Eheeei

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par Eheeei

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Lapzeme
Esmu nolēmusi bērnus aizvest uz Lapzemi, pie Santa Klausa, vai kāds ir bijis, varbūt ir praktiski ieteikumi un vietas, kas tur noteikti vēl būtu jāredz? Plānots lidot ar lidmašīnu un auto nomāt tur...

32 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc cilvēki neprot lasīt...
Ja profilā kā viens no iepazīšanās mērķiem rakstīts- seksam- par ko gan Tu brīnies?! Talsi pie tam ir diezgan attīstīta pilsēta ar aktīvām norisēm, lai sieva iet tautās, gan jau pati atradīs domubiedrus. Galu galā, kaimiņienes uz tēju lai uzaicina. Vai tiešām Tu vienmēr visu viņas vietā izlem un nokārto?!

Ideālas attiecības
Piekrītu nepopulārajam viedoklim par brīvdienu attiecībām. Vismaz šobrīd man tā šķiet. Jo ikdiena visu nonivelē un padara tādu.... parastu, vai.... un nevajag mani bakstīt un stāstīt par to darbu ar attiecībām. Visi nav vienādi un vienmēr tas tā nestrādā.

Kāds ir Tavs pienesums/ieguldījums?
Kamēr ir vēlme kaut ko dot, ir ok. Skarbi ir tad, kad saproti, ka viss- tukšums. Neko vairs nav spēka dot, jo otrs to negrib/neprot/nespēj novērtēt.

Nenoželot jebkurā gadījumā.
Pilnīgi piekrītu Sauļukam. Kaut kā man arī veicies, un esmu daudz foršus cilvēkus satikusi. Ir Liepājā uz mola saullēkts sagaidīts un mūziķu grupa uz koncertu vesta.... ja vilka baidies, mežā neej, nomirsti jaunavās un vecmeitās :)

Sievišķība.
Tas ir kaut kas tāds.... manuprāt, neizskaidrojams. Kapēc ar vienu cilvēku varam justies brīvi no pirmās sekundes, bet ar citu peld ārā visi slēptie kompleksi, bailes un nedrošība?

Ko mainītu savā dzīvē?
Godīgi? Mierīgi varētu neko nemainīt, ir bijis daudz lielisku piedzīvojumu, no katras it kā kļūdas esmu ieguvusi kaut ko foršu, esmu apmierināta ar savu dzīvi :)

meitenes oho.lv portālā
Vai dieniņ, kā nosmējos :))))) tici man, kamēr Tu to savu locekli mēri un skaiti, cik reizes sekss Tev bijis, ir vīrieši, kas keras pie lietas, un ar viņiem arī tās jaunās beibes pazūd no šejienes. Tā ka, mazāk runāt, vairāk darīt, tad arī nebūs, par ko sūdzēties 😁

Kādās interneta vietnēs Jūs dāmas iepērkaties?
Pārsvarā iepērkos angļu un vācu internetveikalos. KIK.de, george no asda.co.uk, dorothyperkins.com, kosmētiku pasūtu boots.co.uk, riebjas LV veikalu uzpūstās cenas.

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Ir. Īsāku vai garāku laika periodu, bet ir. Un man tās attiecības pat labāk patikušas, jo neiestājas tā rutīna. Ikdiena.

Lapzeme
Nopietni?! Nu redzēsim, varbūt mums paveiksies :)

Vai jūs šodien runājat ar tiem pašiem cilvēkiem ar kuriem vakardien?
Dažreiz jā, un dažreiz atkal nē. Atkarīgs no noskaņojuma!

Lapzeme
Rokons, kā nu ne, tur esot Ranua zoo dārzs, iespējas gan slēpot, gan suņu un ziemeļbriežu pajūgā izbraukt, sniega motociklu safari, īstās saunas, ziemeļblāzma.... ar 3 būs reāli par īsu noteikti :(

Lapzeme
No Helsinkiem lidosim uz Oulu, auto vajadzīgs, jo paliksim tur 3 dienas, lai varētu apskatīt vēl kaut ko arī ātpus Rovaniemi.

Lapzeme
Latviešiem vēsturiski nav arī Ziemassvētku vecītis, ja gribam TIK ļoti piekasīties.... un varbūt nav obligāti jākomentē katra tēma, īpaši, ja nav, ko teikt.

Kur esat bijuši un kur ļoti gribas atgriezties?
Mana favorīte ir Itālija. Un konkrēti Lago Di Garda. Šovasar paveicās vairākas reizes tur pabūt, pie tam, lieliskā kompānijā, noteikti gribēšu tur aizbraukt atkal.

Bagāža "Lufthansai"
Pirms pāris mēnešiem lidoju ar Lufthansa 4 reizes, svēra tikai lielo bagāžu, galvenais, lai rokas bagāža atbilst izmēriem, tad neviens svaru nepārbaudīs.

Jūsu pieredze......
Pilnīgi piekrītu Flintam. Tāpat neatsaucos arī tiem, kas jau pirmajā vēstulē prasa, kā mani fb atrast. Nevajag manā privātajā lauciņā ar varu brutāli lauzties. Katram sava izpratne par privātumu un kontaktiem.

Vīrietis un sieviete, kas abiem vajadzīgs lai būtu laimīgi
Ieklausieties fargo..... jebkurā tēmā šeit panesas kari, "vīrieši tādi, sievietes šādas".... beidziet tarkšķēt, ieklausieties... sākumā sevī, lai saprastu- ko tad īsti MAN gribas. Jo varbūt, ja atradīsiet to, kurš bez piena atnesīs arī gaļu, rozes un dimantus, Jums tas nemaz nepatiks, jo nebūs, ko pārmest. Un tad varētu ieklausīties arī tajā otrā. Jo arī viņam var būt vēlmes un vajadzības, par ko...

Izmaiņas raksturā, domāšanā, vai tomēr zem tupeles ?
Arguments "mamma teica" ir izcils 😁😁😁🤦‍♀️ Nav ideālu attiecību, bet ja jau tiešām pat mājās vairs negribas nākt, vai ir to vērts? Kā jau te minēts, vajag mēģināt mierīgi izrunāties. Nu un, ja nevar, vai nelīdz, met mieru un viss.

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Biežāk gan kungi tos nenēsā, apgalvojot, ka neērti, darbā traucē, un tā tālāk...

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Man arī ir slikta pieredze ar Douglas skropstu tušu, vienreiz iegrābos, vairs nepirkšu. Domāju, ka vuenkārši vecas.

Atteikuma iemesls!?
Dārgu konjaku visi nevar un citi nemaz negrib atļauties :D gaumes lieta 😁 un ir stulbi iedomāties, ka visām Tevi jāgrib 😁 pat Bredu Pitu negrib visas pasaules beibes ;) tā ka samierinies 😁

Kāds alus (vīns, viskijs, konjaks utt.) tev garšo?
Labs viskijs. Ar ledu. Vai guiness alus. Nu pa retam var vīnu arī iedzert.

Kaapeec neredzu nevienu?
Teica tas, kam pašam pat mēteļa bildes nav...

Šoreiz stiprā dzimuma sakarā......
Keksene, vai tiešām Tu domā, ka šeit ir daudz tādu, kas meklē ko nopietnu?!

Kāpēc to noliedz?
Keel, ir jau skaidrs, Tev laiks pievērsties vīriešiem, nevajag savu sāpi katrā tēmā izkliegt :D

Brīvais laiks.
Ja notiek brīnums un man ir brīvs laiks, labprāt dodos dabā, paskriet gar jūru vai iepeldēties, patīk slēpot, kalnos kāpt un pirtī izkarsēties. Diemžēl, brīvā laika sev ir maz.

Kāpēc to noliedz?
Pilnīgs bezsakars.... pamēğini arī ārpus Lienes ielas iepazīties....

Bezdarbnieka pabalsts man nepienākas, līdz pensijai 30 gadi jāstrādā.
Keel, tas ir apsveicami, ka vienu tādu pazīsti. Bet es redzu avāriju skaitu, ko izraisa simtiem citu, nebūt ne tik cienījama vecuma autobraucēju. Pārējais Tavs teksts ir tik stereotipiski tups, ka pat nekomentēšu :D

Bezdarbnieka pabalsts man nepienākas, līdz pensijai 30 gadi jāstrādā.
Ja godīgi, es par to, lai noteiktā vecumā tiesības vadīt uebkādu transportlīdzekli tiktu atņemtas. Diemžēl ar fadiem tomēr zūd gan reakcija, gan redzes asums, gan spēja objektīvi novērtēt attālumus un savus spēkus. Bet jo otras puses, tāda pati problēma, ja ne vēl lielāka, ar jaunajiem, kas tikko dabūjuši tiesības, vai vismaz auto, un jūtas kā formulas braucēji...

Sasniegumi un Lepnums
10 gadi ir ilgs periods. Gan jau daudz kas visiem dzīvē mainījies. Vai tas ir iemesls lepnumam.... kas zina, prioritātes jau ir ļoti dažādas.

Skaisti (?!) cilvēki patīk visiem
Skaistums ir ļoti subjektīvi vērtējams. Jā, protams, publiski tiek uzspiests skaistuma modes etalons, bet tas ir baram. Man vienmēr jāpasmīn, kad lasu apzīmējumus "sabiedrības dāma".... piedodiet, ne ar ko labu tas neasociējas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu