Sniegsnieg

Sieviete (49)
iepazīties ar Sniegsnieg

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Augstākā gudrība
Kur paliks pēc nāves dunduks? Laikam sadzēries, tādas domas prātā un te ko ierakstījis. Varbūt domā par pašnāvību.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Ja romantiķis ir plikadīda, sievietei uz kakla dzīvotājs, nekrāps gan, jo ir atkarīgs, pastāv riska moments saņemt ar kāju pa pakaļu un pa durvīm laukā.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Mopsi, jebkurā laikā, ja ir slikti, var izšķirties.

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Ir dzirdēts, ka viņiem ir grūti iztikt bez, kule sāpot. To lietu vajagot tāpat kā uz podu aiziet tapēc meklē kur pa velti, ar viltu vai bez, bet var dabūt.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Kādu romantiku piedāvā? Dzīvot uz sievietes kakla? Ēst, gulēt, dzeju lasīt, stabulītē pūst, rociņās pa krūmiem pastaigāt? Kurai to vajag un kura var atļauties?Varbūt kādai rodas uz tādu liela mīla un vai ir laimīga? Sievietes dzīves kvalitāti lielā mērā nosaka tas, kāds vīrietis ir blakus. Ja tāda nav, tad sieviete ir stipra, ar visu pati tiek galā. Protams, ne viss mērams naudā, bet ikdienā, ja...

par aprēķinu pēc 40...
Kam pakaļa svilst, tam ir aprēķins.

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Hirtella ir vīrietis. Sieviete tādus komentārus nerakstītu.

par aprēķinu pēc 40...
Hirtella ir vīrietis, pēc 50 ar psihiskām problēmām.

par aprēķinu pēc 40...
Jā, tas ataino vispārējo ekonomisko situāciju valstī, trūcības, nabadzības līmeni, cīņu par izdzīvošanu. Vienai daļai ir zemas algas, bērni, kredīti, maksājumi. Un ne jau tapēc, ka ir slinki vai slikti cilv ēki. Iespējams, ka tā cenšas atrisināt problēmas. Visticamāk, divatā ir vieglāk,ja tikai viens neparazitē uz otra rēķina. Ir kas sevi spēj nodrošināt. Par procentiem, statistiku, nezinu. Vai...

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Uzdodot jautājumu, varēja paskaidrot kādas sievietes ir domātas ar vārdu dāmas. Tāpat kā ar jebko, kāds, kāda var domāt, nedomāt, gribēt, negribēt.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Floriana... Vai esi satikusi muļķi ar daudziem diplomiem? Iespējams esi. Jo tieši tie daudziedzie diplomi, varbūt cilvēku dīvainu padara. Pietiek jau ar vienu vai diviem.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Ir kuriem,kurām vajag, ir kuriem, kurām nevajag lai otram ir augstākā izglītība. Tiem, kuriem pašiem nav, visbiežāk nevajag lai ir otram un apšauba to nepieciešamību.

Kas tā par divkosību?
Raivis. Ļoti laba informācija tiem, kuri te pa labi un pa kreisi. Un pat tie, it kā godīgie,gās, kārtīgie, gās nav zināms, kur, ar ko kopā ir bijuši. Katrs jau pats savas laimes kalējs un atbild par savu veselību. Enerģētiski arī sazin kādu sūdu sevī var tā ieraut, ka nemaz par maz neliksies. Un ar to visu padalīties ar tuvāko. Super.

Kas tā par divkosību?
Nu i dura, Tev tā bāba. Viņai tiek dota brīvība, bet šī vel raud.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Ir reti izņēmumi, bet vīrietis ar augstāko izglītību visbiežāk atšķiras no vīrieša bez augstākās izglītības. Izteiktāk tas ir pēc 40. Ir cits intelekta līmenis, cita uzvedība, cits draugu, paziņu loks. Visu cieņu visām profesijām, bet grāvrači, parasto fizisko darbu veicēji, pīpmaņi, alus dzērāju, brutālu leksiku lietotāji, uz ielas spļāvēji tomēr nav pievilcīgi. Visbiežāk tie ir alimentu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu