Spriditis1975

Virietis (46)
uzzināt vairāk par Spriditis1975

83 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko tas nozimē?
Ja jau sanāca beidzot nomedīt, kā anketā prasīts, ar 2000 +, tad kāda starpība ar ko viņš tur runā. Vari tālāk tukšot ledusskapi pa to laiku, ja nu ilgi vairs neuzkavēsies un fekālija pie sevis pārvilinās.

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Pilnīgi nekā personiska. Un ak jā, drīz piebraukšu, paeksperimentēsim uz pateicības vārdiem. Lūko, lai manā redzeslokā netrāpās tetovējumi, nebūs nekādas tad pateicības.

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Satikšu tevi gaitenī, palūgšu vienu fikso tualetē un pēc tā arī pateikšos.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Proti pasmaidīt un iztikt bez durkļa uz stingāku komentu, labi. Liekas, ka labi var pakomunicēt pie jūras. Man patīk pavērot sejas izteiksmi esot ūdenī, mīmiku. Tur es redzu patiesāku meiteni, ar īstenu smaidu vai otrādi, ērcību, kad nedod dies sāk stulbi izturēties, kad tuša tek vai matu sakārtojums vējā pazūd, ieciklējas uz nebūtiskām niansēm. Zinu tad, vai ir jēga ko tālāk veidot vai nē....

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Labi, ka nav daudz tādas Valensijas ar nesamērojām prasībām, redziet, kā randiņš jau jūras brauciens ir maz! Un kā ar brauciena amortizāciju? Un kur tad tevi vest jau pirmajā randiņa uz Šeišeļu salām ar jahtu? Ja pacēli šo glupo jautājumu atbilstoši savam prātam, tad vēlētos apjautāties — kādi tad būtu tie tevis minētie vīrieša cienīgi izdevumi, lai muļķa Sprīdītis neiebrauktu auzās?

Vibrators
Ja ja, kaut ko tais filmās esmu līdzīgu redzējis, bet tik padziļināti pat neaizdomājos, jo laikam asins līmenis bija mainīgs. Bet ja tā saki... 🤔

Vai mūsdienās sanāk pārcilāt pasaku grāmatas?
Pārcilāt? To var, fiziskas slodzes ir labi :D Es nesen Puškina pasakas audio klausījos, paretam paskatos vecās labās pasakas. Cita dvesma :)

Labāk vakcinēts un sveiks, nekā saslimis un beigts!
NB! Juliāna, iedod skolotājai Ombuda adresi, ja nejēdz atrast, lai tiesībsargs Jansons iedod tam IzM šantāžistam rakstisku atbildi un, lai savus draudus ierēdnis vai cits dzīvnieks, iesprauž savā vasaļu pakaļā! Katrs sūds te vēl diktēs man savus atreferētās likuma normas! Jansona atbilde skanēs tā: arī no piespiedu vakcinācijas var atteikties! Uz doto momentu es strādāju, pat, ja uztaisīja it...

Labāk vakcinēts un sveiks, nekā saslimis un beigts!
22.14 skatos, ka nekas nemainās un pacienti no palātas Nr. 6 turpina šeit rast dzirdīgas ausis 😆 Nekas, pēc špricītes atkal radīsies miers un būs pilnīgs mēnestiņš.

Labāk vakcinēts un sveiks, nekā saslimis un beigts!
Linkainīt, ko tik švaki, tikai vienu autoritāti? Saeimas vairākumu 90.-s uzpirka, šantažēja un iebiedēja, bet tu man te tikai vienu! Tas nav nopietni. Laužam šķēpus tālāk, lai izrāde turpinās!

sen aizmirstais randiņš un šoks!!!
Neglaimošu. Pietiek izlasīt tēmu ar tiem daudzajiem banāniem teikuma beigās, lai saprastu to onku ar zeķēm, ka ar kafiju var ātrāk un sveikā tikt vaļā no tiem skaļajiem un dīvainajiem putniem ar kuriem būtu grūti sadziedāties. P.S. Ja kāds neatceras, tad identiska dziesmiņa tika dziedāta šeit PA gadu atpakaļ, un zeķes, un zandales un čupa izsaukumu zīmes. Domāju, ka uz randiņu bija ārsts un...

Nevakcinētajiem. Vai jūs atstātu Latviju, ja cilpa savilktos pārāk cieši?
Interesanti, bet ja nebūtu šie melīgie un bļaurīgie masu mēdiji, kāds vispār ievērotu, ka ir kāda “pandēmija”? Sliktākajā gadījumā, ka ir kāds noro vīruss vai gripas paveids. Tiesībsargs Jansons pirmdien teica, ka jebkuram ir tiesības atteikties no vakcinēšanās, un ja tā būs obligāta, tāpat varēs atteikties. Domāju braukt dzīvot uz Jaunzēlandi.

Kapec seit tikai
Palūkoju anketu, redzu, ka pedofils ( patīk nepilngadīgās), kurš meklē centneru smagu Guliveru 220 cm) un gatavs gulēt ar 70 gadus vecu omīti. Nu tak sakārto savu sētu, trolli, un tad bāzies ar pretenzijām.

Kādas zāles ieteiksiet sāpošai sirdij ?
Pārāk daudz jautājumu uzreiz, skatos, ka vēlies izsprukt pa vieglāko ceļu :) Viegli šeit ieteikt jaunas attiecības, tikai grūti to izdarīt un nevis, ka iespēju nav, bet cits, kas atkarīgs no iekšējas pasaules un zināmais ceļa posms būs jānoiet šā vai tā ar ērkšķainu vainagu. Es teiktu — man lielu artavu deva darbs domu novēršanā no nodevības un dunča mugurā, un hobijs, kuru tagad vairs...

Jautājums laulību pārkāpējiem/pārkāpējām.
15.25 :) tevi palasot, jau uz īsu brīdi kritu kārdinājumā vismaz domās, kā būtu, ja būtu :D Es vēl varētu vienoties par prieka māju, kādas bija 150+ gadu atpakaļ. Kamēr sieva šķauda, tikmēr es ar viņas svētību, varbūt, aizietu pakratīt grēcīgo miesu :D Vai otrādi.

Jautājums laulību pārkāpējiem/pārkāpējām.
Pieļauju, ka ir kaut kādi izvirtuļu mazohisti, kuriem patīk, ka gar sievu kāds spalvainis grāpstās. Vispār man grūti atrast attaisnojumu tiem krāpējiem un nodevējiem. Kas ir tajā citā sievietē (ja lietas kursā, ka ragus liek — tad palaistuvē un maukā), kas nav savējā. Visticamāk es sūtītu tos uz Dievišķā komēdijā attainotiem elles 9 lokiem, lai vārās katlā.

Bez kovid vakcīnām- kas palīdz nesaslimt? (pieredze, literatūras avoti)
Lai imūnsistēma domā par tūkstošiem vīrusu mums apkārt. Pastāv teorija, ka cilvēks radies no vīrusa, tātad, vīruss — mazs, mazs cilvēciņš 😆 Mazāk satraukumu, nekādu propojgandu no masu mēdijiem, Buldozeru ar komandu pie varas, Lielā brāļa kājslauķu vietā un dzīve būs uzdevusies.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
08.09 ko var ņemties ar savas pozīcijas uzspiešanu. Ejat tak visi uz ķiploku vagām, tur jau ziediņi ir jārauj nost 🤓 Darbs stimulēs smadzenes un ir lielāka iespēja nepārvērsties par vadāmiem “gasterbaiteriem”.

Vai šeit vēl vispār ir normāli vīrieši?
Ir, bet man esi par jaunu sarakstei.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
20.20 ja deviņi idioti desmitajam teiks, ka 2+2=5, viņš tam sāks ticēt.

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme?
Beidz sapņot un atver acis. Kāds prezidents angli-sākšu protektorāta apgabalā var būt?! Kamēr pasaules policistam atsegsim bulkas, tikmēr būs vienpolārā, diktāta pasaule.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
No demokrātijas ne smakas un vēl trakāk, ka mēs tiekam sašķelti ar cīniņiem savā starpā. Dzīvosim kā indiāņu un indiešu slaktētāju protektorātā, kur būsim kastās iedalīti. Kam man ticēt, ja gadu atpakaļ kariņa un co (un vēl augstāk ☝) bļauri ķērca ar putām uz lūpām, ka vīruss ir dabīgs. Tagad jau ķerc, ka tas ir mākslīgs. Kāda kuram heram starpība — vai es vakcinējos vai nē!...

Alkohola lietošana saprāta robežās - ko tas Jūsuprāt nozīmē?
Neprāta robeža sākas jau tad, kad kaut vai katru brīvdienu iedomājas par stopariku, ja vēl to realizē, tad kirdik attiecības.

Ko Jūsuprāt nozīmē vārdu savienojums „vīrietis uztur ģimeni“?
O, lucky pilnīgi piekrītu šajā aspektā. Vīrieši paliek galantāki, ziedojas laba vārda labā — visu atstāj pat krāpējai un paceltu pļešku iet tālāk. Un tā veidojas statistika, kāpēc sievietes paliek uz lielākiem zelta kalniem :D

Ko Jūsuprāt nozīmē vārdu savienojums „vīrietis uztur ģimeni“?
Jābaidās būtu vienā gadījumā — no bezbērnu sievietes, tās uzpūstās visās vietās un tetovējumu nomarķētas, un tukšas čerepuškas. Ja ir attiecības, muļķīgi un negodīgi aizmuguriski uz otra iedzīvoties un nedot ģimenei savu artavu, pat arī svešiem jaukiem bērniem. Nav ko veidot ar paverdzinātājiem attiecības — ir mans redzējums. Tad labāk viens, skaties uz mani — tik jaunāks palieku (pliku...

Zaļā afēra.
Šodienas propogandas rezultāti būs jūtami pēc paaudzes, divām (20-40g.) Paskalo, paskalo smadzenes un drīz paliksim par pilnībā kontrolētiem un vadāmies robotiem. Ja tagad esam muļķu līmenī, tad tiekam sūtīti uz imbecila pakāpi. Tādi kā Geits un co ir tendēti pret cilvēci un visiem spēkiem pārveido pasaules kārtību. Žēl, bet lēni un nemanāmi virzību uz priekšu neļauj veidot.

Datorspēles
Tā arī paliksi vecmeitās, ja klabināsi visādus mošķus. Ej ķiplokus kaplēt, vismaz kāda jēga būs!

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Tev tak vēl normāla bilde. Galvenais tas skaitlis ar trīs nullēm tavā anketā piesaistīs uzmanību. Iesākumam pārējais aizies desmitajā plānā. Paliksi bez biksēm, vot tad teiks, deguns ne uz to pusi nopirkts, ka pakaļa nav vaksēta, burkāns izravēts :D utt., u.tjp.

Mainiju domas
Ar izņēmumiem, bet mājiņā dzīvot ir ļoti forši un vēl labāk, ja pie upes, bet vēl vēl labāk, ja ir arī laba sieviete blakus un veseli bērneļi. Tik dzīvo un priecājies. Bet kādam tas ir tikai sapnis

Glābiet sievas un bērnus!
Pareizi saki. Indi vienmēr varēs paspēt ielaist, bet atpakaļ – vairs nekad. Mans personiskais novērojums — sopotējušies visi tādi kā Orvela aitas, mutautiņā puņķotāji, mīkstmieši un viegli manipulējami indivīdi, un kuri baidās pat no lapu čaboņas. Kamēr būs tādi, pastāvēs pavlukarinstakveidigie ar savām izbraukātāju pakaļām un sēs bailes un paniku!

Argumenti - kāpēc vakcinētie mirs pēc 2 gadiem?
Būtu par ko raizēties un paniku celt. Arī laikam no tās kategorijas 80+g., kuri cer pēc vakcīnas vēl +30 Visi atstieps kājas noteiktā, atvēlētā laikā.

Par vai pret, nopietni argumenti.
Nekas tai oho nemainās, joprojām tumšie spēki pret baltiem :D Labāk mazāk par to falšo stresot un nebaidīties, bet gatavot vietu ar smagiem meža darbiem valsts nodevējiem, zagļiem, staķveidīgajiem idiotiem un provokātoriem. Pārējais ir štrunts.

Ja reiz par vakcīnām.
Ui, kļūdījos, biju domājis 22.51. Dabasmīli. Nedod Dies vēl to saulīti aiskart

Ja reiz par vakcīnām.
22.50 😆 viss pareizi, nav ko viņus žēlot labos izteicienos. Sūri, bet taisnīgi.

Iesakiet vietu
Speciālisti visas savas vietas izklāsta :D Lai pats minas pret vēju un meklē!

Iesakiet vietu
Tagad dabā bīstami, odi sakodīs pakaļu, pat ja gribēsi kā zaķītis. Vienīgi, ja gribēsi stieni palielināt, var eksperimentēt.

Ja reiz par vakcīnām.
Es arī lieku lielu stieni.... nu labi, ne tik lielu tiem covidiem un to atbalstītājiem. Man ir kritiska pieeja tam visam un tik vienkārši nepaļaujos propogandai, šantāžām un iebiedēsanai. Viņiem ir jātur bailēs cilvēki, tad tos viegli pakļaut un darīt ko grib. Ķēmi, vēl izsludina konkursu, kura firma nodarbosies ar covida propogandu divu gadu garumā, rādīs reklāmas un citādi skalos smadzenes.

Ja reiz par vakcīnām.
Kristīne Duņeca apkopoja tikai faktus un ar atsaucēm. Un ne tikai par CovSars-2, bet vispār par vakcīnām. Pārbaudīsi faktus gadu garumā, tad pats sagribēsi visu farmu nodedzināt.

Mistres
Lūk, cienījami vīri ar morālo stāju ☝ Līdz ar to arī sieviešu statistika ies labumā, nevis pastāvīga lielība — katru vakaru salīdzināt stingros un ne tik :D Tā kā viss nav zaudēts.

Vai drīkst iepazīties ar citiem, esot attiecībās?
Augstāk tak pateica — šīs nav attiecības. Tā ir miesaskāres periodiska apmierināšana un spriežot pēc sūdzības oho :D arī par faktiskām tās nenosaukt. Attiecībām jābūt skaidri formulētām un nepietiek ar to, ka es lūk atbraukšu pie tevis tikai otrdien un piektdien, lai noliektu pār galdu un pazūdu aiz trejdeviņām zemēm. Tā kā jums tur, pšik un nekas vairāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu