Skudiss

Virietis (47)
iepazīties ar Skudiss

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Datora bremzēšana.
Sveiciens it guru un pečokiem. Sekojoša sāpē. Kādu mēnesi atpakaļ pamanīju, ka dators sācis lēnāk strādāt un pat iebremzē atsevišķas vietas kur to pirms tam nebija darījis. Dzelži paveci, bet diezgan...

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur nopirkt spirtu?
Pilns internets ar tehniskiem spirtiem.

Servisu kvalitaate?
Neviens serviss pat dīleris nedos garantiju zobsiksnas plīšanai jo ir daudz un dažādi blakus faktori ko minēs. Pat ja oriģinālo komplektu liks par ko es šaubos, vēl jo vairāk, ka pat oriģinālajā komplektā nebūs zvaigznītes utt. Un pareizi ka atsaka, jo par darbu kurš maksā pāris simtus vēl garantiju vecai lamaitai. Nopietni tā domā? Garantija ir tikai jaunam auto. Zinu! Ja nu pēkšņi atrodas...

Galvenais vecumā nepalikt vienam... Bet kā to panākt?
Vispār jau bija teorija, ka tai brīdī kad jāpienes ūdens dzert jau nemaz negribās.

Jautājums vīriešiem - Cik jums tas ir svarīgi?
O jā esmu saskāries kur dāma pa lielam stāsta, ka ir nevainīga un tas nekas, ka ir 2 bērni un pāris desmiti mīļāko. Vai tā ir problēma? Protams ka nē. Kāda man darīšana gar dāmu buduāriem ja man interesē lai tik pareizo vīnu iesaka veikalā.

Mobings/bosings darbā?
Kā mūs pārliecināja universitāte ar šo jauno īpašību var cīnīties, bet vajag būt pacietīgam un vākt visus pierādījumus.

Sieviešu loģika
Mani iepazīstināja ar sieviešu loģiku. Tās darbības principā ir vienādojums kura sastāvošie elementi ir tieši saistīti ar apskatāmam situācija. Tātad sieviešu loģikas īpašniece situāciju traktē tā. Ja kādu darbību X dara viņa pati tad viss ir ok, bet ja tieši tādu pašu darbību dara kāda cita tas ir pilnīgi garām. Sākumā tādu nepamanīju, bet paldies bija laba skolotāja.

Datora bremzēšana.
Paldies visiem ieteikuma autoriem. Doma bija darīt visu lai tik nevajag pārsintalēt jo paroles tak kā parasti visas automātā saliktas. Padalīšos ar rezultātu protams ja kādam tas interesē problēma bija apstākļu sakritība ar šķībām rokam un nesastaptas situācijas kokteilis. Palīgos pat nāca it guru kurš jauc labo nu vārdu sakot zina, bet par rezultātu arī bija pārsteigts. Sākuma infa par dzelzi....

Lielpakaļu meičas
Un kurš teica, ka lielpakaļas ir modē? Šis pašas lielpakaļu īpašnieces? Vienam māte citam meita citam kleita, tā bija un būs neskatoties kā rej suņi.

Vai skaista sieviete ir domātas vienam vīrietim?
Kāda starpība skaista vai ne tik ļoti. Viss atkarīgs cik šauta galvā. Skaistām vienkārši lielāka uzmanība, bet tas nenozīmē, ka viņas uzreiz kur skries. Ir pat zināmi, ka daža laba skaistā ir kudi tikumīgāka par .... nu teiksim otrās vietas ieguvēju.

Ar ko nodarbojas vīrietis nakts laikā, ja tam pazūd miegs?
Ja jautājums ir socioloģiskā aptauja. Tad kā kurš. varbūt kāds slidas asina vai tamborē zeķes. Ja tomēr kādā konkrēti personāža rīcība jāizskaidro, tad to var izdarīt tikai pats apskatāmais objekts.

Vīrietis nebeidz mutē
Tā būs kā rozīnīte mirklī kad nemaz nebūsi gaidījusi.

Kas vīrietim ir mīlestība?
Domāju, ka pastāv vīriešiem mīlestība ja satiks to savu īsto. Tā kā atrodas kas atrodas tad arī uzstādījumi mainās.

padomju laika putekļu sūcēji bija labi
Ok vecais 42 putekļu sūcējs strādā, bet vai arī sūc? Domāju tas pats vairāk rada putekļus nekā savāc tos. Pats kādu laiku tādu vecu strādājošu sūdu izmetu ārā un iegādājos pēdējās paaudzes Philips ar visiem tiem Hepa filtriem. Un mājā tīrākā un gais patīkamāk. Tātad katram savs. Vienam galvenais lai rūc, citam lai izpilda tam paredzētās funkcijas.

Vai Range Rovers ir labāka izvēle kā BMW X5 e53?
Daži čomi kuriem ir bijuši abi dranduļeti nezkāpēc braukā ar Reindzu un visus BMW ir pārdevuši. Neesmu arī baigi dzirdējis ka pa servisiem tik dzīvoto. Pats tā kā esmu skatījis šos abus un es tomēr uz angli sliecos.

Paardomas par diizeli
Viss sākās par jautājumu ar restaurāciju un beidzas uz dīzeļa/benzidīna dzinēju apspriešanu. Kas attiecās uz restaurāciju tad ja nemaldos arī latvijā ir kantoris kurš atjauno auto pa bargām naudām MB jaut kādu modeli. Vecu interesantu dīzeļu nav. Vai arī nav tik daudz. Vietējie bāleliņi remontē tirgus prasībām lietojamus auto un ja reiz restaurē tātad pērk. Tagad mans skatījums par dzinēju...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu