SKUTERS

Virietis (54)
iepazīties ar SKUTERS

126 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Valodas īpatnības
Luusila, kā tas ir čangaliski? Tu vismaz zini, ar ko atšķiras latgalietis no čangaļa? Ja nē, varu paskaidrot. Latgalietis ir tas, kurš dzīvo Latgalē un runā latgaliski, bet čangals ir latgalietis, kurš aizlaidies uz čiuļu zemēm un mēģina tur izlikties par čiuli un braucot uz Rīgu vilcienā, pēc Krustpils sāk runāt čiuliski, tātad a priori tādas čangaļu valodas nemaz nav.

Kur nopirkt/pasūtīt šūpoles? Lai iztur lielu slodzi, bet tai pašā laikā ne pārāk dārgas.
Aivar, virves nav saprātīgs variants. Veikalos var nopirkt ķēdes uz metriem, kuras nepūs un nerūsēs. Piekar uz kārtīgām karabīnēm un būs mūžīgas. Drīzāk skorpika sēdekli nomainīsi.

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Oi, Piepe izrādās ir uz britu tautas kakla sēdoša parazīte! Ollalā! Pie bezdarbnieces nu gan neviens ar krutu mašīnu nepiebrauks.

Kā Jūs domājat kad būs Apokalipse ?
Tad kad vāverē izaugs zobi.

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
Un ja sastaptu nēģeri, ko darītu? Ar tiem Gulbenē arī laikam pašvaki.

Kur ir pazudušas emocijas?
Ak diskusiju veicinātāj! Nešķiet, ka saviem 88 gadiem esi par spriganu?

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
Tu vairs neesi tai vecumā, kad var spriņģot un izvēles iespēju ir pietiekoši. Labāk pacenties salāpīt to kas ir, ja vien neesat viens otram dunci mugurā iedūruši. Tad gan tā būtu agonijas paildzināšana. Par bērniem... Kad vecāki kašķējas nepārtraukti, vai dzīvo šķirti ar ledus sienu, tā nav mazāka trauma, pie tam viņi tiek iekodēti šādam ģimenes modelim.

Par rotaļlietām pieaugušajiem.
Ir aizdomas, ka Piepe jau vispār uz randiņiem neiet. Lai kuru tēmu atvērtu- Piepe jau priekšā. Nu nav lemts Tev iekļūt tai blociņā.

Par rotaļlietām pieaugušajiem.
RSQ, ja nesaprati, tad arī nesapratīsi. Nav vērts laiku tērēt.

Par rotaļlietām pieaugušajiem.
RSQ, šis ir gaumes un empātijas jautājums. Jaunībā mūsu kompānijas apritē bija kāda glīta meiča, kura arī tagad labi izskatās, bet ņēmuši priekšā viņu bija visi, bieži vien visperversākajos veidos. Viņai jau nu točna bija vairāk par 10 un tad es satieku klasesbiedra brāli, kurš saka, ka esot apprecējies ar šo meiču. Man vārda tiešā nozīmē žoklis atkārās un cik sapratu, viņš pamanīja manu...

Eduardam Rozenštrauham 100
Chris1986, šodien ne tikai Raini, ne ko vairs nelasa. Paskaties, cik trūcīga valoda figurē publiskajā sfērā un ak šausmas- jaunās paaudzes žurnālisti raksta kā tvito. Vai Rozenštrauhs ir māksla? Jā, ne sliktāka kā jebkuram provinciālās Latvijas dziesminiekam.

Par rotaļlietām pieaugušajiem.
RSQ, vīrieti ar daudzām sievietēm sauc par jākli. Es pieturos pie klasiskajām vērtībām. Ja tev galvenais ir caurums, nevis kas smadzenēs, tad jau laikam esi jaunlaiku tikumu piekritējs?

Par rotaļlietām pieaugušajiem.
Dezyree, tavuprāt sieviete, kurai bijuši 10 vīrieši, nav mauka?

Salausta sirds,kā ārstēt?
Paklausi Chris1986. Un dabū labu kniebēju.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Ielej 100gramus šņabja, iemet citrona šķēli, 4 ledus kubiņus un pārlej ar 200 gramiem tonika. Redzēsi, kā var garšot. Jā un toniku iesaku šveps, vai arī no superneto, to ar dzelteno etiķeti. Pārēji ir vai nu pārsaldināti, vai kas cits nav tā.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Vecīt, alkoholisms un narkomānija nav slimība, bet gan izlaidība, ko alkoholiķi aizbildina ar slimību. Slimība ir AIDS. Izlaid uz pāris gadiem neapdzīvotā salā 2 alkašus un 2 spidozņikus. Redzēsi, ka pēc tiem pāris gadiem spidozņiki būs jau zem zemes, bet alkaši ņipri skraidīs un meklēs ēdamo, pat štukos, kurš no viņiem būs sieviete.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Pats teici, ka džeki nevar stipro, tāpēc sūkā aliņus. Kas Tev liek dzert stipro? Cilvēki jau ir dažādi. Vienam softā ielikts būt par alkoholiķi, tāpēc nedrīkst ņi un ņi, citam atkal kā pīlei ūdens. Var piedzerties un atkal būt skaidrā mēnešiem. Gēni laikam. Bet vispār, tie kuri nelieto nemaz, pārsvarā ir nūģi. Pēc manas pieredzes. Būtu kaut zāli uzvilkuši, ja jau alko netur. Ņepakuriš, ņepapjoš,...

Vai jūs gribētu redzēt kā kniebjas bijušā/ais?
Galīgi slima. Tu to jautājumu nopietni uzdod, vai izdomāji sestdienas vakara izklaidei?

Kā jūs uztverat Nabokova darbu "Lolita"?
coldlands, nepārvērtē iznireļus. Lielākā daļa no viņiem labi ja māk krānu rokā paburzīt. Viņi ir stulbi, bet tai pat laikā viltīgi.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Nav nemaz tik reti. Kolēģim māja netālu no meža un veda rādīt, kāds lērums sikspārņu dzīvo zem sienas apšuvuma. Tas tiešām bija iespaidīgi.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Kaut kā nav dzirdēts, ka Latvijā būtu vampīrsikspārņi. Tie jau tik Transilvānijā dzīvo.

Kā jūs uztverat Nabokova darbu "Lolita"?
coldlands, man tādas domas nerodas un es arī neteicu, ka uztveru to kā pamācību, bet ir cilvēri, kas to tā arī var uztvert. Var jau būt, ka Nabokovs nebija pedofīls, bet process ir tik smalki aprakstīts, ka gribas uzmest viņam virvi kaklā un uzraut tuvākajā zarā. Reiz pilnīgi nejauši uzdūros bērnu pornogrāfijai. Var būt neticēsi, bet es izvēmos.

Kā jūs uztverat Nabokova darbu "Lolita"?
Nez vai visa pasaule čurā aiz sajūsmas. Drīzāk lasa to grāmatu, vēlēdamies izprast kroplas uztveres īpatnības. Kuru gan varētu sajūsmināt cilvēka, kurš gribēdams izmantot mazgadīgu bērnu, nogalina tās māti, izdarības? Ja nu tikai tādu pašu slimo. Vēsture jau ne reizi vien ir pierādījusi tāda veida literatūras kaitīgumu, kad cilvēki ar nestabīlu psihi cenšas atdarināt lasīto.

Kā jūs uztverat Nabokova darbu "Lolita"?
Kāda tur erotika! Psihiski slima cilvēka izdarības.

Drauga seksuālā pagātne
Piepe, tev neviens ar krutu mašīnu tā arī nepiebrauca, tāpēc balsstiesības esi zaudējusi.

Ko sievietes saprot ar vārdu attiecības?
Kādi nah.... j sapņi plāni un mērķi pie 650? Tevi pēc būtības vajag krātiņā turēt, lai citiem dzīvi nebojā. Esu tādas pieskatījies un ,,maigo roku" līdz nelabumam izbaudījis.

Ko sievietes saprot ar vārdu attiecības?
Visgudrākais? Zem tā var pavilkt jebko? Visgudrākais, jo prata apčakarēt pārējos tā, ka piķi neatņēma un nenosita, visgudrākais, jo visas drāza un putna slimību nedabūja, visgudrākais, jo nedabūdams putna slimību, potenci saglabāja, visgudrākais, jo uz katru manu iegribu prata atrast aizbildinājumu. Veči, jūs nekad nedzirdēsiet atbildi, kura kaut par mata tiesu jūs pietuvinātu dzīves patiesībai.

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Fargo, mana atbilde bija uz trešo rindkopu. Tu laikam to uztvēri citādi.

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Fargo, Tu spried no tāda cilvēka skatupunkta, kurš ir pratis kaut kā atrast vietu pilnā zālē. Tad parasti tie, kuri palika kājās stāvot, tiek uztverti kā kaut kas zemāks. Kāda slikta laika organizācija! Latvijā ir maz cilvēku, kuri strādā tās astoņas stundas, vai pat mazāk un dzer šampanieti. Vaina ir nevis cilvēku, bet gan valsts neorganizētībā. Tas ir kā ar luksusprecēm- to ražotāju ,,mafija"...

Interesants jautajums
Nu jā, domas dalās. Vieni uzskata, ka arī kniebiens ir nopietnas attiecības, citi savukārt, ka kniebiens vēl nav iemesls vienam otru uzrunāt uz "tu".

Vadītāji un padotie.
,,Vai tas, ka vadītāju ir mazāk nekā padoto..." Tas bija tāds humorjautājums, vai arī vikends pagāja īpaši miglaini un domas pinas?

Atlaižot stūri velk sāņus
Var būt pie vainas kāda riepa. Ja rezerves ritenis tā paša izmēra, mēģini pamainīt sākumā ar tās puses priekšējo uz kuru velk, ja nemainās tad otru pusi. Ja nelīdzēja, tad jārok dziļāk. Iespējams vainīgajā pusē bremžu kluči vadotnēs pieķīlē u.c.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Nē, Labrador. Tās ir vienkārši alkatīgās gribules, kurām pofig ar ko, ka tik nauda, savukārt tie rešņi var dabūt tikai tādas, jo smadzeņu pietiek tikai shēmu veidošanai, bet ne godīgam biznesam.

Minets?
1180000, biezpieniņš? Atļaušos pajautāt, cik bieži Tu mazgā savu, ja jau uz tā paspēj sakrāties ,,biezpieniņš"? Var jau vēl pēc mazgāšanas pamērcēt medū. Būs īpaši salds.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Paldies par komplimentu! Pat tā kā sakaunējos.

Minets?
Viss ir apgūstams procesā. Nevajag pārāk censties un pati ar laiku sapratīsi. Tā ir tikai spēle.

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
Johaidi, Tu it kā taisnojies. Tās, kuras prasa dod, dod, dod, ir tukšas čaulas un sieties ar tādām sev dārgāk. Pērkamā mīla izmaksās daudz lētāk, tikai šņabja pudeli bardačokā vadā, lai muti pirms tam izskalo.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Nejūtas gan. Cepumiņi pie teļļuka, aliņš pa vitsu, bet tas speķītis tik gards! Biju pietuvojies simtam. Kad atnāca ,, Slim Fit" džinsu krekls no Sportdirect, sapratu, ka kaut kas ir jādara. Pirmos 3 mēnešus tikai par ēšanu varēju domāt, bet tad organisms pārslēdzās un gada laikā nometu līdz 82, kas manam augumam ir norm. Pie tā arī pieturos.

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
Man, man, dod, dod! Tpfu! Tā piēdušās tās gribules. Un pati ko vari dot? Sēdēt un smaidīt? Nav diez cik diži. Krieviem ir tāds raidījums ,,Davai pažeņimsja". Tur lielākā daļa tik to vien klārēja, ka grib lai uz rokām nēsā, dāvanas dāvina. Tā tā pasaulīte brauc nez kur ar savām iegribām. Nez kāda reakcija būtu, ja tas ,,līgavainis" teiktu, ka grib regulāru minetu un šokolādē. Jēga ir tam, kas...

Sieviete
Balzaku pārlasījies?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu