Lobo1

Virietis (55)
iepazīties ar Lobo1

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc sievietes nevēlas uzņemties atbildību?
Vārdusakot- abi labi.

Kāpēc sievietes nevēlas uzņemties atbildību?
Jūsu resurss ir ļoti vienkāršs- paplēt kājas un pietēlo. Jānopelna... Jums pašām jānopelna iespēja apkāst mužičoku.

Galants vīrietis, džentlmenis.
Nu, es esu galants gan pret celkām, gan maukām. Tur neko. Tāda audzināšana. Bet... ja es no tevis dabūšu putna slimību, tu nožēlosi.

Galants vīrietis, džentlmenis.
CoCoSan, Tu/Jūs, pat iedomāties nevari, par cik mana dzīve ir kvalitatīvāka par Tavu! Ēdu tīru paša audzētu pārtiku, ko pie tam vedu savām rīdziniecēm, lai viņas neindētos ar poļu atkritumiem, 200 m no manas mājas ir upe, kur varu peldēties pēc sirds patikas, 300 m Rīgas šoseja. Nospiedi pedāli un pēc 2 stundām esi Rīgā. Ko tam pretī vari likt Tu/Jūs? Ak jā, ja gribas nokniebties, es zinu ka no...

Vai darbā var ierasties bez krūštura?
Viss tas figņa, bet tikko vikipēdijā uzdūros uz infu, ka 35jā gadā 58% varakļāniešu ir bijuši žīdi. WTF! Tāpēc viņi viļāniešiem škiet kaut kādi dīvaini un gribas iedot galvā.

Galants vīrietis, džentlmenis.
Riebeklīt, kādu kaifu var vēlēties sievietes, kuras paver klēpi jebkuram?! Pašas vien sevi esat devalvējušas. Es pieturos pie labās audzināšanas, bet tā kā Viļāni nav lielpilsēta un nepazīstu tikai pēdējos gados sabraukušos kolhozniekus, katrai trešajai nākas durvis pieturēt zobus sakodušam, jo zini kas tā par kuci.

Stiprai sievietei vajadzīgs vēl stiprāks vīrietis,interesanti,vai šeit tāds ir???
A nahren tu te meklē?

Stiprai sievietei vajadzīgs vēl stiprāks vīrietis,interesanti,vai šeit tāds ir???
Maja viedoklis4 2visi vīrieši ir cūkas. aha, un sievietes ... kas ir sievietes, ja no viņu vāveres izlien cūkas?Žirafes?

Kas ir harizma?
Es neatteiktos nokniebties. Tā pa īstam, lai pāris dienas pēc tā būtu jāatpūšas.

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Nahuj ejiet, jā!

Kas ir PLIKADĪDA?
Foršākais izteicās- ne pielikt, ne atņemt.

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
P.S. Meita teica, ka tagad čaļiem ( zemākās kategorijas, nu tiem kas nav vīrieši) esot populāri dabūt veceni un dzīvot uz viņas rēķina. Var jau saprast veceni, kas pirms nāves vēl grib izbaudīt svaigu gaļu, bet izskatās tik pat stulbi, kā kad saietas vecis ar mazmeitiņas draudzeni. Novecosim ar cieņu, kolēģi!

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Nesmīdiniet. Jūs par sevi varat iedomāties sazin ko, sieviešu solidaritāte u.t.t., bet kamēr manu viedokli nav apstrīdējuši vīrieši, es uz jūsu pļerkstēšanu lieku CĪSIŅU. Esbi neteiktu, ka gribētu jaunāku vīrieti. Viņi paši līp klāt. Tu pat savu foto kautrējies ielikt. Jūs ar Bumpi esat dva sapoga para. Izmuldēt varat pat lāci no meža.

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Man nāk smiekli par tantiņām, kuras meklē sev jaunākus vīriešus. Viss! Pēc 50 sievietes (lielākoties) paliek par ... nu jūs jau saprotat. Fertilais vecums cauri, āda krunkās, celulīts u.t.t., bet viņa grib jaunāku vīrieti. Ha, p.d.c.! Labi, Elizabete Teilore parasti dabūja, kaut arī pēdējais šķiet arī bija vectētiņš. Kura te grib sevi pielīdzināt Ļizai? P.S. Viņa pie tam koda ne pa jokam un rītu...

Kas ir PLIKADĪDA?
Krieviem, kā jau īpatnējai tautai, ir labi teicieni par šo tēmu. Ņežiļi bogato i ņečego načinaķ, ;ni kola, ņi dvora. Vot tie būs īstie plikadīdas. Latvijā ne katrs var kļūt bagāts. Tāda valsts. Galvenais nenogrimt, neskatoties uz to, ka tauta paliek ar vien stulbāka un ievēl ar vien stulbākus pārstāvjus un ar vien bezprincipiālākus neliešus. Man vienkārši ir žēl to pamuļķu, kuri nedaudz...

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Julianna, navajag glupēbys bļuznēt.

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Starp citu- mūsu platuma grādos vidējais izmērs ir 15 cm un dāmām arī izmēri pamatīgi atšķiras. Ir gan peles actiņas, gan baļļas. Nevajag ieciklēties uz vīriešu izmēriem. Ķīniešiem vidējais vispār 10 cm esot. Vislielākie esot pat ne nēģeriem- vāciešiem.

kapec profila nav ailes ar cisina garumu un resnumu?
Vecums 63 Augums 156 cm Svars 87 kg Madam, ar Jūsu parametriem ja nu kāds... Un kam Jums 18 cm? Labāk siltas čības.

Svars nav norādīts. Kāpēc?
Nu moins! Pat man bijusī slēpa cik sver un par resnu viņu nenosauksi. Tu vēl pajautā cik kilo dienā viņas apēd un veiksme mīlaslietās garantēta.

Kvēpu filtrs.
Un tad braukt smirdinot? Pats aiz sevis jau nebrauksi, vai ne?

Ko darīt, ja tuvs cilvēks nodzeras no mīlas apsēstības?
Neko. Kas ir uzņēmis kursu uz kraujas malu, tas to sasniegs.

Seksuāli nespējīgs vīrs
Nezinu kā jāsačakarē veselību, lai pēc 40 rastos problēmas. Gadās jau arī jaunākā vecumā misēkļi aiz noguruma, emocijām u.c. kreņķiem, bet lai pilnīgi un pavisam... Neviens no maniem draugiem par to nesūdzas, kaut arī jau pāri 50. Pats norūpējušākais vispār nevienus brunčus garām nepalaidīs.

Seksuāli nespējīgs vīrs
Sievietēm jau vienkārši- paplet kājas un pietēlo. Mums tā aparatūra sarežģītāka.

Seksuāli nespējīgs vīrs
Likumdošanā nav aprunāts, tātad pēc iesaistīto pušu savstarpējas vienošanās.

Braucot no stāvlaukuma iebraucu mašīnā,izkāpu ārā apskatijos kāds skrāpējums un aizbraucu prom.
Nu tad lai Tev pēc pilnas programmas! Dastaļi šitie stāvvietu kropļi, kas nemāk braukt un vēl aizlaižas!

Apkure mazam dzīvoklim
Apkures veidi pēc dārdzības rūkošā secībā- elektrība, sašķidrinātā gāze, kokskaidu granulas, malka. Nerēķinot ierīkošanas izmaksas. Ņemot vērā, ka labi salikta krāsns kalpo ap 50 gadiem, ja to pareizi kurina un malka ir vislētākais siltumieguves veids, bet apkures katli, tāpat kā elektriskie sildītāji mēdz pārdegt, tad secinājums ir viennozīmīgs.

No mīlestības līdz naidam tikai viens solis?!?
Skatoties kā to kurvīti iedosi. Ja kā piedāvā Kornēlija, tad var būt problēmas. Slidenāk vajag, slidenāk. Lai viņa pat nesaprastu, ka dabūja to kurvi. Vienkārši nesanāca. Protams, ja adekvāta. Man jaunībā sanāca saskarties ar vienu neadekvāto. Nu galīgs kolhozs. Tad gan var sanākt šaize.

Virtuves komplekts- ko izvēlēties ?
Koks protams ideāli, bet tad lakai jābūt arī ļoti labai. Vienu varu pateikt konkrēti- MDF nein. Kaut kādu laiku jau kalpos, bet tad tā apdares plēve sāks lekt nost. Īpaši cieš plauktiņi kas blakus plītij. Var pat vacējums uzpūsties un tad nekas nav līdzams. Ne ar fēnu, ne gludekli. Vajag īsto presformu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu