MadamMango

Sieviete (38)
iepazīties ar MadamMango

38 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Smukums/nesmukums un gudrība.
Skaistajiem visur ir priekšroka ! Tas ir fakts. Pašas tēmas autora piemērs par darbu. Par to gudrību tiek vienmēr pārspīlēts. Vīriešiem attiecībā uz sievieti tas nav tik svarīgi, galvenais ir lai sieviete ir skaista.

Kā vīrietis iemīlās? :o
ja neredzu spīdumu , tas automātiski nozīmē ,ka tēlo un nez ko no manis grib , ka slēpti motīvi ! valmierieti tev jau paranoja iestājusies. aizej pie psihoterapeita. ko no tevis var gribēt ? tas jau kļūst smieklīgi. it kā tu būtu miljonārs kam jāsargā savs maks. Ej sakārto galvu un tad meklē sievieti ! Līdz tam nekas tev nesanāks.

kam ir domāta oho.lv vietne?
šeit vīrieši meklē seksa partneres !

Vai tas ir slikti,ja sieviete zin ko grib attiecībās.
Slikti ir tad , ja nezin ! Nepazīst sevi kas ir vajadzīgs.

Saprotoša sieviete.
Kurts69 paskaties to vīriešu anketas kuri uzsver to - saprotoša. Pārsvarā jau pēc bildes var redzēt u.c. anketā , ka lielāko mūža daļu vai nu dzēris vai kā savādāk noplenderējis !

Vecis ar augumu 190 cm
Mans vērojums par vīriešiem kuri ilgi nevar atrast sev sievieti ir tāds , ka tie ir vīrieši kuri neciena sievietes ! Protams, kā vienmēr ir izņēmumi. .. Vaina nav parametros, bet galvā, attieksmē pret sievieti ! Pati tēma diezgan absurda. Visu nosaka komunikācija un spēja,māka veidot patīkamas attiecības. Nevis + vai - daži kg. vai auguma centimetri.

Vai Jums tas nav apriebies ?
Vienu mazu sporta pipelīti . ...vnk šedevrs... :))

Vai Jums tas nav apriebies ?
Saprotu to sāpi ! :) Viņus vajag vienkārši ignorēt . Neuztvert to personīgi. Te tādi daudz klīst. Jauki , ka komentētājam Jurijs55 ir tik laba humora izjūta. :)

Tikšanās online.
Nelāga aizdoma , ka tāpēc arī daudziem nekas ilgi nesanāk....neko sev nevar atrast ! .Satiekas - apostas dažas minūtes un aizskrien katrs uz savu pusi...!!! Lai iemīlētu ir jāiepazīst ! Reti kurš uzreiz atklājas svešam cilvēkam . Bet seksa partneres meklētājiem to nesaprast !!! Tas domāts tiem kuri vēlas patiesi mīlēt un rūpēties par to otru un reāli dzīvot kopā kā ģimene.

Tikšanās online.
9 minūtēm, ķīmija, vizuālais un nav svarīgi ko runā ! Šādi sievietes vērtē vīrieši kuri meklē seksa partneri !!!! Un tikai !!! Pārsteidz , ka tādus murgus var apgalvot "zinātnieki" lai gan mūsdienu fast food laikmetā arī zinātnieki piemērojas auditorijai ... naudiņa tak kaut kā jānopelna. Es 100% piekrītu Uzplanaledus viedoklim !

Par izvirtuļiem.
Kur tu ņem tās "viedās" tautas izteikumus - pornosaitos !

Erots 2019
Dzintar45 Tev tur īstā vieta ! Jutīsies kā mājās. Būsi savā vidē varēsi arī atrast sev līdzvērtīgu partneri. tavai gaumei tur būs daudz atbilstošas uz skatuves . :). paņem naudiņu vairāk līdzi varēsi sarunāt turpat aiz skatuves vai toletē lai tava jaunā mīla apmierina tavas "mīlas" alkas.

Ambīcijas, kā ar tām?
Kurā randiņā Tu sievieti iepazīstini ar Amwey ?

Ambīcijas, kā ar tām?
Vēlos ierakstīt šo info lai pasargātu sievietes no maldināšanas, jebkuru ! Šīs tēmas autors ir Amwey izplatītājs. Kurš te visticamāk meklē jaunus upurus , jeb aitas ko cirpt. Sievietes neiekrītiet. Lai gan ja jums ir gudrība, tad palasot viņa komentārus šajā pašā tēmā par ģimeni un sievieti .top daudz kas skaidrs.(kāda bērnu audzināšana mājās...tev ir ambīcijas, mērķi). Arī par tā...

Ambīcijas, kā ar tām?
Johaidī, bet slabo ! Ja tu pats bez sievietes stutes nespēj savus mērķus sasniegt !

Ambīcijas, kā ar tām?
Ak vai...johaidī vispār nemeklē sievieti, bet biznesa partneri ! visticamāk iesaistījies kādā sektā- izplatītājos. Tur profesionāli skalo smadzenes. Tas "amiciozums" tur arī iepotēts . Kādu "vispasaules" produktu tu pārdod ? :(

Ambīcijas, kā ar tām?
Tinte ar savu komentu precīzi trāpīja mērķī ! Pasen atpakaļ viens jaunēklis rakstīja kādu meiteni sev vēlas. Izlasot viņa aprakstu - viņš bija aprakstījis vīrieti ! Es nepārspīlēju ! Ir vīrieši kuriem patīk vīrišķīgas , agresīvas sievietes. Kurām ir tikai sievietes āriene , bet iekšā vīrietis. Tādiem parasti ir grūti atrast sev piemērotu " sievieti". Jā... un tas jaunēklis joprojām meklē...

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Pretīgi, ka te kaut kāda bāba .... Šis teksts par vīrieti ar niku Skuters pasaka visu ! Tas te sēdēs gadiem un gānīs sievietes , jo pats ir vnk atkritums kurš nevienai jaukai sievietei nav vajadzīgs.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Atvainojos tiem- kaadiem 0.0001% , kas tiesam seit ir nejausibas pec, zolidi , cienas verti viriesi , un cer izveidot stabilas attiecibas. Precīzs oho vīriešu kontingenta vērtējums procentuāli !

Absurds, kā tas var būt?!:)
Piekrītu Skuters sacītajam ! Tas attiecas gan uz vīriešiem , gan sievietēm !

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Pareizi rīkojies ! Tas nav normāls "vīrietis" .Viņš ir nožēlojams ! Tas viņa teksts....pasaka par viņu vairāk kā visa 3 nedēļu sarakste. ! Tas kāds ir vīrietis var uzzināt diezgan ātri. Nevajag vilkt garumā ar saraksti labāk ātrāk tikties. Kāpēc mūsdienās aklais randiņš? Nojaušu , ka tas "vīrietis " uz to uzstāja. :)

Vīrietis aktieris vai tomēr mīlestība?
Tam džekam zoodārzā vieta !!!! Kas notiek (ir ) tās sievietes galvā kura ar tādu tiekas un ir kopā , kura tic tam ko viņš stāsta ? Mani nebeidz pārsteigt sieviešu muļķība . :( Es atvainojos autorei ! Ceru , ka Tu "pamodīsies " !

Par sievietēm.
tad ko tu lien lauciņā, kas tevi ne interesē, ne tu viņu reāli fiziski pavilkt vari (!!!) . tas ka sieviete ar sajūsmu nepiekrīt iet 20 km vai triekties ar velo pāri pus latvijai tas nenozīmē , ka viņai nepatīk pastaigas vai velo. Sievietei nekas nav fiziski jāspēj pavilkt !!! Viņa ir sieviete... Dzintar tev vajag vīrieti nevis sievieti !!! Pēc tā ko Tu raksti rodas iespaids , ka tu...

Par sievietēm.
Būtībā riks086 pateica to ko vēlējos rakstīt ! Ir redzams , ka autors vispār nedomā par sievieti , kā viņa jūtas viņam tas nerūp . Galvenais kaut ko pierādīt ... kam ? 20 km. tas nav normāli tā nav atpūta , bet zemessardzes vai karavīru nometne ! Autoram nepieciešams meklēt sievieti kura dien profesionālajā armijā vai zemessardzē ! Kopumā izklausās tiešām murgs ! Lovettas anketa ir...

Attiecības ar narcisu?
Burleska iemesls kāpēc viņiem ir jānoniecina ir dēļ tā , ka viņi tad jūtas augstāki par partneri , vērtīgāki . Ar to apstiprina SEV ka ir gudrāki , labāki . viņiem jāizjūt pilnīga kontrole pār sievieti. Un pilnībā var kontrolēt tikai psiholoģiski salauztu, pazemotu cilvēku kurš pats tic , ka ir niecība un ne uz ko nav spējīgs. Ar pretēju atieksmi ....viņi to nekad nedarīs, jo tad sieviete...

Attiecības ar narcisu?
Preilene precīzi arī aprakstīja...tā nianse par pazemošanu ir ļoti izteikta. Liek justies nenozīmīgai ! To var manīt jau sākumā it kā nejauši izteiktas aizskarošas piezīmes.... kas tiek pasniegtas kā joks ! Tad viņš vēro kā reaģēsi. Drudzenes piemērs spilgts atainojums. Burleska ! Narcisam var palīdzēt tikai labs psihoterapeits ! BET lai ārstētos ir jāatzīst , ka Tu esi slims ! Narcisam tas...

Attiecības ar narcisu?
Burleska narcisiem ir dažāds inteliģences un kultūras līmenis... līdz ar to tam atbilstoša uzvedība.

Attiecības ar narcisu?
Narcisi ir psihiski slimi cilvēki ! Ne velti psihiatrijā ir izdomāts šis slimības apzīmējums ! Galvenais kā sevi pasargāt ir laikus pamanīt , ka Tev ir darīšana ar narcisu un attiecīgi vai nu izbeigt attiecības, vai ja darba kolēģi tad norobežoties. Narcisi neciena citus cilvēkus. Ja tas ir vīrietis tad viņš demonstratīvi, vai slēpti (atkarībā no viņa inteliģences pakāpes u.c. ) izrādīs...

Attiecības ar narcisu?
Ļoti precīzs narcisa apraksts. Tie ir psihiski, mentāli slimi cilvēki. Protams narcisms mēdz būt dažādos daudzuma līmeņos. es šeit oho satiku vienu narcisu. Jau sākumā no viņa vēstulēm jutu, ka nav normāls. Pirmais kas krita acīs bija pilnīgs empātijas trūkums, izteikts egocentrisms.... viņš joprojām ir te un meklē sev sievieti .

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
ine6e tādas sievietes ir emocionāli traumētas, kroplas. Visticamāk viņas vispār nesaprastu par ko tu runā.

Kas ir milestiba?
oho vidē esošiem vīriešiem mīlestība ir tik degredēts jēdziens , ka aprobežojas ar minetu, seksu 1 majā randiņā. Kā arī ar attiecību formu - neviens nevienam nepieder. Sallij Tu šeit neuzzināsi kas ir mīlestība !!! Jo šeit esošie vīrieši vispār nezin kas tas , tā ir !!!

Vai mēs esam uzticami viens otram?
Neviens normāls, pasvītroju - NORMĀLS cilvēks neiesaistīsies verdzībā ar dzērāju, staiguli un, ko tur vēl. Ja kāda pārpratuma pēc šīs drupačas ir gadījušās ceļā, tad nav problēmas izšķirties. Tur noteikti nav vajadzīgi gadi. Pilnībā piekrītu ! Tikai latvijā sievietes kas visu mūžu dzīvo ar alkaholiķiem u. c. nenormālajiem tiek uzskatītas par varonēm un "stiprām " sievietēm. Lai gan patiesībā...

Ko pašas dāmas domā par to kādai ir jābūt dāmai?
Chris1986 tu esi tipiska atbira kuru neviena normāla sevi cienoša un gudra sieviete ( jebkura vecuma) neizvēlēsies ! Cik gadus jau tu te piesārņo PA ar savu delīriju par jaunām meitenēm kuras tevi vēlas . :)

Ko varam sastapt...šeit!??
Sallija53 pilnībā piekrītu. Es sākumā biju ļoti naiva. Bez jebkādas pieredzes iepaz. portālā. Vispirms bija nepatīkami pārsteigumi, kad saproti , ka te melo par visu. Un jā tas nederīgo, piegulētāju meklētāju pārsvars. Tagad jau ir pieredze un protu lasīt "starp rindām". Veiksmes visām kuras meklē sev dzīvesdraugu ! :)

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Gadiem....tās jau ir paralēlas attiecības. Jāzin precīzi lai ko secinātu. Man tas nebūtu pieņemami. Bet tagad attiecības jau tā degradējušās , ka kas tāds visticamāk tiek uzskatīts par normālu.

Vai var mīlēt neskatoties uz neglītumu ?
Neiesaku oho vīriešu daļai skatīties Fargo multeni ! Nīdīs sievišķus vēl vairāk. :)

Vakari kopā
Ja bail no rutīnas tad attiecības nekad neizdosies. Jo agri vai vēlu rutīna ir visās attiecībās. Kāpēc rutīna ir uztverts kā kaut kas negatīvs. Tas drīzāk ir miers, rāmums , saskaņa. Ja vīrietis bēg no rutīnas tad nepārtraukti mainīs sievietes. Tādi vīrieši domā apmēram tā kā tv reklāmā " Pārsteidz mani ! " Tur nav izpratnes par attiecību cikliem un būtību.

Vai var mīlēt neskatoties uz neglītumu ?
Attiecībā uz vīrieti tā varētu būt, bet uz sievieti šaubos....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu