008

Virietis (46)
uzzināt vairāk par 008

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Labākais mehāniskais stimulātors? Atsauksmes? Ieteikumi?
Es autorei ieteiktu, lai palūdz draudzenēm klātienē visu nodemonstrēt un parādīt! Ja reiz draudzenes, tak padalīsies! Tad jau arī pašai radīsies zināšanas, viedoklis un varēs arī Te padalīties! ;)

...Brugis...
Es ņemtu nost veco segumu. Kā jau minēja, ūdens netiks prom un sals ar laiku visu jauno bruģi izcilās.

Spogulīt, spogulīt......
Kāpēc piesaukt sliktus piemērus? Labāk ņemt par piemēru Olgu Dreģi! ;)

Prasības
Man jau šķiet, ka ne kā tāda prasibās nav. Un ja autore pati pelna 2000+, tad ir tikai loģiski, ka meklē līdzvērtigu partneri! ;)

Uz ko viņi cer?
Šķiet, ka autore ar savām darbībām atbildēja, uz ko cer! ;)

Dzīvokļu maiņa
Šo nupat izkopēju no zemesgrāmatas mājas lapas! Nekustamā īpašuma īpašnieku un personu, kuru labā vai pret kurām taisāms nostiprinājums, tai skaitā Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros reģistrēto personu pārstāvju parakstiem nav nepieciešams notāra vai bāriņtiesas apliecinājums, ja minētās personas nostiprinājuma lūgumu zemesgrāmatu nodaļai iesniedz personiski un lūgums pamatots: Nākot uz...

Dzīvokļu maiņa
Cik atminos, paraksti jāapstiprina un jātaisa nostiprinājuma lūgums notāra klātbūtnē gadījumā, ja īpašnieks neiet uz Zemesgrāmatu. Šajā gadījumā, ja abi īpašnieki uztaisa nostiprinājuma lūgumu un abi parakstās iesniedzot to zemesgrāmatā, bez notāra varētu iztikt. Nodeva gan būs jamaksā, ja zemesgrāmata tiek reģistrēta jaunam īpašniekam! Ja tuvi radi, tad mazāka (0.5 % no īpašuma vērtības),...

Pieaugušu cilvēku publiskas fantāzijas - par ko tas liecina?
Sapņo un fantazē visi, un neticu, ka pati arī neesi pasapņojusi / pafantazējusi. Par to kā, kurš izpaužas, cits stāsts! Lai tak ļaudis labi jūtas, un pauž to kas kuram aktuāls. Katram brīva izvēle, paust viedokli vai nē! ;) un arī iekomentēt neviens nespiež! ;)

Kā lai saņēmās?
Pievienojos viedoklim, ja negribas un trūkst motivācijas, tad nav ko iet! ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu