Sniegsnieg

Sieviete (48)
iepazīties ar Sniegsnieg

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko vēlas vīrietis?
Sievieti, algas dienu vai atvaļinājumu?

Bučošanās.
Vai jums, sievietes patīk bučoties ar ūsainiem un bārdainiem vīriešiem?

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
Jautājums ir vīriešiem.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
.

Vai vīrieši zin kad"viņi un ko dzemdēs?
Varbūt kāds var dalīties pieredzē, kā iestājās grūtniecība un vai jūtas laimīgi.

47 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Augstākā gudrība
Kur paliks pēc nāves dunduks? Laikam sadzēries, tādas domas prātā un te ko ierakstījis. Varbūt domā par pašnāvību.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Ja romantiķis ir plikadīda, sievietei uz kakla dzīvotājs, nekrāps gan, jo ir atkarīgs, pastāv riska moments saņemt ar kāju pa pakaļu un pa durvīm laukā.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Mopsi, jebkurā laikā, ja ir slikti, var izšķirties.

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Ir dzirdēts, ka viņiem ir grūti iztikt bez, kule sāpot. To lietu vajagot tāpat kā uz podu aiziet tapēc meklē kur pa velti, ar viltu vai bez, bet var dabūt.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Kādu romantiku piedāvā? Dzīvot uz sievietes kakla? Ēst, gulēt, dzeju lasīt, stabulītē pūst, rociņās pa krūmiem pastaigāt? Kurai to vajag un kura var atļauties?Varbūt kādai rodas uz tādu liela mīla un vai ir laimīga? Sievietes dzīves kvalitāti lielā mērā nosaka tas, kāds vīrietis ir blakus. Ja tāda nav, tad sieviete ir stipra, ar visu pati tiek galā. Protams, ne viss mērams naudā, bet ikdienā, ja...

par aprēķinu pēc 40...
Kam pakaļa svilst, tam ir aprēķins.

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Hirtella ir vīrietis. Sieviete tādus komentārus nerakstītu.

par aprēķinu pēc 40...
Hirtella ir vīrietis, pēc 50 ar psihiskām problēmām.

par aprēķinu pēc 40...
Jā, tas ataino vispārējo ekonomisko situāciju valstī, trūcības, nabadzības līmeni, cīņu par izdzīvošanu. Vienai daļai ir zemas algas, bērni, kredīti, maksājumi. Un ne jau tapēc, ka ir slinki vai slikti cilv ēki. Iespējams, ka tā cenšas atrisināt problēmas. Visticamāk, divatā ir vieglāk,ja tikai viens neparazitē uz otra rēķina. Ir kas sevi spēj nodrošināt. Par procentiem, statistiku, nezinu. Vai...

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Uzdodot jautājumu, varēja paskaidrot kādas sievietes ir domātas ar vārdu dāmas. Tāpat kā ar jebko, kāds, kāda var domāt, nedomāt, gribēt, negribēt.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Floriana... Vai esi satikusi muļķi ar daudziem diplomiem? Iespējams esi. Jo tieši tie daudziedzie diplomi, varbūt cilvēku dīvainu padara. Pietiek jau ar vienu vai diviem.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Ir kuriem,kurām vajag, ir kuriem, kurām nevajag lai otram ir augstākā izglītība. Tiem, kuriem pašiem nav, visbiežāk nevajag lai ir otram un apšauba to nepieciešamību.

Kas tā par divkosību?
Raivis. Ļoti laba informācija tiem, kuri te pa labi un pa kreisi. Un pat tie, it kā godīgie,gās, kārtīgie, gās nav zināms, kur, ar ko kopā ir bijuši. Katrs jau pats savas laimes kalējs un atbild par savu veselību. Enerģētiski arī sazin kādu sūdu sevī var tā ieraut, ka nemaz par maz neliksies. Un ar to visu padalīties ar tuvāko. Super.

Kas tā par divkosību?
Nu i dura, Tev tā bāba. Viņai tiek dota brīvība, bet šī vel raud.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Ir reti izņēmumi, bet vīrietis ar augstāko izglītību visbiežāk atšķiras no vīrieša bez augstākās izglītības. Izteiktāk tas ir pēc 40. Ir cits intelekta līmenis, cita uzvedība, cits draugu, paziņu loks. Visu cieņu visām profesijām, bet grāvrači, parasto fizisko darbu veicēji, pīpmaņi, alus dzērāju, brutālu leksiku lietotāji, uz ielas spļāvēji tomēr nav pievilcīgi. Visbiežāk tie ir alimentu...

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
Un ko pati sieviete par to visu saka? Labākais variants mierīga vienošanās. Kāda tur bērna trauma?! Tās traumas var būt visādas, no traumām cilvēks tikai iegūst, norūdās. Vel lielāka trauma var būs bērnam redzot vecāku kroplīgās attiecības dzīvojot kopā. Liela daļa veču tā dara, kamēr nav jauna vietā, veco nepamet, un tad uztaisa mīlas trīstūri, plēšanos, agresiju un šķiršanos ar škandālu. Vai to...

Bučošanās.
Kas tad vainas bārdainiem? Man gan patīk.

Ko sievietes saprot ar vārdu attiecības?
Skatoties kādas attiecības? Var būt draudzīgas attiecības, biznesa attiecības, seksuālas attiecības, tuvas, ģimeniskas attiecības, distancēti neintrālas, kaislīgas attiecības, finansiāli izdevīgas attiecības.

Ko vēlas vīrietis?
Vai tad uzdodot te jautājumus ir jāgaida kāda konkreta atbilde? Te tie uzdoto jautājumu murgi viens par otru murgaināki. Vēlējos arī pamurgot.

Drauga seksuālā pagātne
Sviests.

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Ar izpletni izlekt.

Ka dzivot ar talbrauceju
Es ne tikai dzīvotu, pat iepazīties nevēlos. Tālbraucēji pārsvarā ir pīpmaņi ar resniem vēderiem. Par ko ar tādu var runāt? Par to kāds ir laiks, kāda slikta valdība, sliktas bijušās sievietes. Intereses kopīgas nekādas. Galīgi garām.

ko īsti vēlas sieviete ?
Cik sievietes, tik katra vēlas vai nevēlas ko savu. Un jautājums ir no kura vīrieša un kādā ziņā? Jautājums ir vispārīgs. No Pētera es vēlos to, no Jura šito, no Jankas vel ko, bet no Fedja galīgi neko. No vīrieša vēlos, lai nerada man problēmas, netraucē, ja nevēlos un dzīvo savu dzīvi.

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Pēc 50 viens otrs vel ir tīri svaigs, ja nav nodzīvojies, nodzēries, nopīpējies. Tad kādi darbi ir jādara? Iespējams dziļos laukos, dzīvojot bez labierīcībām, ar malkas apkuri, nav viegli vienai sievietei, ja ir tik traki. Varbūt mainīt dzīvesvietu, nevis ieviest tēviņu-piedzīvotāju.

Sieviete
Literāri, poētiski. Jautājums?

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
18.45,ļoti laba atbilde.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Tēmu autori jūtas laimīgi, daži, jo neiespringst muļķīgos jautājumos un atbildēs, bet pasmejas par visu.

Vai vīrieši zin kad"viņi un ko dzemdēs?
Nemeklēju grūtu vīrieti. Jautājums bija vīriešiem. Vai vīrietis jūtas laimīgs ar lieko svaru?

Kam ir paredzētas sievietes krūtis ?
Kam ir paredzēts vīrieša vēders? Vīrieši bērnus neiznēsā, bet ko viņi iznēsā, jo bieži vien nevar saprast kurā mēnesī ir un kad dzemdēs.

Kam ir paredzētas sievietes krūtis ?
Debils jautājums.

Pieaugušo bērnu attieksme
Atrašanās iepazīšanās portālā vel nenozīmē, ka ir vēlēšanās iepazīties. Sarakstīt anketā arī var nezko. Tādas domas un uzskati, jo neredzu ar ko te varētu iepazīties un kādam nolūkam. Pilnīgi neuztrauc tāds fakts-bērnu iepazīstināšana ar kādu tēviņu. Tālāk no problēmām un nelaimēm.

Virtuālā laulība?
Vai tik tas nav zirgu puisis no Jelgavas.

Maksa par satikšanos
Tā var notikt Latvijā! Sievietei ir jābūt stiprai.

Par mīļākajiem un mīļākajām.
Manuprāt, var būt vairāki attaisnojumi, kapēc precētie var pieļaut šādas attiecības kādu laiku. Tad, ja ir mazie bērni, kādi sarežģīti apstākļi un tas mīļākais nepasniedz roku un nedara to kādu nopietnu apsvērumu dēļ, vai arī ir veci aprūpējami cilvēki, pret kuriem ir atbildība, pamest nevar. Viss pārējais ir vai nu maucība, tad ja kādam tiek nodarīts pāri, vai arī pastāv draudzīga sapratne un...

Par mīļākajiem un mīļākajām.
A, ja nu sieva nāk ar uztrītu nazi!

Visu izdarīt vienā mūžā
Ja tas pasniedzējs tad tā teica, tad tā domāja reiz. Kas zin vai tā domā patreiz un kur ir teikts, ka tas ko teicis ir taisnība. Vāvuļot var sazin ko. Kāda ir jautājuma jēga? Visu izmēģināt ir bezgalīgas iespējas, bezgalīgas darbību variācijas, kuras ar katru sekundi nāk klāt pasaulē.

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Ko autore ar uzdoto jautājumu vēlējās? To lai pasaule sniegtu atbildi-kā būs, ja būs, apcer, filosofē par viņas dzīvi? Vai tomēr vēlas te palielīties, ka tikusi pie jaunāku ar kuru nu bieži meņģējas?

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Normāls vecis, kaķi maisā neved uz sabiedrisku vietu.

Par sievietēm.
Šitie gudrie, situētie ir tikai pārgājienu veči, ne uz ko vairāk nav spējīgi, tā arī sevi apliecina, pašapliecinās-re kā es varu, nu vel to kā teltīs pameņģēties ar vienu, otru, trešo. Dzīvo vieni, visbiežāk māte ir tā, kura vienīgo dēliņu apteksnē,ir precēti, neizšķīrušies dzīvo gadiem. Vīriešu tips tāds. Interesanti, harizmatiski, labi sarunu biedri, bet nekas vairāk. Izklaides objekti ar...

Par sievietēm.
Tikai šādai aktīvai atpūtai ir savi nosacījumi_ja ir tāds darbs, privātais bizness, savs brīvais laiks, brīvas dienas, ja nav pienākumi pret kādu ģimenes locekli, nav mazi bērni, sieviwte dzīvo dzīvoklī, nav dzīvnieki, nedzīvo mājā, tad var uz sitienu mesties pārgājienos, ja ir kāda bremze, tad nekā, kautvai ir tā fiziskā sagatavotība un sapnis par to visu. Ir daudzi.. ja ir..., ja var. Un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu