elsa

Sieviete (89)
iepazīties ar elsa

129 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vēlreiz par sievieti.
Viena pagala parasti nedeg, lai kārtīgi degtu,jāsakur. Tātad - ja divi individi viens otru spēj sakurināt, tad viss iet uz urrā. ja viņa tā saka, tad viņai bijis viņai nepiemērots vīrietis.

Kā sadzīvot ar ´andropauzi´(andropause)?
Piepi, beidz! Ohuja onkuliņi nenoveco! Gan fiziski , gan garīgi viņi sevi spogulī redz 30 gadīga ērzeļa veidolā. Tagad tādus spoguļus tirgo pa lētu naudu.

Atvēršanās.
Atkal no sevas negatīvās pieredzes vispārināts spriedums. Nekas nav grūti, viss notiek. Ja pati neproti nodibināt normālas attiecības , liec nacionalitātei mieru.

Alternatīva vīrietim
Nasa, dzīves prieku var atrast arī sīkumos. Paskaties apkārt, redzi priecīgus bērnus, tas dod dzīves prieku. Paklausies, kā čivina putni, izbaudi mirkli saullēktā, rietā...jebkur.

Skaudība kā nācijas pazīme
Varbūt nevajag vispārināt! Es svešos makos nelienu, lai sevi nodrošinātu, strādāju daudz. Ja kādam galva rubī fišku un ir idejas ,kas aiziet tautās, par to var tikai priecāties. Bet tie cilvēki arī smagi strādā, lai tiktu tur, kur ir tikuši.

Alternatīva vīrietim
Jānodarbojas ar to, kas pašu interesē, nevis jāklausās ieteikumi no malas. Vīrietis arī der kā hobijs.. :D , bet bez tā ir vēl daudz nodarbiju, tad nu jāizdomā, kurš attiecīgajā momentā svarīgāks un vajadzīgāks, ar to arī nodarbojos.

Ar ko pārsteigt vīrieti?
Uztaisi uz viņa salto.

Kā lai samierinās?
Redz, izrādās, ka ir kāds, kas visas šlakvielas un izdalījumus tur sevī un kad vairs elastība vairs neļauj, iet gaisā. Gaidām, gaidām, kad deletēsies.

Sievietes spēja attiecībām ar stipru vīrieti. Jā vai nē?
Sieviete ir spējīga uz attiecībām ar sev piemērotu vīrieti. Punkc. p.s. to *uiņu neskatīšos.

Vai ir iespējamas attiecības ar RSP (?
Nē, te, iekš ohuja, visi vīrieši drīkst gribēt bezbērnu ālavas sievietes, kurām ir labs darbs, nekustināma, kustināma manta bez mantiniekiem, kuras ir spējīgas pašas sevi pabarot, ohuja tēviņam krogu izmaksāt un par sūdīgu seksu jamam piemaksāt, lai tiktu pēc tam no viņa vaļā. Bet IRLā viss ir savādāk. Ir normālas attiecības starp diviem šķirtiem cilvēkiem, kuriem katram ir savi bērni un tas...

Pilnīgi sveši cilvēki pievieno piezīmju grāmatiņai
Viņiem pajautāt nevari? Es neko nepievienoju, mani pievieno, bet mani tas neuztrauc, neinteresē, jo neko īīpašu no tā viņi manā profilā neiegūst.

Oho kā Maxima
Jā, mīļum! Jā! Toties vakar maximā iegādātie Fiskara naži griež kā žiletes. Nejauša kustība un impotents kļūst par einuhu. Ātri un praktiski bez sāpēm.😁😁😁

Vairogdziedzera operācija
Langstiņ, a kur rakstīts, ka es neesmu iemīlējusies? Nekādi mezgli neveras. Ja reiz ārsts saka, ka jāoperē, tad jāoperē. Man arī ir mezgli, bet ne karsti, tas laikam par citu tēmu.

Vairogdziedzera operācija
Kas ir karstie mezgli??

Kāpēc daudzas sievietes nepiedomā pie sava profila stila?
Teica profils ar pliku dirsu.

Vai tad nav labāk ka ir kaut kas nekā vispār nekas?
Eh, saprotu, ka man dzīvē paveicies. Visu protu, vecis nav deģenerāts pajolis, viņam it visā pietiek ar mani.

Attiecības ar vairākiem/ām
Katram savs. Esmu monogāmu attiecību piekritēja. Ja cilvēks darbojas vairākos virzienos, viņš nevar sevi 100% veltīt visām attiecībām vienlaicīgi. Ja otrs nav cirvis, viņš sapratīs, kur vēži ziemo. Ja gribēs saprast. Ja būs ērti, tad pievērs acis un iedomāsies, ka tā ir jābūt.

Ofigets???
Pa lielam es kaut kā gribu domāt, ka tas kontingents (ne visi, saprotams) , kāds ir te - PA, irlā nav sastopams. Viņi tiešām te dzīvo krātiņā, pāris reizes nedēļā, ja labi uzvedas, viņiem tiek pieslēgts nets, lai var savu žulti pret sieviešu sugu izgāzt. Irlā ir forši randiņi ar foršiem vīriešiem, ar kuriem kop´ir ērti, nav jādomā, vai man par viņa izmaksātajām vakariņām nav jāizpleš...

bērnu jautājums
Soriki, drukas kļūda - sēklvadus nosiet vajag, sēklvadus. :D

bērnu jautājums
Nosien olvadus un jamai saki, ka tev nevar būt bērni. Tas visu atrisinās. Ja tu viņam liksies tik pat interesants ar spermu vai bez, tad lai urrā nirvanai. Jebkurām nopietnām attiecībām ir nepieciešama saistviela. Un vislabākā saistviela ir kopīgs bērns. Protam,s ja pašam jau ir kinderi un negribas baigi iespringt pelnīšanā, tad protama lieta, ka bērni nav nepieciešami. Bet sievietei, kurai nav...

Vecas mēbeles
p.s. es te ienāku tikai pamuldēt.

Vecas mēbeles
Esmu šajā saitā periodiski vismaz 12 gadus, ja atmiņa neviļ. Mani izbrīna, ka šeit vēl joprojām ir brīvi kungi, kuri arī pirms tiem 10 gadiem bija brīvi.. Kas par lietu? Interese pačatot ir ņēmusi virsroku, lai iepazītos un baudītu randiņus vai arī visas sievietes te ir tik slīpētas, ka redz viņiem cauri un jamiem nedod? Man, kā vēsturniecei, tas būtu interesanti.

Sacēlies jautājums par tievēšanu
Man vislabākā diēta ir stress un nelaimīga mīla. :D

Sigma 18-35mm f/1.8
Nu nez, vai man vienai liekas, ka autoram no bildēšanas nav nekādas nojēgas? Kā objektīvs var locīties no sava svara? Man ir 9 objektīvi, bet neviens nav locījies. :D Arī 2 tamroni. Gribu redzēt nobildētu savvaļas alni skatāmā izmērā ar 35 mm. :D Vai platleņķi. :D :D Lab, savus kaķus es arī ar 20 vai 50 mm varu nobildēt, bet lapsu bez 200 mm nedabūsi. :D

Kādēļ bijušajiem pēc attiecību izbeigšanas ir tendence atkal uzrasties?
Nu ja vieno draudzīgas saites, tad kāpēc neuzrasties? Satiekamies, parunājamies, viss čikiniekā. Bez jebkādiem slēptiem nolūkiem. :)

Sigma 18-35mm f/1.8
Dzīvniekiem un portretiem labāk der šaurais gals. Es ieteiktu skatīties uz jauno Tamrona G versiju. Ir kolēģim, viņš ir baigi apmierināts. Ja bildēsi astro foto, ieteiktu kādu gaišu fiksiņu.

Jautājums tikai sievietēm (vajadzīgs ieteikums)
Nu ja, pirmais randiņš tas ir nopietni! Jādeletējās un jādomā ar baznīcu, baltu kleitu.

Pārsteigums!
Kārtīgi paraustītu veci aiz bārdas un Sņegurku aiz bizes. Ja abi kliegs, tad sapratīšu, ka jābeidz svinēt.

OHO izglītība!
Saka - papīrs panes visu.

Kāpēc cilvēki nešķiras?
Papīrus kārtos ir balta nauda, katrs cer, ka otrs to sāks darīt pirmais.

Kas jāzin pirms pārgulēšanas, seksa? :)
Ar diviem bērniem un attiecīgi gadu bagāžu nezināt, kas jādara ? Varbūt aizmirsti par seksu kā tādu... To,ko divi dara pirms, ar , bez kāzām viņi dara sev. Apmēram zinu, kas man jādara...un vispirms jau negāzties guļus ar da jebko. p.s. man sāk patikt riebekle. :D Nu ne intīmi, bet tāpat, kā labs cilvēks. :D

Pēcpilnmēness vīrieši
Kopš kura laika ohuja vīreļi tiek ņemti par pilnu? Ir pāris cilvēki, kurus te var ņrmt par pilnu, pārējie, neatkarīgi no mēness fāzēm, nrtir vnk krunku, tāpēc iedomājas no sevis aļņus. Bet alnim nocērt ragus un kas paliek? Parasts lops vilgaris.

Vi kādam no oHo personāžiem ir bijusi klīniskā nāve ?
Bagi, dievs nav atriebīgs, bet ar labu dzirdi, nevajag izaicināt likteni! Ko nozīmē atdzīvināt ar 7 donoru asinīm? Tā nav atdzīvināšana! Atdzīvināšana ir tad, kad cilvēkam ir apstājusies sirdsdarbība un elpošana, viņš tiek elpināts un masēta sirds. Neknāb par lietām, no kurām nav nekādas nojēgas!

Dāmas,vai jums pietiktu tikai ar skaistu dvēseli un minimālo algu?
Atkal kārtējās slinko, neveiksmīgi vīriešu fantāzijas par viņu skaistajām iekšām. Es vīrietim neprasu ne dārgas dāvanas ne ceļojumus, bet prasu, lai viņš zin naudai vērtību un zina ,kā pie tās tikt. Sliņķi, tupi vīrieši neuzrunā nekādā formātā, lai cik skaista būtu viņa iekšējā pasaule, vaigs vai cik garš krāns.

Vai jautājums cik tu pelni ir taktisks jautājums?
Parasti aptuvenu labklājības līmeni cilvēkam var redzēt jau vizuāli . Svešos makos nelienu, neinteresē.

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Ja viņš pēc rosīšanās virtuvē tāpat arī rosās gultā, tad ok. Bet ja viņam pēc tam sāp galva, tad nu nafig!

Tiem, kam 50 un vairāk
Daru tik, cik varu paspēt. Paspēt varu daudz, tāpēc arī daru. Protams, ir lietas, ko vēl gribētu , bet visam savs laiks. Būs vairāk brīva laika, būs plāni.

Skorpions vīrietis
Animato, nepiekrītu! Vislabākais mīļākais ir viena zivs. :D :D :D

Kā jūs vērtētu?
Es saprotu, ka tā roka, kas tai sievietei uz dibena, nav tavējā, tāpēc sēdi vientuļš deju zāles kaktiņā un visu to vēro ar noslienātu priekšu. Keel, onkuls baidās no vārda -svingeri. :D Kā es to vērtētu? Nu , protams, negatīvi! Kā tā var! Uz kurieni tā pasaule iet, koa? /jālasa sašutuma formātā/

Cik % sieviešu negrib bērnus?
Sieviete pēc 50 nečīkstēs, tādu jāņem. Tik nez vai kāda tādu ņems.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu