Feja_Feja

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par Feja_Feja

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai Jums tas nav apriebies ?
Man riebjas tie mūžīgie kniebienu meklētāji ! Viņiem visiem vajag nocirst krānus , lai miers pašiem un sievietēm no viņiem ! Ierosinājumi !?

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Cietsirdība ir cieta -sirds ! Vai akmens sirds. Auksta. Nežēlīga . Pretstatam - laba, neegocentriska . Kura nežēlos savu auto un lauzīs to pa izdangātu meža ceļu lai aizvestu otru...

Kāpēc vīrieši šeit ir tik pasīvi ?
Tik pasīvi un vāri . Raksta maz. Rodas iespaids, ka vispār nav mērķis būt reālās attiecības, bet vnk būt šeit...

47 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Jaunās tak mūsdienās ir bālas ,vārgas un nespēcīgas , neko vairāk kā mobīlo un bankas karti nespēj pacelt ,par seksu nemaz nerunāsim - jau mineta laikā būs paģībusi ,jo sēž uz netā sagramstītas diētas! Izlepušas ,neprot novērtēt kārtīgu kniebienu , viņām pretī uzreiz vajag ceļojumu vai jaunāko ipoda krāmu! šeit uzskatāmi redzams vīrietis kurš nepatīk sievietēm ! jau daļēji degradējies...

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Tie ir tie kuri reāli neko nemeklē ! Vai arī prasības pret otru ir tik augstas , ka neviena tām neatbilst ! Vai arī izmanto oho kā virtuālo priekamāju regulāri mainot partneres.

Kā vīrietis iemīlās? :o
vīrieti kas to stāstīja- ziepēs ! kas par murgiem un mežģiem..

Vai tas ir slikti,ja sieviete zin ko grib attiecībās.
Vairāk jau par to , ka zin kādu vīrieti vēlas sev blakus ! Labi , ja zin tad vieglāk ir atrast . Par to iedomīgumu kunkst tie kuri neatbilst tādas sievietes vēlmēm .

Dejošana.
Katram savs ! Ja sievietei tas ir ļoti svarīgi tad arī meklē vīrieti kurš danco. Bet tādi vīrieši ir mazākumā, lai neteiktu reti . Līdz ar to, ja sieviete šo lietu nosaka kā vadmotīvu,noteikumu būs attiecības vai nē tad ar to "pati sev iešauj kājā "....

Vai tas ir slikti,ja sieviete zin ko grib attiecībās.
Mairita nauda vīrieti nemaina ! Nauda parāda kāds šis vīrietis ir īstenībā. Patiesās vēlmes un būtību. To pašu var teikt arī par sievietēm. Viss ir atkarīgs no cilvēka rakstura un vērtību sistēmas !

Saprotoša sieviete.
Ja džekam ir kas smags uz sirds un viņš ir polšu attaisījis.... alkoholiķu ģimenēs vai noteiktā sabiedrības slānī šādi vīrieši arī rīkojas kā problēma - tā dzer ! Tur protams der blakus sieviete kura ir saprotoša , ielej arī sev. Un dzer abi ! Parasti tā ir sieviete no alkaholiķu ģimenes vai tādas pašas sabiedrības. Kurai ir normāli redzēt dzerošu, piedzērušos veci mājās. Drausmīgi !!!!...

Saprotoša sieviete.
Kā atpazīt viltotu naudu ? Tev jāzina , kā izskatās īsta nauda ! Kā atpazīt vīrieti , kurš nav cienīgs saukties par vīrieti vai vienkārši ir nederīgs ģimenes veidošanai, laulībai . Ir jāpazīst labi, kvalitatīvi vīrieši kuriem ģimene ir vērtība , kuri ciena sievietes, ir spējīgi veidot veselīgas attiecības. Es tādus pazīstu ! Tāpēc atpazīt "pseidovīriešus " varu viegli ! :)))

Vīrietis/sieviete draugi?
vīrietim kuram ir nepieciešmas vēl citas sievietes kā ´´draudzenes" noteikti vajag saprotošu sievieti ! :)))) tas saistībā ar tēmu par sprotošo sievieti.

Saprotoša sieviete.
ar kuru neviens normāls vīrietis īpaši ielaisties negrib......ja nu vienīgi banāli izdrāzt.... sāksim jau ar to , ka neviens NORMĀLS vīrietis nekad nerakstītu tādu tekstu !

Saprotoša sieviete.
" Plānā galdiņa urbēji ´" parasti ´´spiež ´´ uz to saprotošo. :) Realitātē tā ir sieviete māte kura auklēsies ar viņiem. Kamēr viņi turpinās savu ierasto dzīvesveidu.

Vīrietis/sieviete draugi?
Nevar būt ! Var ja sievai nav iebildumu ! Parasti tādas draudzības beidzas gultā. Ņemot vērā vēl tās lietas kas tiek pārrunātas. Kā raksta tēmas autore. Ja tas ir reāls gadījums tad tam precētajam tā sieviete ļoti interesē.

Vīrietis/sieviete draugi?
Var, bet tikai līdz pārgulēšanai. Ja gribi viņu kā draugu saglabāt, neguli ar viņu. Tas ir feini un izdevīgi (!!!) , jo kad apniks, pārguli un draudzība izbeigsies. Pārbaudīts un strādā abos virzienos, turklāt lieliski.... šis lieliski parāda kāds cilvēks ir šī komentāra rakstītājs !

Kāpēc cilvēki kurus pieķer melos pārstāj komunicēties?
Tāpēc , ka Tu viņu vairs neinteresē. Un ir vēl n-tās kuras ar viņu rakstās vai tiekās. Kam tev melis ?

Vecis ar augumu 190 cm
Kad gribas kakāt pērles , vīrietis visdrīzāk Tevi pasūtīs. ..... šis jau vien ir pērle..;))))

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
inese tu esi tas vīrietis ? vai arī ceri iegūt tādu vīriešu labvēlību risinot viņu problēmas ? :)))

Vecis ar augumu 190 cm
Sieviešu netrūkst, cita lieta gan ir prasības 😁 Tomēr tā fasāde ir svarīga.. šādi runā vīrieši ar narcistiskiem persōnības traucējumiem. vai kādām citām psihes problēmām. Cik gadus tu jau to fasādi nevari atrast ? :) īpašs ne katrai saprotams ! - narciss. Viss rotē ap viņa unikālo, burvīgo es. Esmu pārcilvēks- guru ! Uz to pusi velk !

Vecis ar augumu 190 cm
Tessai kauns pat savu purnu rādīt. Noteikti nobarota cūka kas knapi pakustēties var..... šāds " vīrietis ´´ meklē sev sievieti ... :( Rupjš un sievieti necienoš. Tāds vienmēr būs viens !!!!!

Tikšanās online.
un nav svarīgi ko runā ....ha..ha .... šis ir labs !

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
Ak ... Tu mazā , jaukā Feja. :) Kad Tu satiksi to - tad sauksi par savējo ... jo sakritīs vērtību sistēma , tiks piepildītas ilgas , un tā sajūta ... ka viss viegli raisās , jo ir dabīgi , patiesi, bez teātra , PR .

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Feldes koments 13;00 pateica to ko es vēlējos rakstīt ! Neviens nevar ilgi tēlot to kas nav ... agri vai vēlu īstā seja, daba parādīsies ! Maskas krīt ... un viss top skaidrs ! Oho te komentāros tas ir skaidri redzams. Kas ir kas .

Un tā arī aizbrauks tas pēdējais tramvajs..
Par tiem ideāliem....un ticībai , ka te jau tūlīt būs labāka. Ja ar tādu domāšanu tad arī sēž te gadiem. Iepazīš. port. rada to mānīgo pārpilnības sajūtu. Bet ja cilvēks ir nopietns un vēlas sev to tuvo ar ko saskan tad nemaz tik viegli nav. Vai arī nepareizi tiek meklēts. Kas to lai zin... Es arī neņemtu jebkādu..lai tikai būtu. Kāpēc mānīt sevi un to otru.

Attiecības ar narcisu?
Tā ir tas narcisu slimīgums ātri lec ārā un tu jūti, ka ar viņu nav kaut kas kārtībā. Narcisi meklē pielūdzējas. Ar gudru sievieti ...kura viņam nepakļaujas narcis nekad nebūs kopā. Viņam vajag duru kura par viņu jūsmos un kuru varēs pazemot.

Attiecības ar narcisu?
Kopumā kā statistikas dati liecina (ārzemju statistika), tad interneta iepazīšanās portāli piesaistot īpatņus ar psiholoģiskajām novirzēm - narcisismam esot vienam no izplatītākajiem. Un šeit nav runa par veselīgu narcisisma devu, bet gan pataloģiskiem narcisistiem , kuri nespējot atzīt savas kļūdas , pieņemt otru. Tāpēc arī viņi sēžot ilgi...sabūvē sapņu pilis - mēģina, aplaužas, nākamais....

Vai kādu par to drīkst nosodīt vai ko pārmest?
es nepārtraukti šeit tieku pelta un niecināta ..... te ir cilvēki ar saltām sirdīm !

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
pensionēts mednis.....:))))

Šķiršanās iemesli.
precētie kuri salaiž ar citām vispār nav nopietni ņemami !!! muļķe tā uk draudzene !

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Ragana tu esi izcila.. :))) kas ir FV ?

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
tas procents noteikti ir tik mazsss , ka pat nav fiksēts...

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
atceros viens narkologs teica , ka sieviešu alkoholisms sākas ar 1 vīna glāzi vakaros.

Šķiršanās iemesli.
Tam VR tak pašam vajag terapeitu un galvas ārstēšanu. Protams cilvēki tic tam kam vēlas ticēt. Arī VR .

Esi, kas esi! Netēlo! Esi dabiska! - vot ko šitas nozīmē????
kurt69 nevis cik daudz mentāli slimu sieviešu , bet gan cik daudz melīgu, neatklātu vīriešu !!!

Esi, kas esi! Netēlo! Esi dabiska! - vot ko šitas nozīmē????
Vīrieši ļoti tēlo , ja būtu atklāti un patiesi pret sievieti tad neviena mentāli vesela ar viņiem nevēlētos neko kopīgu !

Esi, kas esi! Netēlo! Esi dabiska! - vot ko šitas nozīmē????
VISS nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala .....

Kā izvēlamies/aties savus segvārdus OHO?
Manam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Vnk vēlējos tādu kas pašai liekas interesants un patīk.

Kārdinājums!?
Jā tā ir ! Iekāre spilgti uzliesmo un ātri apdziest. Jo sekla un balstīta otra vizuālajā ,ārienē , tikai seks. Iekāre ņem, izmanto un izsviež kad ir apmierināta. Otrs ir vienaldzīgs. Mīlestība redz un interesējas par persōnību, cilvēka būtību. Rūpējas par otru un vēlas būt vienmēr kopā arī ikdienā. Mīlestība dod un ir uzticīga.

Ko pašas dāmas domā par to kādai ir jābūt dāmai?
Buncatina1991 laikam jau tāpēc esi šķīrusies, ka rīkojies kā raksti. Tas ko raksti ir pilnīgas muļķības !!!!! Katrs PATS ir atbildīgs par savu rīcību ! Arī vīrietis par savu uzticību un rūpēm, mīlestību pret sievu. Naivā meitene šeit būs kas tevi izmantos un lietos tik ilgi kamēr būsi ērta !

Ko pašas dāmas domā par to kādai ir jābūt dāmai?
Pašā sākumā jau jāizvēlas labs vīrietis ar kuru kopā jūtas mīlēta, novērtēta , kuram ģimene, uzticība ir vērtības. Uz neko nav jāpiever acis vai jāpiecieš (īpaši , ja tas tevi sāpina,noniecina.) . To māca sievietes kuras pašas parasti ir slimās attiecībās un jau tā pieradušas būt nelaimīgas, ka to uzskata par normālu stāvokli. Vai arī iespējam vispār nezin kā ir būt patiesi mīlētai un cienītai.

Ko pašas dāmas domā par to kādai ir jābūt dāmai?
Dāmai ir jābūt gudrai un jāmīl sevi...kas parasti latvijas sievietēm nav raksturīgi. Iespējams arī tā iemesla dēļ ir tik daudz nelaimīgu sieviešu. Viņas zemās pašcieņas dēļ un gudrības trūkuma dēļ izvēlas būt ar vīrieti kurš viņas nemīl, neciena un nenovērtē , krāpj, pazemo. Sieviete kurai piemīt veselīga pašapziņa un gudrība nekad ar tādu vīrieti nesaistītos. Kur nu vēl gadiem vai visu mūžu...

Kāpēc vīrieši šeit ir tik pasīvi ?
Valmieriet neraksti palagus- priekš kam !!!!! Raksti normālu saturīgu, konkrētu vēstuli !<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu