Ruu

Virietis (62)
iepazīties ar Ruu

207 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai peldsezonai gatavi? :)
Vot prātoju. Iet pastaigāties, jeb sākt jau dzert alu?, 😃

Vai peldsezonai gatavi? :)
https://www.facebook.com/share/v/18zkvse3Gs/

Vai peldsezonai gatavi? :)
Šis būs jauki. https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/168485?fbclid=IwdGRjcASnNtxleHRuA2FlbQEwAGFkaWQBqzREowBbjnNyd
GMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHiHWi19kolLNC_1-vVsD1OoxYk2Jcbq42g1G0gBTTPaKONn-2AgFV3JCCrLL_aem_aLeR
r60d4-eaNOmEMVwGew&utm_medium=paid&utm_source=fb&utm_id=120247112516500238&utm_content=1202472842423
60238&utm_term=120247112516510238&utm_campaign=120247112516500238

Vai peldsezonai gatavi? :)
Kaktusiņ. Tā ir trdīcija. No neatminamiem laikiem jau. Re ko cilvēki stāsta: https://www.facebook.com/share/v/1HXTAftzrK/

Vai peldsezonai gatavi? :)
Saulīte spīd. Putniņi čivina. 🙂 Un fonā tam visam kaut kur netālu rēc motor,zāģis. 😃 Pēc skaņas noteikt gan neprotu, tā Huskvarna vai Štīls. Cilvēks laikam malku ugunskuram gatavo.,

Vai peldsezonai gatavi? :)
Līdz Aldarim? Tur vairs nav jēgas. Tur galīgi nav ko darīt. Ja nu vienīgi nulle kā smuki atremontēto tramvaja galapunktu apskatīt. :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
Padalīties sagribējās: https://www.facebook.com/share/r/1WivHSbxVh/ šitais vīriņš vienmēr interesanti stāsta.

Vai peldsezonai gatavi? :)
/prāto/ augstie peroni... tātad, kad kājas jau cilājas vairs ne tik augstu, drošības pēc trepītes jānēsā līdizi. :))

Vai peldsezonai gatavi? :)
Sigvartam taisnība. Mežā knaušļu ļoti dadz. Acis no pēres ēd ārā.

Vai peldsezonai gatavi? :)
Skarlete. Tas priekš Traci. Ja atmiņa neviļ, viņš reiz kaut ko vēstja ka grib bez biļetes ar tramvaju izvizināties līdz apnikumam. Nez, cik tālu iet tas kurš no Juglas? Tikai līdz centram, jebšu līdz Aldarim bez pārsēšanās var aizbraukt?

Vai peldsezonai gatavi? :)
Vispār, ielogojos lai nodotu sveicienu čiksām. Tām kurām "vārnu kājiņas" jau vairs nav svešas. :) Te socxtīklos izleca. Redz kā šitās turās: https://www.facebook.com/share/v/14q8JBuhhgP/ Tā visām! Turiet rajonu! :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
Redzēs kā būs. Bet patlaban esmu noskaņots doties trimdā. :) Pēc Pērkonu koncerta. :D Nosacijumi ir labvēlīgi tam. Varēs paprovēt arī rasā pavārtīties. :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu ko? Peldsezonai gatavi? :D Ja liktenis un mans dvēseles stāvoklis būs labvēlīgi tam, es tuvāko dienu laikā atklāšu peldsezonu. :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
Labā ķersi zivis. 😉 Un aktuālo publiskajā telpā aizsāko tēmu paturpinot: https://www.facebook.com/share/r/1GgwSFSLkH/ 😃 Labu nakti! 🙂

Vai peldsezonai gatavi? :)
Sarunas par lāčiem Latvijas publiskajā telpā. :) https://www.facebook.com/share/r/14jx3Hg4Eyw/

Vai peldsezonai gatavi? :)
Odi intelektuāļi. Tie aizlaidušies Vējiem līdzi. Kad paliks siltāks atgriezīzies. :) Tev Skarlete niezēšanas iztrūkums?

Vai peldsezonai gatavi? :)
Bebrīši mīlulīši. Gadus 25 jau vismaz ar tiem vienu teritoriju dalam. Nebūtu problēmu ja ar tiem varētu vienoties. Kādu pushektāru tiem atvēlētu, bet nesanāk. Viņiem vajag vēl un vēl. Vienvasar sanāca tā ka ne reizi līdz mežam neaizbraucu. Tas bija vāks. Mums hektāru tāda ne visai pieauguša meža nopludināja, bet lejāk pa upi valsts mežā vēl hektāru ar eglēm ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Pirms pāris gadiem biju Slovākijā. Nedaudz pa Tatriem pastaigāt. Patīk man tāda noidarbe, žēl ka nevaru atļauties ko tādu biežāk. Bet stāsts šoreiz ir par lāčiem. Biju toreiz nobukojis Bugingkomā dzīvoklīti daudzīvikļu mājā ciemata nomalē netālu no kalnu takām. No izīrētājiem tika nodota informācija kā atvērt pamatīgus restotus metāla vārtus lai piekļūtu ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Manī arī nav biznesa dzirksts. 🙂 Esmu par to domājis. Dažādos kontekstos. Man šķiet, man traucē bailes kas nāk no nepietiekami labs pašvērtējums. 🙂

Vai peldsezonai gatavi? :)
Pirms migā līst vēl jāpārskata, vai ko svarīgu garām neesmu palaidis. 😃

Kādas iespējas ir šādus subjektus iznīcināt kā atkritumus?
Zenta Daugavā ielēca. No Zentas nevajag mācīties. 😉 Un Rūdis arī patiesībā, ja par raksturojošo ņemt konkrēto tekstu, ir bijis tuč aizdomīgs. Bet... Bet neliedz priekus baudīt Un kausu lūpām skārt! 😃

Kādas iespējas ir šādus subjektus iznīcināt kā atkritumus?
Meitenes. No beidzamajiem tekstiem. Un arī vēl dažas citas kas pirmāk izteikušās. Atļaušos šodien būt intelektuāli attīstītāks un citēšu kādu visnotaļ intersantu personu, nu jau mironi. Izlasiju šo kādā grāmitiņā pirms daudz gadiem, bet man tas tā iepatikās ka atminos un pa retam pārlasu to joprojām. Abstrakcijas. Vienmēr ir vienkārši mīlēt abstraktas ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Nav laika šodien iedziļināties diskusā tā filozofiski, bet uz čuju, tā doma par piedalīšanos man patīk.

Vai peldsezonai gatavi? :)
😃 Karoče, steidzami vajag drusciņ mokšu. 😃

Vai peldsezonai gatavi? :)
334 :D Kas tas par stiķi tos maģiskos skaitļus rakstīt? Mans vecaistēvs alu brūvēja no iesala ekstrakta. Bija tāds padomijas laikā puslitra burkās nopērkams. Gards. Arī ar karoti no burkas pa taisno mutē. No miežiem brūvēt laikam tas process bija par garu. Graudus kā vajadzēja diedzēt un grauzdēt un žāvēt un vēl nezinko. Maz ko arī no tā iesala alus atceros. ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
S_ atkal kā mans paps. :D Tēvs stāstija kā alu brūvē. :) Kad jau gana paaudzies biju un jau tandēmā kādu graķi no saldenās kopā ielaist varējām brīžos kad aizpļāpājāmies arī līdz provēt mēģināt alu uzdarīt aizrunājāmies. Vot tas tā arī tikai bazara līmenī palika. Žēl. Kadžinieku gan pāris reizes kopā darinājām. Bija jautri. Abi bija stendapa ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Skarlete. Es arī! Ar divuļku dzīve tikai sākas. :))

Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu koļijieties. Un kāda ir jūsu dharma? ;) Manējā šovakar, gan ne dharma, laikam atkal ar ričuku izbraukšu.:) Un laikam atsākšu kūpināt. Besī tas kuslums kas nāk līdzi tiem + 10 kg. P.S. Man pilnīgi nekas ir pret dharma. Pat zinu kas ir tas. Bet afigeķ "intelektuālie" kas pēķšņi pasauli redzēt sākuši ar "gudrības acīm" tēmās komentos man šķiet uzjautrinoši. ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Līgas tiešām kaut kā divi plānā danāk, kaut vārda diena 23 ir viņām.

Vai peldsezonai gatavi? :)
Beidzamos padsmit gadus dariju tā ka paņēmu telti un braucu kaut kur. Kādus pāris gadus biju Sāremā. Redzēju kā Igauņi līgo. Patlaban nav tādi ciemi uz kuriem gribētu doties, bet tādai mierīgai saulgriežu baudīšanai nav kompānijas.

Vai peldsezonai gatavi? :)
Izskatās, kamēr ar riteni vizinājos šeiten noadministrēti visi empātiskie teksti. Nu liela skāde jau tā nav. 🙂

Vai peldsezonai gatavi? :)
Kas vainas? Sestdien agri rītā uz Ķemeriem: https://www.facebook.com/share/1FruKY8YkF/ Tad pa dienu paguļ jo svētdienas rītā jābūt Turaidā: https://www.facebook.com/share/1J1jVs8mFM/ . bet vakarā Koknesē: https://www.facebook.com/share/p/17fqrCBnuV/ Pirmdien pa dienu izguļās un otradien gāž uz Druvienu: https://www.facebook.com/share/1J29WvVQoh/. 😃 Būtu jauki ja ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Kurta to guni kursi? Stāvlaukumā pie Lidla?

Vai peldsezonai gatavi? :)
Es vēl neesmu gudrs ticis, kādu alu uz Jāņiem dzeršu. Vai dzeršu? Kur dzeršu? Ar ko kopā ja dzeršu? Šogad daudz brīvdienu un daudz pasākumu visās malās. Par provi 21. datumā Kokneses pilsdrupās Pērkons. Prātoju ka varbū aizbraukt. Viņu koncertā pulkākus gadus neesmu bijis.

Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu vot. 36 gadiem bija jāpaiet lai tuč vairāk par savu dēlu uzzinātu. :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
It sevišķi brīvas sievietes liktenis. Vienmēr būs kāds kaimiņš vai "kaimiņš" kurš vēlēsies kādu drusciņu tādas vai savādākas tavas uzmanības. :)

Vai peldsezonai gatavi? :)
Pēc vairāk kā pdsgada starplaika uzkāpu uz ričuka šodien. Pirmās 5 minūtes sajutos kā putns debesīs. Pēc tām pamazām sāka aptrukties gaisa. Bet ar diviem pitstopiem pilsētas apli viensalgs apbraucu. :) Pitstopi arī bija labi. :D

Vai peldsezonai gatavi? :)
Visam savs laiks. :) Manā dzīvē ir bijis vairākus gadus ilgs laiks kad alko lietoju ļoti reti un arī tais reizēs simboliski. Baigi zaudēt ko nebūt caur to patiesībā neko nevar. Otrādi var, un ļoti, kabi pēc maniem novērojumiem. Par dīvainīti. Var ciknecik saprast. Visādi dzīvē iet un laiku pa laikam nervs uzdod, bet tur kaut kāda savdabīga rafinētas ļaundarības ...

Vai peldsezonai gatavi? :)
Vakar vai aizvakar uzspiedu īkšķīti šim: https://www.facebook.com/share/r/1D215Tacea/ Šodien jau reizi trešo rāda man dažnedažādās versijās. :D

Kādēļ vīrietim ir vajadzīga sieviete?
14:35 Tu šitos beidz. Esmu dzirdēji kabi tā bieži dara uz plaukstām sāk spalvas augt. Bet, varbūt ka arī tā labi. Cimdus ziemnā nevajadzēs.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010