Marita

Sieviete (53)
iepazīties ar Marita

117 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Man šķiet, ka visas atrunas no kompleksiem rodaa

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Katrs un katra var nolikt priekš sevis kaut kādus standartus. Nav nekā vieglāk, kā neiet uz randiņu ar cilvēku, kas neatbilst gaidām. Vismaz es tā daru. Bet tāpat jau visus sīkumus neatrunāsi. Tas vienmēr būs zināms risks ieraudzīt to, ko neesi gaidījis.

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Tad tas būtu jāuztver kā pakalpojums otram. Vai pieklājības žests. Manā uztverē sex nav ne viens, ne otrs.

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Ja man kāds pēc sexa pateiktu paldies, tā būtu pirmā un pēdējā reize.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Es dodu priekšroku tādam pirmajam randiņam, kas paģēr minimālu resursu ieguldījumu. Pastaiga, pludmale, pasēdēšana parkā uz soliņa. Nejustos ērti dārgā restorānā vai pasākumā. Pirmkārt, tur nav ērti papļāpāt, kas ir ļoti svarīgi pirmajā randiņā. Un arī negribētu, lai vīrietis būtu tērējies manis dēļ. Lai pēc tam nejūtos kā parādā palikusi.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Es gan neatsakos no randiņa pludmalē. Neredzu tur nekā slikta.

Vibrators
Es esmu taupīga, netaisos tērēt naudu par štruntiem.

Vibrators
Es jau vienreiz iepirkos galīgi garām. Paļāvos uz pārdevējas teikto.😁

Vibrators
Man plānā ir šovasar sev nopirkt vibratoru. Taču vispirms jāatrod kāds, kas no tā visa kaut ko saprot.

Vai šajā mega karstajā laikā jums gribas seksu?
Nezinu gan. Šādā laikā strādāt pavisam negribas. Taču mīlēties tas netraucē. Galvenais,lai esi atpūties un tad jau viss notiek.

Vai mūsdienās sanāk pārcilāt pasaku grāmatas?
05:30 Paklau, ko visu laiku piesienies tām vecajām neglītajām tantēm. Nē, nu var jau saprast, ka pa acīm spiežas, ja kopošanās nav bijusi vismaz gadu. Nevari iepirkt sev mākslīgo plastmasas sievieti? I skaista būs, i neliks iet nūjot. Kā arī mājās neko neizzudīs. Bet papļāpāšanai derēs šejienes neglītās.

oHo fenomens ?!
Tikko no pludmales. Lai arī to par baigo aktivitāti nenosauksi.

Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem.
Šeit nu gan cilvēkiem paveicies. Neviens apkārt nav saslimis. Man gan tā nav. Saslimu pati, mana ģimene un darba kolēgi. Arī pārītis vecāku cilvēku nomira pēc covid. Var jau teikt, ka viņi tāpat drīz būtu nomiruši. Tomēr kādus dažus gadus būtu vēl nodzīvojuši. Bet tie vecie un slimie neskaitās, nav jau vairs pilnvērtīgi cilvēki.

Kāpēc vīrieši pieprasa sievietēm nekopt sevi?
Ko tas vispār nozīmē vīrietis pieprasa? Gribēšu sakopties, darīšu to. Negribēšu, tad nedarīšu.

Kas traucē cilvēkam būt uzticīgam ?
Traucē rutīna un garlaicība. Lai noturētu interesi attiecībās, tam jāvelta sava enerģija un laiks. Visbiežāk cilvēki iedomājas, ka otrs viņu mīlēs tāpat visu mūžu. Tā nenotiek, jo mūsdienās ir iespēja gūt jaunas emocijas ik uz stūra.

Jautājums laulību pārkāpējiem/pārkāpējām.
Katrā savienībā savi noteikumi. Ja zinu, ka otram nepatiktu mani sānsoļi, tad klusētu. Tas paliek uz manas sirdsapziņas. Otram nevajag kraut visu virsū. Ja abiem tas ir pieņemams, tad neredzu, kapēc lai to nedarītu. Ideālās attiecībās, protams, sānsoļu nav. Jautājums, cik ir tādu ideālu attiecību.

Glābiet sievas un bērnus!
Man Liepnieks nekad nav īsti simpatizējis, tomēr šoreiz viņa vārdi bija kā kulaks uz acs. Precīzi, trāpīgi. Var jau apvainoties uz viņu, taču tā arī jārīkojas.

Parunaasim par videejo?
2020. gadā mēneša vidējā bruto darba samaksa valstī par pilnas slodzes darbu bija 1 143 eiro. Tā ir brutto alga. Un nevajag putroties. Uz rokas nekad tik liela vidējā nav sanākusi. Tā tas ir ar daudziem jēdzieniem. Samet visu vienā katlā un tad brīnās, ka katram savādāki cipari.

Glābiet sievas un bērnus!
Man nav lielas pieredzes ar operācijām. Bet pagājušo rudeni vienu nelielu piedzīvoju. Un pirms operācijas deva parakstīt papīru, ka par narkozes riskiem esmu informēta un pati uzņemos atbildību.

Glābiet sievas un bērnus!
Pieņemu, ka visi šeit ik pa laikam iedzer kādu medikamentu. Vai visiem esiet izpētījuši iespējamās blaknes? Vai jums ir info, cik ilgi un pamatīgi tie pētīti? Visticamāk jau nu nē.

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Neredzu nevienu iemeslu, kādēļ vēlreiz neprecēties, ja to gribas. Un otrādi, nevajag to darīt, ja ir bail. Divi cilvēki satiekas un kopā to izlemj.

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Cik zinu, pārdzīvojušais laulātais veselu gadu saņem mirušā laulātā pusi pensijas. Tapēc pagājušo gadu bija laulību bums.😁

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Tracer Tak netiecies ar tādām, kuras apgrūtina ar visādām aktivitātēm. Sameklē sievieti, ar kuru varēsi caurām dienām sūkt savu merkuru. Ko var ņaudēt visu laiku. Es nemaz negribu, lai ir kā jaunībā. Pašai taču arī prātiņš citādi strādā.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Nevajag jau skriet uz randiņu pēc pāris vēstulēm. Vajag nedaudz pakomunicēt, tad taču var saprast, vai ir plus mīnus saskares punkti. Es pa šo gadu esmu bijusi uz diezgan daudziem randiņiem. Skaidrs, ka ne jau ar visiem var kaut kas izveidoties. Taču kauns nav bijis nekad.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Ja Tev pašai ir tāda sajūta, tad laikam arī nekā nebūs. Viss ir galvā. Man pašai nav tāda sajūta vēl pienākusi. Zinu, ka ir un būs dažādas emocijas - iemīlēšanās, vilšanās, laimes izjūta, sāpes, prieks. Esmu gatava to visu saņemt. Ja cilvēks baidās vilties, tad arī noslēdzas sevī.

Reālās un onlain dimensijas
Pēdējā laikā kaut kā sanācis saņemt daudz piedāvājumus virtuālajām draiskulībām. Laikam esmu vecmodīga. Neredzu nekādu jēgu tam.

Argumenti - kāpēc vakcinētie mirs pēc 2 gadiem?
Tā, šodien dabūju otru poti. Arī izslimojusi covid esmu. Tagad varu uzsākt laika atskaiti. Ja jau man atlikuši vairs tikai divi gadi, tad dzīvošu tos uz pilnu klapi.😁

Nepaspēju ielūkoties....
Es nerūpējos par dīvaiņiem. Vienkārši interesanti uz tādiem palūkoties. Un pastrīdēties. Visādi citādi patīk normāli cilvēki, kuriem piemīt kritiskā domāšana un kuri neiekrīt katrā sazvērestības teorijā.

Nepaspēju ielūkoties....
Gan jau ka būšu. Šeit der ik pa reizei ielūkoties, lai kārtējo reizi pārliecinātos, cik daudz dažādu dīvaiņu ir apkārt. Jo citur es tādus nesatieku.

Nepaspēju ielūkoties....
Ja būšu vēl šeit, ielikšu atskaiti par savu pašsajūtu. Būs interesanti pavērot, cik ilgi izturēsiet bez potes. Man ir pārliecība tikai par Aivaru, jo viņam jau tāpat nav naudas, lai varētu kur aizbraukt vai apneklēt sabiedriskus pasākumus

Nepaspēju ielūkoties....
Īsts antivakseru saiets visā krāšņumā.

Kapitālisma atbaidošā seja
Tad laikam dzīvo dziļos laukos, ja nav dežūrārsta tuvumā. Tiešām citās pilsētās nav zobuārsta, kas pieņem akūtos slimniekus.

Kapitālisma atbaidošā seja
Es vienmēr priecjos, ka dzīvoju Rīgas tuvumā. Gan no medicīnas pieejamības viedokļa, gan par kultūras pasākumiem runājot.

Kapitālisma atbaidošā seja
Tur var piekrist. Tapēc es vienmēr nodrošinos ar zālēm visiem vienkāršākiem saslimšanas gadījumiem. Un Pierīgā ar zobuārstiem tiešām nav problēmu. Pat manā Salaspilī ir viens zobuārsts, kas pieņem dzīvās rindas kārtībā.

Kapitālisma atbaidošā seja
Zoba raušana diez vai maksā 100 eiro. Ja nav dežūrējošo stomatologu, tad gan ir traki. Un vēl. Jebkurš saprātīgs cilvēks nedzīvo bez kaut kādas nelielas naudas rezerves. Vienmēr jārēķinās ar negaidītiem izdevumiem. Man stāv atmiņā, ka nesen vēl stāstīji, ka pietiek ar nelielu naudu priekš dzīvošanas. Nu redzi, ka tomēr nepietiek, ja nevari atļauties zobus salabot.

Vai drīkst iepazīties ar citiem, esot attiecībās?
Kapēc lai nedrīkstētu?

Kad britu kovid paveids parādījās Lietuvā un Igaunijā?
Neredzu neko nepieklājīgu manos vārdos. Tā nav literāri pareiza latviešu valoda, taču ne nepieklājīga. Taču tik smalkas nianses jau visiem nav dots uztvert.

Vai tiešām sievietēm 21 gadsimtā primārais ir izskats un naudas maks nevis otra cilvēka personība?
Otra puse man diez ko nepatīk. Nožēloju, ka nopirku uzreiz garo abonomentu. Nav tā, ka vispār nekā nav, taču jēdzīgākus vīriešus tomēr šeit vairāk izdevies sastapt. Un Tērzētavā arī grozās vieni un tie paši, ik pa reizei tik kādā diskusijā iekrītu. Tinderis tiešām ir tipisks jauniešu iepazīšanās portāls. Mana meita iepazinās tikai ar Tinder starpniecība. Mana vecuma vīrieši tur pārsvarā ir...

Vai tiešām sievietēm 21 gadsimtā primārais ir izskats un naudas maks nevis otra cilvēka personība?
Oho esmu otro gadu. Un manas manieres nav mainījušās. Gribu skaidrojos, gribu neskaidrojos. Viss atkarīgs no sarunu biedra. Kapēc tik ļoti vajag uztiept savu viedokli? Katrs taču var darīt, kā pats izvēlas. Man gribas domāt, ka palikšu uzticīga sev. Un būšu pieklājīga, kamēr vien būšu šeit.

Vai tiešām sievietēm 21 gadsimtā primārais ir izskats un naudas maks nevis otra cilvēka personība?
Jā, pilnīgi precīzi. Laba audzināšana stāv pāri visam. Cilvēkam nav jāzaudē savas manieres tikai tapēc, ka pretīm ir stulbs vai neaudzināts cilvēks.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu