MangoMango

Sieviete (41)
uzzināt vairāk par MangoMango

35 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai dāmas kungiem piedāvā tikai kniebienu?
daamas parasti jau daudz need un nedzer....HA ...ha krūmiņ tu nepazīsti mani...

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Nu labi, biju jauns un muļķis.... Piekrītu Aivaram. Diemžēl tā ir , ka jaunībā nav tās pieredzes un spējas izvērtēt otru .Un vēl , ja pats esi godīgs tad tici , ka nav par ko pašsaprotamu jādomā, jārunā. Arī es biju duma... tagad kauns , kā varēju būt tik naiva, neredzoša. Būt kopā ar tādu ...

Melnais humors? :)
Noteikti te tādi ir, bet noteikti ne tik virtuozi . :) Gan jau ka tas varonis arī šajā portālā rosijās . + mani pārsteidz , ka visi ieskaitot prokuratūru tic , ka viņš to naudu viņām atdos ! :))))

Jautājums vīriešiem 40-60... Vai vēlaties iepazīties ar mani?
neviens tev nerakstīs , jo šeit tādu v. nav !

"Uz visu banku."
godīgi - es nekad neesmu vēlējusies apzagt banku vai jebko citu...

Melnais humors? :)
Nazi Tu maldies ! Nespēju iedomāties vispār sevi ar vīrieti kurš prasa naudu un vēl mazāk , ka es tādam naudu (aiz) dotu... Tādi vīrieši ir gudri un atpazīst aitas ...

Melnais humors? :)
Nupat lasīju to rakstu un biju šokā...izkrāpa 160 000 ! Tās bija sievietes no iepazīšanās portāliem. Dumas, naivas sievietes. Un cik vēl tādu kuras neparakstījās tam iesniegumam policijā. Bet , ja ir aitas tad cirpēji atradīsies !

rasisti
Piekrītu Luusilai. Visās valstīs kur ir melno rajoni ir nenormāla netīrība un arī noziedzība. Tas jau arī ir iemesls tam , ka viņi riebjas. Viņu pašu uzvedība, attieksme .

rasisti
Nēģeri jau ir rasisti pret baltajiem. pamēģini melnajam nedarīt kā šis grib...uzreiz būsi rasists. Apģērbu katalogos liek nēģerus, jo viņi to pieprasa- savādāk rasisms. Pēdējās Midsommeras sērijās, sezonā. Katrā sērijā nēģeri. Ipriekš nevienā nebija nēģeri. Acīmredzot kāds melnais bija neapmierināts. Tieši viņu slimīgā lecīguma dēļ man ir nepatika pret melnajiem...+ vēl viņu švakās prāta...

Attiecības bez saistībām...
ko gan darīt, jā grūti izveidot attiecības... tas norāda , ka problēma ir tevī pašā !!! vai arī tu izvēlies sievietes kuras tu neinteresē.

Ko vīrietim nozīmē vīrišķība?
Tas ir tieši saistīts ar to kāds ir vīrieša intelekts un kultūras līmenis ! Dažādām grupām būs dažādi uzskati kas ir vīrišķība. Un arī attiecīgi uzvedība.

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Par vīrieti liecina tas KĀDU sievieti viņš izvēlas. tie visi n-tās reizes precējušies vispār nav nopietni ņemami. Ja vīrietis bijušo sievu sauc par kuci.... tad loģiski rodas jautājums- tu tak pats viņu izvēlējies, precējies. cik tad pašam tā prāta....

Kuras tautas cilvēkiem jūs patīkat?
JANIqwerty vai tu savai krievu medmāsiņai piedāvā grupveida seksu ! tā kā piedāvā te sūtot slimas vēstules ! Tu esi mentāli slims , bet acīmredzot pats to neapzinies.

Kuras tautas cilvēkiem jūs patīkat?
Feldei par krievuškām taisnība. Bet ja vīrietis pats ir rupjšs un prasts tad viņam tāda ļoti der !

Attiecības bez saistībām...
TĀDI cilvēki ir kā suga - parasti dzīvo,uzturas iepazīšanās portālos. Tur arī tādi mutanti ir radušies. Kroplā vidē - kropli radījumi. Tiem raksturīgs nenormālo pasludināt par " normālu."

Attiecības bez saistībām...
Par šādu slimu " attiecību" veidu, modeli uzzināju esot te oho. Man ne dzīvē ne tuvākā sabiedrībā , rados , draugos neviens neko tādu nepiekopj. Visiem ir ģimenes. es uzskatu , ka tas ir slimi un raksturīgs izteiktiem egocentriķiem, vienaldzīgajiem un protams tikai seksa meklētājiem. Domāju , ka tā ir emocionāla, mentāla kroplība, invaliditāte . Nespēja izveidot emocionāli tuvas...

Attiecības bez saistībām...
tā ir normāliem cilvēkiem tieši uz vecumu vajag to tuvo, mīļo cilvēku ar kuru kopā ikdienu vadīt, sarunas pie tējas, kopīgi plāni . Viens otru atbalsta un rūpējas. Tā ir mīlestība .

Kā nelielā(0,1) piemājas dīķī tikt vaļā no niedrēm?
Nopļauj !

Attiecības bez saistībām...
Tas nozīmē , ka Tas kurš Tev to piedāvā vēlas lai Tu esi sieviete pēc izsaukuma ! Tad kad viņam vajag seksuāli atviegloties lai ir ar ko....viņš tev zvana tu pati atbrauc ..... vai viņš piebrauc...un iebrauc... :) Tādus lohus uzreiz jāsūta d.....!!!

Kā apdrošināt dzīvokli?
balta neder. bijusī baltas darbiniece teic a.. ka viņi darīs jebko lai nekas nebūtu jāmaksā. zinu gadījumu , ka nodega uzņēmums bija apdr. Baltā. protams šie atrada iemeslu lai neko nemaksātu. cietušais panāca taisnību caur tiesu !!! ja ir nauda lai tiesātos tad izmanto apdrošināšanas pak. Latvijā apdrošināt bezjēdzīgi. paskaties jau te komentāros kas rakstīts !!!! tā ir REĀLĀ DZĪVE.

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Jau vīrieša anketa parāda viņa attieksmi ... Tās tukšās ir kniebienu meklētājiem, precētajiem, vienaldzīgajiem, paviršajiem... kur vēl no tādiem nākušās " vēstules" ar 5 kļūdām 3 vārdos. Tas viss jau sākumā parāda kas tas par "vīrieti " .

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Lapukoks pateica , raksturoja situāciju precīzi ! ! ! Misteram D. pamatā ir aprēķins un ātrāka seksa dabūšana. Sen atpakaļ bija jautājums no viņa pēc cik randiņiem ir normāli , ka sieviete dod seksu (!!!). Misters pārdzīvoja ,ka laikam pērk kafiju , bet atdeves(seksa) nav. Un kur vēl par to cik sieviete pelna, ja nav attiecīgi cipari tad misteram D. tāda neder. Aprēķins un tikaI APRĒĶINS....

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Piekrītu Aivaram. Tā diemžēl ir. Mauku iemīļots teiciens ir - precēts nav miris.

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Tas kurš aizgāja pats to izvēlējās ! Tā ir viņa, viņas izvēle ! Viņa pieņemts lēmums. Protams ierasts vainot ļauno aizvīlēju , bet tas ir muļķīgi. Cilvēks kurš ir uzticams nav aizviļams !!! Cilvēks kurš ir neuzticams vienmēr atradīs iemeslu krāpšanai , aiziešanai ! Un kā likums vainīgs pie tā būs jebkurš cits - tikai ne viņš pats .

Steroīdi - jūsu pieredze?
Nelietojiet , nebojā veselību, to neatgriezīsi !

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Grūti , ja satiekas 2 egocentriķi un aprēķinātāji ! Tad arī sanāk tādi stāsti kā augš aprakstītais ! Bet mani vērojumi ka cacas , jeb smukules ir parasti izteikti egocentriskas un narcistiskas personas. Iespējams tēmas autoram tāda bijusi.... tad var viņu saprast. :)

Sieviešķīga sieviete kāda ?
kurta69 koments apraksta situāciju iz dzīves. Pazinu vienu vīrieti ap43 g.v. Kuram cits bija nocēlis blondīni(viņas matukrāsu viņš īpaši izcēla :) ) Ļoti pārdzīvoja. Viņš atklāti pateica , ka meklē sev pelēko peli , jo par to nebūs jācīnās ar citiem vīriešiem un arī "apkope" izmaksās lētāk. man jau liekas nožēlojami . Neņemt to ko patiesi vēlas , bet rezerves variantu kuru neviens cits...

Ko domājat par saderību?
Vājiem vīriešiem patīk sievietes -mātes.Viņi parasti arī ir slnki,pasīvi, infantīli. Tās viņus stutē, appuišo. Un abi laimīgi, jo sieviete -māte arī labi jūtas ar neko nevarošo, mīksto vīru kurš sēž zem viņas tupeles. Uzskatu , ka vīrietim jābūt ps. stipram, gudram lai sieviete ar bērniem justos drošībā ! Tā ir Dievs paredzējis.Cilvēks tāds radīts, tas viņā ir iekšā. Ja modelis savādāks tad...

Jautājums precētajiem?
Piekrītu neiet aprakstam ! Ir radies priekšstats , ka šis ir precēto portāls kur precētās "neko nemeklē " , bet precētie meklē piegulētājas . Tādi vīrieši ir nulles , jo ir gļēvi . Melo un nespēj risināt laulības problēmas. Amorāli . Tā atrunāšanās precētais iepazīšanās portālā ir normāli ...tas nav normāli tas ir nožēlojami , ja sabiedrība jau tā degradējusies , ka ko tādu uzskata par...

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
par kurta69 atklāsmi smējos no sirds...

Kas ir meditācija?
Kaut kāds sviests....izlasot jautājumu - skaidrojumu. Acīmredzami kāds no austrumu reliģiju kalamburiem. Turiet tīru galvu nevis pildiet ar tādām sēnalām un psihodēliskiem murgiem (austrumu reliģijas, astrālie ceļojumi , ezoterika u.c ).

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
Jābūt atklātam, ja nepatīk pasaki. Kāda jēga mocīties attiecībās . Kopā tomēr ir un turās , jo ir labi . Ir nepareizi vadīt dzīvi kopā ar nepiemērotu cilvēku. Dažādi cilvēki, dažādas vēlmes. Ja viņai tas ir normāli tad viņai der tāds pats vīrietis kurš arī dzīvosies pa iep. port. Būs harmonija. Man tas būtu nenormāli un nepieņemami. Kur vispār var dabūt laiku lai esot attiecībās vēl nosist...

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Izrunājies atklāti ar esošiem ! Dzivo tagadnē . Laiks iet ļoti ātri. Netērē savu dzīvi vīrietim kurš negrib savējo ar tevi saistīt .

Salīdzinājums oho un zona !
ķirsi... te visticamāk nav vīnogu...nav pat pēc kā sniegties.

Salīdzinājums oho un zona !
iR dažādi ! Bet vairums izraisa skumjas un bezcerību . ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu