tautietis

Virietis (60)
iepazīties ar tautietis

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai man liekas ka autoservisi muus cakaree?
Auto remontam katrai operācijai rūpnīca izgatavotāja noteikusi noteiktu laiku....normstundas .Veicot diagnostiku tiek noteikts veicamo darbu apjoms ,normstundās. Atkarībā no katras uto remontarbnīcas normstundas likmes tiek aprēķināta kopējā darba izmaksa. Kopējais laiks kas pavadīts remontdarbnīcā nav apmaksājams. Automšīnām kuras vecākas par 5 gadiem tiek piemērots koificents o,2 .

Kādai jābūt sievietei, lai viņu apprecētu?
Ja esi apprecējis to ko gribi,un tādēļ ,ka gribi dzīvo savai ģimenei un esi atbildīgs par visu ,kas ar to notiek .Padomus no malas vari uzklausīt....pieklājības pēc.Ģimene nav biznesa plāns!

Kādai jābūt sievietei, lai viņu apprecētu?
Mājā ...saimniece, sabiedrībā ...dāma,..gultā.....prostitūte.Šito padomu man deva mans vecaistēvs,pārliecinājos ...taisnība.

Kas vajadzīgs?
Cik esmu novērojis,izpratne par to ko viņas grib , ir tieši atkarīga no sieviešu vecuma........ļoti retos gadījumos. tāda parādās, īslaicīgi!!

Dīvainā autodegviela ...
Raivi, ielej 5 litrus 5 litru kanniņā un paskaties cik tad tur būs. Apmēram 4,7 , ar garantiju.

Citroen Berlingo 2018, 1.6i, cik jātērē dzinēja eļļa
Ja veikuši garantijas remontu.........atzinuši ka dzinējs neatbilst standartam,jurists ....Pat Saulvedis Vārpiņš noaus kājas!

Citroen Berlingo 2018, 1.6i, cik jātērē dzinēja eļļa
Jums ir tiesības pieprasīt citu auto vai pirmajos 6 mēnešos pēc rūpnieciski ražotas preces iegādes atdot naudu. Pē L.V. likumdošanas jebkurai rūpnieciski ražotai precei garantijas termiņš 2 gadi.Izlasiet likumu par patērētāja tiesībām un vērsieties pie pārdevēja.

Par neizskaidrojamo
Vienīgais ko nevar ietekmēt,bet nu jau aptuveni var paredzēt,laika apstākļus.Vis vienkāršāk savas kļūdas un neveiksmes norakstīt uz ļauno likteni.

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Latvijā teikt lauki un pilsēta,diezgan liela apgrēcība. Mums ir lielākas un mazākas sādžas.Sādžās dzīvo sādženieki,laukos ...cilvēki kas dzīvo savos īpašumos ,laukos!

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Tas kuram vis uz kredīta un vienos līzingos........mostas ar domu vai šī nebūs tā diena kad ar pliku pakaļu būs ļaudīs jāiet!

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Zaķi Vecais, no kā barojas valsts ierēdņi.........no neirēdņu obligāti brīvprātīgi samaksātajiem nodokļiem. Ko darīsi kad tie beigsies,neviens taču nedrīkst no mājas ārā rādīties!

Logu pacelaju remonts
Loga pacēlājs ar trosi, parasti pārtrūkst trose, N/U pacēlājs. ZobsektorA pacelšanas mehānisms, BMW, SVIRA SALIEKUSIES ,diža jēga no remonta nebūs. Elektro piedziņas motoriņš kirdik,motoriņš piestiprināts ar trim bultskrūvēm,n/u elementāri.

Randiņi un sekss.
Dzimum attiecības kuru rezultātā iestājas vēlamā grūtniecība...laime, seks pēc kura nevēlamā grūtniecība...katastrofa.!

Randiņi un sekss.
Ani, perēšana notiek vienreiz gadā,seks un dzimum attiecības reproducēšanas nolūkā ,diametrāli pretējas darbības. Tev seks ir bijis divreiz mūžā ?

Randiņi un sekss.
Ja tā lēnām padomā , Krauklis laikam smagi iekritis ar kādu no OHO .

Randiņi un sekss.
Džī Džilindžers laulājies cik reizes un cik reizes vēl to darīs,paraugcilvēks Kraukli. P.S. Vai kraukļi nebija tie kuri visu savu mūžu pārtiek no kritušajiem dzīvniekiem {līķiem}

Randiņi un sekss.
Kraukļus un citus putnus perē,un tad šie izšķiļas no olām. BEZ SEKSA!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu