nedod ne kapeikas, bet jaunākajai nedēļā dod 7 eiro nedēļā. VTF! Rīgā! Uzturam 7 eiro nedēļā! B...ģ! Bērns badojas, bet viņa tusē gandrīz katru dienu. Sacēlu skandālu, parādīju meitai cik es...

Grupveda seks
Man pretjautājums- pats esi kādreiz piedalījies?

Dvīnis - kāpēc viens?
Tāda Tev karma, ka trāpās tikai dvīņi.

utorrents
Paskatījos savā mājas datorā. VLC Player. Vajadzētu rādīt visus formātus.

Vārdi
A sievietes tik dzen savus šablonus! Ne ieklausīties, ne padomāt.

utorrents
Jāielādē atbilstošs pleijers.

Vārdi
Sievietes ēd smadzenes lēni un pa druskai. Kad vīrietim sakrājas, tiek spļauti ārā visi pāridarījumi. Kad mana pateica, ka grib šķirties, pēc pusstundas pārdomām es arī atklāju visu, kas pa šiem 23 gadiem sakrājies, tikai ne tik kategoriskā formā.

Kādas ir populārākās manipulācijas?
Ja varētu, tracer 10 plusus ieliktu.

J-u-ū-tīgums
Baidos no kutināšānas. Vai tas nozīmē, ka esu ļoti jūtīgs?

kad nāks bruņinieks ..
Raganai. Plastiskās operācijas, botakss, silikons, pielīmēti nagi, uzaudzēti mati, špakteles kārta uz sejas.... un vēl saka, ka nav vairs īstu vīriešu.

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
Es neapstrīdu, ka dzīvniekus vajag cienīt, ekoloģiju negandēt, neuzmācīgus sodomītus neklapēt, nepilnvērtīgus bērnus no klints nemest u.t.t., bet tie aptrakušie ,,aizstāvji" reāli besī un prasās pēc pēriena, jo visādos veidos cenšas pārējiem sagandēt dzīvi. Viņus jāizved rampu gaismā, lai cilvēki zina, kas šie ir ,,po žizņi", ar ko nodarbojas un kas viņus finansē. Esu pārliecināts, ka atklātos...

SAT uztveršana no Yamal 401
Gribi skatīties par krustā sistajiem zēniem?

Atstrādāt karmu
Aivar, ja negribi palikt par galīgu mudaku, beidz skatīties tos krievu murgus. Ja nezināji, tad baltu ciltis ir dzīvojušas līdz pat Valdajam. Krievu valodai pamatā ir baltu valodas, kuras laika gaitā ir apaugušas ar persizmiem un to mums sarīkoja jo....nie vikingi, ievedot legionāru palīgspēku barus. Vai tu zini, ko tai laikā sauca par ,,jeblišče´? Krievu tauta ir radusies nokaujot baltu...

Vai jūs izdzīvotu?
Selfconfident, ir muļķīgi nelietot skaidru naudu. 1. Tu jau pati pateici- čušš. 2. Var izsekot Taviem pirkumiem un noslīcināt reklāmā. 3. Skaidras naudas tēriņi labāk kontrolējas un ir mazāka iespējamība palikt tukšām kabatām. 4. Glabājot naudu elektroniskā formātā, ar dažiem uzsitieniem uz klaviatūras vari palikt tukšā. u.t.t.

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Tessa, Tu laikam pārprati. Es ar lielāko prieku izpalīdzu, ja to varu, bet cenšos nepalikt pateicību parādā. Tas ierobežo.

Atstrādāt karmu
Ziemā aiz nekodarīt klausījos kādu insaidera audiofailu. Tur bija teikts, ka Zeme ir cietums, kurā mēs ´´atsēžam" savu termiņu un pēc fiziskās nāves atgriežamies atkal un atkal, kamēr esam izpirkuši kādreiz kaut kur sastrādāto. Kā teica Ušakovs, a huj viņu zin!

Vai jūs izdzīvotu?
Aivar, ne nevajag elektrību atslēgt. Tas dzīvi padarītu par mokām. Piemēram, šodien no frēzes ass pat ar sjomņiku nevarēju novilkt sabrukuša gultņa centru. Palīdzēja fleksis. Tu piedāvātu rūdītu tēraudu ar metālzāģi zāģēt? Vizmonta, Tu laikam neesi pazīstama ar vielu nezūdamības likumu. Vienkāršoti- uz mūsu planētas, piemēram, ūdens ir nemainīgā daudzumā. Vielas vae pāriet no viena stāvokļa otrā,...

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Ar to palīdzības pieņemšanu ir sarežģīti. Man vēl nesen kāds draugs pārmeta, ka es kā mežonis cenšos visur tikt galā viens un nekad neprasu palīdzību. Redz, es neesu mežonis, bet no jaunības esu ielāgojis vienu- pieņemot palīdzību, tu it kā paliec parādā un citreiz palīdzību var lūgt tev, bet tas var nākt katastrofāli nepiemērotā brīdī. Esu piedzīvojis. Tad nu jāizlemj, vai tev pašam būs...

Prostitūtas
Klasesbiedru salidojums. Visi viens otram stāsta ar ko nodarbojas, kamēr teiksim, Baibiņa, saka, ka taisa minetu. Teiksim, Jānītis, pārsteigts- tas ir, tu pi...pi sūkā? Baibiņa pretī- tev dzīvoklis centrā ir? Nē. Pēdējā modeļa mersis ir? Nē. Tad lūk! Te tu pi...pi sūkā, bet es taisu minetu.

Kungi-godātie-
Kādreiz sievas un meitu dēļ ne mirkli nedomājot biju gatavs iet nāvē. Tagad tai sarakstā ir palikušas tikai meitas. Ja sieviete ir pareizā, tad pareizais vīrietis ir uz daudz ko spējīgs.

Draudzenes rūpes vai skaudība?
Narkomāni jau arī cenšas uzsēdināt uz adatas pēc iespējas vairāk ļautiņu, lai ne tikai viņi būtu tie nelaimīgie, kam ir paslīdējusi kāja. Par sieviešu draudzību man vispār nav ilūziju. Esu pietiekoši pieskatījies.

Vai ir izdevies?
Uja, uja! Liela daļa sāk tieši ar krūmdrāzējiem un kad smadzenes mazliet sāk strādāt, meklē tos garlaicīgākos, kam sevi iesmērēt.

Drukātā versija vs kinolente-Grāfs Monte Kristo
Raivi, ja ir ko teikt, saki, bet ar tukšmuldēšanu sevi par gudrāku neizmālēsi.

Vai ir sakarība?
Horovod ir grupveida deja. Kad meičas ar meičām, čaļi ar čaļiem, bet bez perversijām.

Sapņu atvaļinājums?
Visi tādi afigennie optimisti...

Vai ir izdevies?
P.S. Kā arī par sievastēvu. Problēmas bija ar sievu.

Vai ir izdevies?
Neaiztieciet sievasmāti! Ne vienu sliktu vārdu pateikt nevaru.

Plusi un mīnusi SUBARU LEGACY
Kris, a na...j Tev vispār tad auto? Es 1,5 km līdz darbam braucu ar skūteru.

Vai ir sakarība?
Gribas paskaldīt matus rīta agrumā?

Vai ir sakarība?
Tu runā arī horovod, ogorod? Ja rakstītu kirilicā, uzrakstītu pareizi, bet darba kompim tās nav.

Vai ir sakarība?
Jaunībā kāds mans krievu draugs teica- ženu išči ņe v haravode, a v agarode. Tiesa, pats nevadījās pēc šī principa, par ko vēlāk samaksāja ar ragiem, šķiršanos un īpašuma sadali.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu