PaisumsBegums

Virietis (45)
uzzināt vairāk par PaisumsBegums

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc pazuda mob.tālruņa operatora zona.
Apple 6s pusgada laikā zuda zona 5 reizes. Ilgākais bija stundas četras. Uz doto momentu jau diennakti neesmu sazvanāms un otrādi. Restarts veikts, SIM karte darba kārtībā. Vai var ko darīt pirms...

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
Lai nedaudz pašķidrinātu seksa tēmas, ielikšu savu necilo. Neiekrita redzeslokā neviena drēbju darbnīca Jelgavā. Man radās vajadzība atšūt bikses. Ir it kā meitari, kuri var atstāt pat to oriģinālo...

89 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Atzīstas nu!
Kātad, tūlīt atzīšos! Mazais nebēdni, krāj kompromatu?🤔😁

TÃ dzīvē gadās!
Pieļāvi tādu kļūdu kā es 😱 Un tas var dārgi maksāt. Meitenēm nepatīk plikadīdas. Bet dzīve iet uz priekšu un jāraugās ar gaišu skatu nākotnē. Bet viņu palaid no sirds vaļā, neturi, citādi kā akmens grimsi dzelmē. Ja neesi tik vecs sakārnis kā es, tad visu uzspēsi un nokārtosi.

"mēs neesam vairs pāris" vai kā pareizi šķirties, lai nezaudētu pašcieņu?
Vēlams nezaudēt pašcieņu ne tikai šķiroties, bet arī otram nelaupīt šo iespēju pašķirties godam. Neviens nav pelnījis uz atvadām samazgu spaini. Patīkami, kad var saprast nesaderību, nesaredzot kopīgu ceļu, izrunāt un šķirties ar paceltu asti un nenolaistu snīpi :D Bet laikam tāda utopija vien ir.

Labaakie bordeli Rigaa ???
Nezināju, ka Latvijā ir oficiāli bordeļi. Tikai dzirdēju, ka ir masāžas pakalpojumi kaut kur centrā uz oficiāla statusa, var intīmmasāžu. Tad arī sanāk, ka var atgūt nodokļu pārmaksu 🤔 Būs laikam jāizmanto veselības apdrošināšanas karte :D

Help - vajadzīga gumijas caurule
Esi no Jelgavas, tad dari tā: iebrauc Autofanā, šķiet Atmodas ielā 36. Tur pēc kataloga iedos precīzu detaļas nosaukumu ar kodu. Bet es domāju, ka viņi arī varēs tev sagādāt. Es caur viņiem arī vecai bitītei pasūtīju un nekādu problēmu.

Help - vajadzīga gumijas caurule
Tak iebrauc Krasta ielas dīleru centrā. Es tāpat darīju, auto sen no ražosanas noņemts, bet dīlercentrā dabūt var.

Vai kompromiss atmaksājas?
Palietotajs, senie latvieši sev ņēma un citiem deva. Vajadzētu tā kā padalīties, nav smuki vienam visas piecas paņemt. Citādi dažam nevienas nav.

Vai kompromiss atmaksājas?
Bet kāpēc es ierosinātājs? Es jau neko :D Sēžu te klusiņām, nevienam nebāžos un tikai sapņoju par gaišo nākotni :D

Vai kompromiss atmaksājas?
Ja oho kontekstā, tad dažbrīd tā zīle var izrādīties labāka par medni. Jāprot tikai atvērt un saredzēt. Vismaz es tā domāju.

Vai vīrietim vispār būtu jāstrādā?
Kas tad tas par vīrieti?! Sanāk kaut kāds kājslauķis.

Ko nozīmē smēķēt saprāta robežās?
Paretam, t.i., kā mans kolēģis, tikai kad iedzer komandējumā, tad uzvelk dūmu. Bet tā — ne ne. Saprāta robežās — desmit cīgas diennaktī, nesmēķējot auto un mājās.

Īstie?
Tās ir domas par dzives sapņa gandarītu iznākumu, miera un drošības stāvoklis un esi atradis kādu ar ko lepoties un kalt kopējus plānus bez bailēm par nākotni.

Vai var šķirt laulību pie notāra?
Ak jā, mēnesis būs jāgaida.

Vai var šķirt laulību pie notāra?
Divus gadus atpakaļ klātienē pie notārs maksāja 184€. Tavā gadījumā, domāju, ka var šķirt ar nelielām piemaksām. Bet vienkāršāk ir uzzvanīt jebkuram notāram un precizēt.

Neapmierina auto spoguļi.
Katrā gadījumā citu spoguli neieliksi ligzdā.

Neapmierina auto spoguļi.
Bet kā izpaužas slikta pārredzamība, spoguļi mazi, vai jau toni zaudējuši? Bet ja pamēģina uzkabināt papildus spoguli kā uz mācību auto, vai pielīmēt uz pamata spoguļa mazo, palielināmo, arī kā mācību auto? Sarunā un iekāp tādā mācībniekā, sapratīsi, der vai ne.

Kādai būtu jābūt sievietei, lai viņu varētu precēt?
Lai pa dzīvi varētu iet dziedādami unisonā. Viens skats uz dzīvi, kopīgi mērķi, saskaņa gultas priekos un tad īpašības pakārtojas.

Ātrumu pārslēgšana
Novelc augstpapēdenes pie stūres, kedas uzvelc un izspied sajūgu līdz galam pie ātrumu pārslēgšanas. Metot neitrālenē, var ne tik daudz izspiest pedāli, to kurš ir malējais kreisais. Skaidra bilde? :) Vai nav labāk lietot "automātu"? Vai bez kloķīša :D raustīšanas nekādi?

Kamdēļ tĀda nepatika pret sievietēm ?
Pietiek ar to, ka trīs pēc kārtas iedod kurvīti, viss, pārējās arī tiek norakstītas. Te dāma augstāk pareizi saka, nepaēdis vilks ir dusmīgs. :)

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Coldlands :D nav tādas tieksmes. Un nesmīdini, citādi vēders sāp :)

Sekss tikai dēļ seksa.
RSQuattro, fui, mazo izvirtuli! Lai tak katrs zin, ko grib zināt :) Tu taču, kad nodarbojies ar zoofīliju, izvertē, spalvainīte vai plikādas un galvā ir signāls, izstrādājas pirmās emocijas. Tavā galvā tās nebūs pirmās, bet otrās par cik esi rūdīts šādā lietās. Tev pablēj, tu emocionāli žiperīgi vālē tālāk...

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Es atminēju "sultana" maģisko abreviatūru RSP. Rupji Sultanu Pak... Piedodiet grēcīgo dvēseli. Sultan, tā ir?

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
Vilks, es pat nezinu. Kad senos laikos biju saskāries, man tas darbiņš neapmierinājs. Vienreiz pats pēc jūtubes atšuvu, tad biju gandarīts.

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
"zīda ceļš"? Kā reizi biksēs iestrādāts zīds :). Tad jau var nest droši. Pateicos visiem, varianti ir, ņemšu verā ieteikumus un rīt nokārtošu ;)

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
Čakstes iela būs neprecīzi, bet Čakstes bulvāris :). Kojas. Noteikti, ka jaunas un smukiņas studentītes :). Tik uz tādu vecu sakārni (sevi domāju :D) studentes neiemānīt. Secinājums — sekss nespīd :(

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
Nu jā, man arī dārgas asociējas ar kvalitāti :) Paldies! Rīt pārbaudīšu, cik laipnas :)

Sekss tikai dēļ seksa.
Čabulīt, nekasies klāt katram vārdam. Esi vienkāršāka, neuztver nopietni to ko nevajag. Plūsti līgani un mierīgi pa oho ārēm un dzīve kļūs krāšņāka ;)

Vajadzīga šuvēja Jelgavā.
Ja laba pieredze, un iesaki, tad paldies! Bet skaties :), bikses nav lētas, lai eksperimentētu.

Sekss tikai dēļ seksa.
Man vienkārši interesanti — kāds kaifs no seksa bez emocionālās saites? 🤔 Plusu es redzu tikai tādu, ka tiek trenēta kaut kāda noteikta muskuļu grupa. Tad nafig man vajadzīgs drāziens, es labāk tad plivinu veņiku pagalmā.

Kādu fotoaparātu pirkt?
Lietoju Nikon P1000. Var i tuvumā uzņemt ļoti kvalitatīvas bildes, ko nespej foto ar garo objektīvu, var 1-4 km arī labu bildi taisīt. No fotoaparāta bildi dažu sekunžu laikā parsūtīt uz telefonu. Tāpat arī veic video ierakstu. Neteici kādā cenas diapazonā, šis dārgs, bet labs.

Sekss pēc vairākiem laulībā pavadītiem gadiem.
Nav ko slēpt, biju saskāries laulībā ar klasiskā seksa neesamību, pat vairāk kā gadu. Tikai vēlāk sapratu kāpēc. Un tas nav labi, pat nav normāli. Bet tagad, lai kādai skrietu pakaļ siekalojoties dēļ seksa...tie laiki bija divdesmit gadus atpakaļ.

Sievietes statuss
Sievietes statuss neapstrīdami audzis kopš tiem laikiem, vismaz civilizētās valstīs, un Klāras virziens paņemts uz vienlīdzību. Realitāte ir tāda, ka sieviete augusi tik tālu, ka viena otra var sniegt aizsardzību pat kādam vīrietim kaut kādos aspektos. Mode mainās, draudziņ, un pēc miljons gadiem būs atkal matriarhāts. Labi, ka nepiedzīvosim šo drūmo un netaisnīgo laiku :D

Kāpēc sievietes izvēlas lohus? Jūsu skatījums, kungi!
Lohi piekrīt tikt izvēlēti. Viņu domāšanā ir: labāk vienu dienu dzērve rokā, nekā dzenis kokā. Un mednieces to izmanto un pēcāk sāk salīdzināt un vertēt sevi zvaigžņu augstumā. Jā,Vera, precīzi un skaisti salīdzināji.

Cik pieprasīti šobrīd varētu būt žigolo pakalpojumi LV tirgū?
Pareizi, palietotais, uzdod CoCoSan, lai neizlaistos te😀. Salūts viņai par mazu, fui! 😀 Kā aizdedzina, tā šauj!

Cik pieprasīti šobrīd varētu būt žigolo pakalpojumi LV tirgū?
Ko tu mels, kāds vēl sieviešu kontingents! Redzot tavu sīkbildi, ne sievietes vajadzīgas, bet kārtīgi orangutāni. Esi drosmīgs, mans dēls, atzīsti to un paliks vieglāk. Skat, lepni zilais atzina pa visu valsti, ka viņš laiž vārtos iekšā un tagad staro kā tāda saulīte pēc komandējumiem ar jauno protežē.

Vai tas ir normāli
Nav. Vienu uz pāraudzināšanas iestādi ar smagiem sabiedriskiem darbiem, otru uz psiholoģisko rehabilitāciju.

Vai būtu jāsoda prostitūtu pakalpojumu pircēji?
Būtu! Uz sabiedriskiem darbiem visus, lai nebūtu vēlme domāt par nerātnībām un neizplatītu vīrusus.

Dziednieki?
Ja Tukumā, tad tā ir Daila, Baznīcas ielā. Nekad neko neprasa samaksā, ja grib, tad atstāj. Bet parasti cilvēki atstāj, jo viņa arī reāli palīdz..

Nostaļģija pēc Komandiera :)
Nepaslinkoju un apskatījos par šo pulksteni. Forši časiki :). Vīriešu, Tessa, vīriešu! Vajadzētu tā kā padalīties :) Iespējams, es pat pamainītu pret hilfingeru.

Nostaļģija pēc Komandiera :)
Tessa palielījās, pakārdināja uz aizmuka :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu