CoCoSan

Sieviete (50)
uzzināt vairāk par CoCoSan

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur ukraiņi?
Cik nu pēdējā laikā gadījies pabūt aizjūrās, ukraiņu valodā neviens bēglis runājam nav dzirdēts. Krievu valodā šamējie savā starpā komunicē.Tad tie sanāk tādi kā mūsu Dpils ...

Vīrieši ar pufīgām pakaļām
Kādēļ mūsdienās vīriešiem ir pufīgas pakaļas? Dāmas, kā jums, patīk tās pufīgās, jeb tomēr labāk tās stingrās muskuļainās?

BeatCycle vai SoulCycle
Nez, Rīgā ir kur? Derētu uzmēģināt, baig jau nu progresīvi izskatās. 😅

198 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rinkēvičs-prezidents!
Mums pietiek, ka Ainārs Š., biedrs Kalvītis un viltīgā vecā lapsa Godmanis piesaistīja akujeķ kādus investorus. A davai uz nākamo prezidentūru Lato Lapsu virzīsim? Lai tak pierāda beidzot, ka tieši viņš ir tā vērts.

Kā vērtējat Puškina pieminekļa noņemšanu?
Oiii. Aizmirsu vēstures mīļotājiem uzvaicāt vai viņiem mājās arī ir ceļu policista, nodokļu inspektores un tiesu izpildītāja atlējumi bronzā? Inet, tev Miķelsons karājas pie sienas pienaglots, piemiņai?

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Lai redzētu izrādes, kuras saprast tikai pēc gadiem, teijāteris nemaz nav nepieciešams. Vāaine, enurēzij? 😜

Kā vērtējat Puškina pieminekļa noņemšanu?
Nu pizdec. Kāda tad Latvijai vēsture ar puškinu? Tam, kas Irgo. Ideja par sūdu tirdzniecību pieder tev. Sāc kustināt smadzeni, kam ļeņina atlieku iesmētēt.

Rinkēvičs-prezidents!
21:13. Da labi. Edgars dzimis 1973.gadā. kāda vēl krievu armija 1991.gadā un vēl ārpus Latvijas robežām. Pha, pat ženšinām jāsmejas.

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Nav ko atvainoties, 1. vai 3.rinda, bez starpības, tāpat to izrādi sapratīs tik rīt uz vakarpusi, ja laimēsies.

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Arī žirafēm sirēnas kādreiz līdz ausīm nonāk 😅

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Visām vālodzītēm nu ir radusies iespēja par prezidenta kundzi kļūt, nu kaut uz stundiņu 😜

Rinkēvičs-prezidents!
Nu vienīgais aicinājums Edgaram: atstāt Stambulas konvenciju tur, kur tā bija līdz šim. Sevis dēļ. Visādi citādi - veiksmes un labu ceļavēju.

Rinkēvičs-prezidents!
Yess! Mani tas apmierina pilnībā, no piedāvātā alternatīvas. VVF attaisnoja opciju sieviete prezidente, taču tas vēl nenozīmē, ka tai jākļūst paražu tiesībai. Pīlēns?, biznesmeņu smadzeņu kārtība liedz domāt valstiskā paradigmā. Līdz ar ko, Edgars ir labākais variants no piedāvātā.

Kā vērtējat Puškina pieminekļa noņemšanu?
Nu ko var murgot. 98% Latvijas populācijas nemaz nezināja, kur atradās tas piemineklis. Ij tagad nezin, no kurienes tas pazudis.

Kā vērtējat Puškina pieminekļa noņemšanu?
Irgo, man ir ļeņina pieminekļa šķemba. Negribi viņu notirgot krievijai? Miljons tev, miljons man. Der tāds dīls?

Paulonijas
Man nobeidzās. Atmetu ar roku, kas notiek, notiek uz labāko. Tas, ka bildītes skaistas vēl nenozīmē, ka koks mums piemērots. Izaugs Bellatrixas iekšpagalmā baobass, nez kā viņa to zāģes nost.

Ko meklē emigranti?
Pieņemu, ka emigranti ar zaļo čemodānu uz muguras pelna vairāk par bolt taxi.

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Hālòo? Brīvdienas nav domātas jēgpilnībai.

Līdz Jāņiem tikai mēnesis. Pagūsim?
Nu bljāaa, mūžam jēlā latvju tauta...tad viņiem brīvdiena pēkšņi nervu sabrukumu rada, tad televīzija ne tāda!

Ko meklē emigranti?
Nu šito tēmu var vāvuļot tikai tie, kuriem braukt nav kur, nu un arī nav par ko. p.s. Mājas ir tur, kur ir labi. Punkts.

Hokejs...MUMS BRONZA....
Netaisnības visos laikos bijušas, nav ko te pļūtīt sarkanu. Un vai netaisnību dēļ mēs pārstāsim uzvaras svinēt! LATVIJA! UZVARA! 💣💥💥💥💯🇱🇻🇱🇻🇱🇻

Viagra.
Jāaa jāaa, humora izjūta ir labākais, kas var palīdzēt pussešiem. 😜

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Ja pareizi sapratu, lauku mājas nedeg.

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Laucinieki, jibio. Jebkurai, tais skaitā vecai mājai ir inventarizācijas lieta. Lūri, kādas renovācijas drīksti manuāli nomainīt pret tādām pašām vai nosacīti kāto uz būvvaldi saskaņot izmaiņas. Agri vai vēlu var atnākt negaidīts brīdis, kad to māju, ja ikurāt no vecuma nesabruks, vajadzēs vērtēt pārdošanai vai ieķīlāšanai, tad banka ne pie kādiem nosacījumiem ...

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Burvīgi, Vaukski. Ceru, ka tos tu ikdienā arī izmanto. 1kārt, ja tajā mājā ir kādas materiālas vērtības vai pati māja ir ko materiāli vērta, visticamāk tai būtu jābūt apdrošinātai. Tfu tfu tfu pret daudzām nelaimēm. Tas nozīmē, ka notiekot apdrošināšanas gadījumam, būvnormatīviem neatbilstoši būves elementi apdrošināšanas gadījumā var tikt vērtēti ...

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Nu kādi vēl nēši?! Kāds vispār zin kā izskatās ūdens nēši? Tad jau var teikt arī pretējo. Nesot ārā ar nēšiem šmuču spaiņus, vieglāk durvis ar kāju no iekšpuses uz āru atspert. Nu līdz absurdam var aizrunāties. Kāds vēl pareizi mūsdienās. Visu ierīko, kā pašam/ai ērtāk un parocīgāk ekspluatēt.

Lauku mājas ārdurvju vēršanās virziens?
Verot uz iekšu visi vēji, lieti un sniegi sejā. Lūk vēl viens apsvērums. Bet kādēļ tik uzstājīgi vaicā, ja esi jau izlēmusi likt vērtni uz iekšu? Gribi vnk dzirdēt apstiprinājumu tava lēmuma pareizībai?

Oho atrodas dīvainā paralēlā pasaulē .
Šī tīmekļa vietne saucas "dziesma manai paaudzei". Un ar tiem gadskaitļiem, kā izskatās, jaunāki paliek abi dzimumi.

Kāpēc ir tik viegli manipulēt ar cilvēku prātiem?
Ko tu saki?! Etnatona aklais zinātnieks pats to tev teica?

Kas notiek ar attiecībām?
Aha. 32gadi gadi nonstopā tiešām atstāj vietu izaugsmei. 🤣

Kas notiek ar attiecībām?
Neko no 10:36 rakstītā nesapratu. Cilvēkiem, kuri rūp viens otram, ir pašsaprotami līdzvērtīgi apmainīties resursiem. Nesaprotu, nakujam sievietei vīrietis, kurš nav pieejams jebkurā laikā, vīrietis, kurš parādās tik uz svētkiem ar lielo karoti.

Kas notiek ar attiecībām?
Vai tās nav kvēlākais ikvienas sievietes sapnis: mikrokopdzīvi realizēt 2 reizes gadā un teātra apmeklējuma laikā. ?! Izskatās vīrieši domā, ka sievietes arī ir vīrieši, tikai ar vagīnām. 🤣🤣🤣

Kas notiek ar attiecībām?
Tomēr ieinteresējos. Tas ir tāpat, kā brīvdienās apmeklēt dzīvnieku patversmi, lai pastaigātos ar pamestu suni vai samīļotu svešu kaķi? Atbildības un pienākuma 0, tikvien labā griba pozitīvi pavadīt dienu vai kādu laiciņu. To es saprotu, ka vīrieši starā no šāda attiecību modeļa: lai tak tā sieviete strādā kā zirgs visu nedēļu, galvenais, lai nav jāuztur viņa un ...

Kas notiek ar attiecībām?
Ļoti pat interesanti, kā jūtas un iekāri var tā prasmīgi izregulēt: 1dien-5dien nevelk, nekārojas, negribas, bet wīkendā 4x4 kvatro ieslēdzas. Kkādi bioroboti sanāk tad..

Kāpēc ir tik viegli manipulēt ar cilvēku prātiem?
Pie jebkuras idejas var pieradināt pat ar viskritiskāko domāšanu apdāvinātos. Necik sen, gadus 30smit atpakaļ zagt, krāpties un melot bija visnievājamakās, visnicinošākās un zemiskākās cilvēka īpašības. Tagad šīs īpašības ir veiksmīguma un panākumu pamats. Tas pats ar sexu ārpus laulības. Kas bija tabū gadu simtiem, pardesmit gados kļuva par normu jakarēties ...

Pirmais iespaids..
Nav nav pirmais iespaids patiess, man lietpratēji 7 mīnusus par to sablieza 🤣 Cilvjiem ir mānija, indivīdiem, kuri nav iepatikušies no pirmā skatiena, atrast loģisko attaisnojumu otršķirīgu labumu gūšanai, no sērijas: nu tas nekas, ka nav patīkams cilvēks, bet varbūt viņš paņems darbā vai apprecēs vai iedos ko nahaļavu vai es viņu vēlāk izlocīšu pēc sava ...

Pirmais randiņš
Par pēdējo neviens neliks. Kā bankā. A kurš ta gribēs uzņemties svešus bēru izdevumus, ja iepazīties līdz galam tā arī neizdosies.

Pirmais randiņš
Tad nu paceļ rokas tie, kuriem sex pirmajā randā bija ze best? 😅 Cik nu lasīju žurnāliņos, pat sadejoties ar visādiem jampampiņiem sienāžiem, koka klučiem konstantīniem un savas nodabas sòlistiem reāli grūti, kur nu vēl noseksot līdz ekstāzei.

Pirmais randiņš
Nu pastulbi kkā, ka sex ir iemesls iepazīties.

Pirmais iespaids..
Pirmais iespaids ir nemaldīgs.

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Sāk ost pēc naftalīna. 100.

Kāpēc, vīrieši no rītiem ir tik nervozi?
Cik var plakangalvītei skaidrot. Dabā eksistē cilvēki, kurus ieraugot nevien sveicināties negribas, bet rodās vajadzība pavemt. Šis izskatās ir stāsts par plakangalvīti.

Vai mīļākās/mīļākā statuss ir pagodinājums?
Šķiet, sieviete Hera vēl nav saskārusies ar bezpalīdzības dzīves šķautni. Neatrodu par lietderīgu diskusiju turpināt, infantili cilvēki ir neinteresanti sarunasbiedri.<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu