meenesgaisma

Sieviete (33)
iepazīties ar meenesgaisma

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tava mīļākā masāža?
Man bez laimīgajām beigām :D

Tava mīļākā masāža?
Pilna ķermeņa klasiskās vai karsto akmeņu.

Aizkaveejushies jauniibaa?
Ne visi visus vakarus dienas grib pavadīt pie TV, oho. Tas ir, tikai pozitīvi, ja cilvēks pilnveido sevi, iemācās, ko jaunu, ir hobiji, apmeklē pasākumus. Lai tak ada sev jaciņu, ja tā vēlas.. Man personīgi arī ir interesantāki cilvēki, kuri vēlas lietderīgāk pavadīt laiku kā sēžot pie TV, internetā,spēlējot spēles. Tie visi ir, tikai mūsu laika zagļi.

Internetā apspriež ka visiem laikam esot dīvaini līdzīgas gaumes .
Tas tāpat kā dzīvē, kur visiem patīk Marija, Anda, bet pārējām atliek drupačiņas:D Ir jau te tādi, kuri raksta visām pēc kārtas.

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Lai sieviete dara kā grib, ja vien var atļauties bērnu. Ja viņai nav līdzās vīrietis no kura vēlētos bērnu, vai arī nevēlas nopietnas attiecības ar vīrieti, kopdzīvi? Vai sievietei jāgaida sapņu princi nezin cik gadus? Ja arī sarunā ar vīrieti, kad būs vienkārši ,kas palīdz radīt bērnu un nejauksies viņas dzīvē ,tad kur ir garantija, kad pēc tam nepārdomās ,neizdomās , kad vēlas bērnu , rūpēties,...

kāpēc mēža mēlenes bija tik lietas ?!
Neviens Tev neliek lasīt par tādu cenu. Profesionāli lasītāji ar speciālām iekārtām lasa nevis rauj pa vienai vai sešām odziņām nost.

Palidziiba
Nav jāizvēlas neglīta draudzene! Labāku nevari dabūt? Kāpēc gan kādai būtu Tev jādod, ja pats izvēlējies tādu ar kuru nevēlies gulēt?

Studijas budžeta grupā, vai kar zobus vadzī un visiem spēkiem mācies, to, kas interesē?
Nav jēga mācīties to, kas nepatīk, jo pēc tam arī attiecīgi būs darbs, kas nepatiks. Vai vajag tādas mocības?

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Vai tad sievišķību nosaka, tikai uzkrāsotas lūpas?

Cilvēks, redzot cita pārticību un priekus, rūgtāk un sāpīgāk izjūt pats savu trūkumu un nepietiekamību - tas ir dabiski...
Nekad nevajag skaust otru, jo mēs nezinām, kas slēpjas aiz , it kā laimīgās ainas. Iespējams cilvēks ir smagi slims, vīrs, sieva krāpj, iespējams viss ir kredītā un ikdienā knapinās, daudz ko sev liedz. Ja patiešām ir viss kārtībā, tad tikai apsveicama otra varēšana, spēja sasniegt visu pašam, dzīvot labu, laimīgu dzīvi! Kas Jums pašiem liedz to mēģināt darīt?

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Mazāk skaties firmas. Gan jau reti, kad ,kuram speciālistam ir sex ar klientēm. Ja man kāds atnāktu salabot ,kaut ko mājās un dotu mājienus par cita veida pakalpojumu, tad es nejustos laimīga. Meistars ierosinot vai pieņemot savādāka veida pakalpojumu var palikt vispār bez nekādas naudas par darbu:D

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Ko tur pārdzīvot? Beidzot esi viena un vari baudīt dzīvi, darīt, ko vēlies! Būtu jāpriecājusies, kad neesi vairs attiecībās, kurās nebiji laimīga, kuras bruka. Vismaz netērēsi vairs laiku uz attiecībām bez nākotnes! Kad emocijas pierims aizej uz randiņu ar kādu un šī portāla vīriešiem un ja nepatrāpīsies variants ejam pie manis tēju dzert, tad iespējams uzplauks jauns mīlas...

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Man jau manos gados nerodas interese par 22gadus vecu puisi. Diez vai arī 40gados radīsies. Jutīšos kā puišeļa pavedēja. Diez vai tik jauns arī seksā ir labs. Reti kurš 22gados gribēs, ko vairāk kā ātru seksu ar 40gadīgu. Ja gribas, lai atbrauc, iesprauž, aizbrauc, tad uz priekšu. Ja, tomēr nopietni izvēršas tādas attiecības un puišelis iemīlas, jo cepj gardas kotletes, esi kā seksa dieviete,...

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Neredzu jēgu atriebībai. Jāpārdzīvo pāri darījums un jāaizmirst!

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
Es nesaspringstu dēļ pāris centiem vai kādu Eur, ko ietaupītu mēnesī, lai katru dienu slēgtu ārā un iekšā. Ir efektīvāki veidi kā citās jomās vairāk ietaupīt naudu un, kas neskar ikdienas rituālus.

Vai 26 gados būt nevainīgam ir labi? :D
Kāda nozīme, cik gados zaudē nevainību? Gan atradīsi meiteni un viss atrisināsies, ja vien visām pēc kārtas nesūdzēsies par problēmu un pirmajā vēstulē vai randiņā neprasīsi, lai liekas gultā, izpalīdz :D

Bezdarbnieku pabalsts
Ornis Ne visi cilvēki uzreiz pirmajā nedēļā atrod darbu. Ko tādiem cilvēkiem dzīvot zem iztikas līdzekļiem? Keel Reti, kurš ir tāda suga. Cilvēki strādā, maksā nodokļus un no tiem pašiem samaksātajiem nodokļiem saņem bezdarbnieka pabalstu. Tā nav labdarības akcija, kur naudu dāvina valsts, citas personas. Ja cilvēks nav pārliecināts par super ātru darba atrašanu viņam ir izdevīgi uzreiz...

Bezdarbnieku pabalsts
Piezvanīji vai uzrakstīji darba vietai un painteresējies ,kāpēc vēl nekas nav nokārtots, lai oficiāli skaitīto beigusi darba attiecības? Ja neko negrib darīt, tad gan darba inspekcija.

Iznēsāt bērnu citiem
Nebūtu gan.

Vai sievietes būtu gatavas audzināt svešus bērnus?
Uz visiem jautājumiem atbilde ir nē!

Es te par profila bildēm...
Aizņemtiem cilvēkiem nebūtu prātīgi likt pašu bildes. Ja arī brīvi, tad ne visi grib, lai draugi, paziņas, kolēģi redzētu viņus iepazīšanās portālā.

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē
Pierīga un tāpēc tādas cenas.

Alimenti.
107,5-129Eur jau ir liela naudas summa, lai māte varētu daudz iztērēt savām vajadzībām:D Parēķiniet paši , cik aiziet bērna pamatvajadzībām. Ja sievietēm ir patiešām labi ar vīriešiem ,tad dēļ alimentiem nešķirsies. Ja pāris nejūtas laimīgs kopā, tad labāk šķirties un saņemt alimentus, lai varētu pilnvērtīgāk dzīvot nevis dzīvot zem viena jumta un ienīst vienam otru.

Dažādas profesijas, izglītība.
Satiekas, dzīvo cilvēki arī no dažādiem plauktiņiem. Ir jau Latvijā daži pāri, kur vīrietis sēž mājās, gatavo ēst, tīra, gludina, ved bērnus uz skolu, bet sieva uzņēmumā ir direktore, grāmatvede un pelna naudu visai ģimenei. Ir arī tādi/as, kuras ļoti skatās uz profesijām, jo grib blakus perspektīvu, labi pelnošu, lai var viņu uzturēt, vestu ceļojumos, vai arī abi labi pelnītu, lai kopīgi var...

Hobiji. Vai ziedot?
Jautājums, ja jau ir sieviete vai Tev sieviete ir interesantāka, saistošām, vai arī hobijs? Vai tad Tu to vien dari kā no rītam līdz vakaram nodarbojies ar ūdensportu? Vai nevar apvienot? Pāris stundas hobijs, pāris sieviete, vai arī sestdien sievietei velti laiku, svētdien hobijiem.

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Jo ir vīlušās latviešos. Bieži vien ārzemnieki labāk pauž savas jūtas, apber ar komplimentiem, daļa nav skopi, ir galantāki, nesūdzas par dzīvi. Iet un iekaro latvieti ātri, uzreiz. Tas tā, kas no citām ir dzirdēts.

Vai taisnība ,kā sieviete skrien paķal parasti vīrietim,kuram uz viņu dziļi nospļauties?
av2 Ir tādi, kuri satiekas ar sievietēm, kuras skrien pakaļ, bet izturēšanās bieži vien ir zem jeb kādas kritikas.

Vai taisnība ,kā sieviete skrien paķal parasti vīrietim,kuram uz viņu dziļi nospļauties?
Ir dažas, kas skrien pakaļ. Ja vīrietim nav nekāda interese, vai arī ļoti maza, tad visai nožēlojami. Cik redzēts tādi vēl tās sievietes pazemo.

Vai jūs izdzīvotu?
Jā, izdzīvotu un būtu pat priecīga, ja tā notiktu. Daudz jēdzīgāk pavadītu brīvo laiku.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Uzcepi profilu, lai uzdotu provakatīvus jautājumus? Salīdzini un pazaudēsi draudzeni.

Ja negribas stradat.....
Kamēr Tev ir bezdarbnieku pabalsts ,pietiek naudas tikmēr vari čillot.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu