Lobo

Virietis (58)
iepazīties ar Lobo

88 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sievas sānsolis
Forši. Veca mauka grib mani atslābināt.

Sievas sānsolis
Pavasari, ja tas būs augstākais sasniegums, ko Tu vecumdienās gribi atcerēties, tad velti nāci šaisaulē.

Sievas sānsolis
Saule, tas par mani? Tu tak mani nemaz nepazīsti.

Kurpnieks bez kurpēm.
Viņiem karma draņķīga, tāpēc cenšas to maksimāli uzlabot.

Sievas sānsolis
saulīte34, jau ne reizi vien esu skaidrojis ļaudīm, ka starpība ir liela. Ir tikai pozīcijas viņš un viņu. Sanāk ka reizē ar tevi jobers ņem priekšā arī tavu vīru un tā kā, manuprāt nepamatoti, tagad daudz cepjas par kuni (kas manuprāt vispār nav pieļaujams- nu dzemdes kariess u.t.t), sanāk ka ņemot mutē neuzticīgai sievai, tu ņem mutē visiem.

Vai kritika ir laba lieta,vai gudrāk būtu paklusēt?
Iekost var, tikai pievakarē, citādi tas tiešām nebūs labais tonis.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Nu jā, saprotu ka sievietes no laikiem kad bija iekārojamas un šo to par to varēja iegūt, ir tā ieskrējušās, ka nevar apstāties un nesaprot kāpēc vīrietis ir pret viņu pieklājīgs, bet neļauj sevi dancināt. Nu tāpēc ka pietiek! Jūs iekārojamību esat zaudējušas, bet vīrieši sākuši domāt ar augšējo galvu. Te es protams runāju par vīriešiem, nevis lupatām, bet jūs ...

Oscars 2023. Kur var noskatīties tiešraidi?
Iešņauc un redzēsi to bez TV.

vai pasu valsts cilvekiem zaļu pietiek?
HVZ! Ukraiņi uzņemas lielāko slodzi cīņā pret rašistiem. Palīdzēt vajag iespēju robežās, citādi mēs varam atkal noķļūt zem krieviem un tas ir pats ļaunākais, ko varu iedomāties, bet par pašu cilvēkiem arī ir jārūpējas. Problēma ir tajā, ka mums ir ļoti rijīgs, neticami uzpūsts, korumpēts un tikai par savu kreklu domājošs valsts aparāts. Tas kā sērskābe saēd ...

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
O, ir uzradies viens pārgudrs superdirsējs- Johaidī! Tādu tukšprātuļotāju dēļ arī esam tur, kur saule neiespīd. Labi pazīstu tādus, diemžēl lumpeņi ļoti viegli uzķeras- tipa, ja man Zīgerista pakalpiņi būtu uzdāvinājuši banānus un gumijas zābakus, es par Zīgeristu noteikti nobalsotu. Trivializēju protams, bet tādi tipi ir bīstami. Ko ta pats viszinis pa UK trinas?

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Johaidi, valsts- tie esam mēs visi, tas ir visu mūsu kopējais maciņš un Tu piedāvā man, kurš no kopgalda tik pat kā nav ēdis, apmaksāt dzīres negausīgiem rijējiem, kuri ar mani tai rijamajā nav dalījušies? W.T.F!

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Ko nelūdzi padomu pirms grābt tos kredītus? Tā jau bija dižķibeles laikā- piegrābās kredītus, bet pēc tam vainīgi bija visi, izņemot pašus stulbeņus. Esi dzirdējusi teicienu "parāds nav brālis"? Mēģini aizņemties pie bandītiem, bet sekas var būt... nu, sūdīgākas kā neatdodot bankai.

Kā iemācīt sunim neriet?
Tikai ar personīgo piemēru.

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Nu ja- vidējā speciālā.

Vai asinsspiedienu mazinošās zāles kādam ārsts ir ieteicis dzert uz nakti?
Labs asinsspiediena samazinātājs ir 100 grami konjaka. Ja jau no rīta, tad no rīta! Tā darbā arī pasaki, ka dakters lika. Lai Tev izdevusies diena bez farmas!

Kā reaģēt esot ciemos un sastapties ar nevēlamu situāciju, atrasties pie viena galda ar suni?
Ja esi lohs, tad vari arī no cūku siles paēst. Stulbs jautājums. Te jau iet runa par cieņu pret viesiem.

Mājas krāsošana citā tonī - vai vajag atļauju?
Vai tad kaut kur ir fiksēts kādā krāsā tava māja? Varavīksnes krāsās gan nevajadzētu mālēt. To kuri atbalstīs, būs daudz mazāk kā to, kuri gribēs nodedzināt.

Jautājums par auto placi
Pērc jaunu un nevajadzēs uzdot glupus jautājumus.

Kā nobloķēt Ēģiptē nozagtu telefonu
Caur allahu.

Skūta intīmā zona vīrietim!?
Meloni, ja tev ir smuks peža, tad kāpēc gan nē! Ja tur ir krokaina vikingu laiva, tad padomā vēlreiz. Tu jau tā ...

Jaunas, kāpēc jaunas?
Vot! Beretta pareiz pateica. Ipriekšējā komentārā. Svaiguma sajūtu nekad nesajauksi ar vīstošiem aromātiem. Arī ādas sēdekļi, lai cik labi kopti, vienalga ir sasēdēti un cieti.

Skūta intīmā zona vīrietim!?
Tas apmatojums domāts lai stiprāk izdalītos smaka un varētu saprast- gribas ar šo objektu kniebties vai nē. Pautus gan jāapskuj, jo sievietēm patīk tos ņemt mutē, bet kā tu paņemsi kaut ko spalvainu! Riebīgi! Laikam...

Homo Sapiensi
P.S. Tas novedīs pie pilnīgas un galīgas degradācijas.

Homo Sapiensi
eel86, tikai nevajag fantazēt no sētnieka skatupunkta! Viņš nav ieguldījis daudzus savas dzīves gadus sevis izglītošanā, nav izdzīvojis studenta- plikadīdas gadus, nav tā, ka atnācis mājās viņš nevar atslēgt domas no darba, viņš nevelta brīvā laika stundas savas kvalifikācijas paaugstināšanai. Sētnieks tupa slauka ielu un atnācis mājās tupa nobliežas uz dīvāna un ...

Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.
Kosema, visos laikos, visās zemēs "seksuāli aktīva" sieviete ir bijusi mauka. Nejauc ar prostitūtu. Tās vismaz ir godīgas.

Homo Sapiensi
Ak cik daudz šeit ir viedokļa- pats savas laimes kalējs! piekritēju! Ačgārnā sistēmā laimi kalt var piesūcoties valsts budžetam, nemaksājot par darbu pienācīgu algu, melojot, zogot, izvirzot amatos tiem nepiemērotus, bet no paša atkarīgus cilvēkus u.t.t., u.t.t. Jūs, ahujie komersanti, kāpēc esat vieni, kāpēc jūs neieredz apkārtējie? Visiem 2 miljoniem jūsu uztverē ...

Homo Sapiensi
Lasu Patiesībaskalnu un domāju- nu re cik labi visu salika pa plauktiem un te bāc!~ zaļā enerģija. Kā gudrs cilvēks var tik virspusīgi, neizzondējot informāciju pieiet tik svarīgam jautājumam! Kādreiz, kāds, labu nodomu vadīts, izfantazēja šo teoriju... un tad sākās! Tečere to izmantoja lai atbrīvotos no nerentablajām ogļu šahtām ( mūsdienās teorijas piekritēji ...

Celojums.
Laskovij, ej pudeles salasi.

Kur skatās Zaļie?
https://www.facebook.com/photo/?fbid=110505838630207&set=gm.607200207904927&idorvanity=3683368751245
96

Kur skatās Zaļie?
Nerātnā, nesaprati strīmu

Celojums.
Tā ceļošana mūsdienās ir padarīta par tādu fetišu, modes lietu. Ak kā nu varēšu stāstīt kur biju! A pašam tik vien jādara, kā jākrāj cauru gadu tam sūda ceļojumam. Varbūt labāk tomēr pa to ne mazo naudu uzlabot ikdienas komfortu? Mani piemēram ceļojumi tikai nogurdina un es tajā huiņā vairs nepiedalos.

Kā noteikt ka cilvēkam nav visi mājās?
Ptička, bet Tu tak precēta. Nu kā tā var, nu kā tā var!

Pargajiens.
Un pat tur izlec čalis un paver mētelīti.

Laulību veidi
Fanij, ko Tu ar to domāji. Izklausās kaut kā šizofrēniski, vai arī apakšā ir maksimāli sabojāta prāta perversas domas? Jebkurā gadījumā pa gultām laksta pārsvarā nesmukās lai pašapliecinātos, to procents, kurām tas sagādā īstu baudu, ir diezgan niecīgs, bet smukajām nav jāpašapliecinās, jo viņas tāpat zina savu vērtību.

Kā noteikt ka cilvēkam nav visi mājās?
Liela daļa oho iemītnieču ir nedaudz kukkū. Kā citādi var novērtēt afigenno neglīteni, vai tauku piku, kuras meklē par sevi 5- 10 gadus jaunāku vīrieti. Nē, nu skidrs uz kuru pusi uzstādījums- lai būtu vairāk vīrišķā spēka, bet vajadzētu tomēr ar kritisku aci spogulī paskatīties un saprast ka te nu ja nāks tai vecumā, tad viņam točna galvā ir ķīselis.

Sešpaka
Vot īsta narcisa runa- sešpaku savam priekam!

Kas ir FIU sertifikāts ASV
Vācijā lai dabūtu auto tiesības esot jāveic idiotentest. Nav tas pats?

Laulību veidi
Fanija, Tu neizvērtē vienu aspektu- svešā žmāķī ar prieku brauc iekšā tikai cūkas, nevis normāli vīrieši.

Korelācija starp intelektu un augstākajiem ienākumiem?
Neviennozīmīgs jautājums. Ekonomikas dzinējspēks ir sieviete ar saviem gribu-gribu-gribu. Nekad nav pietiekoši. Vajag "izaugsmi", un ar to protams domāta materiālā. Ir jau protams izņēmumi, tādi kā morālie kropļi šķēle, lembergs u.c. Tur jau ir tikai tīra, ne ar ko neatšķaidīta psihopātiska alkatība un lemberga gadījumā vēl arī varaskāre. Mazais napoleoniņš, ...

Sieviete vērsis, vīrietis skorpions - saderība
Pieauguši cilvēki...<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu