Selfconfident

Sieviete (40)
iepazīties ar Selfconfident

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc uz kuģa būtu jāberž klājs?
Pirātu filmās un reklāmās nereti tiek runāts par klāja beršanu, cik var saprast - kā soda mēru. Varbūt kāds jūras vilks man var pastāstīt šādu lietu, kāpēc uz kuģa jūrā vajadzētu berzt klāju? No kā...

Ar ko atšķiras mocis no mopēda?
Ar B kategorijas tiesībām varot vadīt moci ar līdz 125 cm3 dzinēju. Rodas jautājums, kāpēc to sauc par motociklu, ja var braukt ar autovadītāja apliecību? Ar ko tas no mopēda atšķiras? Un vai nav...

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Salejiet man, lūdzu, citādi nespēju palīdzēt.

Atstrādāt karmu
Karma, tas tā ēteriski un nemateriāli, līdz ar to nepierādāmi. Taču ir likums, kas ir pierādīts un neapstrīdams - enerģijas nezūdamības likums. Ja tu pieliec kaut kur enerģiju, lai ko realizētu, tad tā nekur nepazudīs...

Vai jūs izdzīvotu?
Izdzīvot jau izdzīvotu, bet ar uzdzīvi būtu švakāk. Skaidru naudu praktiski nelietoju un, ja nebūtu nekāda interneta, čuš, naudas nav. Atliktu žurkas slaktēt un kandžu dzīt.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Ja nav nekā vērtīgāka cilvēkam pašam par jaunu miesu, tad baidās novecot. Ja cilvēkā ir citas vērtības, intereses, viņam īsti nav pat laika baidīties par tādām muļķībām. Viņš drīzāk baidīsies par globālo sasilšanu, likteņa pabērniem, atkritumu kalniem Klusajā okeānā, bet ne par dažām liekām krokām viena indivīda sejā.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Sakarīga sieviete diezin vai gribēs ar tevi kopā braukt. Kam viņai tas? Bet, ja ļoti gribās kompāniju, riteņbraucēju interešu grupā uzsit klaču ar citiem un gan jau arī kāds no Liepājas atradīsies.

Izglītība
Izglītība nav vienīgais rādītājs. Ir vairāki citi. Bet par piedzimšanu - kurš ir redzējis bebi, kurš gramatiski pareizi un daiļrunīgi raksta??? Tāds viennozīmīgi būtu ģēnijs. Rakstītprasme drīzāk liecina, cik tuvas attiecības pašam rakstītājam ir bijušas ar grāmatām.

Tepiķis.
Tiek uzsvērts latviešu mājoklis? Vai tad slāvu mājoklī būvniecības normām atbilstošās funkcijas mainās? Un es biju nolēmusi šodien nedzert... Eh... Bez 100 gramiem šito nesaprast.

Tu esi Tu pats?
Ir tādi kadri, kam jo vairāk ļauj, jo vairāk šie izlaižas un vairāk kas nepatīk. Un tas tā abiem dzimumiem. Bet ir tādi, kam otrādi - nebūs nekādā jēgā, kamēr nedos brīvību. Bet man var ļaut, var neļaut, lieku mīksto.

Greizsirdība
Kāpēc izskaust? Saprast vajag un tad ar ņuhu un čuju izošņāt, ir tai kāds pamats vai nav.

Poligāmija?
Ar mūsu ieražām un likumiem, ja tautietim gribas poligāmiju, viņam visi nav mājās. Parasti tās nelikumīgās sievas un vīri ir pa malām. Bet mājās tikai 1.

Sieviete ogogo
Dažam patīk pilnīgās, dažam nepilnīgās. Gaumes ir dažādas. Es esmu ogogo cik pilnīga.

Vai jūs piekrītiet uzskatam?
Vīrs un sieva ir svēta savienība, tikai tādā cilvēks var būt pilnīgs. Te nav vieta runāt par vājumu. Bet neviens nav pilnīgs, katram ir savi vājie punkti. Tikai savienībā ar otru var dabūt sev trūkstošo. Protams, ka šādai savienībai izjūkot vīrietis un arī sieviete ir kā no laivas izmesti un spilgtāk izjūt savus iztrūkumus. Par pataloģiskām laulībām, protams, ir pavisam cits stāsts.

Cik ilgi jāmaksā alimenti?
Autor - privātajās sarakstēs no tevis tāda kuiņa gāžas ārā, ka šī tēma kaut kā līdzjūtību galīgi neizraisa. A nē, izraisa gan. Par meiteni, kurai šit(ād)s sencis.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
Es atkal nesaprotu, kas motivē tik daudzpusīgas personības, kas neizprot elementāru pareizrakstību, arvien no jauna sacerēt jau sen apzelētas tēmas? Tak ieskaties PA arhīvā, pilns ar runām par vecmēbelēm, vcp utt. Par tiem invalīdiem - tas liecina par autora invaliditāti galvas sakarā.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Da nu, fizkultūra no vidusskolas tas ir viss, kas ar sportu asociējas? Pat es regulāri sportoju. Neizskatās? Un? Bet spirtoju, pardon, sportoju. Šahs arī ir sports! Un vēl ir litrabols.

Cik ilgi jāmaksā alimenti?
Ja bērns mācās un pats nepelna, alimenti ir jāmaksā arī pēc viņa 18 gadiem. Ja viņš dzīvo pie mātes, tad, jā, uzturlīdzekļi pārskaitāmi mātei. Ja bērns izvēlēsies dzīvot pie tēva, tad alimentus māte maksās tēvam. Bet negribās pat domāt, kādai mātei jābūt neadekvātai, lai bērns pēc ilgiem gadiem izvēlētos pēkšņi pie tēva dzīvot.

Kas tā ir par maņu?
Sirdsapziņa. Katrs jau zin, ja ir pelnījis dabūt pa degunu. Un ne pa aci vai ausi, bet tieši pa degunu.

Sarkanie īkšķīši.
Ja man jākomentē, kāpēc rādu mēli, tad visa gribēšana to rādīt pāries. Cik var muldēt...

Anonimie jautajumi.
Un vai oriģinālie jautājumi ir labāki? Vai tu nēsā stringus? Kādas pozas tev patīk? Asprātīgi var atbildēt uz jebkuru jautājumu. Un var arī neatbildēt.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Bērni ir dažāda lieluma, dažādi audzināti un ar dažādiem gēniem. All that matters. Bet vīrieša attiecību ar savu bērnu pavērošana var lieliski noderēt viņa kā ilgstoša dzīves partnera novērtēšanā.

Velreiz par tarakaaniem
Mans novērojums ir tāds, ka ja kāds satraucas par citu tarakāniem, tad viņa paša prusakiem jau ir aptrūkusies vieta.

Sapņu pilis
Labāk sapņu pilis galvā kā sapņu piles kaut kur zemāk netā brūti meklējot un nedabūjot.

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
Tas ir vecums, mīļie. Vecums, kad pašam gribas izrādīt, cik jauns un varošs vēl it visur. Jaunā paaudze, kam viss dzīvē kārtībā, tur nelien. Man rados un draugos ir daudz jauniešu, kam līdz pilngadībai vēl tuč tuč jāpaaugas, tad lūk, soctīklos viņi nelien, tajos lien viņu mammītes un varbūt pa kādam retam tētukam.

Partneru skaits.
Ko liecina, ko liecina? Jo lielāks skaits, jo lielāks pokuis, kam kāpt mugurā. I viss.

Teatris
Kāds dikti atkal apbižojies, ka kārtējā ome šo atraidījusi. Aijaiaijaiaijai.

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
Ja lēdija gaida sīci un kopā dzīvot negrib, tam ir iemesls! Nevar jau uzminēt - tas jauneklis lumpenis vai stāvoklī viņa no cita... Vai vēl kas neiedomājams.

Kamdēļ tiek liktas bildes ar ķermeņa fragmentiem
Kā uztver, tā prezentē - fragmentāri.

Cc teātris
No angļu mēles - just keep swiming (meklējot Nemo).

Cc teātris
No Mr prezidenta Bujāņa... ai, nē, Vētraiņa laikam ievēlēšanas izrādes "laikam no sākuma jāierauj". Tā sajūsminos, ka teju katru dienu citēju.

Kāpēc visi pudeļu ali ir gāzēti?
Chris, kas vienam izlīst, citam ielīst. Tāpat, ko viens izmet, cits iemet. 😉

Kāpēc visi pudeļu ali ir gāzēti?
Nezinu, kāds tam iemesls, bet, ja negrib gāzētu, var taču dzert izlejamo. Kaut gan tam arī spiediens ir un burbulīši skrien. Bet, ja alus negāzētos, putiņu netaisītu, vai tādu suslu vispār dzert gribētos? Nezinu. Mani drīzāk sidri uztrauc, kāpēc mums tie ir saldi kā limonādes ne tādi riktīgi kā britiem.

Ar ko atšķiras mocis no mopēda?
Mazais mocis jau arī ir vieglāks, bet kāpēc tiek saukts par mocikletu? Tas mani izbrīna. Ja līdz 125 , tad mopēds un miers. Kādēļ dzīve jāsarežģī?

Kāpēc uz kuģa būtu jāberž klājs?
Oho, kādi mums gudri vīri! Prieks! Paldies kungi! Citādi es gudra netiku, kas gan jūrā par šmuci uz klāja varētu būt.

Kāpēc uz kuģa būtu jāberž klājs?
Ja uzliek darbu darba pēc, tad kā var rezultātu pārbaudīt? Kas par disciplīnu var būt vienkārši ar švabru pa klāju dancāt?

Augstākā gudrība
Fargo 15:01 Un kā tad ar pašu sākumu, pirmo Mozus grāmatu, kur Dievs draud Ādamam, ka šis mirdams mirs, ja no dzīvības koka ēdīs? Kā var mirdams mirt, ja miršana tikai vienreiz paredzēta? Bībele ir pilna pretrunām, kas radušās rediģēšanas un neveiksmīgas tulkošanas rezultātā, tāpēc es labāk pieturos pie mūsu pašu sentēvu garīgajām saknēm, kas veļus cieņā tur, ne par miroņiem saukā.

Lamāšanās daudzums
Inteliģents pratīs tik smalki dir-t pasūtīt, ka otrs tur arī smaidīdams aizies, un vēl no sūtītāja tualetes papīru nopirks. Kaut gan nē, tas laikam vairāk par diplomātiju.

Augstākā gudrība
Gudri dir-t nav malku cirst... Tepat uz zemītes vajag gudrību likt lietā, jādzīvo pēc prāta un sirdsapziņas, lai, ja nu kas, kad atstieps kājiņas, nekas nav jānožēlo.

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
Reklāmām arī it kā neviens netic, bet biežāk izvēlas tās preces, kas redzētas reklāmā. Ne jau par velti reklamēšanā tik daudz līdzekļu iegulda.

Dzīvokļa zema cena
Slēpties var daudz kas. Māja var būt avārijas stāvoklī. Zeme, uz kuras atrodas māja, iespējams pieder saimniekam. Ir kāda kopīga problēma, par ko nesanāk vienoties dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēs (jumts, stāvvadi, kanalizācija). Tuvumā kas nepatīkams - trokšņi, smakas vai kapi. Bet varbūt vienkārši projekts švakāks (lietuviešu projekti nekotējas, arī staļinkas, hruščovkas daudziem nepatīk un mēdz...

Dzīves plāni
Bija tāda pasaka par sienāzi un skudru... Besī mani tie dzīves sienāži, jo, kad uzveļas viņiem ziema, pie kā viņi iet glābiņu meklēt? Protams, ka pie skudras, kura ir rāvusies melnu muti sevis un savējo dēļ. Un tad saveļas "sienāži" sociālajā dienestā - glābiet, palīdziet, ēst nav ko. Sakrīt apsalušiem stilbiem slimnīcu uzņemšanā un ārstiem teju par minimālo algu tur ar viņiem vēl jācackājas....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu