elsa

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par elsa

70 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sniegs
Man nekad sniegs nav traucējis dzīvot.

Arodslimibas iegusanas termins
Izmeklējumi priekš arodslimības noteikšanas derīgi 2 gadus. Ja nepaspēji, tad viss no jauna jāiet. Bet drošības pēc uzzvani un noskaidro, jo Covid ierobežojumu laikā daudzām procedūrām tikai pagarināti laiki.

Arodslimibas iegusanas termins
Covid slimība nav diagnoze arodsaslimšanas kārtošanai.

Anālais sekss
Vai tad sekss sastāv tikai no G punkta? Ja tu redzi un dzirdi kā vīrietis uzvedas ar tevi kopā, kad tu viņam sagādā baudu...no tā vien jau var beigt. Bet nu lab, citam sekss aprobežojas ar G punkta meklēšanu. :D

Rodas jautājums , ka daļa vīriešu ir sieviešu nīdēji ?
Sievietes nīst tie, kam ir potences un erekcijas problēmas. Vnk noliekot sievietes un tipa meklējot zirgastes ir garantija, ka sievietēm viņš neinteresē. Tūliņ atskries Mavers un šo tendenci apstiprinās par visiem 200%.

Mājienu uztveršana
Ja es kādu aicināšu pie sevis uz mājām vakariņās, viņam nepārprotami bez konfektēm jāsaprot, ka ar viņu izjās. Es konfektes neēdu.

Kādi ir labākie apģērbu internetveikali ?
Bestsecret un About you ir pāris bojātas preces saņemtas. Apavi labi ir Weekendshoes. Ja ir daudz laika pētīt, Aļikā var labas lietas atrast, bet tas ir baigi jāpēta. Man patīk Membershop. Kanādā iepirkos Winner outlet. Te neesmu pētījusi, jo gan jau muita un ceļa izdevumu neatmaksājas te pasūtīt.

Vai jums šeit ir kād(a)s , kurš jums interesē kā personība?
Ir. UK.

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
Beretta, pamatīgi saputrojies savos melos - 45 gados uzsāki attiecības, tagad pēc anketas ir 51 un kur palika viens septītais gads? Kaut kā nelīmējas kopā. Bet par tēmu - bagātie arī raud. Es gan dzeltenajām peripētijām nesekoju, bet to, ka naudu ir vieglāk mīlēt kā cilvēku, tas tiesa.

Kāpēc vairums sieviešu grib apprecēt bagātus vīriešus?
Pat nebija jāver vaļā tēma, lai nojaustu gigasāpes autoru.

Kamdēļ cilvēkiem brieduma gados vajadzīgas attiecības
Pie ohuja debesīm jauns provokatoriņš ...vāji, bet mēģina izkonkurēt Krisīti, Traceri un Bumbastiku. Pa lielam tupizmā visi vienādā līmenī.

Ideāla seksā
Sāls ir sviedros. Jo vairāk strādā, jo vairāk sāls. Un ja abiem ir kopsaucējs , abpusējs gribulis, tad arī viss notiek.

Kafejnīca ar kino atmosferu
Kanādā, netālu no Pēterbourogas ir milzīgs antikvariāta outlets, kur pārdod vecas plates, kasetes, filmas. Un notiek veco filmu skatīšanās no lentām. Tev turp jādodas. Paika un uzdzeramais gan pašam jāgādā.

Kāpēc tā?
Krisīt, visos laikos ir bijis tikai vīrišķīgi, ka vīrietis ir vilcis mamutu uz māju, bet pavardu kurinājusi sieviete. To, ka tu to nesaproti, tas ir skaidrs. šašūt tev kopā pirkstus, lai *uiņu neklabini , jeb pamācies pareizrakstību, lai proti vismaz sakarīgi savu gigasāpi izkliegt.

Skaistākā kinoaktrise vai dziedātāja?
Laskovij, kopš Kidmena savu ģīmi izkropļoja pēc standarta kropļa - nezinu, kas tur var būt skaists?

K. Račko grāmatas
Ja pašai fantāzija nedarbojas, var pārrakstīt Greja 50 norāsas. Sekla , neinteresanta literatūra. Paņēmu ko kolēģes " saplēstās mežģīnes " un līdz pusei tiku.

Apbrīnojama Latvijas sieviešu attieksme pēc 40
Vēl viens pasaules nabags, kuru sievietes izmanto. Ir auni, tad tie ir jācērpj. Sev visas izklaides, ceļojumus esmu spējīga uzsaukt pati, tam man dieva nepieņemtu čīkstuli nevajag. Tie, kas atļaujas savai sievietei uzsaukt dzīves stilu, ne´bazūnē pa pasauli, vnk bauda dzīvi kopā ar sievieti.

Dzimšanas diena
Joens, kurā gadā? Jau vairākus gadus dāvinu sev emocijas. Šodien sev vārda dienā uzdāvināju kārtējo izkāpšanu no komforta zonas.

mēle un pirkstiņi vai loceklis?
47 ? Nja..

Piebraucamais ceļš.
Viņam nav tiesību aizliegt izmantot ceļu, ja tas ir servitūtas ceļš.

Vai jūs piedalītos sexuālajās orģijās šodien?
Krisīt, tev seksuàlās orģijas nav viss, kas notiek bez segas un gaismā?

Kādas sekas ?
Atkal laminātiem atlaides? Tak pīpē ko normālu!

Kāda ir Jūsu sapņu profesija ?
Bērnībā sapņoju kļūt par arheologu. Pēc tam sapņot beidzu, jo sāku strādāt. Patīk savs darbs, jo tādu adrenalīnu citur nesaķersi, nepatīk apmaksa.

Propolisa uzlējums.
Kad mācījos biškopību- tas bija tālajos deviņdesmitajos, man pasniedzējs teica 96. Jo kad izšķīst propoliss, akohola grādi pamainās uz leju. Esmu mēģinājusi propolisa eļļu gatavot, bet man nesanāca..kad atdzisa- nogulsnējās propoliss.

Propolisa uzlējums.
70 %spirtu var nopirkt Alkoautlet. Man paziņa biškopis katru gadu dāvina propolisa bumbu, ko apleju ar 96% spirtu. Spirta recepti izraksta ģimenes ārsts. Uzlējums labi piededzina herpi, ja agrīni atpazīst, ja sāp kakls, tad uz cukura pāris piles nosūkāju.

Vēlreiz par vīnu
Mans rabarbers ir dikti garšīgs.

Vеcāku aiziеšana mūžībā!
Alisa, to, ka tev nav pilns rublis, mēs jau sen zinam...bet tādā stadijā.. Cerams, ka tev nav bērnu.

Kā atslēgt pakalpojumu lmt
Nevar pazvanīt uz LMT informatīvo tālruni? Kaut kad man ārzemēs pazuda internets..sazvanīju operatoru un minūtes laikā viss tika atrisināts. Man gan bija pislēgums.

Vеcāku aiziеšana mūžībā!
Ja cilvēks mirst no vecuma, tad par to jāpriecājas. Kad vecmamma nomira, mēs bērēs dancojām un dziedājām, kā viņa vēlējās. Ja cilvēks nomirst mokās, tad arī jāpriecājas, ka viņam vairs nav jācieš. Tas gan ir grūtāk, ja esi bijis klāt pēdējā posmā. Ja nomirst bērns - tās ir sēras mūža garumā.

Pārgājieni , ekskursijas.
Tepat uz vietas izvēlos pārgājienos doties viena. Lai pabūtu ar sevi un atpūstos. "Socasar gar jūru kopā nogāju 270 km. Viena. Uz kalniem braucam ar draugiem. Mums ir forša kompānija - vienam busiņš, es uzmetu ātro plānu, rezervēju viesnīcas un braucam.

Jūsu domas par botoksa injekcijām?!Vēlos pieredzi!
Paskaties uz dažu labu šovbiznesa spīdekli vai ārzemju aktieri. Visi pāec vienādiem kropļiem izskatās. Arī daža laba mūsu šovmene izskatās, kā banku uz mutes turējusi. Bet tas laikam modīgi- visiem pēc viena šablona taisīties.

Kailums.
Rokas - ja ļauj, izģērb.

Jūs skatāties "Dejo ar zvaigzni"?
Neskatos.

Kur atpūšas no ikdienas latvieši?
Kāpēc neatpūšās? Pamēģini kājām noiet kādu posmu gar jūru. "Sobrīd stundām ejot nevienu cilvēku neredzēsi. Kurzemes jūrmala pat vasarā bija gandrīz tukša. Tiesa, laiks gan arī bija vējains. Arī mežā var klīs stundām un relaksēties. Bet katram jau ir savas īpašās vietiņas, kuras tur noslēpumā. Pagājušo nedēļu apbraukāju pamestās baznīcas..ne ar vienu nav ...

Sveces parafīna traips
joens, mūsdienās kā dzēšlapu var izmantot tualetes papīru vai papīra dvieli. :D

Sveces parafīna traips
Vispirms papīra dvielis un gludeklis un uzreiz pēc tam ar terpentīnu pārtīrīt. Un nobeigumā ar trauku mazgāšanas līdzekli.

Vai ir nepieciešams importēt eiropas ,ASV vīriešus ?
Smooth, kā reiz Kanādā ir mazliet savādāki noteikumi kā mums. Vienādas nozīmes ceļu krustojumā abi vadītāji ar acu kontaktu nolemj, kurš brauks pirmais, ja abi krustojumā apstājas vienlaicīgi. :D

Labākas Briļļu lēcas
Ja pagriež galvu uz pakaļpusi, tad arī to. Es plānākās nevaru atļauties...tbi mans temperaments to nevar, jo ar manu jaudu man ir bijis , ka 2 x gadā jaunas brilles jāsūta. Bet šīs mani ļoti apmierina, jo arī pie laptopa varu iztikt ar šīm pašām. Tiesa, stacionārajam datoram man ir citas progresīvās brilles.

Frikadeļu zupa
Labi, ka es protu improvizēt un frikadeles no jebkuras gaļas uztaisīt.

Vai ir nepieciešams importēt eiropas ,ASV vīriešus ?
Tu esi bijusi Amerikā? Un redzējusi vidējo statisko amerikāņu vīrieti? Mēģini novērtēt to, kas ir dabonams tepat. Un mazāk skaties amurikāņu mūvijus.<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu