Sigvarts60

Virietis (64)
uzzināt vairāk par Sigvarts60

49 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Mehanizaacija.
Nezinu cik tūkstoši tādu atrastos, kas ar spaiņiem, iepirkumu maisiņiem, var būt kāds ar ķerru nestu kilometriem granti ceļa būvei vai ko citu līdzīgu darītu, bet viesiem viņiem būs vismaz minimālā alga jāsamaksā un vēl par viņiem arī nodokļi, lai arī cik maz viņi būtu izdarījuši. Vai nu pašam ar saprašanu švaki, vai arī tikai par mums ņirgājas? :))

Что за хрень ?
Ar traktorista iedegumu ilgi pludmalē negulšņāsi :) Tik vien prieka kā nopeldēties, slepus izdzert savu alu baidoties no policijas modrajām acīm, un jātinas prom, kamēr mugura nav vēl sākusi sārtoties :))

Vai būtu jāsoda sieviete?
Vispirms būtu jānoskaidro situācija, vai tas bērns ir bijis gaidīts, plānots. Manas paaudzes vīrieši vismaz 10% nav spējīgi radīt bērnus. Tomēr bērni ir gandrīz visiem. Sievas arī zina, ka 10% vīriešu nevar būt bērni, un ir rezervē kāds, pie kura var aiziet pēc "kontrolšāviena", lai papildus nodrošinātos - ja nu. Tas viss ģimenes laimes vārdā, nevis ...

Что за хрень ?
Traktorista iedegums ir tāda kā kopienas piederības zīme. Mazāk noturīga par tetovējumu, bet daudz patiesāk izsaka būtību ... un nenoviltosi :D

Что за хрень ?
Kā jums vasarās veicas? Esat baltādaini, sarkanādaini, vai jau brūnādaini. Baltādainie no saules D vitamīnu uzņemot 5x ātrāk :))

Что за хрень ?
Pludmales kūrortā nomainījās atpūtnieki :DDD

Что за хрень ?
Bet precīzāk? Uz jūras pusi jau ir, tikai bez bēdām :DDD

Kā atrast klasesbiedreni ja atceros tikai vārdu un skolu kurā macijamies?
Cik esmu redzējis, visām skolām internetā var redzēt absolventu sarakstus pa gadiem. Atliek tikai izrēķināt, kurā gadā skolu beidza - bija tikai vārds, atradīsies arī uzvārds. Tālāk nezinu, meitenēm tie uzvārdi mēdz bieži mainīties.

Что за хрень ?
Nu ko! Vasara ir sākusies visos iespējamos veidos :D "Ieradās baltādainie un aizņēma tās vietas, kur iepriekš bija mitinājušies sarkanādainie." Kurš var pareizi atbildēt, par ko ir šis stāsts? :))

Что за хрень ?
Šī vieta ir tāda no dzimšanas - lai kādas viedas gudrības te būtu sarakstītas, pēc 45 dienām tas viss izdziest uz neatgriešanos. Sākam no jauna! :))

vai tas uz naudu?
Ja tas tā būtu, tad putni uz tevis ķēzītu uzreiz naudu, nevis kaut ko riebīgu, ko pat nost mazgāt nedrīkst :D

RailBaltiс.
Tas kravas vilciens var vest arī tās fūres, kas Tallinas ostā brauc nost no prāmjiem un ar tām tagad ir pilna Tallinas šoseja. Uzbrauks uz platformas un ar ātrumu ... nezinu, 200km/h kravas vilcieniem laikam nav, bet ar 90km/h arī nevilksies, aidā līdz Berlīnei vai jebkurai citai vietai Eiropā bez apstāšanās.

RailBaltiс.
Dzelzceļu nebūvē ne desmit, ne divdesmit gadiem. Tas ir paredzēts vismaz simt gadu lietošanai, un pasažieru pārvadājums ir sīka vienība, galvenais ir kravas. Šo projektu Rīga ar saviem untumiem, noteikti pietura lidostā un otra centrālajā stacijā, ir sacūkojusi līdz absurdam. Varbūt lētāk būtu lidostu pārcelt uz Salaspili nekā izvilkt dzelzceļa trasi cauri visai Rīgai. ...

Kāpēc plikām sievietēm
Eiropas sievietēm ir tieksme aizsegt krūtis un kaunumu. Vidusāzijā tādā situācijā, kad viņu negaidīti ierauga vīrietis, plika sieviete aizsegs ar plaukstām seju.

Benzīna zāles trimmeris.
Garantija protams darbojas, taču garantija tikai nodrošina bezmaksas remontu, nevis iedarbināšanu pēc "ziemas guļas". Tas lētais gals ir taisīts no lētiem materiāliem un pa ziemu tās gumijas izkalst, deformējas, un vēl daudz citu problēmu var rasties no ilgas mierā stāvēšanas.

Hialuronskābe
Nesaprotu, kāpēc makstī vajadzētu izlīdzināt grumbas, ja tā no dabas ir krokaina, un tieši tas vīrietim sagādā pasakainu baudu, nevis gluda "šļauka"?

Benzīna zāles trimmeris.
Tajā budžeta kategorijā (līdz 200 eiro) var ņemt jebko (meklēt var jebkurā mežam vai/un dārzam veikalā), ko vien var atrast - vienu gadu izturēs, ja nākamajā pavasarī varēs iedarbināt, tad vēl vienu gadu. Tos 200 m2 (10x20 m) var nopļaut ar jebko, kaut rokas izkapti. Šim darbam labāk būtu elektriskais - mazāks čakars, vieglāk uzturams.

Skrējējiem: ko Jūs dariet ziemā?
Gatavošanās skriešanas uzsākšanai ar krutu apavu iegādi neizklausās nopietni. Skriet var arī basām kājām. Visdrīzāk paredzu, ka ar apavu iegādi tā skriešana arī beigsies pat ziemu nesagaidot.

Vislabākais modelis cilvēkam
Vai tiešām kolektīvais stulbums uzvar jau visās jomās? Kāds vēl sociālisms? No vēstures kļūdām vairs nemācās? Strādāt vajag! "Kas nestrādā, tam nebūs ēst!"

Atpazīstamība.
Tas nebūtu viegli. Interneta sociālie tīkli ir purvs, kas iesūc. Ja vēl turklāt ir atkarība no laikiem, no (+) (-), būt par labākā komentāra autoru, lasītākā bloga autoru, tad ir pavisam bēdīgi. Agrāk vai vēlāk dzenoties pēc atzinības vairs netiks rakstītas savas domas, savi viedokļi, bet gan tie teksti, kas varētu publikai patikt. Bail pat iedomāties kādu monstru šie ...

Drukātās fotogrāfijas mūsdienās
Tagad visi bezjēgā fotografē visu, un tāpat arī aizmirst - kuram tad ir laiks, lai pārskatītu visu safotografēto, kur nu vēl saglabāt? :) Es vairs nefotografēju un arī pats nefotografējos - priekš kam? Tas tāpat viss pazudīs. Nav vērts laiku tērēt.

Kāpēc lielais vairums iepazīšanās
Humora izjūta nav bārstīt jokus, bet gan saprast jokus, atšķirt jokus no nopietnām lietām, un tad jau arī būs viss kārtībā. Par katru joku nav obligāti jāsmejas.

Balzaks.
Balzaka vecuma sieviete ir precējusies aristokrāte vai no rantjē, pietiekoši turīga, lai varētu uzturēt savus favorītus. Gadu skaits un miesas formas nebūt nav tik svarīgas. Rubenss negleznoja Balzaka sievietes. Viņš par modelēm izvēlējās prastākas. Ar neapbruņotu aci redzams, ka tās sievietes nekad nav ikdienā nēsājušas korseti.

Kokapstrāde
Dīvains mācību priekšmets tās ´inženierzinātnes´. Ja tās būtu inženierzinātnes, tad nebūtu ar koppapīru šī skice jākopē uz finiera, bet gan būtu normāls rasējums ar izmēriem, lai tas čukčukbānis precīzi sapasētu kopā beigās. Ja tas tā nav, tad tur nekas prātīgs nesanāks, lai kā arī censtos, un ceļš tikai uz kurtuvi. Dirsā darbs un materiāls.

kas ir istens pļerzaks?
Man nav gluži saprotams, vai ļaudis šeit grib kādas attiecības veidot, vai ... govi pirkt (cik daudz būs jābaro? vai daudz piena dos? vai nebadīs un nespers?)? Bez mīlestības nekas nesanāks.

Saraksts ar sieviešu anketām, kuras šeit piedāvā seksu par naudu.
Vai nu priekšapmaksa par pakalpojumu, vai pēcapmaksas rēķins. Par brīvu nav nekas šajā pasaulē. :D

Par nodevu par naudu saņemot no ārzemēm.
Nav valsts nodevas saņemot naudu no ārzemēm. Banka var piemērot komisijas maksu par pārskaitījumu, pēc tam, atkarībā cik liela summa no kā un par ko nauda saņemta, ir vai nav jāmaksā nodokļi.

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
Markai un lielumam nav nozīmes. Galvenais lai vīrietim tur būtu vieta kur iesēsties starp somiņām, bērnu sēdeklīšiem un citām sievietei tik nepieciešamām lietām. :))

Vai pazīsti mežu? Kam pieder šīs štātes?
Putna spalvas ir sīļa - spārnu spalvas ir tumšas melnas ar zilu spoguli, brūnas ir tikai sīkās ķermeņa segspalvas. Tas zvērs var būt jebkas, visticamāk stirna - ziemā tā vilna ir gara (līdz 10cm) un pelēka. Alnim vai briedim būtu vairāk tumša uz melnu vai brūnu.

ka garsigi pagatavot?
Cik esmu sapratis no savas vecpuiša prakses, tad visekonomiskāk ir pirkt normālu gaļu. Cilvēkam dienā vajag 100g gaļas, ja ir fizisks darbs/slodze tad 150, pamatīgi būdīgam vecim varbūt 200, bet ne vairāk. Ar 1kg gaļas nedēļā vajadzētu pietikt jebkuram. No visādiem "lētajiem" produktiem beigās tāpat sanāk dārgāk. (Ar normālu gaļu es nedomāju karbonādi vai steika ...

Vīrieši manu prāt nepareizi nosaka sievietes pēc izskata ...
Sievietes jāvērtē pēc pūra lieluma. :)

Vai Jums arī mēdz
Noteikti neuzlabojas, jo friziere man neviļus atgādina, cik maz es pelnu pa tām 15 minūtēm, salīdzinot ar viņu, kamēr viņa man apgriež matus (3/4 galvas tāpat ir plika). :D

Izņemt radzes no auto riepām
Radzes visvienkāršāk izravēt ir ar elektriķu knaiblēm. Un nav jāuztraucas par ziemas riepām vasarā. Cik tad mums tas ātrums? Tikai 90 km/h - tur pilnīgi vienalga kāda riepa uz sausa ceļa. Uz gluda asfalta lietus laikā ir jāuzmanās, var sākt staigāt, bet cik tad mums vasarā tā lietus un cik mums tā gludā asfalta? Pielijušās vagās tāpat ir vienalga, cik kruta riepa, labi ...

Kuru apkures veidu izvēlētos Jūs?
Es mazāk domātu par cenām un izmaksām (tās būs vairāk vai mazāk līdzīgas), vairāk par drošību. Māja - privātīpašums, kur visa atbildība par iekšējiem tīkliem ir īpašniekam. Jebkura caurule, jebkurš savienojums, jebkurš vārsts var kļūt par avārijas cēloni (nekas nav mūžīgs). Jo vairāk sistēmā detaļu, jo vairāk iespēju kaut kam sabojāties. Centrālās ...

Baisais seksuālais noziegums
Divas anekdotes no manas jaunības: Profesoram naktī pirms eksāmena atskan telefona zvans - Nu, ko? Guli? Bet mēs mācamies. Profesoram naktī pirms eksāmena atskan telefona zvans - Nu, ko? Guli? - Nē puiši, es ar jūsu kursa meitenēm, tagad jau teicamniecēm, svinam eksāmena nokārtošanu. Bet jūs puiši mācieties, mācieties ...

Vīrieši cik Jums ir svarīgs sievietes izskats ?
Pēc manām sajūtām, sievietei ir jābūt interesantai. Ja viņa ir jau skaista, visas formas vietā ar piemīlīgu seju, tad tur nekā interesanta nav. Kā anekdotē saka - skaistās sievietes atstāsim nedzērājiem un vīriešiem bez iztēles :)) Tieši iztēle ir tā, kas no katras sievietes var radīt skaistuli - kurus defektus paslēpt, notušēt, kurus izcelt kā efektus. Sievietes ...

Kas pelna vairāk, cilvēki ar bērniem, vai bez?
Tas tikai brīnumzemē, un tikai uz īsu laiku tiem, kas vēl tic brīnumiem :)

Kas pelna vairāk, cilvēki ar bērniem, vai bez?
19:43 Visvairāk pelna cilvēki, kas dara tiešām cilvēkiem vajadzīgu darbu, neatkarīgi no smadzeņu lieluma un izglītības, nemaz nerunājot par bērnu daudzumu.

Valmiera - Daugavpils
No Valmieras līdz Daugavpilij ar vienu autobusu nevar aizbraukt. Var aizbraukt tikai līdz Rēzeknei. Vai pa to laiku, kamēr tas autobuss Rēzeknē stāv, var vēl izbraukt Daugavpili un atpakaļ, to gan es nezinu, man šķiet nē. Labāk būtu meklēt iespējas braukt caur Rīgu ar vilcieniem vai autobusiem, tad tas vienā dienā varētu izdoties.

Ko jūs uzskatāt šodienā par maukām?
Ne man spriest, ne arī man būtu tiesības kādu nosodīt. Puika nosaucis skolotāju par mauku. Uz skolu izsaukts tēvs, un viņš sāk savu dēlu audzināt: - Skolotāja tevi māca? - Jā - Skolotāja tevi audzina, tevi te pieskata? - Jā - Nu tad kāda tev daļa, ar ko viņa nodarbojas savā brīvajā laikā!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu