PaisumsBegums

Virietis (44)
iepazīties ar PaisumsBegums

34 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Šķirstot anketas.....
Asociācija tāda, ka ir potenciālais mērķis, tfū, kandidāts gribēju teikt. Bet ierakstiem anketās nav absolūtas ticības.

Precētas sievietes.
21.48 Precētās bija tās, kuras stingri uzstāja altāri, lai baznīcā zverētu — uz mūžu mūžiem uz tādā garā... Tad lai izškiras un dzīvo pēc taviem principiem un nejauc galvu citiem! Redziet, laimi sagribējās ārpusē, redziet, drufuļa domātais krusts spiežot.

veļasmašina neizmazga tiri?
Filtrs jāiztīra, otrs jāpamaina.

Dāvana
Biļetes uz operu divām personām, lai mīļāko diskrēti var izvest sabiedrība.

Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina?
Kas tās par ieteiktām muļķībām — nopērc auto un nomaini uzreiz zobsiksnu ar rullīšiem! Tas var maksāt vairākus simtus. Ja nav servisa vēstures, tad var vienkārši iebraukt servisā un pārbaudīt. Man vismaz ir ķēde, iebraucu, pārbaudīju ķēdes izstiepumu un miers.

Taksometru mafija lidostā
Es varu bilst to, ka 01.09. izmantoju takša pakalpojumus no punkta A ar zaļo taksi (laikam lidostas), kurš tika izsaukts uz adresi un līdz Vecrīgai. No turienes braucu ar kaut kādu baltu taksometru, kurš precīzi par divām reizēm dārgāk mani nogādāja atpakaļ uz punktu A.🤔

Dacia Duster
Kādreiz iekrita acīs tests par šo auto. Par to naudu ko maksā šī a/m ir verā ņemama, īpaši lauku apvidum.

Pēc cik ilga laika?
Sekss var arī turpināties neharmoniskā laulībā, bet tikai ja par seksu runājam. Bet mīlēšanās, ar jūtām, sapratni un ilgām pret partneri līdz brīdim, kad sākas pārmetumi, necieņa pret otru.

Salīdzinājums oho un zona !
Es zinu, ka tu kļūdies par kontingenta līdzīgumu. Nesaprotu...anketa laba, bilde ar humora pieskaņu, prasības nav mākoņu līmenī, sirsnīgs pieteikums pie mērķa... Ja man būtu šlipse, iespējams pat uzrakstītu un piedāvātu savu kandidatūru :D Vienkārši man nav tādas vēlmes pagaidām iekalt sevi važās, gribu pabūt kā brīvs ērglis :) un tikai ar iespēju šeit parunāties, lai purva vidū nezaudētu...

Vīrieši un skumjas?
Es līdzīgi bimbāju, bet ne jau dēļ šķiršanās, to pats iniciēju, bet prelūdiju pirms tās. Sapratu vienu, šeit nav ko tāda veida padomus lūgt un nav vajadzības pēc tām šabloniskām atbildēm no personām, kuras nav pazīstamas. Tā kā uzskatu, ka vīriešiem, ja nav galīgs egoists, ir līdzīgi. Tā kā vari būt mierā.

Vai šiten te visi tik šausmigi nedabujusi?
Sapņo vien tālāk un savas slēptās vēlmes drīksi paturēt pie sevis.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Ja tik traki, ka kājas negribas šļūcināt arā, tad jaizmanto sertificēta speciālista palīdzība. Ātrāk, efektīvāk iestellēs smadzenes un maciņu pataisīs nedaudz plānāku, lai vieglāk staigājas.

Interesanti pavadīt laiku!
Uzreiz sekss, bez domāšanas, un tad var skatīt vai var interesanti pavadīt laiku. Tulīt man liks trūkties :D

Aizdot savas mājas
Nr.3 :D:D zem eglītes? Nu nu. Citi baidās pat zem eglītes apsēsties; nedod dies kāda skujiņa iedursies, dunduruņš dupsī iekodīs... :D P.S. Gudrie teorētiķi valdībā sēž, kur vistu fermers var pārvaldīt IeM, kā piemērs.

Aizdot savas mājas
Nr.2 Mēs esam savākušies te gudri spriest :D Jautājums vienkāršs, īsa atbilde. Protams, variantu mēdz būt daudz, kāpēc ne viesnīca, ne pļava... Atbrauca pie manis draugs uz laukiem(kuru nav) pasēņot, paņemdams draudzeni no oho. Redz, savajadzējās seksa pēc uzņemtās enerģijas no meža, ka abiem acis no orbītas iet ārā. Ārā lietus, visādi knišļi, kurus ohonieši dikti baidās. Nē, teikšu es,...

Aizdot savas mājas
Jaunības dienās esmy tā izlīdzējis un draugam vai draudzenei arī tagad neatteiktu. Bet, (!) ja zinu, ka viņi nesastāv citās attiecībās/precēti. Vienīgi kur pati liksies? Vel piespiedīs tevi čupoties :)

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Gunitaa, jā, esmu tāds kāds esmu, manī apmierina viss vairāk vai mazāk. Ja neredzu iespējas attiecību veidosanai, arī netaisos rakstīt. Bet labprāt varu pakomunicēt, vai īsi atrakstīties.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Priekš statistikas :) Pa visu gadu tikai vienu reizi pirmais uzrakstīju. Bet ja esmu lēnais divplāksnis, tad varbūt varu arī pirmais saņemt kādu ziņu :D

Viens vakars
Līdz mīlestībai — nē, bet līdz iemīlēšanās, vienu reizi jaunības gados. Vienu... hmm, laikam neesmu tik emocionāls, vai egoists.

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Nr. 2 Iedomājies — braucat ar velo, tālu no pilsētas, kaut kāda čuhņa, sākas negaiss, vēl tur kādi neparedzēti atgadījumi — kā lācis nopakaļus skrien :)) skat, redzēsiet kādi esat ekstrēmās situācijās, derēs brūtgāns, vai ne :) Citādāk var ilgi braukāt pa ausīm kafeijnīcā un tā arī ilgi neuzzināsi kas sprukstiņam aiz ādas.

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Manuprāt, labs randiņš ar ričukiem. Kaut vai sunīti no patversmes staigināt. Vai gribēji uzreiz uz jahtu un uz Vidussjūru?! Priecājies, ka veseli deviņi izrādīja interesesi, citiem — nekā :)

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Šeit nebūs Dimā romāna varonis, kur viss likās skaisti, kuram varēja just līdzi. Ticamāk, ka to atriebības veicēju domas saēdīs ātri, smadzenes pārkarsīs un varēs doties uz deviņiem elles stāviem ātrāk par iespējamo upuri.

Vajadzīga sirsnīgs dzejolis ZETA KĀZĀS!
Tālu nav jāiet. Paskaties zemāk, zem PA. Tur ir sadaļa "apsveikumi, labi vārdi".

Tops.
Šeit ir tie, kuri spēj pretendēt uz ´top" mīlniekiem? Pag, tad arī man vajadzīgs sagatavošanās laiks :)

Atsalums attiecībās
Ak, Epifānij! Sveika! Tagad arī es tevi atcerējos. Tev viss būs labi, tici man ;)

Atsalums attiecībās
Vajag arī atpūsties vienam no otra. Attiecības labas, bet retākas?! Nu un!

Iesācējam labāk vieglais auto ar priekšējo vai aizmugurējo piedziņu?
Nemētājies uzreiz starp piedziņām. Paņēmi paņēmi. Klasiskā piedziņa ir laba, droša, ar pārējām paspēsi iepazīties. Pilnpiedziņa Haldex izpildījumā — vēl labāka :)

Skrāpējumi uz mašīnas
Es braucu ar vecu auto un nejaušas skrambas sirdsdēstus man nerada, jūtos kā Parīzē. Pašam gan būtu neomulīgi, ja kādy aizķertu. Tās švīkas nevar būt uztaisītas tīšuprāt, piem., ar atslēgu? Pats esmu saskāries ar dīvaiņiem, kuri iedomājas, ka kopīga teritorija ir viņa vieta.

Kaļiņingrada
av2, kāpēc krievu okupēto teritoriju?! Tu mels to, ko viena tante teica? :D

Vai 26 gados būt nevainīgam ir labi? :D
Stāsti, jaunais cilvēk, kuram klosterim piederi?:))

Vai tas būs pieklājīgi?
Iesākumam parunā, bieži līdz. Dzīvoklī savā tak nesmēķē, saprāts tātad ir. Ja cilvēks nesaprot, tad gan, spaini gāz un tas būs efektīvi. Nobildē pričeni pirms/pēc piespiedu dušas :))

Kekss formā vai cita kūka
Savādi. Ņemot vērā tavus, ne tos labākos, izteikumus, izturēšanos šai vietnē... nopietni, tev vēl ir draudzene?! Tad pēc keksa un pankūkām uz jūru aizšaujat, ūdens lielisks. Atslēgsies no dirnēšanas oho cauru dienu.

nieru mazspēja
Dzirdēju, ka pavasaros dzerot bērzu sulu, nieru darbība ne tikai uzlabojas, bet arī tiek izšķīdināti nierakmeņi ;)

Vārdi
Tad ar tādu ņergu tev nebija pa ceļam. Visi saka, ka laiks dziedē, bet mani pagājis gads vēl līdz šim nevar sadziedēt. Bija līdzīgi, tikai bez apsaukāšanās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu