Keel

Virietis (45)
iepazīties ar Keel

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nopietni
Vai nopietnās attiecībās vispār ir sekss? Te tantes parasti raksta, ka meklē tikai nopietnām attiecībām. Tas ir tā, kā rāda filmās? Viņš pidžamā, viņa naktskreklā, liekas gultā , nodzēš gaismu un...

Uzlabojumi anketā
Ja tiek norādīts iepazīšanās mērķis- sekss, būtu jābūt klāt kailfoto, vai vismaz bez virsdrēbēm. Citādi neko nevar saprast. Vajag kaut kā tomēr atvieglot procesus.

152 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Kaskade- nabadzība ir galvā tavā, ne valstī. Vēl viena ņauduļtante...

Asistenta pakalpojumi, pārvietojoties ar lidmašīnu.
Ja par tēmu- atrodi taču kādu paziņu, draugu, kolēģu lokā, kurš to izdarīs, kur problēma? Tiešām sajūta, ka cilvēki vairs nedzīvo dzīvi, bet visu grib, lai kāds viņu vietā izdara vai vismaz pasaka priekšā, kā to jādara. Atslēgs marsieši internetu un viss-dzīve apstāsies...nevarēs nedz desu uzcept, jo kas to lai zin, kā to jācepj, nedz dīvānu nopirkt, nedz tanti uz Mozambiku nosūtīt.

Asistenta pakalpojumi, pārvietojoties ar lidmašīnu.
jurijs- nu un KAS tad mums notiek ar to lidostu un lidošanu? Tu uzmanies arī mājās, internetā, uz ielas un vispār, iespējams, ka tev neviens to nav teicis, bet dzīvot ir bīstami !!!!

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
bella- nu apsargi jau parasti visu zin, par cik ko un kur iepērk :D Tikko mani un Latviju apciemoja vācu draugi, pirka šo to Duglasā, arī DE tur visu pērk, nekādu sūdzību. Mazāk klausi apsargiem. Bet nu jā, līmenis jau laikam skaidrs...

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Vakar Douglas nopirku vīriešu ( nu loģiski taču) sejas krēmu pa 39 eur ( saprotu, ka te ir jālielās, ja? ) , nav sauss, ir gana labs, kā parasti. Bet ziepes tās franču, tās gan ir sausas, laikam jāiet sūdzēties.

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Jurijs laikam atradis bēniņos padomju laiku Prīmu.

Izvēlīga....?
Es kaut kā nevaru iedomāties nolaist savu latiņu zemāk un samierināties ar kaut ko tādu, kas man nav pieņemams. Eksistēt?? Ir jādzīvo, nevis jāpievelk kaut kas aiz stūriem un pēc tam pašam jāstrebj sevis sastrādātais, jo neapmierināts taču būsi pats un līdz ar to arī tas otrs. Kam to vajag??

Ko teiksiet?
Ja būtu uzturams, tad nebūtu tāda summa norādīta.

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Tad ir jāiet tur, kur gribās. Ne nu mājas vienīgā vieta, kur iet.

Arboristu zāģis.
Jā.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Ir tāds man tuvs teiciens- Es negrasos atvainoties par to, ko esmu izdarījis ar prieku ! Visiem jauku miglaino pēdējo šīs nedēļas darba dienu !

Kā likt vīrietim atvainoties ?
1. Apvainot var tikai to, kurš tam ļaujas. 2. Iemācies rakstīt cilvēcīgi, varbūt tur tā problēma. 3.Nevienam nevar LIKT atvainoties, tas nedarbojas.

Aizmirstie vakardienaa
Beidzot kādai ir arī gandrīz ideāls formulējums vecumam, kā to atšķirt.

Pārdomas......
cori- ir ļooooti daudz jaunu tēvu, kuru dēliem pietrūkst. Ļoti daudz dažādu iemeslu pēc. Slīkst, dzer, klaiņo , vispār neinteresējas, mātes atņem iespēju tikties uttt. Ja ir arguments, tad lūdzu nevajag stereotipiskas no gudrajiem bābiņu žurnāliem sagrābstītus murdziņus, ok? Tas, ja par jauniem un veciem tēviem. Letijas problēma atkal tajā, ka skauž, zinot šo dāmu. Ka pati vairs nevar, bet...

Pārdomas......
Letija- diezgan spēcīgi stereotipisks uzskatiņš.

Aizmirstie vakardienaa
Eneile- te bija domāts kas cits ar jēdzienu-apkopēja :) Reizi mēnesī arī man noderētu. Bet nu, arī pašam prieks pastrādāt un putekļus padzenāt .

Aizmirstie vakardienaa
Man ,piemēram, nevajag braukt nekur. Es sēžu pie galda un saskaitu, cik paceļas, cik nolaižas. Cieti.

Pārdomas......
Nu nav viņai vienalga. Viņu negrib, tur tā bēda. Pie tam, absolūti virtuāla persona, anketā 37 gadi, te raksta, ka 53... fufelis.

Aizmirstie vakardienaa
Noteikti taurenis zeķturī. Man. Jo apkopēju man nevajag, pats liels zēns.

Nopirkt dīvānu
kosrem- 1,6 x2,2 jau nu ne gluži ir aerodroms. Pie tam, tie 2,2 droši vien ir ar malām, ārējais izmērs.

Nopirkt dīvānu
Marija anna- nevajag visus dīvānus salikt vienā amisā. Tas viens. Kāreiz pirms 2 dienām steidzami vajadzēja nopirkt tieši dīvānu. Viesu istabai. Tika veltīta visa diena, nobraukti daudzi kilometri pa Rīgu un secinājums ir viens- lai arī piedāvājums ir milzīgs, atrast to, kas patīk un par kuru gribās samaksāt, nav viegli. Pirkt tādu lietu pa 200-300 eur ir tas pats, kas izmest naudu...

Kaapeec neredzu nevienu?
Oi, nu tagad autoru nories. Tas taču sen zināms, ka šejienietēm ap 90% gadījumu savus foto likt ir vai nu kauns, vai nu bail. Bail, ka vīrs ieraudzīs, kauns, ka bulkas par daudz ēstas, bail, ka kaimiņi vai bērni ieraudzīs utt. Un tad ir tie smieklīgie kaķi, jūras, saullēkti un citas pasaku tēmas.

Aizmirstie vakardienaa
supergirl- vecums nav ārstējams? Tas ir iekšējais stāvoklis, kā var aizdomāties līdz vārdiem ´´vecums nav ārstējams´´... Ir veci cilvēki 35 gados un jauni 80 gados. Ja to nesaproti, novēlu , lai kādreiz aust gaisma ;)

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Daudzos uzņēmumos...kuros tad konkrēti sāk darbu sešos? Ja jau daudzos, tad kāds noteikti būs zināms ? Tas ir tizlums . Nevis strādā, bet iet un sākt īdēt, ka nevar pastrādāt, vajag sporta zāli utt... cilvēki paliek truli vienkārši.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Kāds sakars darba vietai ar cilvēka gulētiešanas paradumiem? Ja nevar pielāgoties darba laikam, var mainīt darbu, var kļūt par pašnodarbināto, strādāt naktsmaiņās un ko tik vēl darīt.

Kāpēc to noliedz?
Tessai šķiet, ka te kādam, ieraugot oho tantas, atvērsies mute... Ko, tik traki ir ar tā, vecmeitām? Vai tad neviena nav kaut cik normāla šeit? Vēl kādai šķiet, ka ´´sievietei vajag attieksmi´´ :D:D Pipec, vīrietim nevajag attieksmi?? Klasiski ohoistiski tekstiņi. Kā jums , tantes, sakāpis galvā....

Kāpēc to noliedz?
Ehei- pamācies vēl kādā skolā, šoreiz kādu augsto mācību, lai netaisītu šķības prognozītes, kam kur jāpievēršas. Uzjautrina šarlatānveida diagnozes noteicējas.. Nu ir tā, ka Latvija ir maza un cilvēkiem par OHO tantām ir ko pateikt. Kas arī tā ir, kā saka. Un es runāju par tieši OHO tantām. Tā nav visa Latvija :) Par laimi.

Kāpēc to noliedz?
Un vēl viena lieta, kuru lūgums ņemt vērā vīriešiem. Šis ir pārsvarā pirmspensijas tantuku čats, kurām viss ir slikti, kurām vairāk interesē zeķes adīšana, kāpostu zupas recepte un šūpuļkrēsls, Nu kāds sekss, esiet reāli.

Kāpēc to noliedz?
Gretta- laikam diezgan sekli izklausās salīdzināt sex ar remontu.

Kāpēc to noliedz?
Rasa_Rasa- ko darīt ar sievieti, kura pirmajā randiņā mašīnā visu izdara pati? Neskatoties uz to, ka tiek bremzēta... Tā kā, vecmeitas, ne viss ir tik viennozīmīgi, kā jūsu korītim te šķiet.

...cm...
Riebekle, liec manam krānam mieru, nespīd tev. Es šo šlaku pa gabalu manu.

...cm...
Ar šīm madāmām viss ir ļoti vienkārši- ja tu šitā, tad es tā- bikses ciet un aiziet. Lai sēž te un apspriež savus augstos morāles standartus un to, cik viņas ir augstākas būtnes par vīriešiem un lai draudzējas ar burkānu. Par laimi , pasaulē ir ne tikai princeses, bet arī zemnieces :) Krāšņas, priecīgas un bez princešu zamaškām.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Īss rezumē- Lai Dieviņš pasargā vīriešus nu tādu tipa sieviešu satikšanas kā šīs te geišas, feldes, keitijas. Ir tāds teiciens, ka nav lielākas ķezas kā vīrietim ieķerties sievietē, kura viņā redz staigājošu maku. Papildinu- kura redz viņā savu iegribu izpildītāju bezierunu kārtībā un apmierina savu vēlmi sēdēt uz kakla.

Īres līgums no izīrētāja izdevīguma puses - taisīt vai netaisīt?
Nav nekādas notāra pilnvaras neieciešamas un kas jau te vēl tiek minēts. Ja vēlas ierakstīt līgumu ZG, tad notāra apstiprināts lūgums, tas viss. Ja vilka bail, neej mežā. Un mazāk klausies, ko kaut kādas Geišas par būdīgiem vīreļiem stāsta un sīkās par kaut kādām pilnvarām :D Vienīgi tas, ka savu parakstu uzlikt uz līguma gan vajag uzmanīgi, saprotot, kas tur rakstīts. Nepareizi...

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Geiša- arī sievietei ir jānopelna tā attieksme , lai ļautu izbimbāties. Mūždien ar savām ieks´´ejām problēmām galā notiekošs monstrs nevairos nekādas izpratnes. Plus vēl salasās pārgudros bābiņu žurnālus un ir pavisam superīgs komplekts. Nu jā, un draudzenes , krustmātes utt. Jānopelna- nav domāts jākļūst verdzenei. Nav jāuztver tieši.Ar iekšējo stāju, attieksmi, cilvēcīgumu. Nu...

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Tiiko izlasīts te vienas ´´princeses´´ anketā. ´´Maiga,ja prot pareizi apieties un novērtēt´´ Tātad, jāprot pareizi apieties un jāprot novērtēt :D Pietiek ar to vien, ka ir krūtis, divens un gari mati, tālāk jau no vīrieša viss atkarīgs, vai jēgs novērtēt un jēgs apieties. Ja nejēgs, slās pie nākamā.

Motors klaudz
Attiecības un psiholoģija... nu tad ej pie psihologa, ne pie auto mehāniķa. Iespējams, ka tev vienkarši izliekas, ka kaut kas klaudz.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Atkal KĀRTĒJAIS skricelējums par to, cik sievietes labas un cik vīrieši slikti. Tas, ka ļooooti daudzos gadījumos pašas izraisa situācijas, kad vīrietim pāriet interese par šo ´´dāmu´´ viņas izpildīšanās dēļ, nevīžības uc iemeslu dēļ, ka nav vienkārši vēlme turpināt rūpes par pašpasludināto princesi, tas jau šīs oho omes neinteresē :D Ka ir noēdusies pīrādziņus un no...

Kā atvērt bagāžnieku?
Baigi īss stāstiņš. Raksti vēl. Vari pieminēt fleksi, akvalangu, konservu attaisāmo.

Nauda?
Kas ir domāts ar jēdzienu ´´nauda´´ ? Ja sieviete grib jebkāda veida attiecības ar vīrieti, kurš vismaz pats var bākā degvielu ieliet, samaksāt par ikdienas tēriņiem , kafiju utt utt, tas ir viens. Ja vīrietis tiek uzskatīts par bankomātu, tad tas ir kas pavisam cits. Tādu šmari parasti pārpirks cits maks.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu