Minka_Runcim

Sieviete (42)
iepazīties ar Minka_Runcim

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādas ir prioritātes ?
Izvēloties otru ģimenes veidošanai t.i. ticot , cerot , ka kopā dzīvosiet visu dzīvi. Kādi ir Jūsu izvēles kritēriji ? Kas ir svarīgākais ?

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm par šo portālu kuras sarakstītas sadaļā atsauksmes par oho ?

Ko darat ar pagātnes pieredzi ?
Kā Jūs ietekmē pagātnes attiecību pieredze jaunajās attiecībās ?

Kāda pieredze šajā portālā ?
Kāda Jums ir pieredze šajā portālā ?

35 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs piekrītiet uzskatam?
vēl Letijas viedoklim var piebilst , ka izvirtuļi, babņiki ir vāji , jo pār viņiem valda instinkti un viņu krāns. tāpat kā tikai seksa meklētāji.

Poligāmija?
vīrietim ar sirdi tur nav nekāda sakara. tās vietā ir krāns. Tas arī izvēlas ģimenes modeli . jautājuma autors viens no tiem. Labi , ka atklāti pasaka uz ko tiecas.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
kas to lai zin .. :) Vairāk iespējams, ka tas jau ir dzīvesveids kuru nevēlas mainīt. Man persōnīgi tas liekas traģiski gadiem būt šādā portālā. izskatās pēc aizcietējuma- neveselīgi. :)

Vīrieša izvēle..
visi grib skaistās...visi !!! skaistās patīk visiem. Nav tā kā te meitenes sevi mierina - katram sava gaume. Vai nu sieviete ir skaista vai nav ! Nesmukās vairāk cenšas pievērst sev uzmanību, mēģina iestāstīt sev un vīriešiem cik svarīgs raksturs un skaista dvēsele. ļoti cenšās, bet viņām nesanāk , jo ja vīrietis ir godīgs tad izvēlēsies to ko vēlas - skaisto. pofig kāds raksturs...ka nemāk ēst...

Partneru skaits.
Partneru skaits liecina par viņa morāli un to kāda ir viņa vērtību sistēma. Tekulis un jāklis nekad nebūs labs vīrs un tēvs . Tādi vīrieši nemainās ! Nekad! Viņi nekad nebūs uzticīgi savai sievai. Ne velti ir teiciens lai vai kā vilks ir paēdis vienmēr uz mežu skatīsies.

Laba šausmene
Tarantīno ar galvu nav kārtībā stabili !

Teatris
bet par Raivi tiešām brīnums, ka vīrietis var no sevis izspiest tādus tekstus. :)) es neko tādu nespētu .

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
tipisks oho pāris. " attiecības" .mīlestības tur nav. kopā negrib dzīvot, vīrietis par sievieti 15 g. vecāks. kaut kas slims . un nu no tā slimā grib izveidot ko normālu. nesanāks , jo sākums jau slims , bez mīlestības.

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
viņa nevēlas ar viņu kopā dzīvot ! tad paliks viss pa vecam.

Augstākā gudrība
Viens seans ilgst 1 – 2 stundas, cena no € 70 stundā. Pāru konsultācija no 120euro stunda. Saziņa ar aizgājušo no 100 euro stunda. Steidzama konsultācija 140 euro Pievienoju lindas pakalpojumu cenas.

Augstākā gudrība
Paskatījos kas ir tā sveta ļevašova. Nonācu šizofrēnijas pasaulē. ´Šoks , ka cilvēki tic tādiem murgiem !!! Personīgi pazinu 2 sievietes kuras aizrāvās ar tādām lietām. viena bija slima ar paranoju iespējams arī šizofrēniju, otra arī fantazēja, izdomāja neesošas lietas ir māniju varā, melo. Cilvēkiem kuri aizraujas ar šādām lietām rodas psihes problēmas ! Vai arī iespējams ka tieši tāpēc...

Lamāšanās daudzums
neko... tas ir mīts !

Negaidīts piedāvājums!
OHO IR īstā vieta kur tava steidzamā vajadzība tiks apmierināta !!!! tikai ! tev pašai bus jābrauc pie viņa ! te 99 % meklē tādas kas iedos. vairāk nekas cits viņus neinteresē. tā kā esi īstā vietā ....

Lamāšanās daudzums
inteliģenti cilvēki nelamājas. tieši tāpēc , ka ir inteliģenti un spēj izteikties adekvāti. Ar netīrību (rupjībām, lamāšanos) neviens (normālā sabiedrībā) nelielās ! Tieši tāpēc jau ir izveidojušies sabiedrības slāņi. Katrs izvēlas tādu sabiedrību kurā jūtas komfortabli.

Vidēja darba alga valstī
Jūs tiešām ticat tam ko stāsta no valdības mājas. :)

Dzīvokļa izvēles nianses.
skaļi kaimiņi ir visriskantākā lieta pirkšanas procesā. jākļūst par spiegu. paskatīties kādas sejas vakaros tur nāk mājās. vai kādā dzīvoklī skan skaļa mūzika. laukos lielāka iespējamība uzrauties uz alkaču kaimiņos, jo dzīvokļi pad laikos sadoti par brīvu tad nu tie tur dzīvo.

Dzīves plāni
to teicienu par dieva smiekliem par taviem plāniem izdomājuši cilvēki kuriem NAV izdevies ! dzīve bez plānošanas būs haoss. ja esi savas dzīves gudrs grāmatvedis tad ir iespēja , ka būsi laimīgs .

Mīlestības vērtība un tās cena.
darījuma partneri. seksa partneri. Mīlestības cena ir tavs egocentrisms. Ja neesi gatavs no tā šķirties tad būsi viens. Vai ar seksa partneri, biznesa partneri. tēmā minētais formulējums kaut kāds murgs. Cilvēki ir aizmirsuši ka viss patiesais bieži ir vienkāršs.Rūpes par otru tā arī ir mīlestība ! rodas iespaids , ka šādu psiholoģiju mērķis ir vēl vairāk sarežģīt un maldīties 3 priedēs.

Kuri vīrieši ir visforšākie-latviešu, vācu, angļu...n...:?
labā sadaļā - hobiji , intereses. :))) Nevis tautība nosaka labumu, bet gan vīrieša raksturs un spēja būt vīrietim ! Piekrītu Fargo komentāra 1 daļā.

Funkcionāla sieviete.
Reds ir nederīgs ģimenei, attiecībām! negatīvs, sievietes nīstošs īpatnis.

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Luusilas komentārs precīzi raksturoja manus novērojumus attiecībā uz vīriešu tipiem. Tie kuri ir tās sabiedrības dvēseles nav piemēroti ģimenei , jo ir izteikti egocentriski un vienmēr vajag apjūsmotāju auditoriju. Prasti tādiem n-tie modernie tagad stilīgie hobiji. sievu apņem lai būtu viņam komforts. tīra māju, audzina bērnus kamēr viņš turpina ierasto dzīvesveidu.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Tessa pateica precīzi ! Zinot šī vīrieša viedokli par sievietēm, attiecībām kuru viņš paudis PA dažādās tēmās tad attiecības , laulība viņam vispār nav domātas. Neviena gudra sieviete ar tādu nekāds attiecībās neiesaistīsies.

Vai var būt draudzenes-vienai smiltis birst, otrai pie čaļiem velk?
Dzīvi dara laimīgu tuvas, labas attiecības .

Vai var būt draudzenes-vienai smiltis birst, otrai pie čaļiem velk?
Protams , ka var ! Tev skauž ?

Spinātu zemenes - ko no tām gatavo?
Karbonādes. Izklapē un neaizmirsti izviļāt olā . ;)

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Psihoterapeitam oho būtu kā medus maize ! ;)

Vientuļa sieviete
Vientulība ir tad kad tu jūties vientuļš. Neatkarīgi ir vīrs vai nav. Vientulības sajūtu rada emocionālā kontakta trūkums, sarunu trūkums. Intelektuālā nesaderība - it kā ir kopā , bet tev nav ar ko " po serdcam" parunāt.

Kāda pieredze šajā portālā ?
šeit ir vīrieši kuri pat nespēj uzturēt normālu sarunu. Sāku saprast kāpēc viņi ir portālā , jo ir pasīvie. t.i. tie kuri gaida kad kāda vīriešsieviete viņus iekaros, savaldzinās un savāks. tā kā mani neinteresē sievietes tad tādi "vīrieši" man neder.

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Tāpēc ka viņi ir vnk debīli. Atsaldētie, muļķi ! Degredēti , nespējigi saprast un būt normālās attiecībās. Tādus atsaldētos ir vnk jāignorē. Viņi meklē sievieti lai nebūtu jāmaksā prostitūtai.

Gribās patērēties, vai palīdzēt var ātrais kredīts? Kurš izdevīgāks?
retorisks jautājums , ne pa tēmu - vai jūs tiktos ,veidotu attiecības ar vīrieti kurš ņem ātros kredītus... kā rezultātā -maksātnespēja, tiesa. Kā jau te rakstīja un pareizi bankas saka tas parāda cilvēka neprasmi apieties ar naudu.

Gribās patērēties, vai palīdzēt var ātrais kredīts? Kurš izdevīgāks?
NEPRĀTS....

Kā var apvienot nesavienojamo ?
Grūti . Tāpēc jau ir tik daudz šķiršanās. Šeit visi esošie ir šķīrušies. Tas parāda , ka reti kāds to spēj.

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Gribuli viņa tevi vienkārši negrib !!! vari mēģināt izprast līdz nelabumam ... tas nemainīsies ! To nevar mainīt , ja tu sievietei nepatīc - tad nepatīc. Ja viņa tevi negrib tad arī to nevar mainīt . Tu centies saņemt seksu no sievietes kura tevi negrib ! Bezjēdzīgi izšķiests laiks, dzīve un enerģija. Ar izprašanu , prasmēm šajā gadījumā tam nav nekāda sakara. Jo sieviete nevēlas konkrēto...

Omega 3
Bišu maize ir vitamīnu bumba. Tāpat ziedputekšņi un propoliss . Tos var lietot visu gadu.

Kiviča grāmata
Mani pārsteidz cilvēki kuri ēd visu kas pagadās un ko fast food piedāvā ! Viņi reti kad ir ar labu veselību un reti izskatās labi . :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu