Gloks_17

Virietis (45)
uzzināt vairāk par Gloks_17

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iesakiet ģimenes ārstu Jelgavā
No trijām ar ko ir saskarsme Jelgavā, nevaru nevienu ieteikt. Vienīgi bijusī kaut cik slavēja savu ĢA, Galma aptiekas iekšpagalmā ir doktorāts, uzvārdu aizmirsu. Vienīgā dzirdētā, kura arī nosūta uz analīzēm un pārbaudēm bez spīdzināšanas un draudiem sūtīt to kokus gāzt.

Ko tauta saka: dzēsties vai nedzēsties no oho?
Tuk tuk! Šeit vēl?:D Jaunkundz, un kāds rezumē?

Ko tauta saka: dzēsties vai nedzēsties no oho?
Saldumiņš un zaķītis būs paviegli segvārdi. Tad es vakara plānā prasīšu no tevis seksu. Kaut ko nopietnāku izdomā, segvārdi bieži atbilst cilvēka būtībai. Rabarbere – skāba un neviens negrib viebties ☝

Ko tauta saka: dzēsties vai nedzēsties no oho?
Nelaimīgs profils 😀 Iespējams. Liktens tāds, gaidīt un cerēt līdz noteiktam brīdim ☝ Pagaidi, kad uzbūvēšu māju, tad precēšu 🤔, varbūt.

Dzīvoklis kā militārā bāze
Neņem to tur augstāk, ņem mani, nenožēlosi :D

Vai man liekas ka autoservisi muus cakaree?
Ko tu tur skaiti, kādas 10 štukas attiecībā pret pacēlājiem, strādniekiem un stundām (mēdz bieži būt tukšās stundas). Pierēķini blakus maksājumus – komunālie, maksājums par zemi kādam augļotājam, investīcijas darba vidē, tehnikā... Servisu gana, nepatīk – neej un pamaini pret citu.

Vai šovakar svinam Jāņus vai covid-u? D:
Svini, manu meit, un atpūtini prātu no tās propogandas gūzmas! 🧐 Varbūt arī neuzbāzīsies ar muļķībām tur, kur vajadzētu domāt par ķermeņu saplūšanu vienā 😀

Ar kadiem viriesiem nav ieteicams veidot attiecibas
Nevar ar psihoterapeitu, jo izvilks realitātē tādu autori un iedzīs vēl nepilnvērtības kompleksos, saplēšot lauskās iedomu pasauli. Heh, ģēnijs viņai neder... Nolaidies no mākoņiem, saliec objektīvi sev atzīmi un redzēsi, ka patriarhāta tips vēl būs pārlieku labs, taurenītis būs gribēts, bet nesasniedzams, un par ģēniju vari tikai sapņot.

Meitenes
Teksts, anketa un stils ir no kārtējā slimā izvirtuļa.

Kā Jums oho jaunais vizuālais noformējums?
Lija, kam tur draudi ar savu svaigo vecumu?🧐 😀

Kā Jums oho jaunais vizuālais noformējums?
Piekrītu, elfiņ! Man pat sākumā gribējās to telefonu mest no dusmām, bet priekšā glezna kārdinoša, bija žēl bojāt :D Būs vien jāmakšķerē tālāk šeit :)

Kā Jums oho jaunais vizuālais noformējums?
Man nepatīk tas noformējums, datora nav, tad telefonā pavisam neērti un šķiet reklāmas uzkrītošākas. Būs vien jāiet prom, jēgas nav šeit sēdēt, seksu nedod un tikai laiks vējā.

Sievietes resurss
Uh, es sāku piekrist Abdurahahmanam Saīdam :D tikai, ka mūs pašus nenorok tās feministes, kā nekā pieņēmās spēkā viņas, bet tas nav labi, nav pavisam labi.

labdien! vai varat kads ieteikt kadu oficalu instruktoru kas var iemacit baukt.....
:D Jāni, taisnība. Bet man gan kādreiz padevās mācīt, emocionālo līdzsvaru nezaudējot, turot sevi grožos un bez panikas nodot savas zināšanas un prasmes tālāk. Tagad to šūniņu mazāk un negribas vairs ķimerēties :D Lai aurorei izdodas atrast līdzīgu man :)

Jabut faktiski briivam....
Faktiski brīvs vēl nenozīmē juridiski brīvs statuss. Tā kā mantojumā tikai bumbierenes var dabūt, kuras nav uzskaitītas mantojuma aktā un tādā ziņā mušmires var negatavot :D

labdien! vai varat kads ieteikt kadu oficalu instruktoru kas var iemacit baukt.....
Meklē potenciālo dzīvesdraugu, veido randiņus šajā aspektā :D un varēsi uzreiz novērtēt kāds viņš ir. Mācīt sievieti braukt ir īsts pārbaudījums un izaicinājums, ātri parādīsies īstā seja, ja vēl raustīsi kloķus ne savam, bet viņa autiņam :D

ekonomisks risinaajums
Tik daudz tevi šeit atšuva, ka rūc kā lācis? :D Bet tur jau bez jebkādām jūtām, tikai fiziskas spriedzes noņemšana un ne katram tas der. Tā kā ko iesaki, tas viss ir figņa.

Kad tiek atmesti netikumi.....
Nedaudz vairāk par mēnesi kā nesmēķēju... kā biju tievs spička, tā arī paliku. Vairāk tik naudas paliek randiņiem :)

noblokējas durvis centrala atslega nesledz vala
Laikam no kreņķiem nesakarīgs savārstojums sanāca, neko nevar saprast no rakstītā. Tad slēdz ar atslēgu, kustības vairo enerģiju.

Vīrietis ap 40...
Viss tā kā būtu, tik draugu nav un nav klikšķa (kā saka oho) un vispār, mīlestības jūtas ir svešas. Ir vēlme padzīvot sev bez lieka stresa, steigas, bez muļķīgās meklēšanās un sevis pierādīšanas. Riesta aste nolaista 😁

Jaudas zudums Hondai Civic...
Autore nodarbojas auto jomā un uzdod šādus jautājumus. Noteikti, ka bremžu kluči pielipuši pie diskiem :D Jāzin sīkāk, lai atbildētu. Ja pazūd 5 hp, iespējams pietiks ar gaisa filtra maiņu, varbūt riepās pa pus atmosfērai, tad sajūta,ka vispār klepers nekust no vietas.

Smēķēju pa retam...
Es atmetu ar Tabex kursu. Fiziskā vilkme ātri pazuda, dažas dienas ilgāk bija ar psiholoģisko, bet tas arī smadzenēs kaut kā normalizējās un turos. Un tagad tik sapratu pēc nopīpētā kolēģa, cik tas tomēr ir neciešami, tas smārds, brr.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Varat vilkt kaut uz atlikušo mūžu, nedod dies kāds tuberkuloznieks vēl uzšķaudīs verga dvēselei.

čekā prece kuru neperci
“....kasieres iesita papildas preces, un "ienākumu" no daudzajiem lohiem pēc tam dala”(c) Pats arī atbildēji uz šo jautājumu :D Tāpēc arī vajadzīgi lohi, lai kāds izbrauktu uz viņu rēķina.

Ilgs pārtraukums -neko nespēju uzsākt
Precīzi mana situācija, pat šķiršanās datums :) Tik es vairs īpaši nesatraucos. Normāli var dzīvot arī bez potenciālās krāpnieces glāstiem, aizpildot tos ar hobiju un dzīves mērķi. Bet, ja nepiespiesti un bez steigas parādīsies kāda, lai liktens regulē, pats iniciatīvu neizrādīšu un nesiekalošos kādai nopakaļus.

Kuros masāžas salonos ir erotiskās masāžas?
Atrodi interešu grupās masāžu un tur vismaz viena pieteicās, ka profesionāli taisot Rīgas centrā, pa starpai plika apkārt galdam skraida :D. Ir pat kaut kādi profesionāli diplomi. Bija uznācis dullums arī izmantot, tikai helikopterā beidzās degviela un nevaru aizlidot :D

Smēķēšana saprāta robežās
Pēc kārtīga seksa, kad gribas klusumu un nedzirdētu vāvuļošanu par vēl trim sprungulīšiem, jāaiztin bulkas saprātīgi padūmot, piedūmot mākonīti un pazust tajā kā ezītis miglā. Tas tautas valodā arī saucas — pīpēšana saprāta robežās.

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
Ņemot vērā visas tavas bildes ar plikām ciskām pat nevajag ilgi minēt kā darbā guvi kaiti :D Tad labāk es būšu bēgošā žurka, nevis surikāts, kurš pārojas ar visiem pēc kārtas :D (“kā invalīds”; “vismaz es tā jūtos”), kas tas par cirku? Papildini labāk organismu ar ūdeni, lai pelēkās šūniņas neatmirst pilnībā un sapratīsi, ka nevar vispārināt un attiecināt uz visām situācijām.

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
Jābūt morāli un psiholoģiski nobriedušai. Bet vēl par maz būt vīrs un sieva, vajag vēl kļūt par draugiem un mīļākajiem, lai vēlāk nemeklēt viņus ārpus. Bet narcistiskai būtnei, kurai tek siekalas pēc "mammītes" un gaida, kad viņu tikai čubinās un uzturēs, to nesaprast, esi iestrēdzis tīņa vecumā.

Krūšturi skriešanai
Pirmo reizi dzirdu tādas mocības, krūtis viņam traucē, ak nabadziņš :D Jātrenē, lai neļurkājas kā tantukam un kreklu normālu, nevis ar parašūtu vico.

Restorāni Vecrīgā
Sāc jau šodien likties vakara plānā, gan jau būs kāds un varēsi izbaudīt dabu un pārējo pēc Riebekles ieteiktā. Un tik dārgi arī nesanāk.

Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina?
Saulīt34, ko piekasījies Aivaram? Redzi tak, ka neesi cienīga pēc laba vīrieša. Pastaigā naktī pa centrāltirgu, tur atradīsi savu vienīgo un kasies cik uziet, kamēr špakteli nenosit.

Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina?
Nu ko var melst! Kam nav slinkums, tas vaukšk tā kā nemetās uz prezidentu un ne tikai opozicionāri. Pat acīs kritizē kā starptautiskajā Valdai konferencē. Iet mītiņos, ja netiek pārkāpta sabiedriskā kārtība, veseli tiek mājas. Pamēgini pie saviem draugiem aiz lielās ūdens tilpnes ko teikt par pastāvošo kārtību, kritizēt valdību, fiksi pa bieti, rokudzelžos un karcerī. Patrioti Krievijā sāk...

Cenzuura naak!
Ziņas sen nav ieteicams skatīties, grauj psihi, uzspiež nevajadzīgās vērtības un informaciju pasniedz kā absolūto patiesību. Bet ir pavisam otrādāk. No jutubes var ko makarēt arā, un tikai.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Pēc tādas tēmas man pat pārgribējās šeit ko meklēt :D Esi rūdīts feminists :D Es jau visu nomaksāju, ka pat vairāk negribas.

Uz neapdzīvotu salu?
Uz neapdzīvoto salu un uz visiem laikiem. Līdzi grāmatas, lai atrastu beidzot no oho taustiņu klabināšanas un vairs nedzirdētu tos mākslīgi uzpūstos briesmu stāstus, ko uzspiež 4.vara.

Kā pēc foto atšķirt nopietnu vīrieti no traļi vaļi?
Bildi liec otrajā plānā, sākumā ievērtē anketu, tā vairāk ko pasaka. Piem., par autori — meklē no 20 un līdz 80 g., no 40 kg — 200 kg utt. Īsta troļļa anketa. Un ko no tādas anketas īpašnieka gaidīt? Kaut vai modeles bilde uz jahtas pie šādas anketas pielikta, tā neizrādīs interesi cilvēkiem ar nopietniem un cēliem nolūkiem. Tavā gadījumā der tikai krāniņa sūtītāji, atzīsti, tādiem nolūkiem tak...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu