dardedze

Sieviete (38)
iepazīties ar dardedze

6 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Words datorā
Pērkot datoru, konstatēts, ka tajā ieinstalētas programmas Word 2016 un WPS Writer, One Note un citas, kas ļauj izpildīt rakstu darbus augstā kvalitātē. Taču takse noteikta 99 EUR gadā par komplektu...

Durvis ar ārdurvju kodu
Daudzdzīvokļu mājās ieeju ārdurvis durvis ar kodu aizveras ar blīkšķi. Kā tehniski novērst / samazināt blīkšķi. Vai labāk nepirkt dzīvokļus 1. stāvos.

Dāvaniņas, dāvaniņas...)
Kungs, 70 g.v. Krusttēvs. Ko dāvināt uz ŠO jubileju?

1:3 un 1:4
Iesakiet, ar kādu ienesīgu darbu var savienot klātienes studijas katra mēneša pirmajā nedēļā Rīgā. (darbam nav obligāti jābūt LV).

Piedāvājums jauniešiem-iespēja vai lohotrons?
BAT "Turība" š.g. 20. februārī aicina jauniešus uz tikšanos ar darba devējiem SIA "Webhelp Nordic", SIA "Circle K Latvia", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (piedāvātā vakance: Biedru...

Dziesmu totalizators
Kā jums šķiet, kuram izpildītājam ir vislielākās izredzes maijā pārstāvēt Latviju Eirovīzijas pusfinālā? Vai jums ir savs favorīts no kandidātiem?

163 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Durvis ar ārdurvju kodu
JOCĪGI-esmu bijusi ļoti daudzās daudzstāvenēs gan darba, gan privātu iemeslu dēļ-un ziniet-visur šīs te smagās kodu durvis cirtās ar blīkšķi! tiesa, runa ir par mazpilsētu, nevis Rīgas modernākajām jaunceltnēm

Kā atteikt sievietei
vispār tā var ieteikt arī iebāzt galvu cementā, lai tiktu skaidrībā, ka tas ir ciets:) pēc tam tiksi vaļā fiziski, juridiski un finansiāli būs sarežģītāk. un tava vērtība brīvo sieviešu acīs būs second hand-šerpās atkritīs skanēdamas, tavi varianti būs pasaules lāpītājas(2%) vai tādas pašas šķirtenes kā tu-(>90%) :d

Durvis ar ārdurvju kodu
vai tādu aizvērēju var piemontēt jau uzstādītām un jau ar koda slēdzeni aprīkotām smagām masīvām ārdurvīm, kādas tagad gandrīz vai katrā kāpņu telpā /un vēl kā priekšrocība skaitās-zirgam jāsmejas-kods ir noslēpums, ko zin daudzi savā starpā nepazīstami cilvēki/

Kā atteikt sievietei
nu tad-shop around! meiteņu deficīts it kā nav Latvijas problēma!

Durvis ar ārdurvju kodu
20:45-optimismu vieš tavs komentārs BE vai tāds mehānisms nāk komplektā JEBKURĀM smagnējām ar kodu aprīkotām daudzstāveņu ārdurvīm? vai jebkurām durvīm tādu var ierīkot neraugoties uz tā kodu mehānisma esamību/ nesaprot, ko sargāt daudzstāveņu pasažieriem-tie ar briljantiem jau sen dzīvo osobņakos!

Kā atteikt sievietei
sievietes izrāda iniciatīvu izpildoties 2 nosacījumiem-1.šis čalis ir labākais, ko viņa var dabūt 2. ar kautrību nesirgst (tātad ir varbūtīgi , ka ne pirmo reizi medībās, un tu neesi 1. trofeja).

Durvis ar ārdurvju kodu
Man vislabāk patīk tāds mehānisms, kā Daugavpils ātrvilcienos-nospied pogu, un durvis aizveras/atveras-bezkaunīgiem ķēmiem, kam hobijs kacināt citus, jāpaliek gribot.(P; Varbūt podjezdu durvīm varētu ielikt aizvērējā tādu papildinājumu, ka durvis ātri aizcirst nav iespējams?

Kā atteikt sievietei
es arī nebūtu starā par trīcekli-divdabi, kas nemīlot mani, negrib atlaist. Ko darīt-ar pannu šim pa pauri, lai pasaka acīs, ka riebjos, un Točka.

Durvis ar ārdurvju kodu
Visām man zināmajām kodu ārdurvīm ir lielais sprādziens, nevērīgi tās aiztaisot! Ko -tad nevienam līdz šim nav traucējis? Bez tam traucēt var tikai 1. stāvam, tā ka paraksti būtu tikai 2, un tie paši -optimistiskajā scenārijā Tāpēc šķiet, ka pārvaldnieki tādu servisu nepiedāvā Ko var paši darīt? ja nav galīgs bezpiķis. Kādu labu montieru firmu izsaukt-bet ko konkrēti likt viņiem...

Kā aiziet no darba
nu ko lai saka, harizmātiskas personas ir tie tavi šefi! var būt pat bonbongas uz Ziemīšiem uzdāvāja?!

Kā aiziet no darba
DDD:) plusiņi par X teikumu konstrukcijas precīzu kopiju:

Kā vīrietis iemīlās? :o
suunuroze, širpotrebam vēl nav nekas labāks izdomāts par cilvēcīgu, godīgu un pieklājīgu izturēšanos pret mīļoto. ja esi ekstraordināra (re, ka var pateikt pieklājīgi!), meklē otru tādu pašu ekstraordināru, citādi nekā.

Kā aiziet no darba
po hodu, runa ir par 007, visur citur it kā atrod plāksteri.

Kā vīrietis iemīlās? :o
Par maniaku tu vari arī nekļūt, bet būt seksuālam - tas ir tavs pienākums!((((((((((((D

manikīrs salonā
ha ha, meenesgaismai 9 mīnusi-mākslas uzdevums nav patikt, bet gan neatstāt vienaldzīgu.p.s. tā ir miķelīša paļona?

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
1.Verdikts:strīpainie ar strīpainiem, punktainie ar punktainiem ( vecuma ziņā ) 2.auditorijas pīkstieni, ka necik sen te šāda tēma jau bija. tiec tam pāri, autor-ka tava vienīgā atbilstība ir vecums bet ja par tēmu-perversi tas ir

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
gludini bikses un mācies angļu valodu

50 gadīgās mātes uzbāžas bērniem un bērnubērniem
Vecmātes/ vecmāmiņas Cietums/cietība Jūnijs skolas aktu zālē pīpē zāli.

EGO - kas tas ir un kāpēc visi no tā grib aizbēgt kā no vilka?
Ego-apziņas starpstāvoklis starp primitīvo instinktu vadīto dzinējspēku Id un vajadzību piramīdas virsotni greznojošo Superego. Visa tēma siļķe putukrējumā!

B slimibas lapa.
Tā pozīcija tiešām laba jeb DD kretīns?

Dejošana.
tuss, relaksācija, nevis horizontālu ideju vertikāla izpausme.

Dejošana.
bullshit.

Saprotoša sieviete.
Sieviete, kas dzer ar večiem? .... acīmredzot katrā novadā savas tradīcijas...P;

Vajāšana internetā uzskatu pēc
Tas, ko zin vairāk, nekā viens cilvēks, vairs nav noslēpums.Noraksti ex draugu zaudējumos un maini pļāpāšanas paradumus. Vīriešiem nepiestāv.

Vai tas ir slikti,ja sieviete zin ko grib attiecībās.
jā, es zinu. lūdzu, tikko nav pērtiķa, esmu pieejama.

Dejošana.
nu nevajag pāri meklēt pēc tā, vai hobiji sakrīt! klikšķis, doma par bērniem-tās ir tās lietas! manis pēc lai viņš bēg no dejām kā velns no krusta-dejošu dāmu grupā.

1:3 un 1:4
tu te nāc iepazīties? es izklaidējos.

1:3 un 1:4
hard enough- =Aija Mauķelsone !!!

Vīrietis/sieviete draugi?
jā, ines! jo kāpēc tādā gadījumā sievu neņem bariņā?-jo šahu spēlē? /cc "Lēdijas Čaterlejas mīļākais-"Ja kas, mēs spēlējam šahu::""

1:3 un 1:4
Hard enough, Latvijā visi zina visu par visiem. Pavāru valsts-vieni ik pa brīdim uzvārās, citi par to cepās:) Nu kā es varu neredzēt, kā iet uzņēmumiem jomā, kurā strādāju?!? Pārgudro netēloju. Man nav ambīciju izlikties gudrākai virtuālā vidē-nav ieguvumu no šādām darbībām... vnk jauki pavadu laiku... un piedāvāju asos prātus asināt ar šādu rēbusiņu. Vai nonstopā par sex runāt neapnīk?D:)

1:3 un 1:4
nav bezpiķis. neesmu arī absolūti bez kontaktiem. un tomēr- par cik mēs te visi regulāri apenes kopā mazgājam- kveščens Kādu ienesīgu un manai personībai atbilstošu darbu var apvienot ar šādu grafiku?

1:3 un 1:4
studēju tirdzniecību bez tālejoša mēŗka. vnk patīk studiju programma. ir iespēja bez maksas apgūt datorzinības un angļu valodu-ļoti universālas prasmes. datorzinības ir mana vājā vieta, un mūsdienās vajadzīga lieta....

Saprotoša sieviete.
ketij, kas tad nu?:)))

Vīrietis/sieviete draugi?
kā teikts vienā jaukā anekdotē-tas nav trijstūris, tas ir leņķis! p.s. nu nevar būt vīrietis tādā pakāpē imbicilis, ka abas dāmas vienlīdz svarīgas. droši vien svarīga ir tikai tā, kurai jau izteikts uzticības balsojums, otra ir kāju noslaucīšanai un pirmās motivēšanai. ja pavisam godīgi, tai otrajai nestrādā īsti labi pašsaglabāšanās instinkti.

1:3 un 1:4
Jurij, viss nav tik vienkārši, kā izskatās. Taisīt brilles nav pasaules neienesīgākais bizness, taču ieteicams to darīt valstī, kur briļļu saloni nav uz katra stūra, un kur iedzīvotājiem un viesiem ir laba pirktspēja. Atvērt savu salonu LV būtu neprāts. Mani aprītu tādi kā Metropole, kur boss piemēram, nepabaidījās vairākus milj neatdot, tā vietā papīros pamainot SIA nosaukumu. Laikam viņam ir...

Vadīties tikai no pieredzes vai tomēr riskēt?
Jurij, sorry to tell you that, bet konsekventi vienmēr izvairoties no riska, nav iespējams ne nopelnīt, ne ietaupīt.

1:3 un 1:4
DDLabrīt!! neredzi, ka vecenei anketa? esmu aprūpētāja un optometriste. latviešu, krievu, angļu, vācu, norvēģu, krievu.

Vadīties tikai no pieredzes vai tomēr riskēt?
vismazāk kļūdās, riskantās situācijās vadoties pēc protokola. mūsdienās, kad ir izgudroti kosmosa kuģi, nav vajadzības otrreiz izgudrot velosipēdu.

Malta
tur oficiālā nav angļu valoda?! -sekojoši, tautumeitas & bāliņi, pārbaudam darba vakances Maltā!) Zinu, ka uzņēmīgi firmači piedāvā Maltā dzīvot un vairāku mēnešu garumā mācīties angļu valodu bagātiem stulbeņiem.

Kāpēc cilvēki kurus pieķer melos pārstāj komunicēties?
principā jā. vienīgā pareizā atbilde ir, ka tā komunikācija nav diži nepieciešama. visi citi minējumi ir narcistiskas personas sapnīši. Ja vīrietim sievieti ļoti vajag, viņš ir spējīgs naaaa taakoeee! (((((<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu