riiitarasa

Sieviete (32)
iepazīties ar riiitarasa

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Par precēšanos!
Ja vīrietis daļēji grib būt brīvs, nevēlas precēties, tad arī attieksme no sievietes vajadzētu būt līdzīgai. Kad pāris nonāk pie situācijas otram ,kaut kas notiek un jāizlemj, kaut vai otram taisīs operāciju, vai arī ir ieguldīti kopīgi līdzekļi mājokļa iegādē un otrs pamet, nomirst, tad var palikt ar tukšu pakaļu. Kaut kādus pabalstus arī nevarēs saņemt, ja nebūs oficiāli noformēts. Tu pat...

Ja darba ballē kolēģe spiežas klāt
darba kolēģe piespiedās klāt un tagad sapņosi, pārdomāsi to mirkli pusgadu?:D Ja kāds pateiks par simpātijām, tad skriesi viņai pakaļ darbā, mēģināsi, ko veidot? Nē, nu smieklīgs esi! Abi aizņemti, precēti. Vispār par to nevajadzētu aizdomāties, saspringt!

Ne mans plecs.
av2 Ja iet vispirms pie ģimenes ārsta, tad ar norīkojumu pie nākamā speciālista jāmaksā 4.5eur nevis 25-40eur. Ja aizies ar norīkojumu pie speciālista un tālāk norīkos uz fizioterapiju būs jāmaksā 0eur nevis bez norīkojuma 25-40eur.

Sex nākamais līmenis
Pamēģini sākumā tikties tāpat, ļaut iepazīt sevi kā personību. Kāpēc gan vīrietim būtu jācenšas, jāuztver Tevi kā nopietnāk kā caurumu, ja Tu dod uzreiz, bez liekām piepūlēm?

Vai vīrieša profesijai būtu kāda nozīme attiecībās?
Es neizvēletos aktieri, dziedātāju,sportistu, žigalo, porno aktieri, atkritumu vedēju, celtnieku, rimi vai tml.veikala pārdevēju, vīrieti, kurš strādā ārzemēs un parādās Latvijā 1x vai 2x gadā. Kāpēc tā? Man nepatīk profesijas, kuru pārstāviem skrien bariņš fanu pakaļ, ja es nevaru mierīgi kopā aiziet paēst, pastaigāties, jo sveši cilvēki nāk klāt un runā ar vīrieti. Cilvēkiem neinteresē, ja...

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Man gandrīz visi vīrieši ir bijuši labi pavāri, bet es arī māku labi gatavot. Abiem diviem pārī ir jāmāk gatavot. Ja pieaudzis cilvēks nemāk sev pat elementārus ēdienus pagatavot ,tad tas man šķiet ļoti dīvaini, nesaistoši.

It kā smuka,bet nepatīk??
Patiešām perfekta izskata efekts izbāl, ja ir iedomīgs, nejauks raksturs.

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Ja cilvēkam nepatīk sportot, vai arī pēc darba nav spēks, enerģija? Ja cilvēkam patīk sevi lutināt ar gardiem našķiem un nav ikdienā gatavs atteikties no šīs baudas? Vai viņam vajag ciest katru dienu, dzīvot tādu dzīvi, kas nesagādā prieku? Tur vajag apņemšanos, iekšējo sajūtu, vai arī lai sagādā prieka veselīgais dzīvesveids.

Ko domā sieviete iepazīstoties?
Vienkārši grib kādam pasūdzēties, izstāstīt to ,kas ir sakrājies un neapjēdz ,ka tā, tikai aizbiedēs normālos vīriešus, kuri varētu kļūt par viņas turpmākajiem draugiem.

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
ciganka Jā noteikti viens ziediņš norāda uz pērkamas meitenes statusu. Drīzāk kārtējais centu pisējs, kurš izdomā atrunas uzreiz, mēģina visu pagriezt otrādāk, lai randiņa izdevumi ir 2,3eur par biļeti turp un atpakaļ. Tev pašai jāizdomā vai tādam vispār ir vērts durvis vaļā. Jā, ja es braucu pie jeb vīrieša, radiem, draudzenēm ,tad vienmēr ņemu līdzi ciema kukuli. Ja vīrietis brauc, tad jau...

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Aizbrauktu ceļojumā un pēc tam apciemotu sev visus tuvos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu