Eheeei

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par Eheeei

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrieši un skumjas?
Lasījām nesen jautājumu, ko darīt pēc šķiršanās.... padomu bija daudz, pārsvarā no sievietēm. Un tātad, skaidrs, mēs bimbājam, sportojam, sūdzamies draudzenēm, utt. Ko dara vīrieši, kad skumst? Un...

43 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gultā ar diviem...
Mēs jau te varam filonēt par tēmi, bet īsto atbildi zina tikai viņi paši, tā ka, ja tas Tevi patiešām interesē, vaicā viņiem.

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Jautājums jau vīriešiem domāts, bet es iebāzīšos ar savu piemēru, pavadījām foršu dienu peldoties, nirstot un dauzoties pa ūdeni, vakaru pavadījām gultā, graužot našķus un iedzerot vīnu, un it kā filmu skatoties. Nezinu, vai tas skaitās gana romantiski vai kā, bet man patika. Izskatījās, ka viņam arī.

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Bet saskarsme taču ir gan klausīties, gan stāstīt :)

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Tādu, ar kuru ir droši, jautri, un nav kauns 😁 īsumā.... un mani privātie putni- man patīk, ka vīrietis ir lielāks par mani :)

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Šeit, manuprāt, nav pareizi vai nepareizi... teikšu kā mana ome- klausies savā sirdī.... sevi iemīlēties nav jāpiespiež, bet, manuprāt, dzīvot kā klosterī arī ir smagi. jo īpaši, ja klusībā zini, ka diez jau vai sagaidīsi tādu iznākumu, kā esi iedomājusies... un ir jau atšķirība, kāpēc tas tālais ir tāls.... ja dzīvo vienā dzīvoklī un jūties tālu, varbūt arī viņš dzīvo ar cerību un mīlestību uz...

Dūmu detektori
Jocīgi.... vispār tas jūsu pašu drošībai domāts, nevis lai kāds nep...... cik ilgi mēs vēl tik dīvaini turpināsim domāt?

Interese par citu cilvēku dzīvi
Īsti nezinu.... kādam varbūt patīk tas slavas mirklis, ka var citiem pastāstīt kko jaunu.... kādam garlaicīgi savā dzīvē, vai nezin, kā sevi nodarbināt.... ja godīgi, pat īsti zināt negribu, lai jau apspriež, kas un ko vēlas, ja neko labāku nav, ko darīt. Man tam nav ne laika, ne intereses.

Pēc cik ilga laika?
Viss ir pašiem galvā, manuprāt. Ja sekss patīk, kāpēc tam būtu jābeidzas? Un cik cilvēku, tik arī būs viedokļu.

Jautājums precētajiem?
Boogeyman, šis portāls domāts tiem, kas laiku nosit, neatkarīgi no ģimenes stāvokļa ;)

Jautājums precētajiem?
Un jautājums ir kāds?

Vīrieši un skumjas?
Piekrītu Feldei pēdējā komentārā par 100%. Lai gan jaunības maksimālismā tā nešķita, bet tagad, nudien.... jo esmu sastapusies ar to situāciju, kad dažādu apstākļu dēļ nevarējām būt kopā, lai gan bija izmisīgi labi. Bet joprojām ik pa laikam sazināmies, un esmu laimīga, ka zinu, ka viņam viss ir kārtībā. Varbūt mazohisms, varbūt mīlestība, bet dažkārt tā vienkārši notiek.

Vīrieši un skumjas?
Bagi, man baudu sagādā kas cits, noteikti ne ciešanas. Vienkārši tajā postā bija daudz zobgalīgu atbilžu tieši no vīriešiem, uzskati to par provokāciju, ja gribi.

Vīrieši un skumjas?
Un vai Tu cīnies ar skumjām, vai ļaujies tām?

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Atrodi, kā sevi nodarbināt. Jā, es zinu, grūti, pirmās dienas šķiet, pat neiespējami, jo negribas neko.... bet, jo ātrāk atradīsi iespēju, kā sevi fiziski un emocionāli nodarbināt, jo ātrāk sāksi pierast, ka viss ir citādi. Un nebūt ne sliktāk. Citādi. Pabimbā droši, padusmojies.... neturi emocijas sevī. Ar katru dienu paliks druscītiņ vieglāk ;)

Interesanti pavadīt laiku!
Jā. Jo bieži pavadu laiku ar cilvēkiem, kuri nebūt nav potenciālie seksa partneri, bet kolēģi un draugi, piemēram. Nupat veselus divus mēnešus pavadīju ārpus ierastās vides, mācoties, kāpjot kalnos, peldoties, ceļojot, iedzerot labu vīnu utt. Un ja ar katru no tiem cilvēkiem būtu jāguļ, tas būtu skarbi 😁😁😁

Nopietni
Kā jau Tu pats teici- ne viss ir tik vienkārši... ar laiku jebkurās attiecībās, arī visforšākajās un labākajās, iezogas rutīna. Ir pienākumi, jā, arī bērni, nogurums.... un kāds sāk palaisties.... otram gribas kādam pasūdzēties.... un ļoti daudz kas atkarīgs no pašiem, kā uz to reaģējam, cik ļoti gribam censties un kaut ko saglābt.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
O, ja Tu par to..... nē, šito es noteikti nesaprotu. Manuprāt, bērniem nav jāskatās, kā vecāki pielejas. Neiet runa par glāzi vīna vai šampanieša Jaungada naktī vai citos svētkos, bet tie nakts pasākumi, kad lielie dzer un mazie klīst savā vaļā.... briesmīgi.

Viens vakars
Viens gluži nē... bet kādas 3 dienas kopā un tad gan.... nezinu, vai gluži mīlestība..... bet šī dziesma izsaka visu :) https://m.youtube.com/watch?v=w46bWxS9IjY

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Esmu rakstījusi pirmā. Pa retam šeit, bet biežāk tur, ārā, kad kāds ieinteresē. Rezultātā esmu piedzīvojusi daudz fantastisku brīžu. Un nē, ne tikai par seksu ir runa. Drosme atmaksājas, ja ir abpusēja interese.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Ir tas mūžsenais joks- svešs vīrietis šmigā ir tik gudrs un asprātīgs, bet savējais..... bet, ja nopietni, es pilnīgi saprotu, ka pa reizei tas vienkārši ir vajadzīgs- iedzert ar citiem, un vēlams ārpus mājas.

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Varbūt nevajag izdomāt abstraktus tēlus un sapņot, bet dzīvot, ļauties dzīvei ;) tad nebūs, ar ko salīdzināt un par ko vilties.... izbaudi laiku, kas Tev dots, jo tas paskrien zibenīgi ātri :)

kad nāks bruņinieks ..
Jokaini, bet es par viņām nedomāju... baudu dzīvi! Un tā paiet tik ātri....

Vai ir sakarība?
Ja labi meklē, iespējams, var atrast sakarību, bet vai vajag? Tu vari mēģināt sev kaut ko izskaidrot, bet, ja ir tā īpašā sajūta, tas neko nelīdzēs...

Vai ir izdevies?
Visforšākās lietas notiek neplānoti, vismaz man tā ir.

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Chris, kāds sakars? Laikam Tev nav bērnu vai nojausmas, cik kas maksā mūsu banānu republikā.

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Pirms spriest par mātes pabalstu, parēķini līdzi elementārus izdevumus, cik maksā, piemēram, komunālie maksājumi, bērnam ceļš līdz skolai, pusdienas, kabatas nauda, svētku tēriņi, piemēram, draugu dzimšanas dienas un vienkārši kino apmeklējums iespējams, pulciņi ārpus skolas... un tā tālāk un tā joprojām. visu cieņu, ja esi gatavs maksāt 300 eiro, jo LV vidējais rādītājs ir valsts noteiktais...

Cik vērtīgas ir padomju cilvēku dzīves?
Cik vērtīga vispār ir cilvēka dzīve? Kā to var izmērīt.... pat ja mums šķiet, ka kāds dzīvo bezmērķīgu, nevērtīgu dzīvi, varbūt viņam pašam tas šķiet pilnīgi citādi.... Manuprāt, cik katrs pats ļotu novērtē ssvu dzīvi, tieši tik vērtīga tā arī ir... un vēl, protams, ka mēs pat iedomāties nevaram, kā ir dzīvot tiešām skarbos izdzīvošanas apstākļos....

Facebook paziņojums
Uzaicinājums no personas lietot fb messengeri 😁

Uz ko dāmas būtu gatavas dēļ savas lielās mūža mīlas?
49 gadu vecumā ticēt mūža mīlai ir tā.... maigi izsakoties, naivi 😁😁😁

Skaudība
Skaudība, manuprāt, tas ir tad, kad cilvēks nenovērtē to, kas viņam ir, bet skatās apkārt un uztraucas par to, kas ir citiem. Kompleksi, vēlme sacensties, izcelties...

Kafija.
Šobrīd ir tas gods būt vienos kursos ar Kolumbijas pārstāvjiem, tad lūk, pupiņas pa taisno no Kolumbijas ir perfektas :) kopā bijām arī Itālijā notestēt īstu itāļu kafiju, bet pēc tās Kolumbijas kafijas jutos nedaudz vīlusies.

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Vienu gadu pavisam netīšām trāpījām uz milzu ugunskuru Apšciemā, jūras krastā, tas bija maģiski :) diemžēl vairs nav sanācis tur aizbraukt, bet to sajūtu atceros joprojām :) kompānija jau ir katra paša izvēle, te nav vienas pareizās receptes, bet tie milzu pasākumi ar tūkstošiem apmeklētāju tieši Jāņos, nav manā gaumē.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Nesadomājies par daudz no sevis, arī lai kādu izbesītu, ir jābūt kaut nedaudz ar prātu apveltītam, ne tikai ar krānu.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Fack you self and save the money!

Re kā
Varētu gari un plaši filonēt par šo tēmu, bet, manuprāt, tiklīdz cilvēki (neatkarīgi no dzimuma) to gredzenu uzmauc pirkstā, sāk izlaisties, jo kur nu tas otrs vairs liksies...

Adekvāti flirtēt ar priekšniecību?
No pieredzes zinu, ka tas ne pie kā laba nenoved.... bet! Sliktais jau nāk pēc tam, sākumā ir forši :) izbaudi mirkli, jo pēc tam vairs nekad nav TIK labi :)

Kāpēc meklē kādu sarakstei?
neko perfekti atbildēja 😂😂😂 Bet man personīgi patīk komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, tikšanās klātienē prasa laiku, tā man ir maz, līdz ar to, esmu izvēlīga attiecībā uz tiem, ko gribu satikt :)

Peņa lielums
😁😁😁😁😁😁 Ne reizi vēl nebija ienācis prātā ņemt lineālu un mērīt.... Esmu šokā!

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Normālam pieaugušam cilvēkam jau nu būtu jāzina, kā seksa laikā dabūt orgasmu 🤭 un fizioloģiskās atšķirības jāņem vērā pašai, kā jau te augstāk minēja, vīrietim orgasms būs jebkurā gadījumā.... Tā kā cepiens pilnīgā beztēmā, manuprāt...

Kāda pieredze šajā portālā ?
Saprotu, ka iepazīties šeit problēmu nav. Viss atkarīgs, ar kādu mērķi šeit nāc. Neticu, ka šādā veidā ko nopietnu var atrast, bet pa izklaidēties gan 🤷‍♀️<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu