Ziemeljblazma

Sieviete (51)
iepazīties ar Ziemeljblazma

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Viens vakars
Vai Jums tār bijis? No tikšanās līdz mīlestībai - tikai viens vakars. :))

Vakara un rīta cilvēki OHO
Vai ir kāda sakarība starp vakaros un rītos OHO lietojošajiem cilvēkiem? Mana pieredze rāda, ka vakaros OHO ir tie, kuri (vairāk vai mazāk) ir brīvi, bet no rītiem OHO "dzīvojas" tie, kuri ir...

Sarakste netā un greizsirdība
Draudzenes vīrietis vairumu sava brīvā laika pavada internetā, kā viņš saka - viņš sarakstās ar savām "sarakstes draudzenēm". Un tas notiek ne tikai OHO, bet gan Draugos, gan FBā, gan Skaipā. Visur...

27 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Gultā ar diviem...
Kas tur tik traks? OHO vietnē daudz cilvēku, kuri izklaidējas un pārbauda robežas. Reizēm pat pacietibu pārbauda. Sievietes piedāvājas satikties kopīgai " laika pavadīšanai".. vīrieši sūta savas vai ne savas, bet plikās " krāniņbildes" un piedāvā "paņemt" visās.. vietās. Pāris meklē trešo " komandas- izklaides biedreni"..un, kur vēl tie jaunieši ap gadiem 20..25, kuri it kā meklē :))) seksa...

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Vīrieti, kurš ne tikai runā, bet arī klausās un nepārprot. Tādu, kurš zin, ko vēlas, kurš spēj uzņemties atbildību... ahhh.. stabilu, domājošu, simpātisku... bla, bla, bla..

Gribas kliegt...
Ja gribās kliegt, tad ir jākliedz, bet vislabāk prom no visiem.. emocijām jāiet ārā. Visam notiekošajam ir iemesls un katrs reaģē citādāk.. Kliedz, raudi, sit spilvenā, gultā, kaut traukus sit, drēbes, papīrus sīkās strēmelēs plēs.. Man ir līdzējis. Paliek vieglāk.

Pirku vienu, bet izrādījās cits stāds.
.. tā notiek bieži, ka neatbilst solītajam, uz iepakojuma rādītajam, solītajam.

Jautājums precētajiem?
Es neesmu precēta. Tātad esmu otrā?

kā sievietes čurā netīrajos tualetos, teiksim ceļojumos ?
ui, ta ta problēma.. sviestiņš.

Salīdzinājums oho un zona !
wowww.... Tu man atvēri acis! Es pat nebiju iedomājusies, ka OHO esošo vīriešu vairums ir.. cietumnieki! Paldies Tev! :)))) Turpmāk noteikti būšu uzmanīgāka. Un tagad saprotu, kāpēc ir tik daudz profilu īpašnieku, kuru bildes gadien nemainās. :)

Kādu profesiju sievietes? :)
Pavāres - vēderi būs pilni un mājsaimnieces - sieviete vienmēr būs pa rokai.

Vīrieši un skumjas?
Vīrieši neskumst. Man zināmie vīrieši pēc šķiršanās vai nu: 1)uzreiz uzsāk meklējumus pēc jauna interešu objekta vai 2) meklē rokā - raksta, zvana tām zināmajām sievietēm ar kurām reiz kas bija vai kādu iemeslu dēļ "nenoveidojās". Nu, tā doma ir tāda - a, ja, nu.. viņa mani grib un varam kaut ko "saštukot"? Skarbi? Nezinu. Tāda ir mana pieredze.

Ceļojuma apdrošināšana uz Šveici 3 mēnešiem
Lai pateiktu viennozīmīgi vajadzīgs zināt vairāk.. Kāds braukšanas "iemesls"? Darbs, mācības? Pieļauju domu, ka, ja Tev vēl ir EVAK karte, tad lētākais varētu būt BTA.

Interesanti pavadīt laiku!
Var lieliski pavadīt laiku arī pirms vai pēc seksa t.i. :))).. var braukt kopā uz mežu, var lasīt ogas, sēņot.. var braukt kopā makšķerēt, var spēlēt studenteni, var kopā skatīties kādu filmu.... var gana daudz. Tikai vajag gribēt ko darīt.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Šķiršanos var pārdzīvot. Ir ar prātu jāsaprot, ka šo attiecību.. vairs nebūs. Ka vismaz uz šo brīdi viss ir beidzies. Un prātā jūk tikai tie, kuri bijuši atkarīgi no attiecībām. Iespējams, ka der izraudāt, der rakstīt vēstules (sūtīt tās vai nē.. tā jau Tava darīšana), der analizēt, der.. viss tas, kas liks Tev justies labāk. Der iešana dabā, der fizisks darbs vai sports.. tikai nesēdi 4ās...

Kas notiek Latvijā ?
par kaut ko tak ir jāraksta, tad.. raksta. Nevis par kaut ko labu, pozitīvu, bet ... :(

Bailes uzsākt biznesu
Ja nemēģināsi, tad nezināsi... Tā kā - tik uz priekšu!

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
hmmm.. izklausās stipri nenoteikti - ŠAD TAD. :) un kāds tad iemesls? Vienam tas ir ik pārdienu, citam reizi mēnesī varbūt. Šņabītis vai aliņš :)))) kamēr maksājuma kartes dienas limits iztērēts? :))) Oi, nezinu, nezinu...

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Man nav bijusi šāda pieredze, bet zinu paziņu, kura bija labu laiku kopā ar savas meitas draugu loka puisi. Viss jau mūsu galvās.. Neko "slimu"šajā faktā nesaskatu. Ja abiem tas ir pieņemami, tad pilnīgi vienlaga, ko domā apkārtējie.. Jo visbiežāk cilvēkus uztrauc apkārt esošo viedokļi, domas, reakcija. Bet citi viņu dzīves nedzīvos. Katram jādomā par savu dzīvi un jādzīvo savējā.

Viens vakars
hahaha... ko man ar to tagad darīt? :))) bija tik labi, bet... viņam cita. :)))

Viens vakars
A man tā ir bijis...:))) un emocijas un sekss.. un visa kā gana. Tikai viens vakars.

Mūžīgie meklētāji ?!
Mani vairs nekas šajā pasaulē neizbrīna. Un, kāpēc gan liegt cilvēkiem meklēt un meklēt un meklēt t.i. mēģināt, testēt un atkal mēģināt un testēt? Bet lielākā viņu daļa pat nezin, ko meklē.. un kāpēc meklē nezin. Galvenais tak process. :))))

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Oi, Tev nav vēl viens tāds foršais (ar to skaisto dvēseli) pazīstams? Varbūt iepazīstināsi arī mani? Gribu būt pieķerta. :)))

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Katram cilvēkam sava ķermeņa "smarža". Ļoti bieži to ietekmē zāles, kuras cilvēks lieto vai uzturs. Neesmu mediķe, bet pieļauju domu, ka cilvēkam vajadzētu palūgt aiziet pie ārsta.. Bet, kurš, gan to, lai viņam pasaka? :)))

Sapņu atvaļinājums?
Bet es pat nevaru iedomāties.. uz kurieni gribētu, jo tik daudz jau redzēts. Varbūt uz Ventspili?

Šķiršanās
Iz manas dzīves - tad labāk griežam nost ar visām rokām, kājām, aknām, plaušām.. Ja nav, lai nav. Nav ko tur to "beigto kaķi" vilkt aiz astes.

Izvēlēties valsti, iesakiet?
Malaizija vai Indija.. perfekta vieta jaukām skolotājām. :)))

Sarakste netā un greizsirdība
Drole.. :)))) reizēm cilvēkiem interesē atgriezeniskā saite. Un tā bija ĪSA VERSIJA par notikušo. Īsi un konkrēti. Tas ar viss. Ūdeņus lai kulsta citi.

Sarakste netā un greizsirdība
Paldies visiem, visiem vēlreiz par padalīšanos ar savām domām. Atbildes izlasītas, daudz visa kā pa vidam vēl viņiem bija iepriekš un... lēmums no draudzenes puses ir pieņemts. Visam notiekošajam un nenotiekošajam tiek pielikts punkts, jo ..bija jau vēl citi daudzi "jo". Dzīvojam tālāk.

Sarakste netā un greizsirdība
VIŅŠ PA ŠO VIDI DZĪVOJAS. ĻOTI CERU, KA IZLASĪS. Neceru gan, ka aizdomāsies, bet... Man ļoti patika Jūsu domu gājieni. Nebiju cerējusi uz tik saturīgām domām. Liels paldies, Jums, līdzcilvēki!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu