Juuna

Virietis (51)
iepazīties ar Juuna

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Tātad, gribas parunāt par tādu it kā varbūt bēdīgu, varbūt kādam pozitīvu, bet kādam vienkārši filozofiski reālu tēmu. Kad vienā dzīves brīdī saproti, ka attiecību, nu tur loves utt nebūs. Protams,...

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem.
Principā šis kopā ar prognozēm, ka pensijas vecums vēl paaugstināsies, rosina vienīgi nemaksāt nodokļus.

Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem.
Auzas ir. Jo principā obligāta vakcinācija (un tā šobrīd izklausās) nozīmē, ka obligāts jebkurā brīdī var būt jebkas. Un šī mērķa vārdā jebkurā brīdī var tik mainīti likumi utt.

Ko Jūsuprāt nozīmē vārdu savienojums „vīrietis uztur ģimeni“?
Piekrītu, ka ģīmenei ka komandai it visā. Bet nu arī it visā burtiski. Jo kaut kā visbiežāk ir tā, ka vīrietim gribas smuku sievu (bet tjunings maksā naudu un prasa laiku), bet aizmirstas, ka tas ir dārgi, ja nu sievietei apprecoties paliek mazāk laika strādāt un mazāk ienākumu sev, būs vai nu ne tik smuka, vai ne tik apmierināta sieva. Vīrietim gribas mieru un laiku sev, bet aizmirstas, ka tādās...

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Vīrieši ta ap 80 pēta savus jaunībsdienu portfolio ar domu, kāds es biju smuks? Bet tad nav vispirms uz zāli jāpastaigā utt? Jeb to visu mūsdienās ar fotošopu var dabūt?

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Bet traki arī, ka 90 gadīgais kungs nedrīkst savus īpašumus atstāt tai pielaulātajai sievai. Un, piemēram, ja 20 gados aprecas, izšķiras, tad 30 drīkst precēties vēlreiz un vairs kopīgos bērnus netaisīt? Tas ir smuki? Interesanti, ka bērniem liekas, ka viņiem ir tiesības nolemt un izlemt, kuram tad to tēva mantu atstāt. Otrādi laikam gadās reti, respektīvi, kad sieva turīgāka, nu kaut vai...

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Portfolio trūkums = netīrīga attieksme? Nu jā, tad vajag noteikti (es gan ieteiktu pirms tā solītā seksa nomazgāties). Vīrietis gan meklē seksam un izklaidēm, sazin kādas izklaides, tur attiecīga bilde noderētu.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Protams, tā arī ir māksla iziet no sliktu attiecību sērijas, un bēdīgi, ja tikai ar tādām ir pieredze ;) Man ir dažādu, un gribētos, protams, atkārtot labāko pieredzi, sliktā nav vajadzīga, tam es varu 100% piekrist. Vai man patiktu būt par žēlsirdīgo māsu? Nu vecumdienās es varētu būt tikai vaidētāju dueta dalībniece, diezin vai vairs sprigana žēlsirdīgā māsa :D

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Vispār runā ir par vīrieti, kuram kā iepazīšanās mērķis ir izklaide un sekss, kādi bērni pirms vai pēc tam.

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Jā vīrietis meklētu seksu un būtu ielicis bildi ar bērnu, tas drīzāk būtu atbaidoši. Grūti tomēr vīriešiem, sievietei pietiek anketā ierakstīt, ka vēlas iepazīties seksam :D, bildi pat neprasa, nav jādomā, kādu ielikt.

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Tā, paskatījos tēmas autora profilu, ja meklē tikai seksu, ir vērts. Bildē parasts, simpātisks vīrietis, ja runa būtu par iepazīšanos. Ja gribi tikai seksu un izklaidii liec citu bildi, pat obligāti ne savu :D P.S. tikai seksa meklēšanai nav piemērotāki citi saiti? Varbūt seksotāja vienk nav apskatījusi profilu.

Vakcinētie POZITĪVI !!!
Vispār bērnībā slimoja ar A hepatītu, kuru parnēsā kā vēdervīrusu. B hepatītu pārnesā līdzīgi ka C hepatītu un HIV. Zīdainim, kad bērnu vakcinē pret B heptītu, iespēja saslimt ar to mūsdienās un LV ir pavisam niecīga.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Tas ir kas cits, ja cilvēks saka, nu nevajag man attiecības, tad jau šādu tēmu neliktu. Ja cilvēks ar pieredzi ieliek, tātad pietrūkst kaut kas, kas reāli piedzīvots. Ja bez, tad tā ir apjausma, ka velti sapņots.

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Mana pieredze rāda, ka vidēji vīrietis maz pievērs uzmanību savām bildēm, un to būtību jau nenoslēpt. Man drīzāk liktos aizdomīgi tāds dikti uzprišināts foto. Pie tam, var jau ielikt bildi ar filtriem utt, bet realitatē jau būs cilvēks parastais. Un labāk, lai dzīvē ir smukāks kā bilde, ne otrādi, jo tad vilšanās garantēta. Nezinu, vīriešiem nav tāpat attīecībā pret sievietēm? Protams, smuka...

Vai ir jēgas vīrietim taisīt portfolio.
Lai iepazītos nevajag, ja gribas sev, kāpēc ne. Sievietes taisa, gan jau arī vīrieši var tādas vēlēties.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Sassy14 neredzu atšķirību starp minētajiem variantiem, jo. jebkurā variantā pietrūkst attiecību tiešī ar pretējo dzimumu, vienalga, vai tās ir iedomātas ilūzijas, vai kaut kāda realitāte. Katram jau tas ir savs, vai ne? Tas, kas piedzīvots, sagaidīts. Un nav tam arī tiešās saistības, kā tad ir pašai/vienai. arī darbu var veikt vienatnē, var komandā (nejaukt kādam uz kakla).

Kā vīrietis to pieņem vai pārdzīvo, ja no viņa aiziet sieviete ar kuru ir bijis daudz kopīga?
AivarsN var mūsdienu uzskatus uzskatīt kā arvien meklēt un meklēt labāku un pilnīgāku, bet var arī vienkārši vēlmi nedzīvot destruktīvās attiecībās. Un sen jau ir apgāzts uzskats, ka bērniem labāķ ir augt jebkādas attiecībās, ka tikai ģimene saglabāta. Tas, ka gribas citas attiecības, tas jau ir cits stāsts. Dažiem izdodas tādas izveidot, dažiem nē.

Pāru attiecības
Patiesībā laikam būtība nav diži mainījusies un kā nu ir tā paliek lomu sadalījums, kur sava loma ir arī katras tautas un kultūrvides tradīcijām. Taču mūsdienās dzīve ir ieviesusi savas korekcijas, attiecīgi, atliek piemērot šo mūsdienās tik jauno un populāro jēdzienu apzinātība, lai saprastu, kas ir kas. Un apzinātība būs tas, ko te sauca par vienošanos un kompromisu, piemēram, mūsdienās reti...

Kā vīrietis to pieņem vai pārdzīvo, ja no viņa aiziet sieviete ar kuru ir bijis daudz kopīga?
Bet kādreiz sieviete griba aiziet, jo vienkārši tā grib. Un vīrieša vainas, ja tā var definēt tur nav. Arī otrādi tā var gadīties.

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Nu kādi tēva gumijnieki 50 gados :D. Par to naudas pamatu var piekrist, ir jau kaut kāds līmenis, no kura ar īsti dzīvi par dzīvi nenosauksi, un tad, kāda starpība, precēts vai neprecēts. Tad arī parasti citas prioritates, jo tēva gumijniekos jau uz laulašanos neiesi, un ko tad mantos? Tēva 50+ vecos gumijniekus?

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Vienmēr jauki, protams, ja pienāk arī neplānots un negaidīts. Jautājums, vai vēl arvien gaidi stacijā.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Tracer perfekti uzrakstīja. problēma jau tā, ka ilūzijas ir par iespēām, vēlmēm utt, bet realitāte ir cita. Šajā vecumā vispār pa lielam vajadzētu būt stabilam pamatam dzivē. Arī attiecību jomā. Ir grūti 50 gados iemācīties kaut kur airēt laiviņu, ja tas nav darīts.

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Nē, nu geji ņemas kā traki, lai varētu apprecēties, bet te brīnums, ka 50+ varētu gribēt.

Glābiet sievas un bērnus!
Drole, vispār ir gan, vismaz līdz šim tas tā tika pausts. anglisko avotus nelikšu, bet oficiāla info kaut vai no BKUS lapas, tieši to saka. Kolektīva imunizācija nozīmē tikai to, ka pateicoties tam, ka cilveki neslimo, slimība netiek pārnesāta, tā, varētu teikt, ka izzūd, un nesaslimst tas nelielais procents, kuri kādu iemeslu dēļ patiesi nevar vakcinēties.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Nu taču mēs visi varam kalnus gāzt, ja ir forša ikdiena un vēl foršs un atbalstošs cilvēks blakus.

Glābiet sievas un bērnus!
Ir runāts ar mediķiem, kā reiz tiem, kuri strādājuši attiecīgajās nodaļās. Nu neesot tik traki, īpaši pēc tam, kad saprasts, kas ir kas. Un vakcīnas, nu traki, ka cilvēki vakcinējas nevis, lai izdzīvotu, bet, lai ceļojumā aizbrauktu. Vispār jau vakcīnas mērķis ir pasargāt no slimības, nevis staigāt ceļot un iet uz koncertiem. Kaut kā viss ir aizmirsies un sajucis putrā.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Leta, nu tas no personības atkarīgs. Kam par kolorītām personībām gribas pasmaidīt, kam ne tik ļoti. Bet nu par sevi sliktākus taču vai tad kāds/kada grib? Nu tas tā, lai ar pārakumu pateiktu, ai, man taču tāpat nebija vajadzīgs. Līdzīgu vajag. Un vispār, nav jau sliktāku vai labāku, tas jau attiecībā, kā pats sevi klasificē.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Paldies par viedokļiem. Attiecības tiešām ir mistērija. Pirmkārt, laikam citi ir, citi nav attiecību cilvēki. Nu tā kā vienam patīk ziema, citam vasara, dzīvojam jau, protams, visos gadalaikos. Tas par to, ka laimīgai jābūt vienai. Jā, ja nepatīk ziema un aukstums, atrodi jau par ko priecāties, bet tādu īstu kaifu var saķert tikai no saules svelmes (sniega mīļiem otrādi). Otrkārt, ja kādreiz ir...

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Marita man ir vairāk sajūta, ka tā ir lieki izšķiesta enerģija. Nu jā, vecums laikam :D. Agrāk kaut kā likas, ok, ja ne šis, tad nākamais, ja ne nākamais, tad cits. Nu kaut kur jau jābūt tam īstajam.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Chris1986, redz, piekrišana jau nemainās. Vienīgi jaunībā jau likās, ka viennozīmīgi tas īstais būs lai vai kā. Pieņemu, ka vīriešiem jau tas pats. Ar gadiem saproti, ka sejas mainās, bet būtība jau nē. Visticamāk, ka daļai paveicas, bet no pārējās daļas vienkarsak ir tiem, kuri nevēlas ieguldīt naudu trauku mazgajamajā mašīnā, nevēlas ēst pelmeņus vai paši gatavot.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
CoCoSan. Labs komentārs.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Atkārtošos, es neprasīju padomu, kur ņemt ticību, ka viss būs, Ir pavisam vienkārši - agrāk dzīvoju tieši ar tādu pārliecību, šobrīd vietā ir nākusi cita. Mazliet tas ir dīvaini, jo pavisam jauna priekš manis. Gribeju padalīties ar kādu, kuram vēl ta ir. Un priecājos, ka nav ;):)

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Gunitaa, tas ir kas cits, par ko Tu runā, citas lomas var un ir piepildītas. Anta, drīzāk dalīšanos un domu apmaiņu ar cilvēkiem, kuri ir līdzīgā dzīves situācijā. Un pat ne situācijā, bet drīzāk apzinās tādu realitāti. No vienas puses aplami domāt, ka tādi cilvēki varētu iepazīšanās portālā, no otras, nu ne jau velti liela vai lielākā daļa te ir gadiem.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Drole, es prasīju, kā un kur iepazīties, un, vai no attiecīgās vietas atiet vilciens vismaz uz Parīzi? :D

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Anta. Piekrītu. Šoreiz man vairāk bija doma parunāt ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas sajūtas. Negribu nevienu pārliecināt par to, ka attiecības pēc kāda vecuma sasniegšanas vairs nav iespējamas. Tāpat arī mani nav vajadzīgs pārliecināt, ka liela love vēl tikai priekšā.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Nav jau runa par to, ko stāsti vai nestāsti. Šobrīd šīs it kā neierobežotās iespējas iepazīties internetā rada iespēju satikties un it kā kaut ko uzsākt. Bet savā ziņā tas ir mākslīgi. Var iet un iet uz randiņiem, jo tā saliekas, un atstāt iespaidu, ka viss būs, vajag tikai uzklikšķināt īstajam. Cik reāli ir dzīvē iepazinušies pāri ap 50? Kaut kā šķiet, ka vismaz no šeit esošajiem ne visai daudz....

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Rebeka, jā ir citas lietas, protams. bet līdz šīm vienmēr domāju, ka dzīve balstās uz vairākām lietām, un sievietes loma, kas ietver ne tikai uzvilktu kleitu un nokrāsotas lūpas ir svarīga.

Kā pieņemt, ka attiecību nebūs?
Mikko, paldies par komentāru. Ilūzijas var lolot vienmēr, es vairāk par realitāti ;) Es labi zinu, kā meičas (nu taču sieviete meiča var būt dikti ilgi) pie vīna glāzes spriež, ka vēl gana jauna un ne vainas, un domā, ka nu viss vēl priekšā. varbūt kungiem ir līdzīgi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu