Sanija_

Sieviete (58)
iepazīties ar Sanija_

65 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ir kas nosodāms, ja
Galvenais, lai nodokļus nomaksā.

dariit labu
01:30 viņam tak taksis vairs nav, ar palešu mašīnu vizina.

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
Varbūt mazāk vajag skatīties uz citiem, bet vairāk uz sevi. Tetovējumi nepatīk, botokss nepatīk, tad nedari to. Katrs pats lai dzīvo savu dzīvi kà vēlas. Bet màcīties no citu pieredzes gan nenāktu par skādi. Mana paziņa veica injekcijas starp acīm, lai grumbas samazinātos, bet noslīdēja acu plakstiņi. Varbūt tikai viņai tā sanāca, varbūt tas ir kaut kā ...

Hialuronskābe
Hialuronskābe piesaista mitrumu, Tā strādā mūsu audos, saistot un pievelkot ūdeni, veicina elastīna un kolagēna sintēzi, aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un palīdz izskatīties jauniem. Tai nav nekāda sakara ar apaļāku seju, lielākām lūpām vai dibenu.

...tuvojas Ligo Nakts....
Šeit atrast kādu, ar kuru mesties kopā, ir diezgan bezcerīgi.Jāskatās atkal radu un draugu virzienā.

Pirmais randiņš
Vai pirms randiņa nemaz nekomunicējat? Man patīk gūt priekšstatu par cilvēku pirms randiņa, tad nav jāviļas. Būtu žēl iztērētā laika un emociju neveiksmīgos randiņos.

Vai vēl kāds vīrietis ir palicis...
Man patīk tetovējumi, tā nav mode, tā nav vēlēšanās izcelties, tā nav mēģināšana kādu atdarināt. Mana pašizpausme ir šāda un tā es labi jūtos. Man patīk arī, ja tetovējumi ir vīriešiem. Esmu sava ceļa gājēja, tādēļ man mazsvarīgi sabiedrības stereotipi.

“Tikai sekss”
Manā uztverē tas ir primitīvi. Nodarīt lietu un šķirties. Esam taču augstāk attīstīti par dzīvniekiem, un arī tiem ir emocionālā pasaule. Varbūt kādam ir vajadzīgs tik primitīvā veidā izmantot otru, man nē.

Kas nosaka sievietes vērtību?
Vīrieši paši meklē vispirms ārējo skaistumu, tagad runā kaut ko par gudrām galvām. Ārējam izskatam ir nozīme, kā vīrietis vai sieviete par sevi rūpējas, lai labi izskatītos un arī justos. Tad nākošais ir dvēseļu, intelekta un interešu saderība. Vērtēt kādu tikai pēc ārējā izskata ir primitīvi.

Kas jūs saista šeit?
Īstā dzīve jau tāpat ir tur, ārā. Šeit ir tikai tās spogulis, ar tikpat dažādiem personāžiem un dzives peripetijām. Reizēm skaties kā teātri, bet jautrības un pozitīvisma te maz. Tāpat savu īsto atrast ir kā meklēt adatu siena kaudzē.

Kāpēc lielais vairums iepazīšanās
Laba humora izjūta man nesaistās ar truliem jokiem un rupjībām, kā arī apvainošanos par kādu joku. Vienmēr ir jāprot pasmieties arī par sevi. Ja nesaskan ar otru, tad ne jau joku dēļ.

Vai seit ir dūdiņas?
Saprotu, ka veči taisa sarakstus. Viens - kuras dod par maksu, otrs, kuram naudas nav - bezmaksas. Tās dūdiņas, kuras neietilpst kategorijās, es nodēvētu par tādām, kurām šādi veči nav vajadzīgi.

Viela pārdomām...
Tā dzīvē notiek. Vai viņš būtu laimīgs, nolaizdams latiņu? Taču nē. Tikai reizēm grūti saskatīt, ka tas, ko meklē, ir tepat. Un dzīvot dzīvi tagad, šobrīd, katru mirkli.

ko jums vairak žēl?
Vispār jau, ja cilvēks ir empāts, tad viņš ir vienlīdz jūtīgs gan pret cilvēku sāpēm, gan dzīvnieku. Vai tad to ir iespējams nodalīt? Tā būtu liekulība.

Motivācija.
Es teiktu - tici sev, tu vienmēr tiksi ar visu galā un paļaujies tikai uz sevi. Bet vai tāpēc es būtu rīkojusies savādāk, diez vai.

Kāpēc sievietes ir tādas gudras nelietīgas maitas, bet vīrieši tādi dumji cēlie muļķi?
Deavid, ja tu būtu īsts vīrietis, tad tev būtu pašlepnums. Taču tu ļaujies, lai sieviete uzaicina, izmaksā un uzskati, kā tā rīkojas īsti vīrieši. Zeme, atveries. Cieņai jāveidojas pavisam uz citiem pamatiem, nevis kurš kuru paliks zem tupeles.

Kāpēc sievietes ir tādas gudras nelietīgas maitas, bet vīrieši tādi dumji cēlie muļķi?
Tā jau ir diagnoze - visas sievietes apčakarē. Vai autors to citē no savas slimības vēstures?

Vīrietis - Sieviete
Kādēļ pastāv uzskats, ka vīrietis 50+ vēl grib radīt savus bērnus? Nobalsojiet, šeit esošie vīrieši, ko jūs īsti gribat. Kādas vērtības gribat saskatīt savā partnerē?

Vīrietis - Sieviete
Cēzars, Napoleons un citi izcilie karavadoņi bija spēcīgas personības ar asu prātu un harizmu, jo ņergas vienkārši par tādiem nekļūst. Mūsu pusmūža vīrieši, kas sapņo par sievietēm meitas vecumā, ir , maigi izsakoties, dīvaiņi, ar kaut kādām nepiepildītām, nerealizētām ilūzijām.

Kādēļ pļerdaki vienmēr atgādina, ka 50 nevienam nav vajadzīga?
Zeme atveries, līdz kam esam nonākuši. Es iepriekšējā tēmā tieši tāpat uztvēru no viena, zināma personāža, ka sievietes 50+ nav nevienam vajadzīgas. Savu misiju esmu izpildījusi, ir bērni un mazbērni. Tagad tik baudīt dzīvi. Vīrieši, cik ļoti esat devalvējuši vārdu - vīrietis. Vai tādi vispār vēl ir?

Pensionēšanās vecums un vēlēšanas.
Nez vai tie vēlētāji, kas balsoja par zaļajiem zemniekiem, nejutàs uzmesti? Vai partijām ir atbildība par priekšvēlēšanu solījumu nepildīšanu? Nē. Vai atsevišķiem personāžiem ir atbildība par valsts budžetam nodarīto kaitējumu? Nē. Ja es iešu balsot, tad tikai par mazāko iespējamo ļaunumu.

Laikam ir daudz cilvēku ar mazliet īpatnēju raksturu .
Tračuk, man zināmām sievietēm mājās ir akumulatora skrūvgrieznis un viņas prot to arī pielietot! Vīrietim ļoti jāpilnveidojas, lai viņš bez ķeblīšu skrūvēšanas arī ko citu prastu darīt!

Laikam ir daudz cilvēku ar mazliet īpatnēju raksturu .
Kādu brīdi, kad Gunda nerakstīja, te iestājās pārlieku liels miers. Gunda, raksti! Vismaz pīļu dīķis sašūpojas, tauta var izteikties!

Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK?
Sīkā, acīmredzot, ir starp rijējiem un kakātājiem. Katram savs.

Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK?
Esi naivs ideālists. Nesen ar draudzeni runājām, ka pie Cēsīm lielā platībā salikti saules paneļi, vietējā presē un internetā tika publicēts, ka būšot cēsiniekiem lētāka elektroeneģija. Izrādās, sen jau darbojas, varbūt kādam ir lētāka, bet ne cēsiniekiem. Otrs stāsts. Dzīvojis Cēsīs gudrs vīrs, kurš savā saimniecībā pats ražojis elektroenerģiju. Viņam ...

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Tev neienāk prātā, ka oficiāli maksāt minimālo algu un pārējo aploksnē var tikai tie darba devēji, kuriem ir kur dabūt skaidro naudu? Nebāz visus vienā maisā. Bet tas, ka Latvijā ir lieli algas nodokļi, gan ir fakts.

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Chriss, zini, kāda ir biznesa definīcija? Lai gūtu peļņu, nevis visu naudu nopļekarētu tādiem kā tu, kas darba devēju bez pamatojuma nosauc par buržuju. Dibini pats biznesu nevis gudri d,,irs.

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Jūs, ka liek mīnusiņus, zināt, cik izmaksājat darba devējam? Un no tīras sirdsapziņas varat apgalvot, ka pilnvērtīgi nostrādājat darba laiku? EM: Latvijā darba ražīgums ir tikai 59% no ES.

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Vai ir problēma darba laika ietvaros izdarīt to, kas nav minēts darba pienākumu aprakstā? Ja man pateiktu, ka viņam par to nemaksā, es no šāda darbinieka atbrīvotos.

Labi, ļauni un nesaprotams kādi.
Esmu satikusi tikai labus cilvēkus.Dīvaini, vai ne?

Sekss ar saistībām.
Deavids noteikti gribētu, lai sieviete aizved vakariņās un uzdāvina kaut ko vērtīgu.

Bagātība vai nabadzība mūsdienu rietumu pasaulē ir vairāk psiholoģiska.
Tu nezini kā jūtas bagāti cilvēki vai jebkurš cits, tu zini tikai to, kā jūties pati. Tavas ārējās izpausmes atspoguļo tavu iekšējo pasauli. Tu nevari iekāpt cita kurpēs un iziet viņa dzīves pieredzi. Bagātini sevi, lai nebūtu intereses par citu dzīvi.

vai nabadzigam but ir kauns?
Kauns ir dzīvot uz pabalstiem darbspējīgā vecumā un būt pārējai sabiedrības daļai par slogu. Pārējais katra cilvēka individuāla padarīšana - notrallini savu dzīvi kā vēlies.

biski cemmi uzsita
Gvena - konkrēti, kad un ko esmu teikusi?

biski cemmi uzsita
Ko mēs viens par otru zinām, pirms apvainojam cita citu ar putām uz lūpām? Konkrētās dusmu izpausmes vien raksturo pašu cilvēku, neko vairāk. Un diemžēl arī OHO līmeni. Vispirms Gvena nodēvēja visus vīriešus par pļerzakiem, kuri nevar kafijas tasi izmaksāt un pēc tam visi pļerzaki metās Gvenu aizstāvēt, ka apvainota tiekot. Nu gatavais teātris. Visi, kas neēd vistu ...

biski cemmi uzsita
Cik labi, Elsa, ka zini , kas ir Tavs. Ar savējo es tikšu pati galā.

biski cemmi uzsita
Es strādāju bez brīvdienām, lai paceltu savu biznesu un varētu gan ceļot, gan atļauties ēst labāku pārtiku kā vistu ādas. Pēdējais būsi Tu, Tracer, kurš atļausies man kaut ko pateikt, pie mātes dzīvodams. Trūcīgums nav diagnoze bet nevēlēšanās dzīvot savādāk.

Tests – vai tu esi īsts Vīrietis
True, uzstādījums - restorāns nav visu sieviešu dienas plānos, taču vīrietis ar pašcieņu gan. Brīvība seksam arī puķu bērniem nenotika, iepriekš vienojoties. Tie bija kopīgi pasākumi, koncerti, tusiņi utt. Tā ir brīvība apziņā. Kas liedz atrast otru tādu pašu cilvēku?

Tests – vai tu esi īsts Vīrietis
Man šķiet, ka vajadzētu atklāt tēmu - kas ir īsts vīrietis. Tad ātri vien atklātos, ka šīs izmaksāšanas no sieviešu puses ir dažu vīreļu slimīgās fantāzijas.

ka garsigi pagatavot?
Čipsi no cūku ādām garšīgi, bet diezgan grūti pagatavot. Bija tāds ekstremāls pasākums vienreiz, kad pēc gatavošanas bija griesti jāmazgā, to atkārtot neesmu riskējusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu