Aurora

Sieviete (36)
iepazīties ar Aurora

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
Iedomājaties, ka jūs esat miljonārs, bet viņa-darbiniece reklāmfirmā, ca 10 gadus jaunāka un drusku vairāk populāra pretējā dzimuma vidū, nekā jums gribētos. Kādas kārtis jūs izspēlētu, lai...

Viedā zvana darbības priekšnoteikumi
Labdien! Varbūt vēlos uzstādīt viedo zvanu pie dzīvokļa durvīm. Lattelekom ir viens no tirgotājiem, kuri to piedāvā interneta veikalā. Klientu apkalpošanas darbiniece teic, ka priekšnoteikums zvana...

Dāmas-iepazīties gribētājas-vai jūs tā varētu-pārdot savu iedzīvi
lai naudu nodzertu un noceļotu kopā ar kādu, kurš sastāv laulībā ar kādu citu un īstenībā nav vairs pirmā svaiguma?

Studenta pētījums
Tirgzinību studentam uzdots izpētīt kādu konkrētu rādītāju sevis paša brīvi izvēlētam uzņēmumam. Kā jūs meklētu šo uzņēmumu?

Rīgas klubiņi
Tā nu sanācis, ka sestdienu vakari jāpavada Jūrmalā. Kādus klubiņus iesakāt apmeklēt tām, kam nav vairs 16? :)) Lūdzu bez rupjībām, amn vienalga, bet jūs varat palikt bez nimba ))

135 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc cilvēki nešķiras?
vecais, blondais ķīnīzers rullē da kas tevi vēl ņem par pilnu

OHO izglītība!
Izglītība pati par sevi ir pluss, taču attiecību dibināšanā tā nav ne pluss, ne mīnuss. Kāpēc? Jo plusus, ko personībai dod izglītība, viegli līdzsvaro tās dotie mīnusi:) Es par sirdsinteliģenci. Tādi bija senči daudziem, kuri tagad ir vienkārši inteliģenti. Inteliģenti un ne sevišķi laimīgi, un tā tam būs būt.

Kāpēc cilvēki nešķiras?
viņai nesmukas acis. tēvs arī.

Kāpēc cilvēki nešķiras?
nu baigā vērtība ar nemīlamu cilvēku radītiem bērniem. Ja esi iekāpis nepareizajā vilcienā, arī brauksi tālāk? (pieturā kā nekā auksts, un biļete arī jauna jāpērk P;/

OHO izglītība!
Salīdzināt veiksmi mīlestībā ar zinātnisko grādu ir tāpat, kā salīdzināt .(

Kāpēc cilvēki nešķiras?
atkal perversi. jūs tiešām izturaties pret mīļoto cilvēku tā, kā būtu jāizturas pret ienaidnieku?

Kāpēc cilvēki nešķiras?
Ja jautājums ir par to, vai neprecētajām sāp sirds par precēto sievu iekaustīšanu, atbilde ir nē! Sitiet vairāk, un foto atsūtiet. Interesantākās bildes autoram bezmaksas seksis manos apartamentos ar skatu uz Daugavas pretējā krasta torņiem.

Kāpēc cilvēki nešķiras?
kāpēc nesaieties ar precētu, ja viņš jauns&skaists? you know what you want and you get it pusmūžniekiem gan ieteiktu opredjelitsja, ar kuru un kur. Re, kā viens režisors katru mīļāko apprecēja, un kā sieviete es viņu ļoti cienu par to. nav aizliegts jau izšķirtiesarī no jaunapprecētās mīļākās. ar precētu pusmūža onkuli uz krūmiem zagsies pēdējā muļķe, kuru mīļi var saukt arī par pēdējo romantiķi:

Vecmodīga domāšana,vai pārdomas-"nepiepildāmie sapņi´".
Ir, ir daudz jauku, jaunu, skaistu, laipnu, saimniecisku, latvisku meiteņu. Un kāda no tām tev tiks, ja esi jauns, godīgs, strādīgs čalis. Simpātisks! Bet ja tu esi 40+ onkulis (internetā nevar izslēgt), kurš savulaik pārdevies apprecot pirmo skaisto māju, tad nu proties novecot un aiziet no šīs pasaules ar godu. p.s. tikko pērtiķa nav, es dabūjama.

Kam novelet nekustamo ipasumu-māju
nesapratu putnubiedēkļa jautājumu. autoram-jums jāzin, kas tie par cilvēkiem, ar ko slēgsiet līgumu. un/vai jāatrunā, ka jūsu pēkšņas nāves gadījumā nevis jūsu mājā viņiem būs jādzīvo, bet kaut kur šķirotavas rajona teritorijā. / lai vismaz indē pamazām/ vai nu ir patiesas & sirsnīgas attiecības ar potenciālajiem kopējiem, vai nav. ja nav, nekas labāks par valsts/ pašvaldību piedāvājumiem nav...

Lembergs !
paskatoties uz aināru š., vemju, cik precīzi skaistums, kas nāk no iekšām sakrīt ar skaistumu no ārpuses. priežu indēšana kāpu zonā apbūves nolūkā vēl ir šī uzvārdu mainījušā krievu bastarda vissīkākā blēdība! bezgodmanis ieviesa likumu par kases aparātu maiņu. jaunos aparātus piegādāja viņa sieva ar dēlu. turpināt?

Par cik var pardot 4 ha lauksaimniecibas zemi Latgale?
nu tās izsoles ir mjaucīgs portāls. neesmu kompetenta par NĪ, bet automašīnu, ko tur nopārdeva (tieši tā:no-pārdeva par 6 000, ne katrs vēl ņemtu par 2 .

Kam novelet nekustamo ipasumu-māju
bet vai nav riskanti ielaisties biznesā ar svešiem, ņemot vērā, ka viņu mērķis ir tikt pie jūsu īpašuma, nevis pēc iespējas ilgāk izbaudīt kopšanu?) šeit izskatās, ka jāizskata arī pansionāta opcija, par kuru norēķināsities ar šo te pašu īpašumu. Normālam dēlam bija jābūt bieži jums klāt, vai jāsazvanās. Vismaz tik bieži, lai nevajadzētu jautāt te:))

Kam būt, to neizbēgt
nav nepareizu izvēļu, teica students, palīzdams zem trambuļa/cc Var pieņemt, ka nav nepareizu izvēļu, bet tad lūgtum akceptējiet arī dūmus no šī ugunskura. par to visu pate, pate-nu zin, izvēle jūsējā, ne manējā.

Tiem, kam 50 un vairāk
starp citu, Pillerinas domu gājienam pieslejos. brašajiem kredītņēmējiem vajadzētu iepriekš vispusīgu izglītību.Zināšanas par Maslova piramīdu, un tā...Mazliet zināšanas ekonomikā, mazliet medicīnā:) Dimantus nevar ēst Ar māju nevar sarunāties. No tā dzīvo tādi kā oho.lv)))

Lembergs !
Latvijas liktenis kopš tās pastāvēšanas sākuma ir izvēlēties mazāko ļaunumu. Tad nu jāskaita, vai mazākais ļaunums ir krievi, vai amerikāņi. Krievijas guberņa jau esam, vēl tikai zem melnajiem palīst atlicis nnē!! nekad nav tik slikti, lai nebūtu vēl sliktāk DDDD

Par cik var pardot 4 ha lauksaimniecibas zemi Latgale?
nu, pieņemsim, es vēlos nomāt ar izpirkuma tiesībām...pm

Ziemassveetku atlaides
Ja kinderi nesanāk, var jau pēc mēneša atgriezties pie putnu biedēkļa, ne visas sievietes ir kā tarakāni, jesļi zavedjotsja *ui izbavišsja: No dažām ir viegli tikt vaļā Bastardu produkcijai vetto LOL

Ziemassveetku atlaides
ja "nespīd", tad izejas ir 2 a) ejiet dirst vai b) izpildiet mājasdarbu Latviešiem ir kāds režisors, kas katru savu "draudzeni" arī apprecēja! Un tad nav tādu variantu kā puslegāls, skumjš bērns no sievietes, kas ne par matu nav sliktāka par pielaulāto putnubiedēkli! Es vēl saprastu, ja tāda sieva kā bondaram, bet te...profesionālā ziņā vājāka par jebkuru vīra plānu b, neglīta arī ir, tad...

Kāpēc tā?
Ne obligāti, lai sakrīt hobiji, obligāti, lai sakrīt vērtības kā arī iepazīšanās ir gaumes lieta! bet ko tad lai autori raksta, protams, jāprezentējas kā ziņkārīgiem & kategoriskiem tipāžiem DDD

Tiem, kam 50 un vairāk
te dominē viedoklis, ka galvenais priekšnoteikums, lai izdotos bizness, ir uzņēmība, uzņēmēja gēns. nu, nu, teica bāskervilu suns, saticis gerasimu P;

Kāpēc tā?
Visnesvarīgākā problēmiņa no visām apskatītajām! Labāk paprasi, uz ko cer LV vidējie 40+, kas meklē bezmaksas maukas paralēli sievelei.

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
"Nu lūk. Un kā izskatās tradicionālais oho pasažieris. Parasti ar nesakārtotām iepriekšējām vai esošajām attiecībām, morāli izčakarēts, ka provi uzlikt nav kur, maksā alimentus vai bēguļo no to maksāšanas, tādēļ ienākumi mazi vai to vsp nav, lielākoties bez savas atsevišķas dzīvesvietas, neapmierināts ar klimatu, politiku, dzīvi un sievietēm, interesējas par primitīvām lietām vai interešu...

Alternativa
savā ampluā

Kā jūs vērtētu?
teorētiski par stalkerēšanu var piemeklēt pantu, bet autoram jau droši vien būs ārsta zīme.

Kā jūs vērtētu?
pagaidi, neiebraucu. pēc apraksta seko, ka tie citi dara to pašu, tikai ar bēdīgu seju. un ko dari tu? esi svingerkluba sekretārs?

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
vīriešiem tiešām domāšana darbojas racionālāk, mazāk slīgt emocijās. p.s. par hroniskiem oho pacientiem nezinu. Iespējams, viņi ir lielos sūdos, un agresīva psihoterapija būtu viens no retajiem glābšanas riņķiem!

Vīrieša darbs
muļķa aitas. cilvēkam vajadzētu būt tādam pašpietiekamības un iztikas minimumam, lai varētu draudzēties, ar ko vēlas. un jā, ar vīru sētnieku vēl var "pazīmēties", ja jau tā niez, bet ar mīļāko akadēmiķi pazīmēties nesanāks. ko ta teiksi padraugām, ka esi viņam second best? un rādīsi first lady bildi, lai šīs beidzot dabū krampi no smiekliem?

Vīrieša darbs
prec cilvēku, nevis profesiju. ja esi neglīts 45 gadnieks, tad nedrīkst būt vismaz pērtiķis. Tad kvalificēsies mūžmīlētāja lomai. A tagad-hit none points. Nevienā kategorijā neesi labākais. Ne izskats, ne sievietes vienreizīgums tavā dzīvē, ne tavs finanšu piedāvājums, etc etc

It kā smuka,bet nepatīk??
pie raksta varonēm sevi nepieskaitu, bet viedoklis ir. Paldies Dievam, neesmu "baudījusi" labu audzināšanu!:) bez tam autor, kā tevi tas skar, ka kaut kur pasaulē ir tādas sievietes? vnk preci tās, kas der, un lieto nost./ stulbums ir bezgalīgs!

Vīrieša darbs
zina ko, agrāk nebija svarīgi, bet tagad-lai ir meliorators, tāds ar pāris hektāriem optimālā variantā. man arī patīk rušināties zemē. pārējie apskatītie taču ir sistēmas skrūvītes, varbūt vienīgi atskaitot bandītu. kur dzen, tur iet, cik maksā, ar to jāiztiek. bet profesija un pat situētība taču ir tikai viena no fīčām, ja vien meitene nemeklē bankomātu (tad +20 savam vecumam, un viss notiks).

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
vislētāk ir strādāt fizisku darbu svaigā gaisā tehnoloģiju neskartā nostūrī. Latvija drīz tāda vairs nebūs, mūs sagaida cita vācijas satelīta-Nīderlandes liktenis ar bezmežu dabu, varen attīstītu transportu un milzu lielveikalu masīviem (Aivars nav mans brālis). Tātad uz Sibīriju, kungi & dāmas. Redzēsiet, kas ir īsts skaistums))

Līdz kam cilvēku var novest?
tādi filmētāji filmē pierādījumus paši pret sevi, viss, kas jādara likumdevējiem, ir tikai drusku jāpiemet pie soda. saprotu nedziedināmi slimos, kas nabadzīgā valstī pakarās (ne katram ir tādas iespējas, kā ex Advokātam), bet nesaprotu tos, kas atņem sev vienīgo dzīvi, jo nav saņēmuši kaut ko, kam būtu atraduši aizvietojumu, ja vien būtu papūlējušies ir gadījies divreiz izglābt pa vienai...

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
ja tas par to atlaišanas ieteikumu ir man adresēts, tad te būs notikusi kāda kļūda.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
fargo=gints mauķelsons, maukas dēls alfonss.

Iesakiet labu dziednieku!
ja nepalīdz tradicionālā medicīna, tad netradicionālā arī nepalīdzēs. jāņem tev cita sieva, autor, šitā jau nolietota.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
Jēkabpilī dzīvo tikai mēsli.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
nevar jau apcelt ļimonārus, ja nu kāds ar google transleiteru tieši šo visu lasa. būs kā ar vecslobodas meņķjarām.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
normāla sieviete ir aija mauķelsone, kura kakā gultā.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
Jums nevajag dusmoties. Jo es jūs neņemu nopietni:) Jauku dienu visiem grafomāniem!:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu