virietis2021c

Virietis (51)
iepazīties ar virietis2021c

8 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai nav kauns?
Tagad masu mēdijos raksta, ka cilvēki plēšas 500e pabalsta dēļ! Cik jābūt izmisušam?

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
Sabiedrībā nereti dzirdam, ka mazo mašīnu (polo, golf izmēra) īpašnieki ir netradicionāli orientēti vai vismaz sievišķīgi. Bet laiks iet un šādi uzskati kļūst aizvien retāki. Mazu, vienkāršas firmas...

Vai nav kauns?
Likt savu seju saitā? Visiem teikt - es gribu seksu!? Kā ar ētiku, morāli, sabiedrības normām?

Betonēšanas izmaksas saimniecības ēkai
Vēlos vienam šķūnim nobetonēt gŗīdu, lai būtu tāda kā garāža. Cik tas varētu maksāt un varbūt kādam ir pieredze - vai armatūra ir vajadzīga un citas papildizmakas.

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Man pagrabā stāv daudz burku sālītu kāpostu, gurķu. Kā es tos varu legāli pārdot. Tāpat arī ar mājas pienu un olām. Vistiņas sākušas dēt. Divatā visu nevaram aprīt.

Nabadzība - sods par slinkumu?
??????

Vecākie profili oho
skatos, ka var atrast komentārus pat no tālā 2003. gada. Bet visi runātāji ir tagad neaktīvi, ko tur paskatījos. Cik sen paši forumā?

Sieva nevēlas mazuļus
Pirms precībām runājām, ka mums būs mazuļi, kad viņa pabeigs mācīties! Vasarā jau bakalaurs kabatā, bet tagad par to negrib ne dzirdēt.

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Iepazīstoties- kvantitāte vai kvalitāte svarīga?
Katra virieša dzives uzdevums ir apaugļot maksimāli daudz mātīšu!

Kas spēj nogalināt mīlestību attiecībās?
Dzelteni zobi

Kas spēj nogalināt mīlestību attiecībās?
Tas, ka sieviete pret savu vīrieti neizturas ar cieņu, bijību un pazemību kā labai mīļākajai pienākas.

Sievietes un alkohols
Sievietes ar piekabēm nevajag ņemt, vienas klapatas. Veiksmīgs vīrietis izvēlas bez bērniem un taisa pats savus. Jo, nu, babenes ir parazīti - atņem vīrieti, resursus, mājokli utt.

Tēvs tavā dzīvē...
Tēva loma ir meitai iemācīt disciplīnu - tīrību mājās, virtuves pienākumu apziņu, vīrieša autoritātes cienīšanu! Mūsdienu tēvi reti kad izaudzina meitas, kas derīgas darba tirgum, sievas lomai un derīgai sabiedrības loceklei.

Vai pēc 35 gadi var iemīlēties?
Nu, vīrietis derīgs mīlai tik pēc 45...

Haoss valstī
Geisha ai - tipiski sievietēm raksturīgs. Un jaunajiem slņķiem. Es, 53 gados, jaunam dzīvoklim, sievas studijām sapelnu un vēl auto kredīts. 3 kredītus maksāju. Citiem zalajiem 30 gadi un tikai čīkst! Vai zinat, kā pateikt, ka vecis vai sieviete strādigs cilvēks? Ja uz auto purna Mercedes-Benz.

Haoss valstī
Kāda tam nozïme? Svarīgi, ka pašam naudas pietiek. A, viss cits - bijis nebijis.

Kā jūs liekas noprast vai izrādat otram vēlmi pēc tuvības?
Nu, sekss ir liela slodze.

Kā jūs liekas noprast vai izrādat otram vēlmi pēc tuvības?
Man ar sievu parasti sekss vienā laikā. Pēc pirmās lekcijas vinai 30 min starpbrīdis. Pa to laiku var. Ja nepaspēj, tad var viņa pažļambāt, kamēr kait ko tur stāsta.

Kas pēc savas dabas ir atriebīgāki?
Sievietes kr tik atriebīgas un ļaunas, jo neatrodas dabiskā stāvoklī - precīzi nezina savus pienākumus un nereti pat vīrieti, kura dēļ jādzïvo! Karjera un sarežģīti darbi to tikai pastiprina.

Kas pēc savas dabas ir atriebīgāki?
Tikai sievietēm. Vīrieši ir taisnīgi, piedodoši un izprot visus situācijas rakursus. Sievietes ir pasīvi agresīvas, vienmēr domā, ka viņa tikai taisnība.

Vai jūs potētos ar Sputnik vakcīnu?
Sputnik or vienīgais, kam var uzticēties. Amerikāņu zinātne strādā tikai peļņas labā, Krievijā ir īsti speciālisti.

Kāda materiāla mēbeles izvēlēties vasarnīcai?
Jāņem lietotas. Var plastmasas. Kad apaug ar pelējumu, vienkārsi noberž. Var nopūst ar baloniņu,

Likumsakariba
Nē, viņai ļoti garšo gan manis gatavota putriņa, gan skabētie gurķīši un kāposti. Turklāt mājas olas ir mājas, ne veikala inde.

Likumsakariba
Jaunākas dēļ varu pats savu aliņu atnest. Es sievai no ritiem vāru putru, lai viņa var gulēt līdz attālināto lekciju sākumam 10.30.

Betonēšanas izmaksas saimniecības ēkai
Es par 1 kv izmaksam. Tad izdomātu, cik daudz gribu betonēt. Vajag tā, lai 2 mašīnām pietiek vietas.

Likumsakariba
Es ņemtu 36 plus tikai, ja viņa nodrošinātu komfortu. Parūpētos par mājām, gatavotu un pienestu aliņu, kamēt Netfliksu skatos, ne bojātu garīgo ar stulbām prasībām un runām.

Likumsakariba
Feldei. Nopietni? Tikai pasaki, kāpèc vīrieši tik ļoti grib svaigās. Tās pēcklimaksa ņem tie, kas nevar dabūt 20 gadīgu.

Likumsakariba
Nekad nesapratīšu tos, kas fano par tām dāmām 40 plus. Ne velti viņām nav ne vēlmes pēc seksa, ne svaiguma. Dāmas dabiskā funkcija ir mazuļu ražošana. Ja netiek pie vīra līdz 35, ta nevajag vispār.

Vīrieša etalons oho dāmu aprindās.
Tāds kā es - skaists, veiksmīgs, ar jaunā projekta dzīvokli, lielu mašīnu. Ar augstāko izglītību, pieredzi ar jaunākām sievietēm. Skaistu locekli, kas garšo labi. Kurš prot turēt dāmu grožos, lai viņai ir iespēja izbaudīt vīrieša autoritāti.

Kādu PC izvēlēties?
Man ir makbūks ar M1 procesoru. Mīlu šo datoru. Tik ātrs. Nesaprotu tos, kam nav žēl laika, strādājot ar tiem Intel Celeron, Intel Pentium. A, un hdd atmina ivispar aizvēsture, tikai ssd.

Ferritins asinīs paaugstināts
Māsa, medmāsa, teica, ka visticamāk nozīmēs uz asinsredes un tiem orgāniem, kas noārda asinis, izmeklējumiem. Liesas, aknu un kaulu smadzeņu biopsijas.

Ferritins asinīs paaugstināts
High Serum Iron Is Associated with Increased Cancer Risk atrodi rakstu google. īsak, nodzertas aknas.

Sievietes lenkšana
Sievietes dievina tikt lenktas. Sevišķi precētajām vīri jau apnikuši, vajag izbaudīt ar citu veci. Jo daba kiek dāmai palikt grūsni no maxs tēviņiem, lai jauktu gēnus.

Cik tas ir reāli, ka līdz 2025, gadam Latvijā nevarēs braukt ar lietotaam automašīnām?
Bet dabas aizsardzība uz elektroauto sanaktu; aizliedzot dīzelus un benzīna, tikai neliels % būs spējīgs atļauties elektro. Plus, ja takšiem un vieglajam komercauto arī būs jābūt elektro, tad pasūtījumu izmaksas dargākas, citi pakalpojumi dārgāki un mazāks patēriņs pirkumiem un pēc kovid arī pasūtījumiem. Co2 butiski mazināsies,

Cik tas ir reāli, ka līdz 2025, gadam Latvijā nevarēs braukt ar lietotaam automašīnām?
Vispār visas virs 10g jāaizliedz, citādi nabagi tēlo biezos ar statusvāgeniem. Katram jābrauc savai klasei atbilstoša auto - melnstradniekiem, apkalpojošā sfērā - lētais gals (Dacia), vidējam vidējas un mb/bmw/lexus lai paliek elitei.

Kādēļ pārim šķiroties bērni tiek automātiski atstāti pie mātēm un ne pie tēviem?
Vēl jau daudzi pieļauj kļudu, domādami, ka beidzot tūplītī, nekas nebūs. Bet var iztecēt un ne tur ietecēt. Vienīgais drošais variants - dziļi riklē, lai šī saujā neiespļauj un neiesmērē.

Kādēļ pārim šķiroties bērni tiek automātiski atstāti pie mātēm un ne pie tēviem?
Es vispār nesaprotu, kāpēc jāmaksā alimenti, ja vīrietis bērnu negrib un ir ar mieru abortam. Baba grib? Lai dzemdē un pati uztur. Galu galā vīrietim bērns ir tikai baudas blakne.

Vai jūs uzticaties mūsu valdībai?
Vispār jau katram ir jābūt uzkrājumiem 12...18 mēnešiem. Ja pēc kovida kāds paliks par bezpajumtnieku, pats vainīgs. Valdība nelika visu līdz pēdējam notriekt, kamēr bija.

Kādēļ pārim šķiroties bērni tiek automātiski atstāti pie mātēm un ne pie tēviem?
Vīrieši var uztaisīt ātri jaunus un labākus bērnus.

Kādēļ pārim šķiroties bērni tiek automātiski atstāti pie mātēm un ne pie tēviem?
Vīrietim bērni ir tikai svarīgi, bet mātēm visa dzīves jēga. Vīrietis bez bērniem joprojām vīrietis, bet par šievieti to nevar teikt.

foot fetish
Fuj, cik tevis nosauktajām briesmīgas pēdas! Ar tādam pat uz randiņu neietu. Bet liela plezna gan ir arī liels rotaļu laukums. Gan masāžai, gan laizīšanai

Vai ar Napaleona sindromu slimo tikai vīrieši?
Bet dāmas aizmirst, ka viņu kaks smird ne mazāk kā vīriešu (cik esmu novērojis, pat vairāk). Un tēlo nezin ko.

Vai jūs uzticaties mūsu valdībai?
Jā, bet Krievijā jaunajmā ģimenēm palīdz iegādāties dzīvokli, tur arī pensijas indeksē pret inflāciju. Joprojām liels procents strādā rupnīcās un arī paši parērē savu preci, ne gamdrīz visu ieved...

foot fetish
Katram dāmas profilam pēdam būtu jābūt tāpat kā sejai redzamai. Es pats esmu strādājis kurpju veikalā un vērojis pēdinas. Pēc tām vien var pateikti, kurai laba veselība, laba āda, fiziski aktīva utt. Caurmērā skaistas pēdas ir ļoti svarīga dāmas rota. Ja pēdas nesmukas (īsi pirksti, mazs izliekums, pārāk platas) , pat bikini slikti izskatās.

Vai jūs uzticaties mūsu valdībai?
Es nākošajas vēlēšanās tikai par Saskaņu. Kad klausos žurnalistu intervijas, šīs partijas cilvēki vienīgi runā caurmērā sakarīgi, nevis “draugu, ir slikti”.

Nabadzība - sods par slinkumu?
To Chris. Tā jau viņš ir - sievietēm patīk slinkot. Ne velti vairums miljonāru ir vīrieši.

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
Itālija vnk ir nabadzīga zeme un viņi neko vairāk ar par opel nevar atļauties.

Nabadzība - sods par slinkumu?
Paulai - ko dos tā dzīves gudrība, ja ar to naudu nevar nopelnīt un jāstaigā nesmukiem zobiem, sliktām kurpēm un sievai viena kleita uz vairākiem pasākumiem?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu