Mekleeju_viiru

Sieviete (41)
iepazīties ar Mekleeju_viiru

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Salīdzinājums oho un zona !
Vēlēties oho satikt inteliģentu, zolīdu , atbildīgu, pieaugušu vīrieti attiecībām , ģimenei ir tāpat kā ticēt , ka tādu atradīsi centrālcietuma teritōrijā, kādā no kamerām vai kolonijā !...

Kas notiek Latvijā ?
Lasu ziņās Krāslavā zvērīgi nosists puisis. Slepkavas aizturēti un..... atbrīvoti ! Vai tas ir normāli ? Neticu , ka rietumu valstīs kas tāds notiktu. Kāpēc viņiem nepiemēro atbilstošu sodu par...

Mūžīgie meklētāji ?!
Vai jūs neizbrīna vīrieši kuri gadiem meklē sev sievieti ... un neaizdomājas, nesaprot , ka vaina ir pašos ! Ne jau nederīgajās, sliktajās u.t.t. sievietēs.

100 gades loterijas vinnests ?
Vai esat ko vinnējuši 100 - gades loterijā ?

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Vai nedzīvojam ilūzijās par to , ka būs tas ideālais - otrais kurš atbildīs izsapņotam tēlam?! Ilūzijas neļauj redzēt realitāti , iepazīt otru kurš nav kopija vēlamajam tēlam .

46 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Salīdzinājums oho un zona !
Piekrītu Karkade. Atvainojos vīriešiem varbūt pārāk drastiski izteicos. Katrs ir savādāks un būs sievietes kurām patiks tādi vīrieši. Bet tā ir kā karkāde raksta. Ja sieviete sev vēlas tādu vīrieti tad oho viņai "zelta bedre" ! :) Tām kurām tādi vīrieši liekas o.k. visticamāk ir tādas pašas . Ja te palasa kādas tēmas tie vīrieši liek PA un ko raksta... ļoti labi iezīmējas kādi cilvēki viņi...

Paņemt dzīvi savās rokās
paldies, ka izglābi ezīti !!!!!

Elektriskais grills dzīvokļa virtuvē, galvenokārt dārzeņiem?
degot dārzeņi dūmos. cik tu tālu esi ticis ar to grilu ? veselīgāki ir tvaicēt. kāpēc nevar vnk sacept tos uz pannas ????

Iedot savu auto
attālums iespaidīgs. vai auto pēc tam būs braucams. ja man būtu mīļi cilvēki tad mašīnu dotu. Ja tādi kuri mani atcerās tikai tad kad vajag auto...tad nē.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
censties pieiet ar faktiem ! kā grāmatvedis- reāli fakti ! tu tiki vaļā no cilvēka kurš tevi nemīlēja. pat ja tu mīlēji ....tāpēc jau pārdzīvo. Kam tev tāds kurš tevi nemīl. Tā tu pati aizliedz, neļauj ienākt savā dzīvē cilvēkam kurš tevi novērtēs un kuram tu būsi dārga un vērtīga. (ja paliec kopā ar tādu kuram neesi tāda ) emocijas ir kā bezdibenis , ja tām pilnībā ļaujas var sajukt ....

Nopietni
muļķība ir šokējoša.. ..... pieļauju ka jautātājs ir oho klients gadiem... te oho tādu veču steriem, tikai sekss...tik šauras pieres, ka nesaprot kam vēl sievietes būtu vajadzīgas.

Kas notiek Latvijā ?
nu ... nu.... taisnīgās tiesas aizstāvji. Ja nosistais būtu jūsu dēls vai tuvinieks arī tik truli pļurkstētu. Jums visiem ir kopīga iezīme - vienaldzība .

Valdorfa skola
kādi siltumnīcas apstākļi....es negribētu ka mani bērni mācās zvērudārzā starp neadekvātiem, problemātiskiem pusaudžiem kā tas ir parastajās skolās. bērniem labu izglītību, inteliģentā sabiedrībā. valdorfs...meklē netā vairāk.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
te jau komentāros var redzēt kuriem patīk iedzert ! tie augstu vērtē sievieti kura pati pudeli liek galdā un vēl glāzītes pielej. Ja iedzer kopā - laime pilnīgā. Alkaholiķiem un "slēptiem" alkaholiķiem alkahols ir ļoti svarīgs . Tāpēc arī ja tāds meklē sievieti tad svarīgākais būs lai viņa netraucē, neiebilst iedzeršanai !

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
robežas mēdz izplūst kad pašam nemanot iestājusies atkarība ...

Cūku pupu čipši
ieliec you tūbē angļu vai krievu valodā cūkupupu čipši varbūt ko parāda.. Lai Tev tā štelle izdodas !

Cūku pupu čipši
Man ļoti garšo cūkupupas vārītas sālsūdenī. tad izķeksē un izsūc no mizas. var nokāst kā kartupeļus un apsusināt. kaltētās vakarā ieliek ūdenī lai mirkst visu nakti. tad otrā dienā vāra. mmmmmmm...

Gliemeži - kā no tiem atbrīvoties?
samtenes ir gliemju gardums. ceru ka kāds izglābās no tava genocīda.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Esmu rakstījusi, jo vīrietis paticis diemžēl nekas nesanāca. Jo sarakstes laikā atklājās un sapratu, ka mums ir atšķirīgas vērtības un dzīvesstils. Pārāk dažādi lai kas sanāktu. Varbūt tā , ka dod pirmo impulsu, bet tālāk lai vada viņš ! Tas man der.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Riebj iedzērāji...tie paši atkarīgie vien ir, jo bez iedzeršanas nevar.

Ko mēs neēdam..?
neēdu ikrus, olīves u.c. jūras mošķus. Cūku mēles salātos... bēēē.. galertus no rukšu kājām. pārējais viss ko iedomājos der.

Mūžīgie meklētāji ?!
seksa kārie sirmgalvji....:)

Viens vakars
ziemeljblazma novēlu Tev cienīt sevi un nebūt rezerves caurumam. Ja attiecībās esošs vīrietis guļ ar tevi tas parāda ne jau to cik super forša esi, bet gan , ka viņš izmanto tevi kā viegli pieejamu izklaidi spriedzes noņemšanai. Atvaino , nevēlos Tevi aizvainot, bet kļūsti reāla, jo piezemēšanās savādāk būs sāpīga.

Viens vakars
p.s. un skaidrs uzskates līdzeklis kā ir kad nezin psiholoģiju ! Ilūzijas kā skaisti ziepju burbuļi...tā nav mīlestība !

Viens vakars
tipisks apraksts vienas nakts sakaram !

Gadu starpība (liela gadu starpība)
jaunēkļi vecākas sievietes izmanto seksam ...un tikai ! Attiecības, ģimeni ar jaunākām vai vienaudzēm.

Kā uzzināt, vai pērkamajā objektā aiz sienas nav basu īpašnieka?
agrāk kad dzīvoju Rīgā siļķuciemā tad kaimiņos bija vīrs ar čellu. Jau krietni gados. Nopratu , ka spēlē orķestrī, tas ir viņa darbs. Šad tad pačīgāja, bet reti .

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Piekrītu, daudzi nespēj sevi adekvāti novērtēt. t. i. nenormāli pārvērtē visās jomās. Tas raksturīgs vairumam vīriešu. Patiesībā .... karalis ir pliks ! :) Sievietes tomēr vairāk tendētas uz sevis pazemināšanu- audzināšanas sekas - parasti. Jābūt perfektai - savādāk nederi...u.t.t skūpsti auroras kaķim ...viņš ir ideāls ! :)

Par Dienas tekstu
tā ir vienaldzība kopā ar zemu intelektu ! nemeklēsim viedumu kur tā nav !!! īpaši jau oho.

Vai jūtat cenu celšanos un vai Jums patika, kā bija iepriekšējā reizē?
p.s. ja par cenām tās augs nepārtraukt. algas gan nē. kā jau latvijā ar ekanomikas izrāvienu..:)))

Vai jūtat cenu celšanos un vai Jums patika, kā bija iepriekšējā reizē?
nekur nekas netiks investēts, jo nabagus var viegli kontrolēt. tie nedomā par augstām lietām , jo nav laika ikdienā meklējot kur akcija un var nopirkt pienu par 2 centiem lētāk. kā arī kā samaksāt par komun. u. t.t. Tādiem pirms vēlēšanām piesolot lētāku desu viņu balss garantēta. latvija ir ideāla valsts mahinatoriem. tauta ir ļoti pacietīga un neiebilst par dr....šanu kopš neatkarības...

Diagnoze "pļuškins".
P.S. tāda uzvedība parasti raksturīga trūcīgiem cilvēkiem. kā arī veciem cilvēkiem kuri dzīvojuši savu mūžu nabadzībā. To novēroju pie 2 tantēm...identiska uzvedība.

Diagnoze "pļuškins".
Ir mantas kas saistās ar atmiņām, bērnību tuvas lietas kurām nav praktiska pielietojuma. Tās patur. Jo tām ir emocionāla vērtība. Bet fanātiska krāšana un nekā ārā nemešana ir diagnoze- pat psihiatrijā tam ir apzīmējums.

Kā uzzināt, vai pērkamajā objektā aiz sienas nav basu īpašnieka?
Tev palaimējās ka tas p.tapa to muzonu ieslēdza kad biji tur ! Nevis tad kad līgumu būtu parakstījusi un dzīvokli nopirkusi. Tā ir problēma. vienīgais apprasīt mājas iedzīvotājus un vakaros noiet gar to māju. Jo ja ir kāds duraks kurš tās tumbas liek tad tas ir parasti arī vismaz nedaudz dzirdams uz ielas. + vari uztaisīt feiskontroli. To tumbu licējiem parasti ir intelekta neskartas sejas....

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
venber ..... laba tēma...uzpeldēs un izkristalizēsies garā vājie un idioti. :)))

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
kvart tu pats esi mēģinājis...šaubos. :)))

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
tāā smējos par Feldes aprakstu.. reāls izklaides portāls. vislabāk patika..- man viesnicas nepatik,tur nav kaa maajas... un - kas tur ko iepazities,sex,untad jau jutis,vai ir velesanas iepazities... vnk super !!!

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
tu neesi normāls. tas jau sen skaidrs no pa.

100 gades loterijas vinnests ?
es vienreiz 5 eiro laimēju ! :)

Nepatīkams ķermeņa aromāts
nekas nemainīsies , ja turpināsiet būt smalkjūtīgi ! sakāt tieši. tas ir nenormāli. normāli tas būtu , ja viņš strādātu fermā...

Nevēlies iepazīties tuvāk?
kurt69 CIK GADUS tu jau šeit meklē sievieti ??? :))))))

Nevēlies iepazīties tuvāk?
man persōnīgi besī tie fanātiskie sportisti, riteņbraucēji , skrējēji u.t.t. kā likums tuvu vai pēc 50..gadnieki ar nevēlēšanos uzņemties atbildību un veidot ģimeni. Tādi jampampiņi. Mūžīgie puišeļi un "jaunēkļi ". + mīties kopā kaut kur - nezin kur ar svešu veci , no i-neta nav saprātīgi.

Iznēsāt bērnu citiem
tas parasti ir maksas pasākums. zinot ko b. iznēs. nozīmē sieviete - viņas veselībai. nekad. kam tādam piekrīt naivas, nezinošas meitenes lielas naudas dēļ.

Kaapeec seit visi?
vēlētos redzēt šī kunkstētāja foto. ... te ir sliktas..... kāds Tu pats esi !!! Tas vien ka gadiem daudzos portālos parāda ka ar pašu viss nav o.k. Visticamāk nespēj adekvāti sevi novērtēt. Vai vnk pārvērtē.

Kaķis plēš sienas - ko labāk ?
Iedod šim kuvaldu ! :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu