Skudiss

Virietis (48)
iepazīties ar Skudiss

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

kas ir nederiga sieviete?
Nederīgas sievietes abreviatūru var lietot uz sieviešu dzimuma personāžu kura konkrētajam pretējam personāžam liekas nederīga. Vienam tā būs ar silikonu plecos citam ar skaidām galvā. Par cik viedokli var būt dažādi labāk nederīguma pazīmes prasīt izredzētajam interesentam nevis veikt vispārējo aptauju. Ja protams ir vēlme uzzināt izbrāķēšanas pamatu nevis pacelt profila skatīšanās reitingu.

Uzteikt darbu ja atrod citu darbu
Pilnīgas muļķība. Ja jaunajam darba devējam esi vairāk kā vajadzīgs pagaisīs pat vairāk par mēnesi. Mēnesis iepriekšējā darbā tas ir maximums. Ja labs daba devējs tad var uz vienošanās pamata darba līgumu lauzt uzreiz. Daudz ko nosaka darba līgums, bet ja nav īpaša aizlieguma tad visādi var. Es piemēram uzrakstīju, ka veļos ņemt atvaļinājumu uz mēnesi un uzreiz iesniedzu atlūgumu. Tikmēr kamēr ...

Pie kādas mūzikas aizmiegam?
Man piemēram pilnīga giča kas skan fonā. Bieži var par kādu šausmeni uzlikt un tikko kā ir līdaciņas lēciens spilvenā tā sausais virubons pāris sekundēs. Lūk pie kādas skaņas celties tas jau cits jautājums.

Vai cilvēka raksturs ir atkarīgs no gēniem,vai tomēr no audzināšanas?
Es domāju, ka tomēr gēni noteicoši, vienīgi audzināšana var to latiņu pavilkt uz vienu vai otru pusi atkarībā no pozitīvisma.

Kino, seriāli
Seriāls Resident Alien - viss reāli. Viens pat iemanijās tikt valdībā!

Morgenšterna attiecību un mīlestības filozofija.Vai jums tāda der?
A kas ir morgen.. morgin... murgen.... nu kaut kas tur par rītu, šams kaut kāds trollis? Un kāpēc visiem tāda sāpe ar ko šis trollē? Ir kāda sāpe, ka netrollē ar jums?

Ko domājat par Oho sievietēm?
Un kas ir ar sievietēm? Man liekas viss norm. Visas viņas dalās divās daļās-tās kuras interesē un nepārāk.

Kā zināt, kad karš sācies?
Vajag aiziet pie pareģotājiem un noskaidrot kāds būs gala sagaidīšanas mirklis. Ja pareģotāji nav pieejami tad kafijas biezumos.

lauzta kāja pēc brauciena Rīgas Satiksmes autobusā..
Šeit var tikai filozofēt nezinot lietas materiālus - zinu!! Ja patiešām gribās noskaidrot ko reālu tad vainu visus lietas kopijas materiālus studijā vai nu ņemt juristu kurš izpētīs visu un pateiks kas un kā. Tik vispārīgā aprakstā es teiktu, ka iegūt kādu labumu ir nereāli. Kas vienam avārijas situācija tas citam ikdiena. vajag redzēt video, jo katram RS transportlīdzeklim jābūt kamerai.

Vīriešu smaržas
Esmu pircis dažādas smaržas un sapratis, ka reizēm neklapē tas ko sasmaržo veikalā ar uzpūšanu sev un galējo rezultātu. Kādreiz tusēju ar čomu kurš vienmēr labi smaržoja. Kad paprasīju kas par smaŗžu šis pateica. Es nopirku un teikšu biju vīlies jo nejūtu to pēc 1h, jā zinu vaina manī, jo aromāta buķete ir kombinācijas ķīmijai ar konkrēto personāžu. Tā pat darbā ir viens kolēģis kura ierašanos ...

Gultnis
O ideāli. A kāda auto krāsa tas ir svarīgi. Otrais svarīgākais aiz blīves starp sēdekli un stūri. Varbūt kafijas biezumos varētu lozēt kas par auto modeli ja reiz pateikt kāds gultnis ir grūti. Nu tur koniskais vai divrindu vai divrindu ar stupicu utt. Savādāk pēc zvaigznēm saprast grūti jo mākoņi traucē. Viens no risinājumiem piebraukt pie tiem pašiem kuri mainīja gultni un prasīt lai novērš ...

Par braukšanas nekultūru.
Pēc auto bojājumiem un citiem knifiem noteiks kurš tad bija iniciators vagoniņam un tad tam arī nebūs remonta izdevumi no OCTA. Lietu var vilkt ja ir cietušie. Remontēt var apdrošinātāju norādītajos servisos. Izņēmums var būt apdrošināšanas kompānija kur nepiekrīt remonta tāmei un tad sākas saskaņošanas utt.

Karst pasažiera pusē aizmugurējais disks VW Passat b6
Bremžu kluči beigušies.

Auto deficits
Kā var būt tirgū bendzīnieki ja reiz letini ir traktoru fani. Izvēle nav liela, bet domāju ir nopērkams labs bendzīnieks, tik ar vienu atrunu, ka netiek konkretizēts marka un modelis. Ja gribās ko konkrētu tad jau cita lieta. Tāpat nepiekritīšu, ka bendzīniekiem mazi noskrējieni. Vienkārši to principā ir mazāk tāpēc liekas, ka neizturīgi utt. Man zināmi daži modeļi kuriem nobraukumi virs pat ...

Ar ko vecis atšķiras no vīrieša un otrādi?
Visa atšķirība no kuras puses skatās.

vai man ta vienigai
Par cik veči neinteresē tad depresijas nav. Tātad visa vaina večos, vajag dāmas.

Ko darīt ar "princi"?
Njā prezidentam tavas problēmas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu