Maskava13

Sieviete (50)
iepazīties ar Maskava13

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jūsu domas par botoksa injekcijām?!Vēlos pieredzi!

128 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vīrieša gods
Karā,neviens neizvērtē kā izskatìsies savas sievietes vai radu acīs!!Dzīvība ir svarīgāka par visu!Bet..Ja vīrietim būtu jāaizstāv sava ğimene vecăki un bērni,tad tam nekāda sakara ar godu!!

Pēc kura randiņa, ja nav seks, tad jāpārtrauc tikties, jo nekas tāpat nebūs.
Vīriešiem baltăs biksēs sekss nespīd pat pirmajā randiņā!!!Bet...Viss ir iespējams!!Visi esam pieauguši cilvēki!!!Var tak sarunāt kādam nolūkam satiekas!!

Vai Jūs esat bijuši jebkad pie psihologa, psihiatra?
Bija laiks manā dzīvē,kad biju rehabilitācijā pēc traumas!Psihologa apmeklējums bija iekļauts programmā!!Bija sarunas grupā un individuāli!Es to novērtēju!Jo,vienkārši ikdienā cilvēkiem nepietiek ne laiks,ne naudas ,ne īsti drosmes dalīties ar visu kas tevi satrauc!!Psihiatrs jau ir pavisam kas cits!!

Juus zelojat savus viirieshus?
Tracer!!Momentā nekas nevar ataugt,tieši tāpat kā vīrietim bārda!!Pažēlo tu savu sievieti un izmaksā viņai vaksāciju!!Vai nopērc epilatoru...Tur daudz opciijas!!!

Mājienu uztveršana
Spodrīti!!!Izjāde ar baltu zirgu Tev izmaksās dārgāk nekā brauciens baltā un dārgā auto!!

Vai vīrietis zin, kā ir jāizturas pret sievieti?
Vai vīrietis zin kă ir jāizturas pret sievieti??Vīrietim ir jāciena sieviete!!Tikai tāpēc ka viņa ir sieviete!!

Rodas jautājums , ka daļa vīriešu ir sieviešu nīdēji ?
Apvainoties var tikai "apdalīts"vīrietis!!

Mājienu uztveršana
Kāds sakars "Vāverītei"ar izjādi??Tagad "Laima"šokolādēm veikalos Maxima ir akcija!!Būtu piebraucis ar baltu zirgu,tad būtu izjāde!!

Jautājums dāmām
Ēdiens un dzēriens nav primitīvas lietiņas!!Ēst un dzert cilvēks gribēs vienmēr!!Tieši tāpat kā dirst!!Labvēlība ir stiepts jēdziens!!!!

Vai jums šeit ir kād(a)s , kurš jums interesē kā personība?
Visi cilvēki ir personības!!Tikai ir jāsaprot šī vārda "personība" nozīme!!!

Kam attiecībās būtu jābūt gudrākam?
Gudrībai nav nekā kopīga ar to kurš ir galvenais un kurš visu nosaka!!

Kāpēc vairums sieviešu grib apprecēt bagātus vīriešus?
Kas tavā uztverē,ir bagāts vīrietis??

Stāvēšana rindā
Es nestāvētu nekad!!Man ir bērnības atmiņas!!Bija jāstāv rindā pēc vistas vai desas!!Tagad..ja iestātos bada laiki ,tad protams kad stāvētu rindā pēc ēdiena!!!Bet,noteikti nestāvētu rindā pēc PRADA somiņas!!

Apbrīnojama Latvijas sieviešu attieksme pēc 40
Spodris!!Pelnīt katrs no mums pelna savu naudu kā māk!!Bet..Vīrietim nav jāzaudē prāts lai apmaksātu rēķinu restorānā!!Tā ir vīrieša goda lieta!!Un ja Tu būsi pietiekoši galants..Tad tava Dāma..kura ir arī pēc 89..Tevi pavedinās ar visām no tā izrietošajām sekām!!

Apbrīnojama Latvijas sieviešu attieksme pēc 40
Sieviete ir skaista jebkurā vecumā!!Interesanti??Vai tad vīrieši maksā tikai un vienīgi par skaistumu un jaunību??Spodris!!!!Tu smagi maldies!!

Cinisms attiecību meklējumos.
Es gan neteiktu,ka mūsdienās attiecību meklēšana pārvēršas par"atkarību"!!Un ja kāds vēlas ieguldīt un mainīt modeli,tad nesaprotu kāds tam sakars ar alkatību?

"Kā tev te veicas?"
Man neviens pirmajā sarakatē neko tādu nav jautājis!!Pēc kāda laika,Jā!!Cenšos neatbildēt!!Tas nav jāstāsta!!!

Kunilingus vai jums patik kunilingus?
Lovetta!!Pēc tavām domām???Kuniligā vīrietim uz mēles jāuzvelk prezervatīvs??Neraksti muļķības ja jau esi tik izglītota!!!Pastāsti tautai ar kādām slimībām var inficēties orālā seksa laikā!!!

"Kā tev te veicas?"
Sievietei vienmēr ir jāsaglabā "intriga"!!Var atbildēt ar atbildēt ar pret jautājumu!!Tikai ne muļķīgie smaidiņi!!Var uzrakstīt pilnīgi kaut ko pretēju un ievest vīrieti strupceļā!!Tad redz,kas notik un ko viņš atbild!!!Noteikti nevajag stāstīt par saviem randiņiem!!

Kā tas vispār iespējams?
Oi!!!Man zvanīja un teica,ka no mana telefona nr. ir atvērts konts "lai iegādātos bit koijnus""Sāka draudēt ar likumiem utt!!Es atbildēju,ka neesmu nekādus kontus atvērusi!Man saka ,ka tas ir izdarīts caur manu telefonu un jautā,vai es tagad varu piekļūt savam "kompim"!!!Mana atbilde šokēja zvanītāju,kad atbildēju ka man mājās kompis nav!!Tad sekoja jautājums vai un kad es ...

Dzeramnauda.
Viesmīļa darbs ir viens no vis grūtākajiem darbiem pēc friziera!!!Dzeram naudu atstāt tas ir normāli!!Gribētu redzēt,kā "šeit" visi sēdošie spētu apkalpot vismaz vienu galdu "krogă" vai restorānā!!

Dzeramnauda.
Dzeram naudu atstāju vienmēr!!Ja maksā ar karti,tad un nav skaidras naudas viesmīlim var pārskaitīt arī uz privāto kontu!!

randinjsh
Pirmajā randiņā,būtu ļoti jauki ja vīrietis sagaidītu sievieti ar ziediem!!Tad var spriest par vīrieti!!Var iet staigāt parkā..Viens otram runājot pilnīgas muļķības..Var vienkărši pateikt savas vēlmes yn vis notiek!!

randinjsh
Kas ir Džeks?

Sievietes, cik svarīgi jums, lai .. ?
Nav svarīgi,cik"komantus" vīrietis var ielikt tekstā!!Svarīgi ir...Lai vīrietis ir Vīrietis!!

Morāle un amorāle.
Savas vēlmes vajag pēc iespējas piepildīt!Vai tas ir tas vai Nē..Sapratīsi tikai tad ja vēlreiz mēğināsi!!!Pareizā atbilde vienkārši nav!!

Naakotnee veelos beernu(s) …
Bērns,tas ir ļoti jauki!!Ja vecāki spēj uzņemties atbildību!!

Kur atpūšas no ikdienas latvieši?
Latvietis nemirstīgais..Tagad atpūšās Turcijă,Grieķijā,uttt!!Tur kur ir silts!!Un kādas kuram finanses!!Par valodu!!Krievu valodu var dzirdēt gandrīz visās Pasaules malăs!!

Mīlēt vai neiemīlēt??
Nevajadzēja precēt cilvēku kuru nemīli!!Nekas labs tur tāpat nevarēja sanăkt!!Tās visas ir ilūzijas,ka kad vienā jaukā rītā sapratīsi ka Mīli!!Mīlestība vai nu ir vai nav!!Protams dzīves situācijas ir dažādas!!!!Labāk mīlēt nekā nemīlēt!!

Sievietes
Tu vispār ko raksti!!Ir arī sievietes kurām nav bērni!!Kuras par savu dzīvi un laimi cīnās !!

Gulta un TV.
Normāli būtu,ja TV neatrastos istabā kurā cilvēki guļ!!

Vai invalīdu diskrinimācija?
Loğika nav nekāda!!Ja tavs draugs neteiktu darba devējam ka viņam ir invaliditāte ,tad vis būtu Ok!!!Protams ,ja tā invaliditāte nav vizuāli redzama!!Darba ņēmējam ir tiesības nepateikt darba devējam par savu invaliditāti!!Viņam noteikti ir daudz atvieglojumi!!

Ko teiksiet par ŠO???!!!
Man īstenībā ir po...Par dzīvniekiem!!!

Kādas riebeklības esat sadarījuši sav(ām)iem bijušaj(ām)iem pie šķiršanās?
siikaa16..Vīrietis gribēja palīdzēt!!Viņam nedeva iespējas!!To,ka jebkurš cilvēks grib ēst ,to ļoti labi zinu!!Un kaili pa ielām nestaigājam!To arī redzu!!

Kādas riebeklības esat sadarījuši sav(ām)iem bijušaj(ām)iem pie šķiršanās?
Zinu vienu sievieti,kura krāja bērnu alimentus!!Tad atvēra savu uzņēmumu un dzīvo laimīga!!Bet,vīrietis visu savu dzīvi tagad ir parādā valatij!!

Kādas riebeklības esat sadarījuši sav(ām)iem bijušaj(ām)iem pie šķiršanās?
Biesmīgākā riebeklība,ko sieviete var izdarīt vīrietim,tas ir iesniegt valstij pieprasījumu par alimentiem!!Nebrīdinot vīrieti!!Katru mēnesi tiek no algas automātiski noņemta X summa!!Neatkarīgi no tā kādi ir ieņēmumi!!Protams,kad vīrietim ir jāuzņemas atbildība par saviem bērniem!!Bet ir tak arī citi risunājumi!!

Kādas riebeklības esat sadarījuši sav(ām)iem bijušaj(ām)iem pie šķiršanās?
Es neesmu taisījusi nekādas riebeklības!!Bet..Zinu vairākus pārus kuri viens otram pēc šķiršanās pat neļauj mierīgi dzīvot un elpot!!

No kāda vecuma saglabājušās atmiņas?
Atceros kă mana măsa mani baroja ar baltmaizi un ievārījumu!!Biju bebis tad!!Cik mēneši bija to gan neatcreos!!Bet Māsu,baltmaizi un ievārījumu atceros!

Ko esat guvuši no Oho un Oho no jums?
Nostaļğija par OHO!Nedomāju ka kaut ko esmu devusi OHO!!OHO man deva iespējas iepazīt jaukus un netik jaukus cilvēkus!!Pieredzi guvu...Neatklāt uzreiz visas kārtis!Tukša ļurināšana citreiz noder!!

Ko esat guvuši no Oho un Oho no jums?
Tas tak vienreiz tika apspriests!!!Tikai citā interpritācijā!!<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu