meenesgaisma

Sieviete (33)
iepazīties ar meenesgaisma

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sievietes resurss
Prieks, ka mūsdienās sievietei ir izvēle kādā jomā strādāt, ar ko būt kopā, kur dzīvot. Daudzas izvēlas dzīvi ārpus laukiem, lai nebūtu jābūt kā darba zirgiem, kurām gan jāstrādā darbā, gan jāveic lauku darbi. Ja vēl tāda parodija kā autors, kurš vēlas baudīt dzīvi, neko nedarīt un lai sieviete gan iet naudu pelnīt, gan mēslus kūtīs mēž, gan ravē dobes, skalda malku, gatavo ēst, tad sievietei ir...

Uzmācīgas pielūdzējas/ji,ko ar tādiem darīt?
Ja ir spēja izvēlēties sev vīrieti, sievieti, tad tādas problēmas nav uzrauties uz psiholoģiski traku cilvēku.

Sapņotājas un sapņotāji..ko gribat sasapņot?
Kad vēl jaunas, tad var arī iespējams arī iet pa parku staigāt, aiziet uz MD paēst kādu burgeru randiņā, jo muļķīgi būtu prasīt, lai klasesbiedra mamma izmaksātu randiņu, jo pats vēl nepelna. Ja studē un pelna minimālo puisis, tad arī muļķīgi gaidīt, ko lielu, bet tik daudz kā kino, vai arī lētu picu var šad tad uzsaukt. Ja jau ir darbs, kur labi pelna un paliek līmenī ejam pa parku, visu uz...

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
Mani jau neinteresē vīrietis ar vienu bērnu. Kur vēl ar 3. Es negribu būt māte 3svešiem bērniem. Diez vai tos kādreiz spēšu uztvert kā savus. Ja vīrietim būs daudz bērnu, tad tas visticamāk nozīmē vairs nevēlēšanos pēc vēl viena bērna ,jo jau ir atražojis sevi. Ja arī gribēs, tad jautājums vai pilnvērtīgi varēs uzturēt vairākus bērnus? Vai spēs visiem vienlīdzību uzmanību veltīt? Ja ir daudzi...

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Ja pasaulē saradīsies pārāk daudz rēķinātāju vīriešu, kuri attiecībās vēlēsies ieguldīt, tikai ar savu miesu, skatīs zaudējumā katru bulciņu ,ko sievietei nopirkuši, tad vienkārši izmirs civilizācija lēnām, jo tādi vīrieši vai nevēlas bērnus, vai arī netīšām rada un pamet sievietes. Domājoša sieviete no tādiem nevēlēsies bērnu. Uz ko gan mēs ejam?!

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Mūsdienās bieži vien ģimenes budžetā sieviete arī ieliek savu naudas daļu. Parasti ģimenēs ir sadalīts viens maksā par pārtiku, otrs par kom.maks. Ja gribas pirkt prostitūtas, kurām vienalga ar ko un kuras tēlo orgasmu, elso, tad var tā darīt. Parasti jau ilgtermiņa attiecībām sievietes izvēlas vīrieti, kurš patīk. Kura gan dien dienā varētu izturēt sev netīkamu vīrieti? Es te nerunāju par...

Profesija ekonomists
Par ekonomistu maza jēga mācīties. Zinu, ka vairāki ir iznācījušies un patiešām lielākā daļa strādā veikalos. Kaut kas ir izsities un strādā bankā labā amatā, bet bankā jau arī uzreiz netiksi labā amatā, kur daudz maksā. Bankas jau Latvijā arī paliek par nestabīlu sektoru, kuru mēģina iznīcināt, paputināt, jo liek visādas sankcijas, reizēm kādu banku aizver ciet! Protams, ka apņēmīgs, gudrs...

Ko sakat par šādām darba iespējām?
Maximā kasieri saņem mēnesi 400-500Eur uz rokas, Kaijā maksā 6Eur/h pirms nodokļu nomaksas. Abās vietās algas ir virs minimālās.

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Sieviete dēļ dažu mēnešu krīzes neies mainīt savus apstākļus, dzīvot vietā, pie vīrieša, kuru nevēlas. Viņas neies rušināties pa dārziem, slaukt govis, ja līdz šim nav to darījušas. Vienīgi no galīgi zemā ranga sievietes ,kurām vienalga ar ko būt kopā, kur atrodas aizies dzīvot, lai izciestu krīzi un tad aizlidinātos pie cita labāka.

Kā dezinficēt apavus?
AivarsN Latvijā gandrīz visiem norit vieglā formā vīrusus. Par kādu miršanu Tu raksti?

Atlūgums
Vilx Ej ar darba devēju sarunā savstarpējo vienošanos. Dokumentā norāda 114.pantu. Viens vienošanās eksemplārs paliek darba devējam, bet otrs Tev. Darba devējam nav obligāta prasība savstarpēji vienoties, tāpēc vienmēr ir labi uzturēties ar cieņu pret darba devēju, mierīgi izbeigt darba attiecības.

Atlūgums
Ir jau pants, kuru var ierakstīt kā pamatojumu ,ja darbinieks nav ieradies darbā. Ja draudzīgi beidzās darba attiecības, tad vai nevar palūgt, lai atbrauc ,paraksta dokumentu?

Nagu krāsa
Es savam vīrietim par prieku nolakotu tādā krāsā kādā viņš gribētu, ja tā vēlētos, bet viņam ir vienalga par krāsu. Kad liku gelish, tad gan konsultējos kādu krāsu, zīmējumu likt, jo bija vairākas ieceres, nespēju pati līdz galam izdomāt. Tomēr mēnesi jāskatās uz vienu un to pašu krāsu, zīmējumu.

Atvērtas kurpes un plakanā pēda dāmai
Nedomāju gan. Es nepievēršu uzmanību citu pēdām, kājām. Man nav svarīgi kā izskatās šī ķermeņa daļa kādam. Vienīgi nepatīk, ja nerūpējas par kajām un ir nagu sēnīte. Tomēr jāievēro pamata aprūpes principi. Ja kāds kādreiz izvēlētos nesatikties pēc pirmā randiņa, jo nepatīk manas pēdas, tad tas liktos dīvaini, bet no otras puses priecātos, kad ar tādu sīkumainu dīvainīti ceļi šķirtos!

Cik ir jāpelna vecenei?
Ja vīrietis pamatā uztur ģimeni, ir vienalga, cik pelna sieviete, tad pietiks ar minimālo, vai arī vispār var nepelnīt. Ja sieviete sievietei daļēji, kaut kas jāiegulda ģimenē, tad 500 uz rokas. Ja sieviete grib pilnībā būt pastāvīga, ģimenē ir modelis visu uz pusēm, sieviete vēlas krāt, pirkt lielus pirkumus, ceļot, tad sākot no 750.

Komplimenti
Gan jau bija slikts noskaņojums, nogurusi pēc darba. Gan jau komplekso par izskatu un tāpēc prasa konkrēti, kas patīk, jo īsti netic vispārējam komplimentam.

Vai laba dāvana??
Vispirms uzzini vai viņa atbalsta solāriju. Ja man uzdāvinātu dāvanu karti uz solāriju, tad es neizmantotu, jo neatbalstu savas veselības bojāšanu.

Vai ikviens zemapziņā nealkst savu dzimumu?
Beigās Tava draudzene sapratīs, ka tā cita ir sakarīgāka, labāka un pametīs Tevi, aizies pie viņas:D

Jautājums sievietēm
Nē, es lieki netērēju savu laiku. Ja negrib publiski publicēt, tad var privāti nosūtīt bildi. Ja nevēlas privāti nosūtīt, tad neko.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu