Sanija_

Sieviete (55)
iepazīties ar Sanija_

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas vīrietim būtu jāzina par sievieti, pirms uzsākt attiecības?
Epifānij, nedzenamies pēc iedomu tēliem. Priecājamies par dzīvi tagad un atrodam krāsas it visā. Ja pats būsi tukšs un meklēsi kādu, kas dzīvi padara krāsainu, tās būs kārtējās attiecības, kas ne pie kā nenovedīs. Arī vecumā nebūsi vientuļš, dzīve taču ir skaista jebkurā vecumā!

8. marts!
Noskaņojums jauks! Ir vīrieši, kas apsveic. Tas ir tik mīļi.

Vai vīrieši vispār iemīlas, tad kādās?
Chriss 1986 laikam teica - meklējiet vainu sevī. Šoreiz tam piekrītu, Tas attiecas gan uz tiem, kas dzīvo laulībā un nav laimīgi kā arī uz tiem, kas nav atraduši savu īsto. Pārkāpiet pāri savam ego. Dzīvot bez pretenzijām, priecāties par katru dienu. Piedot visiem, Dot mīlestību un saņemt. Un satiksi arī savu īsti cilvēku, kad būsi tam gatavs. Sajūtot ar sirdi, nevis ar prātu.

Kāpēc neizdodas?
Katram ir savas vēlmes, ko mēģina šeit realizēt - pārsvarā jau tas ir sekss. Ja gribi ko vairāk, tad nav tik vienkārši. Sevi vainot par to būtu muļķīgi.

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Lainei. Es neriskētu pirkt olas vai pienu pie lielveikala vai dzīvojamo māju pagalmos. Kā vari zināt, ar ko govis un vistas barotas. Mēs esam tas, ko ēdam. Varam taču savu uzņēmējdarbību darīt civilizēti. Protams, katram pārdevējam ir savs pircēju loks, arī šādam.

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Arī, lai realizētu olas gala patērētājam ir vajaddzīga PVD atļauja. Šo visu var atrast PVD reģistros, nez kas tā par uzticību, likt šo par tēmu iepazīšanās portālā.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
DanaL Ņemot vērā, ka, viedoklis ir Individuālā izpratnē un attieksmē balstīts skatījums, bet secinājumi ir atzinums vai jauns spriedums, kas iegūts, analizējot parādības, tad šķiet, ka esat nedaudz saputrojusies terminos.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
DanaL ja vakcīnu jautājumā nav jābūt diskusijai, tad neizsaki savu subjektīvo viedokli par atbalstu vakcinēties gribētājiem.

Vai jūs piekrītat Freida izteikumam?
Īsti nepiekrītu, ka viņš tā teicis. vai arī tas ir izrauts no konteksta. Freida teorijas pauž, ka tieši seksuālie spēki veido personības uzvedību.

Dziives stils.
Pēc 40 tieši vajadzētu dzīvot ar sirdi, jūtām nevis būt nelietim. 09.41 ne visām sievietēm patīk. Kādas ir Tavas vēlmes, domas, tās arī materializējas. Nez vai kāds spējīgs būt laimīgs, esot nelietis? Izdzīvošanas režīms neatceļ labestību, godīgumu, mīlestību. Šādos apstākļos atklājas cilvēka patiesā būtība.

IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē?
ASV jaunā prezidenta Inaugurācijas dienā PVO maina norādījumus par PCR testu izmantošanu, atzīstot, ka pārāk augsts pavairošanas/amplifikācijas ciklu skaits ievērojami palielina viltus pozitīvu rezultātu skaitu. Paredzams ka tagad visā pasaulē "saslimšanas gadījumu" skaits strauji ies uz leju - ja testu pavairošanas ciklu slieksnis (CT) tiks samazināts. Agrāk PVO rekomendēja CT, ciklu...

Vai no vientulības var nojūgties!?
Tu noorentējiies, ko tieši gribi. Vienā vārdā saki, ka gribi blakus sievieti romantiķi, saullēktu rādīt. Otrā vārdā saki, ka par fiziku un ķīmiju rināt - tam ir cits klubiņš. Trešajā - patīk vienam ar sevi. Vai arī mēģini visus trīs apvienot, dzīvē nekas nav vai nu balts vai melns. Tāda sajūta, ka pats bišķīt netiec ar sevi galā.

Pēc Jūsu domām, kur ir pazudis Tramps?
Visi gaida 20.janvāri.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu