MadamMango

Sieviete (38)
iepazīties ar MadamMango

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Liekais svars !
Dalieties kurai veiksmīga pieredze kā dabūt nost lieko svaru. Bez nenormālām diētām .

Vai Jūs ticat dzīvei pēc nāves?
Vai Jūs ticat dzīvei pēc nāves ? Tas ir , ka cilvēka dvēsele ir nemirstīga un pēc fiziskās nāves turpina dzīvot. Nonāk debesīs vai ellē !

119 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
Kas tad nu ! Vai tiešām esi atradis kādu kura pietiekoši daudz pelna ! :)))) Bankas konta izdruku pārbaudīji ?

Ar kuru domā ?
ir 2 veidu vīrieši - 1 mie ciena sievietes , otrie -tādi kuri mētājas pa iepazīšanās portāliem. parasti gadiem . dzīvo virtuālā pasaulē, spēlē datorspēles un iepazīties nemaz nevēlas. Jo tad sava slinkā pēcpuse būtu jāatrauj no datorbeņķa.

Ko Tev vajag?
wisnia viņš Tevi nemīlēja. Tas ir skaidri redzams. Tu ļoti mīlēji, tas no sākuma viņam bija ērti , patika.....tad apnika. Jo ilgi būt kopā ar cilvēku kuru nemīli ir grūti , nepatīkami. Vispirms izvērtē vai vīrietis Tevi vispār mīl , kādi plāni attiecībā uz tevi- un tad ...

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Palasot valmierieti skaidri iezīmējas padomijā augošo domāšana . Parasti neizglītotu, prastu vīriešu. Lepoties ar neprasmi kulturāli uzvesties. It kā būtu vīrišķīgi uzvesties kā ruksim . Nožēlojami. ,kam traucē veselīgs troksnis , tie lai ēd atsevišķi - strēbšana un atraugāšanās. valmierieša galda "kultūrā"

Meklējums
Foto ļoti rosinošs . Meklē orgānu donori ? :)

Miskaste pie viņas durvīm
sievietes parasti cīnās par tiem kuri viņas negrib ! Ja v. viņu grib tad nevajag nekādas cīņas.

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
man jau nelabi to lasot palika ! cūka paliek cūka. ej dzīvot savā dzīvoklī. veido savu dzīvi.

Virtuve apvienota ar istabu.
tas neder. viss dzīvoklis pēc virtuves. nekādi jaudīgie nosūcēji nelīdz. cep kotletes viss pēc kotletēm kā jau virtuvē.

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
Aivaran 18.44. Aivar Jūs esat pilnīgos maldos. Noticējis pasaku stāstītājiem.

Miskaste pie viņas durvīm
Par vīrieti nav jācīnās !

Varbūt kāds zin pateikt , kur var atpūsties 40-gadnieki (klubs vai kautkas tml.) ?
oho !

Zobārstniecība
pirms ej uz kādu klīniku paskaties atsauksmes i-netā. Augsta cena nenozīmē kvalitāti. neiesaku slaveno Butkeviču. ja nemaldos uzvārdā. slavens triks- jums nepareizi saliktas plombes- visas jāmaina.:) Latvijā tas stipri vairāk ir bizness kā zobu labošana. Izvērtē labāko, pieņemamāko . Gan jau vēl kāds ko ierakstīs.

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
Jēzus Kristus ir tas , kas par Viņu ir rakstīts Jaunajā derībā.

Vāja vai stipra?
nenormāli smējos par janisqwetry komentāru Agatei. ;))) Nabaga vīrelis viņam gan bijusi traumatiska pieredze.

Dzīve un internets.
vispār paskatieties kāda ir tēma....un kur ir nonākušas sarunas. :))))

Dzīve un internets.
Man arī ir pamatotas aizdomas , ka Aivars skatās ren TV un vispār krievijas sazvērestību televīziju. Jo tas kas no viņa nāk ārā ir tas ko tur raida. sen atpakaļ paskatījos dažas filmas, tas stils un info tipisks.

Vāja vai stipra?
alkaholiķiem ļoti patīk stipras sievietes, jo viņas risina viņu problēmas , uztur .

Antidepresants Seroxat (Paroxetin)
depresija rodas no cilvēka nespējas atrisināt savas dzīves problēmas. Mainās situācija un depresija pazūd. maina vidi , dzīvi. Laikam ir arī cita veida. Bet pamats ir reālas nesakārtotas dzīves.

Dzīve un internets.
p.s. vēlos piebilst. Nesen dzirdēju psihologu- izglītots ! Sniedz padomus attiecību jautājumos. Runa iet par ģimeni- precētu vīrieti. Šī "psihologa " pārliecība , ko viņš māca.- " Ja vīrietis ir bagāts tad viņš izvēlas sev mīļākās , ja nevar tās atļauties tad viņš izvēlas pornogrāfiju. " Tas tiek pasniegts kā norma - klāt pie ģimenes !!! Ka tas viss ir normāli un sievietei tas...

Dzīve un internets.
ir izveidota sistēma, lai cilvēki neveidotu ģimenes, bet ja tomēr izveido, ir radīti vislabvēlīgākie pasaules vēsturē apstākļi, lai ģimenes tiktu šķirtas. Precīzi ! Un mūsdienu "psiholoģija " darbojas lai degredētu vīrieti līdz lopa- kuru vada tikai instinkti līmenim ! Un viņam tiem ir jāļaujas tas ir.o.k.- normāli . Attiecību "padomi" sievietēm rullē tajā pašā virzienā. Skatos uz savām...

Vīrietis un neuzticība
tik sekli un primitīvi. ja vīrietis tāds ir tad nabaga sieva ! Piekrītu Laskovijam !

Gribu dejot bez horeogrāfijas un bez scenārija
uzliec muzonu ...un kraties savā nodabā..bez scenārija ! :)))

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Laukos visi strādā par minmālo algu. Ar retiem izņēmumiem .Piem. pagasta pārvaldē. Latvijas lauki mirst. Burtiski. Jo jaunatne kuri ir kaut cik domājoši un uz ko spējīgi izbrauc. Tā kā jautājuma autoram pašam jādomā , ja vēlas ģimeni, bērnus kāda būs nākotne...laukos.

Dzīve un internets.
Tā kā edding raksta... man te viens 54 rakstīja kad runas gāja tālāk izrādās , ka tikai tādu un tādu apstākļu sakritībā iespējama kopdzīve. :) Tā kā pat tie pāri 50 negrib neko nopietnu. Tikai sievieti brīvdienām. Noteikti ir izņēmumi . Pa dzīvi, sievietēm noblandījušies un kad pirmspensijā attopas vieni tad sāk nervozēt...kura nu stutēs un kops. Bet tāda dzīvesveida rezultātā raksturs ir...

Kaimiņi dzērāji
uzreiz meklē citu dzīvesvietu ! tur nekas nemainīsies ! sabiedrības padibenes tādas ir tas ir viņu dzīvesveids. Iespējams arī tā iemesla dēļ tas dzīvoklis bija brīvs.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Lauki mēdz būt dažādi ! Ja lopi, zeme, saimniecība tad jāmeklē tāda kura visu mūžu tā dzīvojusi. Atceries bija tāds šovs saimnieks meklē sievu- tur arī pieteicās meitenes kurām lauki, saimniecības ir ierasta vide.

Vai vistas var ganīt ar elektrisko ganu?
Šis ir mans mīļākais jautājums no PA. :) Bučas vistiņām...un lai nedabū pa nagiem.

Ko Tev vajag?
Vienmēr attiecībās 1 mīl,otrs ļauj, lai viņu mīl. meli ! stereotipiska klišeja kurai dažas nelaimīgās tic. Varbūt ar to sevi mierina.

Ko Tev vajag?
Tie kuriem vajag tās aukstās ir kaut kādi slimie ! Normāls vīrietis vēlēsies emocionāli siltas, abpusēji mīlošas attiecības. Satiksi savu vīrieti un viss būs o.k. Pie tiem defektētajiem (-ā ) neturies . Nav vērts sevi mocīt un tērēt laiku. Nelauz sevi ar tevi viss ir kārtībā , ja spēj just, mīlēt arī tas ja sāp. Jo, jo vairāk atklājamies otram , jo ievainojamāki paliekam .

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Man arī Bumbis patīk. :) Diemžēl sen šeit nav rādījies.

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Vakardienas "sarakste" "vēstule" no vīrieša 39 gadi. Maģistra grāds tātad izglītots,protams, ja par to nav melots. viņš- "labrīt" es- čiv ! Ko Tu meklē ? Viņš - Neko . Kāpēc tāds jautājums ? Vai nav muļķis. :) Viņa atbilde arī ir atbilde tavam jautājumam.

Zibens no skaidram debesim...
Ja viņa izšķirsies tad uz to veci būs sieviešu rinda. Kuras savā starpā sacentīsies kura foršāka lai to gaili dabūtu sev. Felde tu to veci zini. Vismaz sev tuvākās brīvās brīdini. letijai ir taisnība ! Abos komentos. Gudrību sievietēm un nebūt naivām upurēm.

Zibens no skaidram debesim...
Jau sen esmu pārstājusi ticēt tam, kas izskatās pārāk skaists, pārāk jauks un pārāk ideāls. Es arī ! Man nesen viens vīrietis atrakstīja , ka zin vienu pāri kurš ir super ideāls un laimīgs , kā 2 balodīši. Bet viņi dzīvo jau 12 gadus katrs savā valstī ! :) Atliek tikai pabrīnīties kam tik cilvēki netic ! Daudzas " laimīgas laulības" ir tikai fasāde , nekas vairāk.

Zibens no skaidram debesim...
Šis dokumentālo filmu cikls saucas " Паутина лжи ". Reāli gadījumi un reālas dzīves.

Zibens no skaidram debesim...
Šis man atgādināja arī to , ka cik daudz pazīstam cilvēkus. Internetā ir tāds dokumentālo filmu cikls. nāve tīmeklī vai tamlīdzīgi. To vajadzētu noskatīties visām sievietēm kuras vēlas iepazīties internetā. Visus letālos, traģiskos gadījumus vienoja kopēja iezīme - no sākuma jau to vīriešu uzvedībā bija zīmes , ka viņi nav normāli , bet sievietes tās ignorēja !

Zibens no skaidram debesim...
Nu man arī šoks to izlasot ! Sieviete - upuris. Saskanīgs pāris. Tāpēc arī tik ilgi bija kopā. Varmāka,tirāns + upuris. Šāds vardarbīgs vīrietis nekad nebūtu kopā ar mentāli veselu sievieti, jo viņa nekavējoties pie pirmajām pazīmēm, gadījuma no viņa šķirtos. Tādi varmākas meklē tādas sievietes. Viss sākas ar emocionālo vardarbību, pazemošanu,iebiedēšanu. Sievietei jāārstējas pie psihiatra. Ja...

Ego upurēšana
dzīvo vairs ne sev , bet otram! Visa sāls. Tā ir mīlestība, mijiedarbība.

Slazdi melim.
kāpēc sievietēm ir tendence ķerties visādu idiotu biksēs , vilkties tiem līdzi, analizēt ,atklāt. Kam Tev melis !

sieviete meklē sievieti
To nu Tev pašai jāsaprot...varbūt Tavā gadījumā tas ir izmisums. Palasot ko raksti.

sieviete meklē sievieti
Tāda izvēle ir sakņota psihē, traumas, parasti bērnībā. Ne mazums par to rakstīts. Apzināti izvēlēties, diez vai kas sanāks, jo dabīgā tieksme velk uz otru pusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu