008

Virietis (47)
iepazīties ar 008

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ļoti dīvaini.
Dzīve ir tur ārā. Te nevajag iespringt! Ja arī uzraksti, kur garantija , ka aiz daiļavas profila negozējas ūsains džeks! :)

Kādām vīrieša pasakām, ko viņš tev ir stāstījis tu esi noticējusi?
Es klausos sieviešu pasakas. Džeku stāstītās cenšos neņemt vērā! ;)

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Kā tur bija tas teiciens: "Odjin raz ne ped...s" ? Man šķiet, ka pietiek ar vienu reizi, lai uzāķētu un turpmāk diktētu noteikumus. Katram ir sava cena, atliek vien vienoties ar sirdsapziņu par cik pārdoties. Šokolādes, cepumi vai olas grozā nav uzskatāms par kukuli.

Ko vēlamies...
Preilene, nav tā, ka esi pretrunā ar pašas teikto? "Normālas pagaidu" un "nav pareizi veidot attiecības, par kurām jau sākumā zināms, ka pienāks beigas" Patiesībā visiem vienalga, kas Jums tur veicas un ja tā ir labi, tad tik jādzīvo un jāpriecājas. Nevienu nekad neesmu nosodījis par jaunāku , vai pareizāk stipri jaunāku partneri. Galvenais, ka pašiem labi! ;)

Ko vēlamies...
Preilene! Kas ir domāts ar normālām "pagaidu" attiecībām? Kamēr abi atradīs kaut ko atbilstošāku vai tas ir skatījums tikai no Tavas puses? Otra puse varbūt to redz citādi un neapzinās, ka agrāk vai vēlāk tiks piečakarēts.

Gultā ar diviem...
Atkal tiek meklēti zemūdens akmeņi! :) Pirms laika te izskanēja, ka tikai cietumniekiem līdzīgs kontingents oho apgrozās, a Te veseli divi "inteliģeni , zolīdi" piesakās un atkal nav labi. ;)

Salīdzinājums oho un zona !
Njā, izklausās ka kādām derētu mainīt orientāciju! ;)

Audi a4 3.0 TDI, 2005, nevar pielaist
Izklausās, kā atvienots akumulators. Akumulatora klemmes pārbaudīji vai nav apsūbējušas un ir stingri pievilktas? Cik volti uz akumulatora spailēm pie noslāpēta auto? Cik volti uz akumulatora spailēm, kad motors darbojas? Esmu piedzīvojis arī ģeneratora joku, pielaižot nedod darba spriegumu, nelādē akumulatoru. Mērot ar testeri, no 3 pielaišanas mēģinājumiem, tikai vienā mēģinājumā...

Bremžu sistēma un TA
Keel, izlasīju par darba virsmas funkcionējošo daļu nevis to, ka bremžu disks būtu par plānu. Sanāk, ka skaidri redzams, ka kluči ņem mazāk par 2/3 laukuma. Tātad suporti ķīlē. Pietiktu ar suportu tīrīšanu un eļļošanu. Varbūt vēl jauni kluči, ja pārāk nevienmērīgi sadiluši. Uzliekot tikai jaunus diskus un klučus, kūpēs ar ziliem dūmiem, kamēr nesakārtos suportus!

Bremžu sistēma un TA
Par bremzēm, izskatās, ka ķīlē suporti ja nevienmērīgi saspiež bremžu disku. Ko rādīja bremžu stends ? It kā ar atzīmi 1 vajadzēja iziet apskati, par ko iedeva 2 punktus?

Nevar pielaist
" Bija atkal tāds gadījums" piebrauc auto, un nevar pielaist. akumulators bija OK. Izrādījās, "meistars" vai nu aizmirsis vai apzināti nev pievilcis akumulatora klemmes, līdz ar ko auto pielaist nevar. Tam gan nav nekāda sakara ar citām kļūdām, ko uzrāda elektronika.

Aizdot savas mājas
Te jau izskanēja viedoklis, ka draugi tādām lietām draugus neizmanto un es pievienojos! Ja draugam vajadzetu naktsmājas, jebkurā laikā!

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Pirmo reizi dzirdu, ka modē tagad velorandiņi! Būtu profilā bilde, kur baro pīles visticamāk būtu 9 piedāvājumi pabarot putniņus. Vai tad nav patīkami, ka mēģina piedāvāt nodarbi, kas šķiet tīkama? ;)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu