Agatem9

Sieviete (43)
iepazīties ar Agatem9

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik ilgā laikā pirkts dzīvoklis jareģistre zemesgrāmatā?
Bet Tev neskaitīsies nopirkts, kamēr Tu nebūsi reģistrējusi zemesgrāmatā un samaksājusi visas nodevas.....Tu būsi tikai samaksājusi naudu īpašniekam, bet nebūs reģistrēts uz Tevi. Tur vairākas nedēļas jāgaida, kamēr vari izņemt apstiprinājumu no zemes grāmatas.

Ka attaisit radiatoru, lai varu iztirit?
Nobildē radiatora augšas stūri labo vai kreiso....ieliec foto .

Ka attaisit radiatoru, lai varu iztirit?
Sānos abās pusēs, virspusē ir balti tādi uzlikti, var tīri viegli dabūt nost, skaties kur gropītes, noņem un tad nocel.

Autoskolas instruktora maiņa
Te nekāda sakara jautājumam ar nemācēšanu braukt, 40 akadēmiskās, tās ir 20 braukšanas stundas, kur pirmajās braukšanas nodarbībās, lai vilktu laiku no tās braukšanas laiks ir maz, pabrauc, apstājas, stāsta. Cilvēks prasa, vai var mainīt instruktoru, jā, var mainīt.Neesmu dzirdējusi, ka Rīgā kādu palaiž pēc 20 nobrauktajām stundām uz eksāmenu, pamanās izdomāt, kāpēc tas braucējs slikti brauc,...

Autoskolas instruktora maiņa
Te ir stāsts par naudas nokāšanu no instruktora puses, kas ir raksturīgs Rīgas instruktoriem, bizness. Mans puika pamainīja , pag. gadā lika tiesības. Nobrauca Rīgā, nomainīja instruktoru, pabrauca pāris reizes un nolika mazpilsētā. Liec, kur vēlies. Bet , ja saproti, ka instruktors luni dzen un ir negodīgs, drīkst nomainīt.

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Ar omi, viss ir oki, sirds darbs tas ir viņai, un strādā tikai sezonā, pavasarī, vasarā, līdz oktobrim.Un dēli viņai ir labi, rūpējas, ne gluži naudas dēļ, un pēc vecuma ome ir jauna vēl....un darba devējs arī labs.

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Zvani pa tiešo noskatītajam uzņēmumam, bez kaut kādiem CV....es tā sarunāju darbiņu savai bijušajai vīra mātei, kura jau gados un ir pensionāre. Pārvācās dzīvot uz Pierīgu no laukiem, gribēju palīdzēt, lai viņai vieglāk iedzīvoties, gribēja darbiņu , kas ir pie sirds, atradu viņas gaumei, tuvu mājām, viņas profesijai atbilstoši. Rezultātā uzzvanīju tiešajam uzņēmuma īpašniekam, sakot, ka man ir...

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Ja dzīvo Latvijā, tad šuvējas darbu var atrast noteikti, paskaties uzņēmumus, esmu redzējusi raidījumus, kur darbiniekus nevar atrast....

Drauga nedienas.
Es teiktu tā, nekam derīga draudzene, normāla sieviete nekad nepieļaus situāciju, lai vīrietim atņemtu tiesības...

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
Vispirms izbeigt attiecības un tad meklēt nākamās, nekur nav teikts, ka padzīvojot Tu viens jutīsies super, puper....izdzīvo visus svētkus viens, bet bez draugiem....tad sapratīsi ģimenei jēgu!

Netīra mēle
Ja smaka, tad lai meklē vainu kuņģī ar atviļņa slimību saistīts, aplikums kuņģa sulai sastāvs ne tāds, sālsskābe izdalās par daudz, aplikums arī var būt, metāliska garša mutē, mēle nesmuka, tas viss ar zarnu traktu, protams,zobi arī jātīra.

Netīra mēle
Tie, kas ieliek mīnusu pie gastrīta saistībā ar mēli, paši med. jautājumos neko nezina...diemžēl.....

Netīra mēle
Gastrīts vai aknas

B slimības lapa
Tā, kā B lapai maksā kalendārās dienas, ieskaitot arī sestdienu, svētdienu, pacenties lai Tev lapu noslēdz ar svētdienu un pirmdienā uz darbu, nevis noslēdz piektdien un pirmdien uz darbu. Lai nestāsta dakterīši, ka tā nevar noslēgt, Tu maksā nodokļus un kad slimo, pienākas arī saņemt par slimoto sestdienu, svētdienu.Ja noslēgsi lapu pareizi, kopumā naudu nezaudēsi.Pat ja skaitās tie 80%, ceru,...

B slimības lapa
Ļoti fiksi, divu nedēļu laikā, man nekad nav bijusi aizkavēšanās.

Utilizācija
Ja mapes ir labā stāvoklī uz kādu skolu aizved!

Bijāt "Akropolē"? Kādi iespaidi?
Par laimi, no darba braucot uz mājām tur nebija lielu sastrēgumu, gaidīju, ka braukšu divas stundas...

Rakstāmgalds
Man patika Rimsi, sūtīju speciāli, bet bija 280 eur, pēc maniem izmēriem, projekta.Stopiņu iela 5, bet galdus ne labprāt izgatavo.Skapjus vairāk.Bet izgatavotājus paskaties ss.lv, kaut kad pasen es sūtīju bija ražotne Pērnavas un Terēzes ielu apkaimē. Bija lētāk nekā mēbeļu namā, ja pirktu.

Drauga seksuālā pagātne
Tev 28 un draugam 19 un esiet kopā vairākus gadus??Tad jau Tu nepilngadīgo pavedināji....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu