Karkade

Sieviete (49)
iepazīties ar Karkade

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Normāls vīrietis, normāla sieviete.
Bieži diskusijās tiek minēti vārdi... normāls vīrietis, normāla sieviete,bet neviens nepaskaidro, kāds, kāda tad ir normāls, normāla.

Dažādas profesijas, izglītība.
Maxsimas kasiere dzīvo kopā ar asinizatoru. Vecis dzer lētos alus no plastmasas pudelēm, spļauj uz ielas un rupji lamājas. Skolotāja ar tādu nedzīvotu. Ārsts dzīvo kopā ar bankas darbinieci. Vai...

Alimenti.
Jautājums vīriešiem. Ko Jūs domājat par alimentu maksāšanu savam bērnam, vai nemaksāšanu? Cik jūs maksājat? Atbildes liecinās kas Jūs esiet un kādi.

Viltus profili.
Profilos tiek krasi tiek mainīta informācija. Vīrietis pēkšņi pārtop par sievieti un otrādi. Teātris, spēlītes. Svešas fotografijas izsūta.Ja kāds, kāda to nezin, tad ņemiet vērā.

Prostitūti.
,, Vai nevēlies padraiskoties?Vai negribi erotisko masāžu, seksu. Vai nevēlies pamaigoties?,,Šādi, līdzīgi un brutāli piedāvājumi tiek sūtīti pirmajās vēstulēs sievietēm oho no vīriešiem. Manuprāt,...

107 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Salīdzinājums oho un zona !
Viens maucības perēklis.

Salīdzinājums oho un zona !
Pareizi, piparkūka.... parasti vien cilvēki te ir. Neparastām sievietēm te vīrieši nav.

Salīdzinājums oho un zona !
Lielākā daļa te ir cietēji, kurām sievietes pāri nodarījušas, zelta gabaliņu nav gribējušas, alimentu nemaksātāji, rupji tēviņi, labi ja ir vidusskolas izglītība, labi, ka lepojas ar mašīnu, vecu grabažu, bildes saliek un sūta 10gadus un vecākas, kautkur piedzīvi, īrē, ar iedzīvi, kas saiet pāris Maxsimas maisiņos. Vai arī precētie, kuri, it kā nedzīvo kopā. Kaķiem jāsmejas.

Salīdzinājums oho un zona !
Zelta vārdi. Te pārsvarā apgrozās vīrieši no zemākiem plauktiņiem, tas pēc 40.Viena daļa ir alkaholiķi, dzīvo no mātes pensijas un te dienām tup. Vel viena kategorija ir,kuriem sievietes pāri nodarījušas, nabadziņi vai arī iedomīgie atriebēji, egoisti. Tad vel ir grāvrači, remontstrādnieki, nopīpējušies, bravurīgi, valsts un valdība pie visa esot vainīga. Ir vel izļurušie ņuņņas, kuri vairāk...

Kādu profesiju sievietes? :)
Zobārstes, frizieres un masieres. Vismaz sava veida grābstīšanās sanāk.

Vīrieši un skumjas?
Vīrieši paliek debīli, agresīvi, atriebīgi. Ne visi.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Tā ir cita paaudze, cita domāšana, nekad ar mazgadīgiem nepītos.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Laiks visu noliek savā vietā. Viss tik uz labu. No dzīves var paņemt tikai to ko esi pelnījis un tikai to, kas pienākas, dažreiz cilvēks pie tā pats nav vainīgs. Neieteiktu tupēt oho, uzklausīt un uzņemt te negatīvās enerģijas,kas var vilkt depresijā. Pēc melnās strīpas vienmēr nāk baltā.

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Nē.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Mjā, traki ir cilvēkiem. Grūti, ja vieni, nav atraduši savu otro pusi. Lai veicas!

Diagnoze "pļuškins".
Jādzīvo kā ir ērti un pašai patīkami, kā gribas. Gribu metu, gribu nemetu ko ārā. Nospļauties ko kāds domā par mani.

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Paldies! Šitās oho realitātes man nevajag, nepretendēju ne uz vienu. Tālāk no nelaimēm.

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Es, laikam dzīvoju ilūzijās. Domāju, ka vai nu tik traki ir, ka te oho vīrieši visi slikti un ar kautkādām vainām, man nepieņemami. Ieskatos, nu gatavais ārprāts-pēc fotografijām vien spriežot-nodzertas nelaimes, / pēc 45.Nopīpējušies,precēti kautko pa kluso meklē, prostitūtām maksāt negrib. Citi iztaisās, saliek 10 un vairāk gadus senas smukās fotografijas, bet dzīvē jāmūk pa gabalu. Ir daži...

Kaapeec seit visi?
Cik ir daudz un cik ir maz cilvēku? Otrs jautājums vispār debīls,ja pārvērš teikumu.... Tie, kuri spēj komunicēt un gulēt ar pretējo dzimumu. Izklausās pēc kādas sektas.

ko dariit ??
Sit dibenu pret zemi un sauc... Urrā!

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Ir arī bēgļi. Ne visi brauc ar laivām, riskējot ar savu dzīvību. Gudrākie, bagātākie pašiverē pa internetu. Pilns ar viņiem, kuri sūta googlē pārtulkotās mīlas pilnās vēstules feisbukā un ir kuras uzķeras. Tādi ātri noprec, saņem uzturēšanās atļauju un ja vel pagadās kādu daudzmaz situētu kundzīti nozvejot, dzīvo te kā niere taukos.

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Precas, ne tikai jaunas. Precas, jo viņas prec, nevis kā latviešu bāleliņi ilgi rubina degunu un domā. Protams ir vairāki citi iemesli arī.

Un tatad..
Bāc.... 29gadi un tādas problēmas?!

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
... Otru atklāt pamazām? Nevella, man tā neder, vai nu ir, vai nav, uzreiz.

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Bez mīlestības nedzīvojiet, bez mīlestības viss ir mazs, bez mīlestības dūmo krāsnis un maizi negriež nazis ass. Vajag mīlestību abpusēju, kopīgas intereses un vairākus citus nosacījumus, lai būtu kopā.

Veiksmīgas iepazīšanās priekšnosacījumi
Tad jājautātā- kādas attiecības autore domā ir veiksmīgas? Cik cilvēku tik saprašanu.

Veiksmīgas iepazīšanās priekšnosacījumi
Vienai daļai cilvēku ir tendence citus nosodīt, apsaukāt,tikai tapēc, ka nerīkojas, nedzīvo un nedomā kā kā ir,, pareizi,,. Pasaule ir krāsaina, arī cilvēki. Ja cilvēks nestrādā no rīta līdz vakaram, tad skaitās dīkdienis? Padomju laiku domāšana. Varbūt viens otrs te oho biežāk ieskrienot pelna vairāk, nekā tas, kurš aizņemts darbos. Un kurš var noteikt to vai te drīkst vai nedrīkst atrasties,...

Vai tas būs pieklājīgi?
Es negāztu ūdeni. Tas var radīt citu reakciju. Kas zin, kas par cilvēku, turklāt pielietu telpu, kuru būtu jāslauka. Vispirms pateiktu, lai tur nesmēķē, ja neklausa, nofotografētu, nofilmētu un dotu ziņu pašvaldības policijai ar pierādījumu.

Iznēsāt bērnu citiem
miers2..... Kā var būt negribēts bērns? Ja guļ ar visiem, kuri pagadās, tad var būt negribēts. Negribēts var būt karjeras dēļ, vieglākas dzīves dēļ. Nu fui! Tapēc jāguļ ar cilvēku, kurš patīk, ir mīla.

Braucam!?
Nu šitie oho var aizvest uz krūmiem, varbūt kāds vecāks kungs atļausies uz viesnīcu, viesu namu, pirti aizvest, visbiežāk gribēs braukt ciemos, labi paēst un izgulēties vai arī ieperināties, nestrādāt, izēst leduskapi un dzīvot ,, uz kakla,,. Varbūt kāds biezāks kur tālāk vedīs, bet tad ir jābūt jaunai, svaigai cacai. Es saprotu jautājums ir daudz dziļāks, bet oho nekādu dziļumu neatrast.

Iznēsāt bērnu citiem
Lai nu paliek tā nēsāšana un iznēsāšana, bet pajautā labāk par abortiem. Cik ir veikušas un vai būtu gatavas. Uzskatu, aborti ir slepkavības, noziegumi ja vien nav kādas nopietnas veselības problēmas vai izvarošanas gadījumi.

Iznēsāt bērnu citiem
Nekad.

...kaislīgām ilgstošām attiecībām...
Kāda tur atšķirība? Pirmajā vai trešajā reizē? Kas tie par aizspriedumiem? Varbūt īstais cilvēks, mīla no acu uzmetiena un vel gaidīt?

...kaislīgām ilgstošām attiecībām...
Šādi teksti norāda, ka vīrietis meklē seksa pakalpojumu, tur nav nekāds sakars ar draudzību, patstāvīgām attiecībām un mīlestības. Citi pat vēstulēs tā neraksta, bet piezvanot grūž glumus tekstus. Atliek tikai izvēlēties, vai to vajag, vai nē.

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Jā ir zināmi gadījumi. Kamēr vīrs ārzemēs strādā, tikmēr sieva ar čigānu salaiž, vīrs atbrauc dzemdībās blakus pastāvēt, piedzimst čigānēns, pieņem, audzina, skolo un lutina. Ko svešiem spriest, nosodīt citu dzīves un ko vel skaitīt cik ir īstie, cik neīstie, cik adoptētie.

Es te par profila bildēm...
Kāda jēga te saliktām bildēm, ja tās ir 10gadu vecas, jo dzīvē cilvēks vairs tā neizskatās. Fotografija neraksturo cilvēku pilnībā,tikai daļēji, lai gan par vīriešiem pēc fotografijām var pateikt daudz ko. Pirmais iespaids ir tas pareizākais.

Es te par profila bildēm...
Bildes neliek sabiedrībā pazīstami cilvēki, vai tie kuri dzīvo laukos vai mazpilsētā, kuriem ir profesija tāda, kas liedz, tie var būt savi aizspriedumi, blamēties nevēlas, nevēlas lai paziņas redz u. t. t.

Alimenti.
Ar kalašņikovu piespieda tā darīt?

Alimenti.
Ir tādi tēviņi, kuri vel dunci pie rīkles sievietei pieliek, draud un psiholoģiski šantažē, lai no viņa neko neprasa bērniem. Oficiāli nestrādā, jo nav izdevīgi, valsts atvilks alimentiem. Kur nu vēl tie, kuri ir aizmukuši uz ārzemēm.

Alimenti.
Tapēc jābūt papīriem kārtībā,ar tiesas lēmumu. Vel ir bāriņtiesa, policija. Nuja, bet ja suka, tad traki. Sieviete meklē jaunu dzīvesbiedru, uz kuru cer, iespējams, ka arī bērniem būs savs atbalats. Sava naudiņa tur aiziet.

Alimenti.
AivarsN! Šaurs Tev skatījums, acīmredzot maza dzīves pieredze. Visu spried pēc sevis. Ne tu bērnus dzemdējis, ne viens audzinājis, barojis un viens uzturējis.Pļūta te kā tāda Zariņa govs.

Alimenti.
AivarsN.... Ak jūs nabadziņi! Visi likumi ir pret vīriešiem!!!!?

Alimenti.
SvKurmjagks.... Labs esi.

Dažādas profesijas, izglītība.
Uh! Cik asprātīgas atbildes! Kas par daiļrunību, kas par intelektu!

Alimenti.
Interesanti! Kuram tad?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu