balzaka44

Sieviete (61)
iepazīties ar balzaka44

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad tiek atmesti netikumi.....
Ja baidies tad vismaz ēd mazāk, izvairies no miltu ēdieniem, obligāti apēd no rīta 2 olas, glāzi pašas spiestu apelsīnu sulu, ēd augļus un dārzeņus izņemot: kartupeļus,banānus un vīnogas. Gaļu liesu vārītu, izņemot aitas gaļu. Piena produktus pēc iespējas liesākus. Starp ēdienreizēm dzer šķidrumu, vienalga ko tik bez cukura. Zivis vēlams tvaicētas. Nopērc svarus un vēro kas notiks, vai būs...

Kad tiek atmesti netikumi.....
Ja atmeti smēķēšanu, mēģini atrast sev piemērotu diētu, jo ne katram palīdz tas kas citam noderīgs. Neesmu vēl mēģinājusi melones un arbūza diētu, bet mēģināšu tiklīdz šie abi parādīsies pārdošanā. Biju uz olu diētas, zaudēju 17 kg. Tagad mazkustīgajā laikā atpakaļ 4kg.

Vai tad citu slimību vairs nav?
Es rakstīju, penicilīns un lizols darīja brīnumus + hlors! Neapstrīdu domu ka ir kas labāks, bet tagad tas labākais maksā, ko ne katrs var atļauties. Kurš nevar, tam... kirdik un viss. Pie tam arī ārsti bija gana uzmanīgi, jo bija tikai penicilīns,tagad ir labākas un doma: zāles labas ai būs labi!

Vai tad citu slimību vairs nav?
Paskat no labās puses, sēdi mājās un tev maksā! Iegādā suni, un tevi neķerstīs, bet var arī kaķi vest pastaigā... var būt ar zivtiņām burkā var iet pastaigā, nu? Barbora pat šņabi atvedīs par velti ja 2 pudeles pa 0,7 pirksi. Vanga esot teikusi, ka uguns dzira pasauli glābs, braucam uz Latgolu ´´šmakovku´´ dzert un būs okei!

Vai tad citu slimību vairs nav?
Tagad tā ir, man vajadzētu uz skrīningu iet, bet bail, ja nu vīrusu ´´piešuj´´ meita bija ārzemēs, bet godīgi nosēdēja mājās 2 ned. Viņa zināmu iemeslu dēļ dzīvo Jūrmalā, bet es viņas dzīvoklī,kurš te skaidros kas, kur, kapēc Kroņvīruss un viss būšu turpat kur citi. Tā kā, Tauta esīet uzmanīgi!

Neciešami sīva, asa sviedru smaka
Manis pieminētajam cilvēkam, šī dīvainis sviedru aromāts no bērnības un ir līdz šim.

Neciešami sīva, asa sviedru smaka
Domāju, te var līdzēt tikai ūdens un pareizais dezodorants. Kāpēc pareizais, tāpēc ka nepareizais piedod vēl pretīgāku aromātu sviedriem. Stāstu to no līdzcilvēka pieredzes. Nomazgājās ieziežas ar nepareizo un ož pēc izkārnījumiem. Ļoti uzmanīgi jāizvēlas dezodorants, ļoti!

Kā dezinficēt apavus?
av2, paldies, par izsmeļošo atbildi, tomēr tracina tieši mūsdienu ibumetīni un paracetamoli. Ar tiem slimība ievelkas un izplatās, tad brīnāmies, kāpēc tāda mirstība un hronisku slimību.

Kā dezinficēt apavus?
Zāles šim vīrusam ieteiktu, krievu laika PENICILĪNU! Ar to varēja izārstēt visu, jo 4x dienā, pie smagākiem gadījumiem biežāk un visi veseli. Tagad Paracetamols un Ibuprofēns un gaidi kas būs!

Kā dezinficēt apavus?
Bez laizīšanas nekā, un ja tomēr tad es arī iesaku pārbaudīt, ´´vai esi alkoholiķis´´. Krievu laikos populārs bija lizols, tas attīrīja grīdu un gaisu no vīrusiem un baciļiem.

Nedienas ar mandelēm
Ja vajag operāciju, lai tā būtu. Man šīs mandeles, dzīvi sabojāja. Septītajā un astotajā klasē pa ziemu 3-4x angīna un citāda sīka saaukstēšanās. Daudz kavēju un fizkultūrā atzīmi nevarēja izlikt, līdz ar to PTS neņēma pretī. Vēlāk pabeidzu neklātieni jau citā specialitātē. Tajā brīdī gan bija šoks, palieku bez specialitātes un to par ko sapņoju jaunībā tā arī neesmu apguvusi.

Jūt vai nejūt, ka otram/ai ir kāda/s cita/s?
Krāpj,nekrāpj: nav ziepes nenodils, nav zirņi neizgrābs. Vīrs krāpa es jutu ka tā ir, bet izlikos par muļķi neteicu neko un 30 gadus nodzīvojām līdz nāve mūs šķīra. Lai gan viņš dzina mani prom,apzinādamies lielo gadu starpību.

Zobu pagaidu protēze
Ar pagaidu nav bijusi darīšana, bet saprotu to tā, ka no pagaidu tiks veidota pamatprotēze, tāpēc pēc nedēļas ja berž vai sāp ej pie ārsta pieslīpēt. Tad skaties tālāk. Protams sāpēs, būs grūti runāt utt. bet ja pieradīsi piemēram mājās atnākot ņemt ārā, tad mājās tev vienmēr tās traucēs. Kā mājās ēdīsi? Centies turēt cik var ilgi, atpūtini smaganas izskalo un liec atpakaļ un tā viss nostāsies...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu