meenesgaisma

Sieviete (33)
iepazīties ar meenesgaisma

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc cilvēki nedara to, ko prasa sabiedrība?
Cilvēks ir pats savas laimes kalējs. Kāpēc tāda tantiņa neizvēlas strādāt cita veida darbu? Kāpēc viņa nemēģina iekārtoties darbā, kur būtu vismaz noteikta stundu likme, jumts virs galvas? Vai Tu pats nopirki sīpolu mizas no tantiņas? Vai Tu pērc pie lielveikaliem esošajām tantiņām pašu preces, kur pārdod pāris buntītes ar ziediem , kādu maisiņu ar āboliem? Ja nē, tad Tev vispār nav tiesības...

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Kāds ir Tavs e-pasts?Pieņemts vārds un uzvārds, vai arī vnk vārds. Kā ja ir minisugar,tad nebrīnies,ja neatbild. Palūdz,lai kāds paskata gramatiku. Ja daudz kļūdu,tad arī nespīd darbs. Ja bieži maini darbu, tad nevajag minēt visas darba vietas. Vajag uzrakstīt svarīgākās.

Vai obligāti vēl kāds laiks ir jānostrādā?
1mēnesis, ja abas puses nevienojas par citu laiku. Vari būt egoistiska un iet ātrāk prom, jo faktiski jau Tev neko nevar izdarīt, bet zolīdi gan nebūtu pret esošo darba vietu.

Drauga nedienas.
Kāda ir draudzenes attieksme?

Drauga nedienas.
Skopais vienmēr 2x vairāk maksā. Varēja izsaukt, samaksāt un tiktu vaļā bez problēmām.

Vai būt labam vispār ir labi?
Pārāk labam, izpalīdzīgam nav jābūt. Ir jāpalīdz kolēģiem, bet jāsaprot vai tas ir variants man tagad ir brīvas 2h darbā, pašam nav, ko darīt un otram ir tik daudz darba, ka nevar tikt galā, vai arī variants otrs atrod muļķi, kuram uzkraut darbu un pats pa to laiku atpūšas. Pa lielam mūžīgie jā teicēji ir kompleksaini un baidās pateikt nē. Viņiem ir svarīgi, ko domās citi. Bieži vien cieš paši,...

Ar bijušo vīru uz kino?
Ja gribi ar viņu, kaut ko atjaunot, tad ej, ja nē, tad neej. Nav, ko liekas cerības dot. Ko grib? Gan jau atjaunot attiecības.

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Ja vajag izdzīvot, vai arī naudu lielākiem mērķiem, pirkumiem, tad vajag arī kādu laiku upurēt kopā pavadītos mirkļus, bet tā nav vēlams darīt vairākus gadus.

Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm
Izvērtē vai dāvanas ir tā vērtas, lai paciestu sišanu. Labāk pati atrodi labi apmaksātu darbu, izšķīries un pati sev visu dāvini, ko vien vēlies.

Vai pārbaudes laikā var uz appusējo vienošanos uzteikt darbu.
Abās vietās nostrādātie mēneši summējas kopā. Ja vienā vietā nostrādāti 10mēneši un otrā 2mēneši,tad var iet pieteikties.

Ko jūs teiktu par neredzīgu masieri ?
Man nav svarīgi redzīgs vai nē, ja vien labi veic masāžu.

"sarakstes attiecibas"
Man patīk tāda veida saziņa. Ja nevajag nemaz tik ļoti reālu saziņu, bet gan pietiek ar virtuālu, izmanto kā vakara kavēkli?

Bērna uzturēšana.
Līdz pabeidz studēt.

Kā atteikt sievietei
Tradicionālais- nav laika, daudz darba, ieplānoti citi plāni.

Kā aiziet no darba
Var jau neiet uz darbu, tad tas būs nezolīdi pret darba devēju. Manuprāt, labāk, ja iesniegsi pēdējo reizi atlūgumu, pateiksi stingru nē visai pierunāšanai...Ja gribi vēl palielināt savas nostājas apmērus,tad vari samelot, ka esi jau atradusi citu darba vietu,bet iespējams tas ir lieki.

manikīrs salonā
Es arī nesaprotu tās, kurām ir maziņa alga, bet skraida pa saloniem, bet visbiežāk tādas dzīvo kopā ar mammu vai vīrieti, kuri apmaksā dzīvokli un dalai pat pārtiku un viņam paliek tā mazā alga un tā vietā, lai nomaksātu kādu elektrības rēķinu iet uzlikt nagus. Ļoti iespējams, ka tās kuras dzīvo kopā ar mammu cer ar skaistumkopšanas procedūru palīdzību beidzot satikt savu īsto.

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Ātri var saprast strādā vīrietis vai nē. Tādā vecumā tāpat vīrieši nevēlas lutināt sava vecuma sievietes un pat strādājoši. Atliek vienīgi Tev izvēlēties strādājošu, kurš pats sevi var uzturēt.

Sociālais dienest var likt atmaksāt ātros kredītus?
Cik liels ir tas parāds, ka vairākus gadus nevar atdot? Vispār, kaut cik ir atdevusi no tās summas, vai aeī kārtējā, kura paņem un neuzskata, ka kaut kam ir, kaut kas jāatdod?Ir jau vienalga ir parādā brālim vai kredītfirmai, bet tomēr parādu, kaut kad ir jācenšas atdot, atrast iespēju gūt lielākus ienākumus, nenopirkt kārtējo kleitu, vai arī vīna pudeli neviss uzlikt uz visu mīksto vairāku gadu...

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Ziemas laikā priekus baudīt dabā? :D Sniega kupenā?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu