tracer
Virietis (55)iepazīties ar tracer
9 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:
Saprast statistiku?
Videejaas pensijas apmeers tagadejiem pensionaariem sasniedzis 680 eiro.statistikas dati.
Pa teljuku.arii bankas komenteejushas to. ka pensija sastaada 50% no algas..pat nedaudz mazaak laikam. ...
Vai mediciinaa viss ok?
Kaa jauna diena klāt..taa tyrpinaas "valstii viss kartiibaa" :D
Knab veicis krstishanas trius lielaaksas slimniicaas..pec eirooas prokuratuuras ierisinaajuma protams..dakteriishi buus apzagushies ...
Latvieshu valoda
Lasu medijos.
Burtiski peedeejaa nedeelja.
Makdonalds pueprasa krievu valodas zinaashanas.circle k arii atsaka darbu ja nezini krievu valodu.
Kur tad pienemtais likums.kur darba deveejam aizliegts ...
Zivju konservi
Esat tak pirkushi vai ne?.jums nav noriebusies taa izveele?veikalaa.
Es domaaju nevis blekjs karbas bet tos kuri plastmasas spainiishos vai plastmasas kaarbass.
Pilni plaukti tik ar silki.un garsha ...
labi dziivot laukos
te bija man topiks par boja gaajusho skaitu lauku apviduu.
ja atmetam sho statistiku.analizeejam lauku iedziivotaaju struktuuru.tendences sliktas ieziimeejas.
balstishos uz saviem.un domaaju daudzu ...
latvieshu pirktspeeja
tikko pa teljuku dzirdeeju ka latvija peec pirktspeejas eiropaa peedeejaa vietaa.
skaidroju.
pirktspeeja ir algas apmeers un dziives daardziiba.respektkvi cik vari nopirkt piemeeram kilogramu ...
kuulas dedzinaashana
pirms saakat mani gaaniit.uzreiz minu ka info avots nra.lv zinju portaals.
pagaajushaa diennaktii dzeesti ljoti daudz kuulas ugunsgreeki..un protams mazlisaanu regionos visi..riigaa uz briiviibas ...
iespeeja salikt sarkanos iikskiishus
ir iespeeja.
lasu smiltenee jauns gurkis.ar nenozuvushaam auto tiesiibaam.nonesis elektribas stabu.auto apmetis vairaakus kuulenjus.
rezultaats..triis cilveeki smagi cietushi.uzsveru smagi ...
sapratu vienu fundamentaalu lietu
kad sieviete kluust veca? te bija teema taada.
shodien atskaaru vienu likumsakariibu.
palasot anketas.uzrakstot veestli kaadu.sapratu aksiomu.ja sieviete sarakstee cai anketu aizpildot uzsvaru liek ...
147 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:
Kpc lv nevar izveidot normālas attiecības
😄
Sakarā ar vajadzību pēc jauna datora ...
Jebkuram uzheemeejam.ja maksajat ar bankas karti..nav iespeeju izvairituees no nodokla.
Ja veelies atbalstīt savu tautieti.un veelies lai firma nenobanjrotee.maksa skaidraa
Sakarā ar vajadzību pēc jauna datora ...
Un veelams maksāt skaidraa naudaa.dabuusi atlaidi.
Un buus moraals gandariijums ka apcakareji zagliigos iereednus
PAR KO BALSOSIET ŠAJĀS SAJMAS VĒLĒŠANĀS???
Patiik jums vaii nee.slesers uzvarees.
Bet tad zaudeetaaji apvienosies un buus uzvareejshi
Nekaa jauna
Veeieeshanas ir farss.leetticiigajiem
Kā aiztaisīt nelielu caurumu jumtā, nemainot visu jumtu?
Iepuut putas..peec 3 gadi jaapush atkal.
Leeti un labi
Meklēju fotogrāfi!
800 eiro par vienu bildi..nodokli ieklauti. kura tiks publiceeta..paareejaas peec sesijas ..modeles klaatbuytnee jaaidzeesh.
Nu gribi veel fotografeet?
Ja ir interese.dod zinju
Ar ko labāk siltināt māju no ārpuses?
No putuplasta maajas buuvee..pilnigi bez koka vai betona..arii latvijaa
Viena. Tika buuveeta yz lubaanas ielas pretii depo..gadus padsmit atpakalj..neko.staav.smuka maaja
Par kaitiigumu runaajot.domaajat veseliigaa videe dziivojat? Naivie 😄
Visas meebeles no skaidu plates dziivoklii..
Tirais formnaldehiids..un izgaro leenaam.indeejot muuzha garumaa muusu kumode glaunaa😄
Arii ...
El.zāles pļāvēju remonts.
Leetaak jaunu nopirkt.saku no pieredzes..
Otrkart.tagad sezona.rindas uz remontiem meenesi apmeeram..kad saremontees.jau buus rudens klaat
Ar ko labāk siltināt māju no ārpuses?
Un jaucot nostt kiegeli.reekinies ka visa ieksjeejaa apdare ar beigta buus..no vibraacijas vai sitieniem demonteejot kiegelus
Bet mums uau taa pienemts latvijaa.ja buuvee tad par miljonu.😄
Visas buuves apzeltiutas.neprotam izveerteet ieguvumus un izdevumus.
Kad gads tuvojas pusei
Mums tak visa dziive priekshaa😄
Vajag saakt buuveet maaju.panemt kaartiigu kreditu😄vai arii iekiilaat esosho dziivokli un saakt biznesu.
Piemeeram pannas tirgot 😄
Ar ko labāk siltināt māju no ārpuses?
Visticamaak..ja jauksi nost to kiegeli.taa maaja saskiebsies vai sabruks vispaar..ne velti savaa laikaa taa aplikta ar kiegeli.lai dabuutu siltumefektivitaati un paraleeli stiprinaatu to maaju..un pa shiem gadiem koka staavoklis ir paslikinaajies .ja gribi palikt bez maajas..jau tik nost to kiegeli..
Visreaalaak runaa raivis..sapuust ar putaam..
P.s nenaz nerunaajot ka jaucot nost kiegeli..100% ...
Kad gads tuvojas pusei
Urlas naak true riikojies😄
Idritvai kocinj
Kad gads tuvojas pusei
Cilveka dziive ir kaa zobs.
Tirram zobus.lai nebuutu kariesa..bet taapat buus kariess.vai 40 vai 60 gados..kop cik labi gribi.bet zobam savs muuzhs.cilveeka muyzsh liidzigs zobam.lai cik veseliigs buutu.taapat buus taa stunda klaat.kad beigsi elpot .
Un nesakiet ka gribat dziivot ilgi.uz gultas vecumaa kad visi orgaani funkcionee nolietoti.un juus uz gultas.jo nespeej organisms pilverrtigi ...
Kad gads tuvojas pusei
Kas ar jums notiek tauta?
Kaada trauksme kaadi iluzoriee plaani?
Beidziet tak reiz sist sev uz pleca un sugesteet sevi ka
Mman veel dziivee vlss priekhaa.jums tieshaam sagaadaa baudu dziivot iluuzijaas?
Jums tieshaam tik ljoti bail no naaves?
Atveriet acis.mees visi.oho pamatmassa esam organisma noardiishanaas procesaa.
Taa arii gribas vilkt to savu vecuma vientuliibas.nolemtiibas nastu ...
Zepter pannas ´Domino efekts´?
Agraak taisija nazhus no izkapts.no krievu laiku izkaptiim.atceros no beerniibas.vecteevam bija.
Neviens muusdienu nazis nestav liidz..
Vai Panda Cab vēl sniedz pakalpojumus?
Riigaa daargi taxi?
Centrs- lidosta 8 eiro😄😄😄
No kuriem 2.50 komisija boltam..1 eiro degviela.shoferim 4.50😄no kuriem licences un octass cena izreekinot stundas izmaksas 3 eiro min.
Shoferim pellnja 1.50 eiroaa veel nodokli valstij
Shiferim 50 centi tiirajaa😄
Nu nevajag muldet ka taxi daarg
Zepter pannas ´Domino efekts´?
No savas pieredzes.visi tie brendi domaati mulkiem.naudas kaashana.
Agraak kad bosch.husqarna.mercedes razoja konkreetaa valstii.tad bija kvalitaate.pashi razoja katru skruuviiti
Tagad visas detaljas kiinas razojums..tik uz korpusa lepns brends uzdrukaats.
Taatad viss ir viltots.peec buutiibas.
Turklaat patreiz visa brendu elektronika .mikrosheemas shifreetas..un ja buus jaalabo kas..neviena ...
Zepter pannas ´Domino efekts´?
Autore neuztvēra domu mūsu.
Runa ir ka tev nopaardeva viltojumu visticamāk
Bet ko tur briiniities.joprojaam izkraap miljonus un visas tantes dziivo arābu emirātos jau.pie prinčiem😃
Bet ir veel sliktāks viedoklis..ja tas ir viltojums.tad pilnīgi noteikti pagrīdes cehs kaads razho..un te jautājums..nez kaadu metālu izmanto? Kaadu paarklsajumu pannaam utt.
Lielā iespēja ka ...
Zepter pannas ´Domino efekts´?
Man reiz depo staavlaukumaa cigaaniete piedaavaaja rolex pulksteni pa 20 eiro😀
Esot sanemusi kaa daavanu.bet nepatiikot.un labiem cilveekiem tirgo nost😀😀😀
Zepter pannas ´Domino efekts´?
Kautkas man tajaa staastaa neiet kopaa 😀
Paardeveeja sava laikaa sapirkusies taas krrutaaas pannas lai vecumdienas paardootu?.kautkaa neredzu byznesa jeegu😀.
Tas ir liidziigi kaaa sapirkties nokia telefonus jauniibaa.lai vecumdienass tirgotu. 😀
Otrkaart.neticu ka vina nezin kas vinai tirgošana..vatetu domaat ka simtiem nominaalu.
Un tavu briinumu.oeec stundas zvana un ...
Fanošana
Es arii grigeeju kluut par deputaatu.dabeudzu tik veseliibu
Mani ar zeelos kaa sportistu neuzdevshos?😀
Vai Panda Cab vēl sniedz pakalpojumus?
Un tas miits ko propogandee uzneemeeji.ka neesot kas straadaa..tie patiesiibaa ir taadi darbi.kurus normaals cilveeks negrib straadaat vai nevar veselibas.lielas slodzes deelj.straadaat.
Latvijaa.pat riigaa totaals bezdarbs vecuma grupaa virs 50 gadu vecuma.
Vechi peec 50 ar beigtaam muguraam daudzi straadaaja taxi.un tafad spiesti pa min algu vergot.jo izejas nav.veseliba neljauj stroikaa ...
Vai Panda Cab vēl sniedz pakalpojumus?
Taxi ir 3x vairaak kaa nepiecieshams tautai.burtiski uz katra stuura..daudz ukrainju..itkaa zeel jau ir to ukrainju.
Taxi tuvu pusei taxistu ukrainji.
Vieteejie daudzi prom no taxi..nopelna taxi tagad min. Algu visi.
Un tas nav bolt cenu dempings.taa ir tirgus ekonomika..ja liels piedaavaajums. Cenas kriit.
Un izklausaas jau ceeli valsts liijenii.ka ukrinjiem dodam darbu.bet realitaatee tas ...
Fanošana
Agraak sports bija sports.tagad leettticiigo naudas kasshana.visi tie miljoni .kurus pelna top sportisti tiek ieguuti no leetticiigo bileshu naudas.no leeticiiajuem iebarotaajaam reklaamaam.
Varbut kaads domaa ja taas lielaas algas klubos no zila gaisa rodas? Nee.taa ir dumjo tautu.fanu samaksaata nauda.
Bet aitaam patiik vilnas kamzoliishi saimnieku uzgeebtie😀
Un aitas tic ka ...
Fanošana
Taadi jau i taa pamatmasa.just liidz kaadam😀pilnigs absyrds.
Lieki tak teikt ka sports ir lieia nauda.juus yzbudina citu panaakumi un lielaa vinju nopelniitaa nauda?
Just liidzi sportaa man asocieejas kaa veerot kaa citi sexo.un guut baudu zinot ka vinji to guust😀
Vai nav biski slimi ko?
Dzīvoja reiz cilts
Vigvamam ir slepens ierocis arii😀
Ieliek topiku..tad fiksi plusinju.ielogojas otraa nikaa.padid zinju ciinju buedriem un tie ariii no saviem nikuem.un no datora un telefona uzgeneree plusinjus apmeeram astonjys desmit minuutees.
Un amierinaati seezh vigvamaa.jo domaa ka viss ok.plusinji ir😀
Sabiedribas viedoklis pausts.
Visi uz veeleeshanaam😀sabiedribas vai vigvama ...
Dzīvoja reiz cilts
Iedomaajieties.
Pieci vigvamaa sadruuzmeejushies shaurpieriishi uz online 500 cilveeku auditorijas fona ir 1% procents😀😀
Viens procents uriina uz portaala fona 😀
Jaudiigi vai ne?😀😀
Nu gluzii kaa propogandoni no tv.tikko neka personiiga redzeeju.kaa atkal pret pensiju liimeni .pret iznemshanu ciiniijass😀filmeejot slesseru fonaa birdinut dolaaru ...
Dzīvoja reiz cilts
Taa nu vienu dienu..puisits shortinjos basaam 43 izmeera kaajeleem sadomaaja lapsenes pakaitinaat😄
Pietika izbaazt meeli kaa vigvams shaurais saaka ljodziities..nosauktue nickneimi lauzaas yz ciinju😄
Ciinoties par pirmaa statusu kursh izbaaziis savu ciepstamu uz aaru. Notika nelaime.byrzmaa dubljos nokrita danas diploms.danas kliedziens par kartona veertiibu netika ...
Dzīvoja reiz cilts
Kaa jau indiāņiem.ieziemieshiem pienākas.visiem bija nickneimi
Dana kruushpleese(kaa laacpleesis bet sieviete).ir lielaa
16.ar papagaiļi uz pleca.apkeeziita pleca..ir bailīgs sievišķis.tik sajūtot cilts atbalstu sauc sevi par straumi.klist runas ka palama aizgūta vērojot ar kaadu straumi asenizaacijas mashinas šļūtene iztukshojas..ir arii bioloģiskie ieroči ciltij.indiigs seenju ...
Vai mediciinaa viss ok?
Es jau taa daru.pilniba norobežojos no valsts.negribu lai shie zog manu naudu.darbu.
Bet tak likumi taadi ka tu pilsoni nevari neka izvairīties lai nemaksātu.
Nožēlojami ka tautai jaaciinaas ar savu valsti lai neapzagtu.
Ko darīt?
Tautai vajag vismaz parādīt savu attieksmi.nicinaajumu.
Bet kur nu.kaa varneshi uztaisa baurieem kaadu bezmaksas pasākumu..taa tauta līksmojās.skrieshus ...
Vai mediciinaa viss ok?
Un tagad saprotu kaapeec esam peedeejie eiropaa
Pie aarsta netieiekam.algas pensijas mazaakaas utt
Vyenjaarshi viss tiekk brutaali izzagts.
Latvija izskataas peec mafijas grupeejuma.ne peec valsts.
Un neviens zaglis.izzogut miljonus neseezh cietumaa.
Kapeec tauta to pieljauj?
Kaapeec pat te mazaa oho ir papilnam aklo?
Kas ar jums notiek cilveeki?
Saprast statistiku?
Nepagaja ne puustunda.
Kaa "krievi naak"😄😄
Intelelekts oho publikai kosmosaa😄
Ierosinu paarsaukt aitu lozungu "kruevi naak" uz "droni naak"😄
Topius vuspaar par opensijaam.ja kas.
A te dzirdu praporscikys.roslikovu.utt.
Tad tie vainiigi ja janu pensiju nozaga?
Labi ja pateicaat😄
Saprast statistiku?
Leekaini.par cik pieauga naakotnes pennsiya tava ja bankaa to monitoree?😄regulaari?
Ak tu negals.nemaz nezinaaju ka ja a apskati prognozes pensijai regulaari.tad taa pieaug 😄😄😄pensija 😄
Labi ka pateici iesshu monitreet😄
Saprast statistiku?
True.visi jau nevar uz kaktusa seedeet😄
CO par augstu, dūmainiba.
Raivi..nu moins veciit😄😄😄
Izdilushas sieninjas starp klanjiem😄
Dazaadu marku benziins 😄
Prieksjjeejo vaarstu maisiitaajs?😄kas tas pa vellu?😄
Labi ka pateici..ieshu savam renim pakaljeejos vaarstus izmeeriit😄ja nu nesamaisa ko?😄😄😄
P.s tev uz "comedy club " vajag😄
Saprast statistiku?
Patiesiibaa fargo taa pensiju optimizaacija jau iet valjaa.taa pa kluso.nomainot koeficientus.kriteerijus utt.
Taa klusinjaam.pieradina pie sitysacijas lai aitas aploku nesalauztu 😄
Jo redz.tie kuri ies pensijaa riyt.peec gada vai diviem.no tiem neko nenozagsi..jo ir susteemaas jau apreekinaats..bet piemeeram kaa man vai citam kuram peec 10-15 gadi pensijaa.tyr mieriigi piekoriees kaa ...
Saprast statistiku?
Nu redz fargo..tu arii saproti to.
Bet vesela varza te oho.tik miinusys kraamee😄
Zini kur prikols? Visi tie apbizotue.kurys esmu piekeeris melos vai atklaataa propogandaaa..vai noraadiijis lai vienkaarshi beidz stulbiibas gvelzt😄
Vini visi.ar true un danu prieksgalaa ir pueteikushies par ejspertiem puetedzes apmainjaa.kaa admini.
Un kopa nobalsojut algorutms mani blokee
Taa ...
Saprast statistiku?
Mums dod padomus par 72 stundu somaam.padomus par investicijaam.par veseliigu dziives veidu un veel visu ko propogandee.
Neesmu dzirdeejis nevienu padomu.kaa pensijaa dziivot cilveekam ar 330 pensiju.
Godiigam.kursh visu muuzhu straadaajis oficiaalu darbu.sanemot valsts niteiktu likumiigu min. Algu
Buutu godiigi ja slaistam kursh nav staadaajis nemaksatu
Bet te valsts.smaidot praktiski dziivu ...
Saprast statistiku?
90 gados ja atveeri muti darba deveejam ja gribi oficialu algu.izlidoji momentaa.
Aiz vaartiem reaali 30 gribeetaaji bija vietaa.kuri neyzdeva taadus jautasjumus.
Nevajag izlijtyes un buut divkushuem.itkaa nezihaatu kaadss bezdarbs bija 90 gados
Saprast statistiku?
Nemuldi
Priejslaicigi gaaja piemeeram tuberkulozes slimniicu un sanatoriju personaals.ieskaitot apkopeejas.netikai zelta dakteriishi..laku kraasu ruupniicu darbinueki..metinaataaji arii ja nemaldos.daudz profesiju bija kaitiigas atziitas.
A tagad muusu valstii kaitiigo darbu nav vairs vispaar visi darbi veseliigi😄😄😄
Baletdejotaaji un policija.kura uzliek sodus tik..taas ...
<< atpakaļ
