elsa

Sieviete (89)
iepazīties ar elsa

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cūku pupu čipši
Labdien! Varbūt kāds zina smalko noslēpumu, kā mājas apstākļos izgatavojami cūku pupu čipši? Ir plāns nākotnē attīstīt tādu mazu biznesiņu, tagad veicu eksperimentus. 3 kg pupu dažādās versijās...

58 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Ar prasās, lai autors tā vietā, lai aizrādītu citiem saskarsmes un intelekta līmeni, pats beigtu kaut vienu skolu, kur iemāca konkrēti, saprotami, bez pilnīgi nesaprotamas liekvārdības, izteikties.

Gultā ar diviem...
Jūt, ka viens bābiņu kvalitatīvi aplekt nevarēs, tad nu meklē palīgu. :D p.s. kas nu katram skaitās intelbeņķis un zolīc. Plašs jēdziens.:D

Foto "iztaisnošana"
Katrā datorā, kur ir lejuplādētas bildes, ir piedāvājums,kādā formātā atvērt bildi . Labais taustiņš-atvērt ar-fotoattēli- labo vesela.

Esmu saprotoša!
Galvenais ir saprast, ko es gribu, pārējais ir pupu mizas.

kapec bloketas speles draugos
Kas ir draugi?

Salīdzinājums oho un zona !
Neko te nemeklēju, vnk izklaidējos, ienākot te reizumis. Tūliņ sāksies darbi, tad te ienākš reizi pusgadā, bet nu nav te tik bēdīgi ar tiem vīreļiem, nav. Kas grib, tiešām, grib, tas atrod.

Cūku pupu čipši
Multi, esmu no cilvēkiem, kam patīk procesā iespringt. To karpeļu aparātu sen nopētīju, bet secināju, ka man tik viegli procesi neiet pie sirds:D

Nopietni
Onkuliņam it kā jābūt reiz dabūjušam ar nopietnām attiecībām vai bez, bet dabūjušam. Bet atkal tīņa vecuma atklāsmes. Tas jau sāk kļūt epidēmiski. Idioti vairojas gaismas ātrumā.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Izraudāties, piegāzt mūli un uz spēcīgām pohām saprast,ka neviens tēviņš nav tā vērts un ka viņi visi ir pelnījuši, lai pār viņiem staigā kājām. Vēlams supersmailos papēžos. Aāaa..un nopērc kārtīgas spicpapēdenes. Tās vienmēr noder.

Aizdot savas mājas
Nē! Neko jauku nesaskatu faktā, ka mana dzīvokļa horizontālās virsmas tiktu noķēzītas ar svešiem ķermeņa šķidrumiem.

Cūku pupu čipši
Mekleeju_viiru, man arī ļoti garšo, bet šobrīd aktuāls jautājums par čipšiem. Izvārīt prot katrs, kas prot dabūt karstumu.:D

Cūku pupu čipši
Juri,man pupas aug ar kūtsmēsliem ielabotā zemē. Un es neplānoju tādu mērogu, lai piesaistītu ķīmiju. Lauksaimnieki piedāvā lopbarības cūku pupas, bet es gribu īstas. Vnk ir zeme, kuru jāizmanto un es gribu paeksperimentēt.

Cūku pupu čipši
typhoo, laikam jau pēdējais eksperiments sanāca. Daudz maz. Bet pa lielam, es te jautāju , vai kāds zina, kā MĀJAS apstākļos ar to var tikt galā. Es lielražošanu neplānoju, vnk gatavojos mazliet lielākā mērogā audzēt cūku pupas un kā reprezentatīvu materiālu piedāvāt čipšus. Konkurēt ne ar vienu es netaisos, ir citas jomas , kurās varu konkurēt. Atslābsti mazliet. Ja neko nezini, tad te nelien....

Cūku pupu čipši
typhoo, tev ideju nav, tad sēdi klusi savā stūrītī un nekladzini, ko man vajadzētu/ nevajadzētu darīt.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Manas domas ir tādas- kāda tev darīšana, ko citi par tevi domā? Ja ir abpusēja patikšana, tak kniebieties un darieties Tik jāsaprot, ka tas nav ilgtermiņā.

Viens vakars
Nez, man visi procesi sākas galvā, ir garš kakls un kamēr informācija nonāk līdz kājstarpei, paiet zināms laiks. Un vecums visu vēl vairāk pagarina...

Viens vakars
Nau.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Nu kas man , manā cienījamajā vecumā, var liegt gribēt smuku jaunekli? Neviens. Tad nu iepūt sev. Un ja mani vēl tāds grib, tad kur problēma?

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Ja tev ir pozitīvas atsauksmes no 10 iepriekšējām lietotājām, tad vajadzētu izdoties.

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
Es visiem saviem vīriešiem saku, ka gribu grupiņu un vizmaz vienam jābūt smuki noaugušam nēģerim. Un ko tas maina? Neko. Viņi cīnās vieni . Tiešām cīnās.

Kas ir dīvainākais, kas ir noticis, nezinot valodas?
Pirms nedēļas mēģināju tēlot kurlmēmu , bet izràdījās, lidostas personāls ārzemēs pieprot to izcili labi.😁😁😁😁

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Man , par nelaimi, mugura čupā, es uz riteni skatos pa gabalu.:D Nevaru komentēt, bet tīri loģiski, kāpēc ne? Tāpat iesvīst...abos gadījumos.:D

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Es gribu kniebties līdz nemaņai, bet man neviens neko nepiedāvā. Baidās, ka paši galus uz manis neatdod. Jātaisa virtuāls suecids.

Jautājums hobiju atkarīgajiem, kas kaut ko rada un kam tas dod dzīvesprieku
Neko, ja hobijs kļūst par ienākumu avotu, tas vairs nav hobijs, jo ir baigi jāiespringst par rezultātu. Hobija pēc kameru rokā paņēmu pirms 3 mēn. Pārējā laikā tas ir smags darbs. Šodien nopirku jaunu kameru hobijam, bet saprotu, ka tā nauda man kaut nedaudz jāatpelna, jo mans hobijs ir ļoti dārgs. Bet tā kā ir citi hobiji un to nav maz, tad baigi neiesprinstu.

Vai 26 gados būt nevainīgam ir labi? :D
Nez vai regulāra pašrocīga ādiņas staipīšana norāda uz nevainību.

Kas jūs vairāk kaitinātu?
Zinu, ka būsi apbēdināts, bet man viss ir zašibis.

Iznēsāt bērnu citiem
Ja būtu stipra veselība un reproduktīvs vecums, kas zin.

Sex, sex, sexxx :D
Viedoklis? Šim galdiņam vairāk neliet!

pie meitenēm
Par aizkavējušos pubertāti, kad tā uz mūžu iestrēgst prātu nodzīvojušu onkuļu ķermeņos laikam nav vērts runāt..

kāpēc tirpst un skrien skudriņas abām kājas pēdām ?
Par ārsta vizīti jāmaksā, bet te var mēģināt dažādas diagnozes, tostarp daudzas neesošas, izdomāt par velti. Žmogs, ko lai saka. Tirpšanai palīdzot nemitīga naudas pārskaitīšana.

Uzlabojumi anketā
Nebūs nekādas kailbildes! Man anketā norādīts konkrēts mērķis- neķītrs sekss, bet neviens neko nepiedāvā. Ja es ielikšu kaut ko kailu no sevis, visi nobīsies un tad es varu deletēties. Nē!

Es te par profila bildēm...
Nu,re...apskatīju profilu. Būtu licis surikātu vai puķi profilā, lai var ticēt norādītajam vecumam. Izskaties uz 50. Man par vecu.

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Ticamības moments sižetam 0%. Lab, ar vienu kinderu onkuls var iekrist, bet ja ar trim, tad viņš ir auns un ko dara ar auniem? Kārtīci cērpj.

nieru mazspēja
Vislabākie nefrologi sēž ohujā. Gaidi un tev dos atbildi. Ilgi gaidi!

Grupveda seks
Onkulim 51 gads, bet domāšanā palicis pubertātes perdeļa stadijā. Nu bēdīgi.

Hobiji. Vai ziedot?
Nez..tās nav attiecības ja kaut kas, kas mani aizrauj , jāziedo lai pavārtītos vecim blakus gultā. Ideālais variants, ja viens otru saprot un nebremzē otra izaugsmi. Man ir daudz hobiju - fotogrāfēšana, kas gan sen jau nav hobijs, gleznošana, vīnu darīšana, sēņošana un vēl..vēl.

Kādas ir populārākās manipulācijas?
Krisīt, sāksim ar to, ka tādu tekstu īstam vīrietim neviena sieviete nekad neteiks. ĪSTAM!!!! /aizies paskatīties Sarkanās grāmatas eksemplārus/ p.s. tracerim, toč, ar vienu locekli nav lāga..

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Gribu domāt,ka vaina ir ārzemju vīriešu attieksmē pret sievieti un dzīvi.

Vai ir pareizi vēlēties konkrētu cilvēku?
Parasti ir pareizi vēlēties to, ko vēlies. Un vēl pareizāk ir to arī dabūt. Un izvēlas jau cilvēku pēc viņa rakstura īpašībām, smaržas, garšas un citām fizioloģiskām lietām, vai ne?

Ļaunums, labums, tolerance, neiecietība
Nu ne tikai virtuāli notiek samazgu gāšana pār kāda prāt savādāko. Arī iRLā tā ir ikdienišķa parādība.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu