Sanija_

Sieviete (54)
iepazīties ar Sanija_

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs palielinātu krūtis?
Noteikti nē. Ja tāds būtu vīrieša uzstādījums, tad lai iet tālēs zilajās.

Kas ir tavā gaumē?
mana_velme Mēs nedomājam ar ģ...un atšķiramies no dzīvniekiem, ka mums ir augstāki mērķi kā tikai izdzīvot. Piekrītu Epifanijai, ka savu vīrieti mēs sajūtam un arī ar diētu tur nav nekādas saistības.

Ko dāvināt sievietei?
Ja man garšotu desas un cīsiņi, tad es novērtētu tavu cenšanos būt oriģinālam. Pati vairāk priecātos par kastīti ar svaigām ogām.

Svars nav norādīts. Kāpēc?
Kaunēšanās par savu svaru, liecina par kompleksiem. Kas traucē vai nu pieņemt savu svaru vai aiziet uz sporta zāli un ievērot veselīgu ēšanas režīmu? Katram podiņam savs vāciņš, citam patīk kalsnas, citam apaļīgas.

Pēcpilnmēness vīrieši
Man nav nācies saskarties ne ar neirotiķiem, ne rupjiem vīreļiem. Katrs šeit ir savu vēlmju vadīts un es respektēju un mani respektē, ja tās nesakrīt. Tik vienkārši.

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
Tam nav nekada sakaa ar egoismu. Vīrieši - savas dabas un audzināšanas ietekmē - ir tendēti pilnībā identificēties ar prātu un racionālo domāšanu, atstājot novārtā emocijas. Protams, tas neattiecas uz visiem vīriešiem, un ir arī sievietes, kuras nav kontaktā ar emocijām. Tomēr vīriešiem ir raksturīgi censties noliegt tieši "VĀJĀS" emocijas - skumjas, bezspēcību un bailes. Turpretī "STIPRĀS"...

Kā jūs vērtētu?
Kāpēc iedomājamies, ka drīkstam nosodīt kādu, kurš savādāk uzvedas par mums? Sieviete pareizi dara, tā ir viņas dzīve un viņas izvēle kā to nodzīvot. Labāk tā, nekā vecumdienās nožēlot, ka dzīve pagājusi, bet neesi to dzīvojis.

Stundu stāvu domādama ar kuru elektrības tirgotāju no jaunā gada draudzēties.
Alexela, biržas tarifs ir izdevīgāks par TET.

udenīga sula no burkāniem
Burkānu sula, novārot, maina krāsu un garšu. Jādzer svaiga!

Sievišķība.
Kādēļ vispār būtu jāņem galvā citu viedoklis? Jūties tā, lai pašai būtu labi un dzīvotu saskaņā ar sevi. Nomainīt spuldzīti vai mašīnai riepu nenozīmē, ka esi vīrišķīga. Tikai no vīrieša atkarīgs kā Tu viņa sabiedrībā jūties.

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Varbūt ir jau kaut kādas lietas tagad savā dzīvē jāmaina, zinot to, ka neviens nedzīvojam mūžīgi. Dzīvot vieglāk, ar prieku. Atļauties to, par ko esam sapņojuši. Rūpēties vairāk par sevi, savām vēlmēm un labsajūtu.

Cik daudz un ko jāzin par sava vīrieša vai sievietes bijušajiem?
Kāda velna pēc par bijušajiem vispār kaut kas būtu jāzin? Tā jau tiešām ir kaut kāda stulbuma pazīme.

Jaunumi bankas cenrādī.
Nazi. Naudas izņemšana no citu banku bankomātiem ir par maksu arī debetkartēm. SEB savā lapā raksta: Izņemiet skaidru naudu bankomātos un bankās visā pasaulē. Bez papildu maksas līdz 600 EUR vienā kalendārajā mēnesī visiem kontiem varat to darīt SEB bankas un Swedbank bankomātos Latvijā, kā arī SEB Grupas bankomātos Igaunijā un Lietuvā.

Jaunumi bankas cenrādī.
Naudas izņemšanai no bankomātiem ar kredītkarti, bankas piemēro procentus. Ar parasto norēķinu karti tā nevajadzētu būt. Citadelei kredītkartei arī ir komisija par naudas izņemšanu.

Izmaiņas raksturā, domāšanā, vai tomēr zem tupeles ?
Padomi ir doti dažādi, bet pārsvarā gandrīz visi sieviešu padomi ir vērā ņemami. Sievietes zina, kas tām dzīvē pietrūkst, lai būtu laimīgas. Šīs problēmas jārisina laicīgi, lai nepiliktu pie sasistas siles. Neesi ne pirmais ne pēdējais, kuram darbi pirmajā vietā, ģimene un attiecības pēc tam, tad nu rezultāts ir tāds kā ir.

Vegeta natur
Salīdzinot ar parasto Vegetu, noteikti veselīgāka. Nav pievienots mononātrija glutamāts, aromātvielas un krāsvielas. Sāls organismam ir vajadzīga, cik daudz mēs to lietojam, tas katra paša ziņā.

Vīrietis un sieviete, kas abiem vajadzīgs lai būtu laimīgi
Vīriešu listi jau gan arī varētu papildināt1 vajadzīgs, lai viņus uzklausa, lai uzslavē, laiž izskrieties, lai sieviete būtu virtuvē ķēkša, sabiedrībā dāma, guļamistabā... jā — mau...

Jūsu pieredze......
Sarakstoties veidojas sākotnējais viedoklis par cilvēku, pēc kura top skaidrs, gribas turpināt iepazīšanos vai nē. Tieši tādēļ savu telefona numuru ne visiem un ne uzreiz.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu