MazaisMopsis

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par MazaisMopsis

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā var apvienot nesavienojamo ?
Sieviete un vīrietis ir pārāk dažādi . Pilnīgi nepiemēroti kopdzīvei. Cik grāmatas sarakstītas u.t.t. un viss vienam mērķim - lai savienotu nesavienojamo un palīdzētu dzīvot kopā . Radītāja...

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Vēlos mainīt profesijas, darba orientāciju. Labprāt dzirdētu saprātīgus viedokļus, zināšanas kāda profesija, darbs L. ir labāk pelnošie. IT un inženieri neder.

84 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sieviete ogogo
mezmali tu esi tas kuru pliku un onanējošu no nūdistu pludmales šodien savāca ?

Poligāmija?
rokon tajās zemēs sievietei ir mājlopa loma vai apkalpojošais personāls. Tur ar mīlestību, interesi pa to kā sieviete jūtas ,ko vēlas vispār nav nekā kopīga. Tās ir sievieti nīstošu vīriešu izdomātas tradīcijas. Sievietes tur piekrīt, jo jau no bērnības skalotas smadzenes , ka tu nekas neesi un tavs dievs ir tavs vīrs. klausi viņu- dari ko liek. tie kuri te fano par poligāmiju ir izteikti...

Sarkanie īkšķīši.
esmu ievērojusi ,ka tieši sakarīgiem, gudriem komentāriem par attiecību tēmu ir visvairāk sarkano īkšķu. Pieļauju ka tos liek te esošie atsaldētie vīrieši m-kas. kuri tālāk par ģenitālijām nav attīstījušies tāpēc tiem nav saprotams un riebjas viss normālais . Tie ir tie kuriem p...is galvas vietā ar to arī domā.

Sapņu pilis
Uzplanaledus... lieliski , ka šīs ōmītes ir atradušas nodarbi. Esmu domājusi par to ko darīšu vecumā. Vērojot, klausotes radies iespaids ka vecumdienās cilvēki jūtas vairāk vientuļi. Tad arī sapratu, ka tas atkarīgs no paša, ja senjors ir aktīvs, pozitīvs , darbīgs tad arī dzīve viņam interesanta. Cilvēks ir radīts attiecībām. Tas arī rada dzīvesprieku, laimes sajūtu.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Pasen atpakaļ te bija viens vīrietis ap 45 viņam 2 -vi mazi bērni. Katrs no citas sievietes !!! abi dzīvo pie viņa. Viņa uzstādījums , ka sievietei kura būs ar viņu savu bērnu nevar būt ! neticu , ka ir sievietes kuras labprātīgi savu mazuli atdod tēvam audzināšanā. Bērnam vajag māti ! Īpaši mazajiem 2 gadi un vairāk. Domāju ka viņš ar tiesas palīdzību tos abus bērnus mātēm atņēmis.

Kādas ir prioritātes ?
Man svarīgākais ir vīrieša raksturs . Pie jebkura skaistuma kopā dzīvojot pierod. Raksturs ir tas kas nosaka cik laimīgas būs attiecības. Izvēlēties vīrieti dēļ viņa skaistās ārienes ir neprāts .

Sapņu pilis
tā ir neizglītotus un dumus vīriešus tracina gudras sievietes. Jo uz to fona redzams, ka viņi ir tupi lohi.

Partneru skaits.
Pēc komentāriem var pateikt kuri ir vīrieši - maukas ! :)

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
+ tu izvēlies būt kopā ne tikai ar vīrieti, bet arī ar viņa bijušo sievu kura vienmēr būs klātesoša saistībā ar bērnu. Zvanīsies jebkurā laikā, ieradīsies jūsu dzīvoklī lai apraudzītu slimo bērnu.tad kad viņai tas būs ērti. Man liekas , ka daudzas sievietes par to neaizdomājas izvēloties vīrieti ar mazu bērnu kurš dzīvo pie viņa.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
tas ir upuris no sievietes puses. sievietes pieradušas auklēties ar vīriešiem, un gatavas uz jebko lai vecis blakus. sieviete var tēlot , ka viss o.k. BET atklāti neviens nevēlas svešus bērnus kuri ir komplektā ar savām mātēm. Kuras mazo izmanto kā instrumentu lai bojātu bijušā jaunās attiecības. Romantika un cēlums lai paliek romantiskiem kīnō. Dzīve ir dzīve un realitāte tādās ģimenēs reti ir...

Partneru skaits.
euromen .... tu smirdi...! ar savu vidējo izglītību un spermu smadzeņu vietā.

Partneru skaits.
jebkura lauliba ir bijusi sansoli.....tada ir dzive... kāda muļķība !!!

Dzīvokļa zema cena
Vai nav parādi, ieķīlāts vai vairāki mantinieki. ļoti svarīgi kādi kaimiņi. cik maksā apsaimniekošana. vispār jau komentos pateikts daudz. tagad tāda tendence , ka apsaimniekošana ir jau reāls bizness. nezinu kā vecās mājās, bet jaunajos projektos rīgā un ārpus tās. ikšķilē par apsaimniekošanu mēnesī 43 eiro. Lai jums izdodas labs pirkums. BET svarīgākais ir nesteigties. steigā reti...

Partneru skaits.
burleska pie tāda dzīvesveida pierod !

Teatris
Piparkūka ! Tur jau tā lieta , ka nenormāliem vīriešiem, babņikiem -tikai seksa meklētājiem, bezatbildīgajiem viss normālais šķiet un ir nenormāls ! Līdz ar to sievietes kuras vēlas ģimeni un adekvātu vīrieti blakus viņiem ir garlaicīgas vecmeitas vai aizspriedumainas.

Velreiz par tarakaaniem
TRACER ko tu te mocies ...dzēsies ārā !

Kādas ir prioritātes ?
Redzot cik bezatbildīgi mūsdienās ir cilvēki , tad obligāti jāpieprasa STS tests ... mezmali tu to par sevi ! spraudiena meklētājs...

Teatris
Esmu savītis mopsis. :))) toties mīlēšu un pieņemšu otru pat apvītušu. Lai abi vītušie laimīgi. ..pēc Raivja lasāmgabala ;) Ja vīrietim pie 50 vēl nav ģimene , bērni tas parāda , ka ģimene viņam NAV vērtība.!! Tie ir izteikti egocentriķi kuri nespēj mīlēt otru , jo mīl ,domā tikai par sevi. Otru tikai izmanto. Visticamāk sliktu raksturu. Nekad ar tādu neiesaistītos attiecībās. Viņi ir kā...

Teatris
Paskatījos kunkstētāja anketu ! persona kuru var raksturot - nav norādīts. Nav pārsteigums , ka sievietes viņu negrib. Traģika šajā un līdzīgos pusmūžnieku stāstos ir tā , ka viņi paši nesaprot , ka viņos ir problēma ne jau sievietēs .

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
jāatzīst , ka hirtellai ir ass prāts . es jau kaut kur pusceļā tajos radurakstos apmaldījos. ;)))

Kamdēļ tiek liktas bildes ar ķermeņa fragmentiem
vīrieši liek 10 gadus vecas bildes un vecumu māna. Būtībā katrs liek ko grib un rada tādu tēlu kādu vēlas.

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
valmierietis ir atpakaļ šoreiz niks Mezzmalis ! tas tām kas skumst , ka šis izdzēsās.

Augstākā gudrība
Līgumā starp ebreju tautu un sātanu ir vienošanās,kā par šīs Zemes iznīcināšanu,sātans sola viņus ņemt līdzi uz labāku pasauli. !!!! KO tādu izdomāt un kam tādam ticēt var tikai mentāli slims cilvēks.

Suņa nāve
Izsaku līdzjūtību. Tas ir jāizsēro. Nevajag noliegt emocijas. Sāp tā it kā cilvēku zaudējis, jo ja mīl dzīvnieku tad viņš kā ģimenes loceklis. Ar laiku norims.

Kapēc puiši vakariņas uztver par kaut kādu pārāk stīvo pasākumu?
ALUTIS komentārs - zeme atveries !!! ;)))) te oho tādi laikam daudzi ar tādu domāšanu.

Kapēc puiši vakariņas uztver par kaut kādu pārāk stīvo pasākumu?
priekš kam ar tādu tikties ????

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
godži ogas nav nekas kruts... tā ir parastā bārbele. :)))

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
bija raksts ilustr,.zinatnee. vaacijā cilvēeki kuri aizraujas ar austrumu brīnumpulveriem un uztura bagātināt. notievēssanas teejaam. nopietni saindeejussies nonaakussi slimniicā. AUSTRUMOS SMAGIE METĀLI AJURVĒDĀ U. C. SKAITĀS PIE DZIEDNIECĪBAS ELEMENTIEM. TĀPĒC TOS PIEVIENO. TĒEJĀM PULVERIEM U.C. ES neieteiktu aizrauties . nīno sula ir indīga. slinkums rakstīt. bet info ir daudz.

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
kā smējos par c. 1986 . šūmējas par vecām pujenēm pats vecs onkuls kurš acīmredzot nevienai sievietei ne oho ne ārpusē nav vajadzīgs.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Flinta padoms ir zelta vērts ! Es ceru , ka jautājuma uzdevējs ieklausīsies un to pielietos.

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
kurš zirgs neēdīs priekšā izbērtas auzas. tas par vīrieša dabu. dabū, nedabū atkarīgs no sievietes skaistuma līmeņa un viņas neatlaidības. reti kurš atteiks viņam skaistai sievietei. vīrieši ir ļoti viegli pavedami...

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
kādu vīrieti apprecēsi - tādu mūžu nodzīvosi. !!!

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
ļubovņica kak uņitaz gģe mužšķina spravļjaet svoju nuždu ! šo teica sieviete par sievietēm kuras ir mīļākās. Nevar nepiekrist. Bet tas attiecināms arī uz visām citām kuras ļauj sevi izmantot .

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
koments 13.19 man tā sieviete dēļ tā paša sekša vien blakām vajadzīga . kaut kādu 40 gadīgu jau pavītušu sievieti... viens no oho ...... ... !!!! Glābjas kas var !!!!

par aprēķinu pēc 40...
Neverback . vīrietis tad ir bijis vnk melis - mērķtiecīgi darbojies . Nojaušu , ka vīrietis no laukiem ar savu saimniecību. Ja tā .. tad nav variantu viņš meklē palīgu kas to visu kops un stutēs. Atceraties šovu " saimnieks meklē sievu".

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
sveika! Meklēju mīļāko, ar kuru tikties Jūsu teritorijā. Esmu ar mieru materiāli atbalstīt reizi mēnesī ieskaitīt Jūsu bankas konta līdz 3000 eiro šādu piedāvājumu izsūta vienspatsmajas . interesanti vai viņš savai sievai tik daudz maksā ? ;)

Funkcionāla sieviete.
neizmantoju šādu apzīmējumu ne vīrietim, ne sievietei. tas ir sekli un noniecina cilvēku ...kā lietu vērtē pēc funkciju daudzuma.

Reibumaa sastraadaatais
diemžēl šāds ir oho kontingents. ar tādu līmeni....skat jautājumu !

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Skat par manu komentāru 7 sarkani - nē - īkšķi. Tas parāda ka vīriešiem kuri tos lika NAV manis minētās īpašības un spējas !!! vai es vēlos ko ārkārtēju !!?? VISS MANIS MINĒTAIS PIEMĪT normālam cilvēkam. BET nenormālajiem, degredētajiem viss normālais ir augstas sieviešu prasības. t. i. nenormāls.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Renčik uzraksti kādas ir to ķīnas ķeizarieņu prasības. !!! Lai jau var novērtēt . :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu