Ziemeljblazma

Sieviete (51)
iepazīties ar Ziemeljblazma

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vibrators
Draudzenes bijušais attiecību partneris prasa, lai viņa viņam atdod atpakaļ vibratoru, kuru viņš viņai reiz bija nopircis.:)))))) Diez, ko viņš ar šo vibratoru darīs? :)))))))

Tava mīļākā masāža?
Patlaban apgūstu dažādas masāžas. Neuzskaitīšu masāžas, kuras manas rokas jau zin, bet gribu saprast, varbūt ir kāda masāža, kura ir reāli laba un es to.. vēl nezinu.

ĒDIENS VIENO CILVĒKUS
Tikko izlasīju šo teikumu un sapratu, ka es tak neesmu vientuļa.. jo es tak varu būt kopībā, kopā ar tiem cilvēkiem, kuri dievina melleņu klimpas, kartupeļu pankūkas, sālītas sēnes, šokolādes...

72 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ta tas nav pretīgi?
Zini, Tu par daudz domā.. :))))

Vibrators
preilene... lai visu saprastu ir jāzin priekšvēsture, apstākļi un notikumi kā viņa par "draudzeni" tapa. :)

Vibrators
Kopā ar draudzeni nolēmām to aparātu nosūtīt pa pastu viņa esošajai, patlaban zināmajai gultasbiedrenei. :)))) Lai lieto laimīgi!

Vibrators
Kaspis85.. jap. godīgi. :)))

Vibrators
av2.. izskatās, ka cilvēkam aizgājis ciet un viņš patiešām grib tikai kasīties. Būtu labāk kasījies ar savām esošoajām sex partnerēm. Reāls sviests. Vienkārši gribēju dzirdēt viedokli no malas.

Vibrators
av2... tēma ir no dzīves. Varu iekopēt Tev personīgi vīrieša tekstu, kuru viņš nosūtīja viņai.

Vibrators
Krūmiņ... nē... viņš ir latvietis parastais.

Vai te ir kāds, kas ar tīkla mārketingu kļuvis gandrīz miļonārs?
hahaha... "miļonārs"!! :)) labs! Ir man labi draugi, kuri aktīvi darbojas "tīklos". Par "miļonāriem" nav kļuvuši, bet strādā tikai attiecīgajā biznesā un ik dienu! Un dzīvo labi un visa kā ir pietiekoši. Aiz katra viņu nopelnītā eirīša ir ieguldīts darbs un laiks. Esmu laikam latviete netipiskā - man neskauž, svešu naudu neskaitu. Es tikai patiesi priecājos par savu draugu panākumiem.

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
Nedalīsim nevienu cilvēku ne sieviešos, ne vīriešos. Ikvienam ir nepieciešamība pēc uzmanības. Vai ik dienu, vai ik pusdienu.. a kaut stundu, ja ir ko teikt un tas nekrīt nervā. :)))

Ko tas simbolizē?
Tādi padumji Tev tie jautājumi. Bērnudārzs. Pamēģināšu tik pat muļķīgi atbildēt - laikam tas "sekss":))) bija tik švaks, ka nekas cits nebija pelnīts. :))))

Vai tā ir cienīga vīrieša attieksme pret sievieti (ēm)?
Ir tāds portāls sūdzības.lv... labāk rakstīt tur. :))) Te to darīt ir bezjēdzīgi.

Vai tie kas iepazīties nevēlās varētu būt interesantāki kā tie kas vēlās?
Es arī nevēlos iepazīties! Jo biežāk mani te uzrunā, jo vairāk stirpinās pārliecība - negribu. :)))) Katrā ziņā tie, kuri nevēlas iepazīties ir "domājošāki" nekā tie, kuri vēlas. :)))

Viedoklis par SIFV fetišu?
Lasu un smejos! :)))) Novēlu šo "romantiku" izbaudīt ikreiz, kad esi kopā ar "meiteni"! :)))))

Sievišķība.
Un kā pašai šķiet?

Ceļojums decembrī!
haha... :))) Mīļā Saule, sākumam precizē (nu, vismaz priekš sevis), vai gribi braukt na haļavu kādam līdz kā izklaidētāja vai par ceļojumu plāno maksāt pati (tak jāsaprot ar kādu "ciparu" esi gatava rēķināties).

Videomonitorings dzīvoklim
Hmm.... māsa "Google" iemetot vārdu "videomonitorings" izmet entās apsardzes firmas, kuras šo pakalpojumu piedāvā. Šķiet, ka vienkāršāk ir piezvanīt kādai no firmām un izjautāt dajebko kas Tevi interesē.

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
Es necīnos. Vienmēr tak ir kaut kas darāms, kas ir patīkamāks par to, kas JĀdara. :))) Daru pēc sajūtām un kaut kad tad arī izdaru to, kas Jādara.

Kā izvēlējāties notāru šķiršanās procesam?
Jā, ieguglēju un atradu sev tuvāko notāru.. un.. pieteicu vizīti. Viss pa vienkāršo.

Ēde uz vēdera
jāāāāā... ta ta problēma, kuru jārisina OHO. :))

Atteikuma iemesls!?
hehehe... baigais "maģistriņš"! :))) Varu jau arī pavisam vienkāšii pateikt - Neba katram krāniņam, kurš te, OHO piedāvājas ir jādod. :)))

Kaapeec neredzu nevienu?
hahaha... paskaties uz mani. Nav puķu nav putnu, nav pakauša, nav mēteļa..:)))) Bet ir gan priekša, gan .. pakaļa. :)))) Ai.. tik sirsnīgi jāsmejas!

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Sieviete aiziet no vīrieša, kad tiek nodota, piekrāpta.. Punkts.

Sarunātās laulības, jeb laulības aiz aprēķina, cilvēki ir laimīgāki vai otrādi – nelaimīgāki?
Izlasu un saprotu - SAVSTARPĒJI IZDEVĪGS DARĪJUMS. :))) Ir cilvēki, kuriem to viegli pieņemt, bet ir cilvēki, kuri tādās "laulībās" jūtas kā putni būros. OHO tādu daudz.. :))))

Anglene.
Gramatika ir tikai gramatika, bet liela daļa cilvēku baidās muti vērt vaļā t.i. runāt. Un pareizi iesaka gan Jason, gan Rouzita - jāklausās, jāpierod pie valodas.. Un labāk mācīties frāzes nevis atsevišķus vārdus. Filmas, dziesmas ar tekstiem, grāmatas ar zināmiem sižetiem... tas viss var līdzēt valodas mācīšanās procesu padarīt interesantāku.

Uz ko tāds varētu cerēt meklējoties Oho?
Meklējoties? :))) Ja meklēsies, tad kaut ko jau atradīsi! :)) Viss atkarīgs no tā, ko gribi sameklēt.

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Nē, nē, nē... Man jāapbēdina OHO sievietes, jo vairums šeit esošo vīriešu nemeklē NEKO!!:)) Viņi vienkārši izklaidējas, aizpilda ikdienas tukšos mirkļus, paspodrina savu "ego", neko negaidot, neko necerot, neko negribot! Un tā to ar jāpieņem.

Precētas sievietes.
OHO ir vesela gūzma vīriešu, kuri tieši precētās un "attiecībās esošās" grib. Tā kā...Netaisi problēmu, kur tās nav un jau pašā sākumā sākumā pajautāt sievietei to, kas Tavu prātu tagad nodarbina.

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Ko, nu, ņemies? :)) Katrai sievietei savs skaistums!

Mērķi
Man ir mērķi tikai katrai dienai. Dzīvoju šodienai un stipri tālāk neko nedomāju t.i. mērķu man nav. Toties man ir VĪZIJA.. :))))))

Kas nu kuram/kurai traucē iepazīties?
Hmmm.... nezinu neko par citiem, bet man ir tikai viens kritērijs - PATĪK vai NEPATĪK.

Maigi un kaislīgi.
Maigi - nu, tā.. pa mīļo. :)) Kaislīgi - ar jutekliskām trīsām pilnu sajūtu. Tā es to saprotu.

Kāpēc dāmas nodarbojas ar "privorotiem"?
Esmu dzirdējusi. Esmu redzējusi."Pieburtie" cilvēki - brīžam apātiski, brīžam ļoti emocionāli, var sākt slimot, var sākt dzert.. Parasti ar staigāšanām pie kaut kādām "burenēm" nodarbojas sievietes (piedodiet) un viņu interešu objekti ir attiecībās esoši vīrieši, kuri ir šo sieviešu "interešu objekti", "medījumi". "Burenes" vai pat pašas pieburšanā ieinteresētās sievietes veic rituālus, "ieēdina,...

Vai tad tā nav tā pati mīlestība?
Manas draudzenes bijušais vīrietis esot "mīlējis" ikvienu no savām sarakstes draudzenēm internetā (OHO, Draugi, Otra puse, Tinders.. ) un, tad, kad viņš atbrauca īsajos atvaļinājumos uz LV, tad visas, cik varēja arī satika un "samīlēja".. Tās bija ļoti "dziļas" jūtas. :)) Un ikviena no šīm sievietēm viņam bija "īpaša" un mīlēta. Dikti aizkustinoši... Ironizēju. Pretīgi, ka viens vīrišķis šādā...

Dzivsvars netto un brutto
Dažādi cilvēki, dažāda anketā norādītā informācija par ķermeņa svaru. Kamēr dzīvē nesatiksi i nezināsi. Tā kā.. Un kāds Tavs "dzīvsvars"? Fui, bet tā attieksme Tava ir, piedod, bet pretīga.

Iesakiet labu, zinošu vetārstu kaķim !
Nu, Tu gan... Rīgā? Varu ieteikt šo http://www.biovet.lv/

Palīdzēt vai nē?
nepalīdzēt.. Skarbi, bet, ja Tev tā nauda ir lieka un to esi gatava noziedod, aizmirst, tad.. labāk to iedod savam tuvākajam.

Smiekliigais optimisms
Tracer... a ko Tu šeit dari, ja ir tik slikti? :))) Atkal gribās? Vai gribās tikai visus "nolikt"? Es ar neesmu sajūsmā par šo "savdabīgo pasauli", bet.. kopā kaut kā jautrāk. :)))

Skaisti (?!) cilvēki patīk visiem
Vienam patīk, otram - ne.. :)) Vismaz man pilnīgi vienaldzīga mazās LV "ietekmīgo cilvēku" dižošanās portālos un žurnālos. Lai tak izklaidējas un mērojas ar dajebko!

Sasniegumi un Lepnums
Daudz bija? :))

Rīgas klubiņi
oi, par Jūrmalas labākajām vietām jāprasa tur dzīvojošajiem. Rudenī un ziemā tur tāds.. pieklusums.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu