Aina_Ko

Sieviete (52)
iepazīties ar Aina_Ko

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas Jums ir svarīgākais iepazīstoties?
Kādu informāciju vislabprātāk vēlaties uzzināt no cilvēka, ar kuru mēginat iepazīties?

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Iepazīstoties parasti paiet kāds laiks sirsnīgā saziņā, pēc kuras seko tikšanās un atkarībā no abu ieinteresētības, kaut kad nonāk arī līdz tuvībai. Pēc šī skaistā notikuma, ...

Kur vīriešu loģika?
Brīvs vīrietis satiekoties ar sievieti apgalvo, ka kopā ar viņu ir laimīgs, staro par to, cik labi abiem rit saziņa un gultā ir patiesa bauda, taču uzsver, ka kopā būt nevēlas. ...

41 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Alkohols kā dzīves eliksīrs
Alkohols mazās devās nav kaitīgs jebkurā daudzumā.

Darbs
Darbiņš ir jāmīl.

Televizors.
Uz reiz PAŠU lielāko pirkt varbūt nevajag, jo vajadzīgs arī lielāks skatīšanās attālums. Vēl lielajos ekrānos pirmajā brīdī viss izskatīsies mazliet neierasti. Atceros pirms 10 gadiem,kad pašai mājās bija vecais TV, bet viesojoties pie draudzenes, kurai bija tikko nopirkts ļoti liela izmēra TV, man visi cilvēki izskatijās dikti resni, kā saplacināti un nedabiski. ...

Toksiski - īstais vārds
Man sākumā nelikās logiski, ka ne no šā ne no kā mainās uzvedība. Gribēju jautāt, vai viņš pa kluso neiedzer? Bet komentāros parādijās apstiprinājums, ka ir alkonauts. Šādiem cilvēkiem ir divas dabas. Principā, sieviete, kura dzīvo ar alkoholiķi, dzīvo ar diviem vīriešiem.

Kā atšķirt
Kamēr nav uzbraucieni un aizvainojumi, tikmēr vīrietis ir vīrietis.

Kādēļ, daudzas sievietes pilnībā izslēdz no savas dzīves vīriešus?
Nav jau ko izslēgt.

Kāpēc vairākumam vīriešu nepieciešama sieviete,kas par viņu rūpētos?
Mīlestības sastāvdaļa ir rūpes par mīļoto. Tām jābūt abpusējām rūpēm vienam par otru.

Kā reaģēt, ja uz ielas uzrunā vīrietis dēla gados ar aicinājumu uz kafejnīcu?
Strādājot naktsmaiņās bārā, bieži uzrodas dažādu vecuma kategoriju pielūdzēji, kuri gatavi satikties. Protams, ka tas ir cilvēku mirkļa vājums un nav jāuztver nopietni.

Vai esat iedzīti kaut kādos"rāmjos"kas traucē iepazīties?
Visi rāmji izdomāti, lai tos pārkāptu

Vakara tērps svinīgam pasākumam.
Katrā ne tik lielā pilsētā ir vismaz pāris labi apģērbu veikali, kuros ir liela izvēle un arī pieņemamas cenas. Rīgas veikali man šķiet ir ļoti dārg. Šis iespaids radies skatoties Tv raidījumus, kuros stilisti sniedz padomus. Vizmaz es neuzdrošinātos tajos iepirkties.

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Cocosan. Ar to pazudušo nekāda kominikācija neturpinājās, jo nav tā vērts.Pielūdzēju arī netrūkst.

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Chis, kamēr cilvēks dzīvo, viņam ir jābūt ticībai. Tas nenozīmē, ka kuram katram, bet ļoti izvērtējot kā viss virzās saziņa. Pietiekami daudz redzēts, kā cilvēki arī pēc 50 izveido attiecības, tā ka to par neiespējamo misiju nevar nosaukt.

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Marita, tieši par to arī bija neizpratne, par pazusšanu un uzrasšanos ar vārdiem, ka nevarēja aizmirst. Līdz tam saziņā pauzes nebija. Jāsecina, ka tuvība vīriešus noliek uz pauzes tā, ka nav spējīgi pat komunicēt vairākas nedēļas. Protams, nekādus brīnumus neviena negaida, bet ja vīrietis, kurš apgalvojis, ka vēlas veidot attiecības ar konkrēto sievieti, ...

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Iznāk, ka ar gadiem sievietei jākļūst nevērtīgākai? Viņai vairs nevajag uzmanības apliecinājumu un nedrīkst veidoties attiecības?

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Ne tikai OHO var iepazīties, tāpēc te šis zīmogs nespēlē nekādu lomu.

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Nav jau bijusi doma te kādu pāraudzināt. Lai taču tie vēja dēli meklē vēja meitas un virpuļo cik patīk. Nesaprotu, priekš kam tā pūlēties vīrietim un izlikties par pieņemamu kandidātu, ja nodoms ir pamest

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Ja visiem vīriešiem būtu tāda psihaloģija, tad nebūtu ne attiecību, ne ģimeņu.

Ko jūs sev uzrakstītu uz muguras?
Domas mēdz mainīties, tāpēc, lai nav nekā

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Sanija! Vīriešu vieglprātīgo dzīvesveidu vajag pieņemt kā normu un starot, ka viņi tādi mums ir? Cik forši, ka mūs neciena un paši ar to lepojas! Logiski, ka tādi notikumi ne manā, ne manu draudzeņu dzīvē nav vienīgie un esam neizpratnē, kāpēc tā notiek? Pēc komentāriem nu viss ir skaidrs.

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Paldies par viedokļiem! Pieklājīgi gan būtu pazvanīt vai uzrakstīt kā minimums nākošajā dienā, jo pēc 2 nedēļām atjaunot saziņu ir bezjēdzīgi, tad vairāk nekāda komunikācija no sievietes puses nebūs. Nezinu un negribu zināt uz ko vīrietis vēl bija cerējis. Brīnos, ka sievietēm tāda pauze škiet normāla un pat pieņenama. Laikam daļa sieviešu ar saviem uzmanības ...

Vai veidotu attiecības ar krievtautības partneri?
Ir jau kas veido tādas attiecības un paši apzinās, ka nākotnē būs jāsamierinās ar uzskatu dažādību

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Tēma ir ar jautājumu, kurš klūdījās? Vecums netika minēts tāpat arī netika norādīts, kam šis stāsts bijis. Kuriem neinteresē šādas tēmas, nav obligāti jālasa, kur nu vēl pūlēties ko komentēt. Lasot komentārus, var secināt, ka ļoti normāli un pat pareizi pēc kopā pavadītiem skaistiem brīžiem, vīrietim ir klusēt vairāku nedēļu garumā. Ja pirms tam ...

Kurš šajā stāstā kļūdījās?
Par mīlestību tur nebija ne vārda....

Drosme kļūdīties
Ja tu vari izlabot savu kļūdu sekas, tad var uzskatīt, ka neesi kļūdijies.

Dzimumu nevienlīdzības problēma:
Militāristi , policisti, ugundzēseji, robežsargi arī pensijā aiziet agrāk kā citu profesiju pārstāvji. Nevienlīdzība!!!

Kas nogalina kaisli ilgstošās attiecībās un kā to atgūt?
Nepamatoti apvainojumi, necieņa un viss sliktais ar ko saskaras pāris

vai veciem pļerzakiem tur viss ir smuki?
Intīmās vietas paredzētās baudai nevis apbrīnošanai.

Janu svetki.
Iešu kaut viena papardēs, varbut, tur kāds zieda meklētājs atradīsies

Par vīriešiem, pienākumiem un lomu
Vīrietim tiek uztādītas necilvēcīgas prasības? Sieviete bez uzstādītajām prasībām ir stipra un tiek ar visu galā

Kādu padomu dotu?
Jo mazāki ienākumi, jo mazāk drīksti gribēt. Kāds darba devējs kolektīva sapulcē , kad darbinieki lūdza pacelt algu, jo nevar savilkt galus, skarbi pateica,- Nado žits po sredstvom.. un pietiks.

Vai sievietei, kas pelna tuvu minimālajai , izvēlēsies vīrieti, kam arī ir tādi paši ienākumi?
Sieviete izvēlēsies,to kurš labi izturesies pret viņu.

Iepazisanas.
Neteiktu, ka neiemīlas, bet visbiežāk sieviete dod iespēju šim , ne tik turīgajam vīrietim, sevi pierādīt, kā labu partneri. Sākums noteikti škiet daudzsološi labs. Ir uzmanības apliecinājumi, gādība un rūpes, kas iepriecina un liek atplaukt. Žēl, ka tādus žestus nav sanācis sagaidīt no sev līdzvērtigiajiem kungiem un līdz ar to nevar izveidoties attiecības.

Greizais spogulis?
LaskovijM... Stervu te nav, jo izķertas. Bet, ja uz to Muižu nekrīt, tad muižkungs nav uzdevumu augstumos. Epifanija ievērojusi to pašu, ko es. Tas jau sanāk, ka tas kurš mīl, tas izdabā.

Kā pēc iespējas pieklājīgāk atteikt vīrietim?
Tieši nevajah teikt. Man labāk patīk tas atrunāšanās variants , ka vēlāk, nav laika vai arī klusēšanas pozīcija. Tu taču nevari zināt, varbūt paies laiks un tomēr sapratīsi, ka nevēlies šo cilvēku zaudēt.

Ko domājat par Oho sievietēm?
Vai tās kuras nav Oho ir citādākas?

Vīriešu smaržas
Uz smaržām pavelkas arī vīrieši. Man kādā agrā rītā, bārā ienācā klients ar jauku parfīmu sasmaržojies, kad viņš devās savās gaitās, palicēji vīrieši , kas visu nakti stutējā bāra leti, sāka jūsmot par šī vīrieša gaumi. Paši dižojās, ka lietojot odekalonus no dārgā gala, bet tik labu aromātu, kā ienākušajam klientam, tādu nav vēl nācies atrast.

par Dziesmu svētkiem ...
Zinot, cik izteikti dzīve kļuvusi dārga un kādi milzīgi izdevumi ir šiem varenajiem svētkiem, tad šobrīd vēl vajadzētu iepauzēt.

Sieviete mīl ar ausīm
Ar tekstu būs par maz. Bez vārdiem tik pat svarīga ir ķermeņa valoda. Kāda jēga teikt, ka viņa patīk, bet tajā pašā laikā ieturēt distanci esot blakus, pat viņu neapskaujot un nepasktoties acīs?

Orgasms
Pat ar vienu un to pašu partneri ne vienmēr ir orgasms. Tāda laimas spēle vien ir

Gēni
Pieņemu, ka gēni spēle lomu. Daudz piemēru ir dzirdēts par bērnu nama bērniem, lai cik labās ģimenēs nonāk, tomēr gēnu ietekme paliek.<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu