skabarga60

Sieviete (61)
iepazīties ar skabarga60

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā atrast kompromisu?
Vīrietis man saka, ka par visu var vienoties iziet uz kompromisu, bet ja cilvēks jau sākumā nesimpatizē kāds varētu būt kompromis?

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā rīkoties, ja mani terorizē viens slims un ļoti agresīvs kaimiņš?
Es atkal un tikai par savu pieredzi. Biju es arī policijā un man godīgi paskaidroja ko es vienīgi varot darīt. Ar to neviens nekrāmēšoties jo pietiekot nopietnāku lietu, kamēr nekas nav man fiziski nodarīts tikmēr neko nedarīs. Es varot nedzēst ārā vēstules un krāt kā arī īsziņas ja nu kādreiz sanākot kas nopietnāks tad noderēs kā pierādījumi. Es sievieti brīdināju ja neliksies mierā iešu uz...

Kā rīkoties, ja mani terorizē viens slims un ļoti agresīvs kaimiņš?
Ziniet nenocietos un varu tikai teikt no savas pieredzes. Mani arī mācīja visi šeit ko es daru nepareizi un ko man vajadzētu darīt. Izmēģināju arī dažus ieteikumus, bet visi tie ieteikumi darbojas tikai uz normāliem cilvēkiem. Kas ar to nav saskāries pat iedomāties nevar kā uzvedas tādi cilvēki. Viņi izmanto katru niecīgāko iespēju kā atkal un atkal atgriezties un otram bojāt dzīvi. Tādas...

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
Pirmais randiņš protams tā ir kafejnīca kur vīrietis ir vīrietis un izpērk sievietei kafiju.Sieviete protams ir audzināta un saprot, ka nav ieradies bankomāts no kura tik spiedīšu ko var. Tad kad pienāk tā reize kad tiek aicināts uz māju tad gan parasti ciemos ar tukšām rokām pirmajā reizē neiet. Dāvanas jau gan nav vajadzīgas katru ierašanās reizi. Cilvēkam ir dota tāda iespēja kā sarunāties un...

Vizuālais baudījums
Ja iegremdējas ar muti dziļi alā kur ir šķidrums jābūt piesardzīgam, jāiemācās aizturēt elpa.Nepratīsi var aizrīties un nosmakt kā visi zinām iznākums tad var būt arī bēdīgs.Tas par to sulu pasauli un alām.

Mīlestība vai nu ir, vai tās nav
Veneranda!Var tikai pabrīnīties kā tu izsakies par citām sievietēm gar kurām tev galīgi nav darīšanas kā kurš dzīvo. Man tā ir ļoti dzirdēta ķēzīšanās vai nu tu esi viena un tā pati sieviete vai viņas dvīņu māsa!!!Tur ļoti labi der teiciens - klausies manos vārdos, neskaties manos darbos!

Mīlestība vai nu ir, vai tās nav
Veneranda! Zinu vairākas ģimenes kur cilvēki nodzīvojuši visu mūžu ir bērni un mazbērni, bet oficiāli nav precējušies. Tad tavā skatījumā kas ir šīs sievietes?

Izmaiņas raksturā, domāšanā, vai tomēr zem tupeles ?
Abi ar sievu aizejat uz Stand-up komēdiju ´´Mačo´´ to noskatoties jums viss būs skaidrs.

Lai butu kaa sieviete saka
Ak tu velns pār stenderi! Antiņš no stikla kalna nokritis un šķiet laikam pamatīgi apskādējis veselību!!!!

Nu kur slēpjas tā probļema?
Nu puiši kurš ko gudrāku izspļaus!!! Diezin vai kāds babulis pēc jūsu pašreklāmām kuras dažam notiek ar gadiem gribēs pasēdēt pat uz tā poda jo baidīsies ar to saucamo smaku nobeigt dzīvokļa saimnieku. Nu saņematies puiši dzīve ir īsa un varbūt der padomāt par to ko runājat un kā uztverat sievietes.

Admins dzēš tēmu tāpēc , ka vīriešu apraksts atspoguļo viņu pašu !
Dīvaini! Vai tiešām paši zāģējam zaru uz kura sēžam? Tēma kura bija interesanta abām pusēm un galvenais daudz maz patiesa, tēma kurā piedalījās daudzi oho cilvēki.Vai tās tēmas kur tiek apspriesti neinteresanti jautājumi kur piedalās daži interesenti ir labākas? Manuprāt vajadzētu tomēr skatīties ko dzēšam ne viss visu tēmu. Laikam jau mazsvarīgs tas zars uz kura sēžam ja tā ar vieglu roku var...

https://imperfekt.com/tev/videji-aritmetiskais-arturs?fbclid=I
wAR1XJZOCJj8kJj7fG5_BVOrFHRwRlQ3knixMA

Brūnaci! Neiekaros, neiekaros skatīsies uz jaunākām. Jā ar to skatīšanos jau arī beigsies jo jaunām patīk jauni vīrieši.

https://imperfekt.com/tev/videji-aritmetiskais-arturs?fbclid=I
wAR1XJZOCJj8kJj7fG5_BVOrFHRwRlQ3knixMA

Johaidii-jā aizlaidās gan viens pie eņģeļa, bet tad kad rozā brilles nokrita un tas notika ātri, saprata ka ir iekritis plēsīgas un neaprēķināmas hiēnas krātiņā. To pašu jau var teikt par vīriešiem jo nav kur acij aizķerties, sievas aizlaidušās.Tā kā esam jau vienādi gan sievietes gan vīrieši. Tikai tās vajadzības ļoti atšķirīgas.

https://imperfekt.com/tev/videji-aritmetiskais-arturs?fbclid=I
wAR1XJZOCJj8kJj7fG5_BVOrFHRwRlQ3knixMA

Bieži vien arī es domāju, ka neesmu varbūt normāla tikai tām citām noteikti paveicas. Ko es daru nepareizi vai arī manā anketā tās prasības ir kaut kas ne tā jo vēstuli kādu gribētos saņemt kā nav tā nav. Jā raksta, bet tikai vienai vajadzībai.Nu ja ko tad nu var gribēt manā vecumā kā tikai taciņu uz vienu vietu.

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Savu nēsāju īsu brīdi jo traucēja darbā.Tagad četrdesmit gadi stāv jau lādītē.

Izvēlīga....?
Varbūt kādam liksies tie skaļi vārdi ko teikšu, bet tās ir manas izjūtas un piedzīvotais.Ja esi kādreiz jutusi kā ir lidot tad samierināties ar kaut ko, lai tikai būtu nav vairs iespējams. Tad gribās tādas pašas sajūtas.Piekrītu Keel teiktajam.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Raksta vīrietis no otras Latvijas malas, gribu iepazīties seksam. Ko man atbildēt? Saprotu, ka tas nav reāli. Atbildu ka nē jo nav reāli un tad sākas vārdu plūdi kur tieku nosaukta viena lopiņa vārdā un pieminēts arī mans skaistais vecums ar ne tik skaistiem vārdiem. Tā nu skaidrs no pirmās sarakstes kur tur acis vai kopīga kafijas dzeršana. Man nepieciešams ir ar cilvēku satikties un ieskatīties...

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Deavid, tu esi izcēlies ar nedzirdētu cinismu, bet to jau tāda tipa vīrieši nesaprot.Tu esi sev uztaisījis bumeranga tipa reklāmu. Ja vēl kāda nezināja kāds esi tad tagad zinās visas.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Nav jau pat vārdu ar ko tā kārtīgi pateikt .Varētu teikt tēlaini tā ir tā vieta kur siltā laikā sūdu mušas lidinās un rakņājās.Ja bez tēlainības tad zinu piemēru kur vīrietis tā pat nolika sievieti un lai būtu tīrs un nevainīgs viņu uztaisīja par vainīgu. Vienkārši nolika līdz pēdējam,bet nepagāja laiciņš kad bumerangs nāca atpakaļ ar tādu spēku ka laimīgs varonis nejutās.To laimi atcerēsies uz...

Brīvais laiks.
Man nav nevienam kotletes jācep un čības pie gultas jāpienes,tātad brīvā laika daudz.To ka esmu sieviete ar miesu un asinīm man kustēties patīk .Protams, ka ideāli būtu atrast tādu pašu cilvēku kuram nedaudz interesētu mans hobijs un man viņa.Nezinu gan vai man teltī vairs patiktu gulēt ,bet ko gan nedarīsi kompānijas pēc.Man patīk fotografēt dabu un braucu ar riteni, lai to varētu...

Senākie OHO lietotāji?
Pirmo reizi parādījos septiņi gadi atpakaļ un sākumā nedomāju, ka tas laiks tik ātri paskries. Sākumā pat neērti bija un nezināju ko atbildēt uz ne tik piedienīgām vēstulēm. Labu skolu esmu šeit izgājusi un iepazinusi cilvēkus. Diemžēl nācās nomainīt savu iemīļoto niku. Grūti tas nācās jo pieaudzis bija pie sirds, bet tagadējais sāk iepatikties jo esmu arī dažam skabarga attiecīgajā vietā.

Mērķi
Mērķis? Laikam jau gluži nevarētu saukt par mērķi jo laikam būs jāsauc dzīvo tik nost. Izaudzināt bērnus par labiem cilvēkiem, palīdzēt mazbērniem, vecākiem.Tie ir tie ikdienas mazie darbiņi kurus varētu arī saukt par mērķi. Tagad ir viens mērķis kurš jau paliek par grūtu jo mērķim jāskrien no muguras līdz un nevar vien noķert. Līdz ko tuvojas tā atkal attālinās. Kaut rāpus, bet jāķer-tā ir tā...

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Ko nu brūnās suņa acis nerāda galīgi pareizi ? Tā kā esmu pieskaitāma pie tām korpulentajām tad droši varu teikt neesmu neglīta , bet gan simpātiska sieviete ar sirds gaišumu un skaistumu. Vienkārši jābūt labai redzei, lai to saskatītu. To kad pēc slaidām sievietēm var noteikt modes tendences tas jau nu ir tikai daļēji jo atkarīgs jau cik biezs tas maciņš. Parasti jau par modi konkrētajā brīdī...

Kāpēc dāmas nodarbojas ar "privorotiem"?
Protams pieburt var tikai tad ja jau vīrietis sāk attiecības ar konkrēto sievieti.Lai drošs paliek drošs, lai šis nekur neaizmuktu var pieburt pieliekot ēdienam vai dzērienam klāt attiecīgu lietu. Tad nu šis pēc darba negrib iet uz savu māju, bet gan kājas nes pie piebūrējas. Par pieburšanu stāstīja mana vecmāmiņa no savas dzīves pieredzes.

Dzivsvars netto un brutto
Zinātnieks -teorētiķis tad jau tā tāda zinātniski gudru cilvēku spriedelēšana.Parastajiem cilvēkiem ir tā- otrs patīk ņem ciet un par svaru nedomā.

Kā atrast kompromisu?
Kompromiss-tas izklausās tā pat kā valdībā ja neder plāns A tad plāns B ja nu tas vēl nelīdz tad jāiziet uz kompromisiem.

Kā atrast kompromisu?
Jā esmu vainīga nevarēju pirmajā satikšanās reizē pateikt, ka neesi īstais kādu meklēju, bet gan teicu ka neesmu viņam īstā sieviete jo viņam vajag pavisam citu sievieti.Viņš lika man padomāt jo mani nesteidzinot un esot taču kompromisi. Mans uzskats tomēr ir ja tiekoties nevar teikt mans cilvēks tad kompromisi nelīdzēs.

Kā atrast kompromisu?
Esmu sieviete labākajos gados un ne jau tāpēc man cits nekas neatliek kā sākt jaunas attiecības jau ar kompromisiem jo mans vilciens jau it kā būtu aizgājis.Gaidīju no cilvēka, ka arī viņš vienu vārdiņu teiktu-nu zini es jau arī pats kaut kur biju vainīgs. Diemžēl tādus vārdus nesaklausīju.

Kā atrast kompromisu?
Ja vīrietim jau ir bijusi viena sieviete trīsdesmit gadus, otra desmit gadus, trešā īsu laiciņu kur tad ir darbojušies viņa kompromisi? Tas liek padomāt un vīrietis vairs nesimpatizē. Nevarētu taču tā būt , ka visas sievietes bija vainīgas.

Kā saukt cilvēku, kas netur solījumu!
Deavid!Es te kādu laiciņu palasot tavus izteicienus, ka sievietes negrib neko dot rodas jautājums. Ko tad pats vari dot? Tu saki, ka pašas vaina kad tāda attieksme pret tevi. Vai tu kādreiz neaizdomājies, ka varbūt arī tev ir paša vaina ja sievietes tev negrib neko dot.

Attiecības bez saistībām...
Manuprāt attiecības bez saistībām ir tādas- dzīvojam katrs savā teritorijā, braucam viens pie otra ciemos, viens otram palīdzam, izklaidējamies.Tomēr ievērojam vienu lietu un tā būtu, ka apkārt pa labi un kreisi neskrienam.

Gultā ar diviem...
Saka jau ka trīs lietas labas lietas un ceturtā no sirds. Varbūt vadīties pēc tāda principa!!!!

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Varbūt vajadzētu nedēļas nogali pavadīt mājās ar vakariņām kuras ļoti garšotu vīrietim. Pati smaidīga bez galvas sāpēm un nebeidzamajiem mājas darbiem. Varbūt pat paskatīties to televizoru un to kas vīrietim interesē.Atsēsties blakus savam vīrietim, pieglausties, varbūt mazu bučiņu uz vaiga, lai saprot, ka tā lielā romantika sekos vēlāk.

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Te viens tāds ar brūnu purniņu testējis vīriešus un zina kā kas kuram.Atļaušos pasmaidīt!!!

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Es bez tevis tu bez manis!

Foto "iztaisnošana"
Katrā programmā kur uzlabo foto ir arī iztaisnošana.

Esmu saprotoša!
Es izteicu tikai šeit viena vīrieša teiktos uzskatus kādai jābūt saprotošai sievietei. Tā man muļķei paskaidroja šis vīrietis.

Esmu saprotoša!
Neesmu gan vīrietis ,bet mēģināšu atbildēt kā es to saprotu.Tas ir tā pēc vīrieša domām;ja gribēšu tad drīkstu izvēlēties mīļāko,ja gribēšu tad braukšu pie mīļākās ja negribēšu tad lai pagaida vien.Jo es taču esmu vīrietis un sievietei ir jāizpatīk savam vīrietim un jāsaprot viņa vajadzība.Nedrīkst sieviete ar visu to būt neapmierināta,bet jāsaprot un jāgaida labvēlība no vīrieša puses.Tā ir...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu