Magda555

Sieviete (49)
iepazīties ar Magda555

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Labie tēvi?!
Svarīgāks ir bērna miers,garīgā un fiziskā veselība.Tēvs,psiholoģiskais varmāka ir briesmīgāks par tēvu ,kurš nespēj nodrošināt materiāli par 100%.Bērna labsajūta ir tikai garīgā tuvībā,draudzīgumā,sapratnē,atbalstā.

Kāpēc mīlas tīsstūrī, vīrietis aiziet atpakaļ pie šķirtās sievas?
Vīrietis aiziet impulsīvi,instinktu vadīts,bet sievietes pārdomāti.Sievietes aiziet pa visam,jo viss pārdomāts,nosvērts un lēmums pieņemts,bet vīrietis biežāk tikai iekāres dēl.......

Vai spics deguns?
Jā,obligāts. Pārējā cilvēces daļa ir brāķējama......

Kāpēc indivīds grib attiecības?
parasti jau nevēlas attiecības ar kuru katru.Meklē sev to,kurš piesaistīs ar savu izskatu,būtību,un no tā veidosies mīlestība.Vispirms ir redze,tad dzirde,u.t.t..Ja liela procentuālā daļa ir patīkama,rodas jūtas........ Jebkura dzīva būtne meklē partneri.Pat kukainis.

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Ņemtu,ja būtu droši.

Kā saukt cilvēku, kas netur solījumu!
Latviski-mudaks.:)

Kādām vīrieša pasakām, ko viņš tev ir stāstījis tu esi noticējusi?
Ka precēs.....:):):)

Attiecības ar saistībām
Ja īsumā,tad sieviete visu sevi atdod konkrētajam vīrietim.Laiku,darbu,uzmanību,dzemdē bērnus,audzina,strādā......Viņa ir tikai viņam. Bet,kad nav saistību,tad dzīvo tikai savam labumam,sev mīļajai.........ne priekš viena cita negatavo ēdienu,nemazgā,nevelta laiku,nav uzticīga vienam........... Viss ir elementāri.Saistības-kalpošana viens otram.Abpusēja atdeve.

Vai vīrs var pārdot ēku ,kas bij uz viņa vārda bez sievas piekriššanas un oficālas atļaujas
Ja privatizēja par saviem sertifikātiem,tad īpašums tikai viņam pieder.Bet,ja sertifikātus pircis,tātad,no kopējā budžeta ņemta nauda,tad sieva var pretendēt uz pusi no laulātā iegūtās mantas. Nu tāds mans viedoklis.

„Turkiem ir trīs problēmas”
Turks no Turka atšķiras,tāpat,kā to varētu teikt par jebkuru tautību.Vērtība ir tikai cilvēka būtībai. Publicētajā tekstā redzu tikai pamuļķi krievu provokātoru,un Turku,kurš šeit pieminēts autora personīgās attieksmes un saprašanas sakarā. Galīgi nav saprotams jautājums,kontekstā ar neizdevušos stāstu,par notikumiem diskotēkā.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Mīlestību nav iespējams nopirkt. Mīlestībai ir savi likumi un noteikumi,kuriem pakļaujas jebkurš cilvēks. Mīlestība ir netaustāma,neredzama,tā izvēlas pati.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu