Lobo1

Virietis (54)
iepazīties ar Lobo1

102 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Par ko varētu runāt divi latvieši?
Par jūru.

Ko tad tu īsti meklē?
Un kā iepriekš tika minēts- var arī čiekuru atnest. Nav blakus meža, nes savu.

Lomu spēles!?;P
Vienkārši pafantazējiet par to, cik tajā gultā un veļā ir kniebušies, un cik sulu tur sasūcies.

Kas taa par ipatniibu?
Kurtslabs, esu pircis tikai jaunus autiņus, ne premium, opelīti nesmādēju, bet tas ir ieguldījums paša dvēseles mierā. Nu nav tā, ka lai dzīvi nodrošinātu, jāpērk miskasti. Jāsadala prioritātes. Ja pie Taviem servisiem rindas, tad droši vien tur strādā traktoristi no kolhoza vai pacani no rajončika un pirms ķerties pie darba, kādu stundu ap to autiņu staigā un domā, ko ar to darīt.

Vai tā ir cienīga vīrieša attieksme pret sievieti (ēm)?
Keel, Holivudas filmās?

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
Jums nešķiet, ka te ir kaut kāda fantāziju pasaule? Vīrieši sacerējušies uz smuidrām piecdesmitgadniecēm, savukārt sievietes, ka pilni grāvji ar miljonāriem? Var būt pārceļamies uz realitāti un nokārtojam mierīgas vecumdienas? Skaidrs, ka visi esam dzīvē piedzīvojuši fiasko un kāda velna pēc vēl kaut ko tēloties un izvirzīt nepiepildāmas prasības! Nezinu kā pārējie no mūsu pulciņa, bet es...

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
Nez ko Piparkūka domāja ar to čiekuru? Ja Tā saucamo nikolaju, tad skaidrs, bet ja īstu Egles dēlu... Varu iedomāties kundzes fizianomiju, kad ciemos atbraucis cerētais pasniegtu viņai čiekuru ar tajā saspraustiem sērkociņiem- tipa, še Tev zaķītis!

Vai paredzētā reforma var notikt?
P.S. Un es neesu pašvaldības liekēdis, kurš raksta darba laikā. Man ir slīdošais grafiks un maiņa būs pa nakti.

Vai paredzētā reforma var notikt?
Liekēžus jālikvide. Neabšaubāmi. Tomēr, par piemēru, pievienojot Viļānu novadu Rēzeknes novadam, ieguvēji būs saskaņa un Rēzeknes mēra firma ar skanīgu nosaukumu "Latgalija", kura iegūs pasūtījumu būvēt viļāniešiem nevajadzīgi lielu sporta halli, kuras uzturēšana apēdīs Viļānu budžetu. Uz tādām reformām jāskatās piesardzīgi un ar domu, ka tāpat mūs izčakarēs, jo nevar taču pastāvīgi kaut ko...

Dāmas, kas jums pret anāļuku?
Par šo jautājumu var cepties tikai cilvēks, kuram tā arī nav sanācis to pamēģināt, vai arī ir novirzes. Nu kas tajā labs! Jāskrien uzreiz mazgāt... un vēl tās zarnu nūjiņas!

Ko meitenei atbildēt ja prasa cik tad nu tas čalis pelna?
Geiša, kāds jautājums, tāda atbilde. Na...j Tev jāzina viņa ienākumi? Tu ko, no VIDa? Ja no Latgales, tad 40 ls dienā būtu normāli un pat pamaz, pats reiz tā pelnīju, bet ir jārēķinās ar pretenzijām no likumsargiem.

Vai esat saņēmuši Latvijas hipotēkas piedāvājumu ?
Ja atceraties Venēcijas tirgotāju, tad droši vien atceraties arī- Šeiloks ir ar mieru viņiem naudu aizdot bez procentiem, taču ar vienu nosacījumu - ja parāds netiks atdots laikā, Antonio būs jāatdod mārciņa no paša miesas. Un ar to ir domāta sirds. Kāda dzīvībai bīstama katastrofa var piespiest cilvēku aizņemties? Gribas paceļot, nopirkt uz parāda jaunu mašīnu vai māju uzbūvēt, lai maksimāli...

Ko meitenei atbildēt ja prasa cik tad nu tas čalis pelna?
Kaskāde, Tev tiešām ir augstākā? Kaut kā liekas, ka pat videni neesi pabeigusi. Kaut kāda jēga ir kopā piedzīvotajam. Ja vienmēr esi bijusi par akceptoru, tad tava vērtība ir nekāda. Ja nu tikai labi kniebies. Tas ne Kaskādei. Tas visām alkatīgajām sučkām.

Psiholoģija...
"Tik pat labi komentārā var rakstīt arī kāda citā cilvēka,vai pat cilvēku grupas viedokli,ja tas sakrīt ar paša uzskatiem". Bet tad jau tas ir Tavs viedoklis. Dotajā brīdī. Viedokļa stabilitāte atkarīga no pļāpīguma pakāpes. Jo lielāks pļāpa esi, jo biežāk mainās viedoklis.

Kāpēc dzimst, ja tas dara nelaimīgu?
Kā vispār ko tādu var izpirst! Tev nemaz nevajadzēja piedzimt. Tādi Pasaulē vien jukas un konfliktus rada... un kaut ko tipa "Diena, kad Kārlis bija Karlīna". Fuck off.

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
spelee flautu? hhhh. Ādas? Šitie savu firmu propagandētāji kaut kā neaizdomājas par to, ka ja visi veči nodibinās pa savai firmai, tad (nepretendēju uz precīzu datu atspoguļošanu) Latvijā būs kādi 500 tūkstoši darba devēji vīrieši un apmēram tik pat darba ņēmējas sievietes. Feministēm būs par ko cepties.

Ko sēsi, to pļausi...
Savācies un pamēģini vēlreiz!

Videomonitorings dzīvoklim
Bļin, nu šis portāls kaut kā vairāk velk uz kniebiena meklēšanu. Tu vēl pajautā ar ko-vāveres skropstu vai seska astesgala birstīti labāk notraukt putekļus no mēnesi neieslēgta televizora.

Sievišķība.
Eh, Carmen, ja Tu zinātu...

Sievišķība.
Kaut kāds dīvains jautājums. Kā pati sevi vērtē? Pupi ir? Dupsiks? Ja tā, tad pat staigājot apkārt ar āmuru, Tevi vienalga uzskatīs par sievieti, pat ja būsi atbilstošā vietā ievietojusi koka kluci Konstantīnu.

Viedoklis par SIFV fetišu?
Respect Ziemeļblāzmai!

Viedoklis par SIFV fetišu?
Jums var būt. Aprakstiet šo procesu pārējiem.

Ceļojums decembrī!
Manā gultā. Droši un ērti. Dormeo matracis.

Kā izpatikt 30 gadniecēm?
Nē, drīzāk Tevī.

Kādas ir ceļu policijas metodes, tehnoloģijas?
Brālēns brauca uz pohām un Ludzas ielas riņķī viņu apturēja, jo nozondēja, ka nav OCTA. Rezultātā gan sods par OCTA, gan tiesības pa p i p e l ē m.

Kā izpatikt 30 gadniecēm?
Meita draudzējas ar Neživija brāļadēlu un ir vienkārši šokā, cik intelektuāls var būt ex sportists.

Viedoklis par SIFV fetišu?
Pamēģini defekāciju. Domāju ka tā Tev patiks vēl vairāk.

Kāds būs 6G internets ?
Būs Tev galvā urbis, kuram pievienota antena, kura aptīta ap Tavu ķermeni, lai to varētu izmantot visi, jo Tavs ķermenis vairs nebūs Tavs, bet gan sabiedrības kopīpašums un kad VARENIE nolems, ka kādam no viņiem dzīves pagarināšanai jāpaņem kādu no Tavām detaļām, Tavi iebildumi tiks uzskatīti par antisociāliem un egoistiskiem.

Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir labaks ka pie mums?
Nezinu ko dara vaitiesam, kurš domā, ka atalgojama cienīga ir tikai smaga fiziska slodze, bet mums ikdien ir nepieciešams ķirbī turēt tādu zināšanu apjomu, kādu vaitiesam pat iedomāties nav spējīgs, bet kad notiktu PV avārija, pirmais skrietu un bļautu par nepietiekamu LDz darbinieku profesionalitāti. Kā tev vaitiesam liekas, ja es pimpi pasmērētu ar medu, tev patiktu norīt, vai tomēr izspļautu?

Tv kanāli
Gribēji pateikt, ka visiem jāpieslēdz smart TV? Piekrītu. Ja nop[irksiet smart tv, nevajadzēs ne kompi, ne viedt´ālruni, kaut gan komplektā tas viss ir lētāk.

Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir labaks ka pie mums?
hewy, tie jau Tavi kolēģi no valsts un pašvaldības aparāta, ar nelielu to, kuri ganās budžetu leknajās pļavās, piemaisījumu. Tie, kuri strādā reālu darbu, nevis papīrus bīda un nēsā keisus ar kešu, ne sūda atļauties nevar. Tikko gribēju legalizēt pirms gadiem 20 uzbūvētu garāžas piebūvi un tam nepieciešams projekts. Fuck, kā domājat cik man par to 3 sienu zīmējumu paprasīja? 300 eiropas naudiņas,...

Brīvdiena
Sūda runci, izdrāz pats sevi! Bļa, uzprasies!

Kā izpatikt 30 gadniecēm?
Sāc plātīties un mētāties ar naudu, tad viss būs.

Kad aizbrauks pēdējais ārsts ..
Nebrauciet virsū Aivaram (kurš starp citu ir mans vārdabrālis). Es pats savu organismu ietekmēju un zāles praktisi nelietoju. Nē, nesmejieties. Ja jūs to nespējat, tad vienkārši esat zemākā attīstības līmenī. Neapstrīdēšu veiksmīgus gēnus, citus faktorus, bet slimoju tik reti, ka ar grūtībām atceros iepriekšējo reizi, kad nācās ķerties pie medikamentiem. Ja nu vien aspirīnu pēc jautrāka vakara.

Kā iemācīt kaķi pie kastītes?
Nosēdini kaķi blakus un pati tai kastē kluci noliec. Uzreiz sapratīs.

Kapec zives ir palikusas tik dargas?:(
OK! Bet kāpēc mūsu zivis raša, da jebkur, maksā lētāk kā Latvijā?

Brīvdiena
Tu ko, komuņaga?! Kāds na...j 1.maijs!

Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir labaks ka pie mums?
neko, cik es šeit ienāku, tik redzu Tavu foču onlainesošajos. Pa kuru laiku spēj senčus nodrošināt? Sēdi ratiņkrēslā un pie Tevis nāk pēc devas 24/ 31? Mūsu dzīves līmeni var norakstīt uz 2 faktoriem. 1.- sovjeti neaizvācās kopā ar savu armiju un atstāja savus smadzeņu defektus arī vietējiem. 2.- čiuļi vienmēr ir bijuši skaudīgi, nenovīdīgi, augstprātīgi un ahujennie zīmuļi. Nothing personal-...

Kad aizbrauks pēdējais ārsts ..
https://nra.lv/latvija/296430-nra-peta-kadas-algas-sanem-mediki.htm nemaz tik mazas nav.

Kad aizbrauks pēdējais ārsts ..
Ticība ir muļķu mierinājums.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu