f12

Virietis (54)
iepazīties ar f12

58 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Varavīksnes gājiens šodien
es ar domāju ,ka nākotne pieder multiseksuālu grupu"" laulībām"" un mākslīgā intelekta kontrolētiem vaislas procesiem, veidojot Saimniekam vajadzīgām īpašībām apveltītus īpatņus- gluži kā tomātu škirnes, vai suņus takšus,pūdeļus un toiterjerus.Melno darbaspēku kastrēs ,lai mierīgāki.

Vai ir kas nosodāms, ja
tad čatubatora abonentmaksu var kvalificēt kā adminstratīvo sodu par neķītru blenžšanu. Bet tiem kas neskatās - arī sods -par necieņu pret vectanti un diskrimināciju .

Vai ir kas nosodāms, ja
Tas ir viennozīmīgi pienesums tautsaimniecībai, un iespēja Torpedo kungam un citiem interesentiem būt iekļaujošiem un sociāli atbildīgiem .

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
apmierinājums ar jebko jau pirmkārt ir sajūta - galvā un dvēselē. Silikons tur nepalīdz.

Apavi
pirmkārt ērtus. Šajā sezonā zandales ,labi ievalkātas. Randiņā svarīgi justies brīvi- ja dāma taisās likt iespringt -tad nafiga tādu vajag ?

dariit labu
Tracers ir mūslaiku klusais varonis. Un vizionārs - apvienojot labdošanu ar labbūtību līdzestību vienlīdzību un kopbraukšanu

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
lai vai cikt tas emmai liktos neticami, man patīk sievietes arī ar nelielām krūtīm .

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
pīļu lūpas un piepūsti pupi un skropstas-slotas man ļoti konkrēti riebjas. Šāda sevis izķēmošana parasti ir sekas dziļam stulbumam.

Hialuronskābe
kaktu dakteri -meža sanitāri. Lai tik špricē -hilauronu ,silikonu urīnu un botoksu un atbrīvo muļkus no naudas (un dažkārt pasauli no muļķiem.)

Pirmais randiņš
Pirmā tikšanās . tas ir īpaši. Tas ir pirmkārt šeit un tagad... nevis aizvakar ,rīt vai kautkad. Svarīgāko jau jūt "pa tiešo" -.. acu skatiens, smaids , ķermeņa valoda, smarža un pieskāriena siltums. Protams arī domas un vārdi, intelekts un spēja sajust otru...un īsto mirkli, kad kautko sacīt un kad ieklausīties..

PDF Dokumentu automātiskā tulkošana.
Bīstami Tev ieteikt labu rīku- iebarosi tulkotājam savus karmiski tantriskos pātarus un mākslīgais intelekts sajuks prātā :)

Sporta apavi.
galvenais ir maksimāli lēta ražošana- robots pšik-pļek- un pressforma ar putām pilna- nekādu daudzo detaļu ,šūšanu, līmēšanu.. pašizmaksa pāris eiriki -cena veikalā 100 eur zole pēc tam ātri nodiļst un saplok no resnā sportista svara- sporta aita var pelnīt nākamos 100 euri iet pēc jaunām tupelēm. Mēslu ražošana turpinās

Vislabākais modelis cilvēkam
modelis ir nopietni mācīties un nebūt stulbam. Stulbeņus izčakarē jebkurā sabiedrības iekārtā- vienlaga vai tā ir verdzība, komunisms , kapitālisms, sociālisms, dzimtbūšana ,pirmatnējā kopiena vai monarhija

Kas nosaka sievietes vērtību?
nepiekrītu teicienam. smukums un skaistums ir ļoti dažādas kategorijas.

Atpazīstamība.
Laba saturīga bloga autori varbūt. ietekmeli/drazu tirgotāju ,plakanzemi konspirologu vai pīļlūpainu kustoni-patērētāju -noteikti ne.

Kāpēc lielais vairums iepazīšanās
kāpēc svarīga LABA humora izjūta- tāpēc ka tajā ietilpst puspasaule- gan spēja saredzēt apkārt notiekošo un ieklausīties sarunu biedrā, attieksme pret pasauli,drosme un pieklājība , gan radošums un fantāzija ,rotaļīgums ,intelekts vārdu krājums un dzīves pieredze, . un tas viss īstajā brīdī ..

Vai nedabūšana stipri spiež uz smadzenēm?
jā, privātīpašnieciskums attiecībās ir tiešām liela problēma. Mēģinājumi savākt ,monopolizēt piesiet kontrolēt iespundēt un nosargāt prasa milzu pūles , bet tā ir tuķši izškiesta enerģija. Tas , ka lielisku sieviešu ir vairāk , nekā viņām iekārojamu vīriešu, ir fakts. Pardaoksāli, bet nemēgināšana privatizēt ir tik ļoti forša, ka var arī ...

Vai mēs, latvieši, patiešām spējam novērtēt savus laikabiedrus?
lex-svimp-gund- guru jau sapelna daudz... daudz virtuālā rūķīšu zelta- digitālās pasaules valūtas- klikšķīšu un skatījumu. bagāti ļaudis... :)

ko jums vairak žēl?
nogriezt vistiņai ķeskas - lai šamai vieglākas svars un nepiekūst kājas staigājot. tā ja.. ?

vai ziniet shos personaazhus?
vecs gudrs kuilis, auna tipa alnis, caurs zābaks, aitu vārdotājs.

kas ir veiksmīgs darba izteikums?
prezervuārs..

Pensionēšanās vecums un vēlēšanas.
neejot balsot tu zaudē( pat to nelielo) iespēju ietekmēt situāciju sev par labu. Piekrīti visam ko lems citi. ja nevari ,negribi domāt un rīkoties, cīnīties ,tad atslābinies un gūsti baudu.

Kādai sievietei ir jābūt mašīnai, lai tā varētu aicināt tajā sēsties vīrieti?
man labāk patīk sievietes , kuras nav mašīnas.

Pērles meklējumos.
pērle arī dubļu čupā ir pērle . Noskalo un viņa mirdz. sūdu par pērli gan nevar pārmālēt. lai vai cik pūdera , fillera un botoksa

Kādēļ pļerdaki vienmēr atgādina, ka 50 nevienam nav vajadzīga?
pļerdaks ir skaļa, kūpoša ietaise ,līdzīga divriteņu transportlīdzeklim... bet , acīmredzot ,pat tā nespēj paciest tik baismīgu, indīgu un traku kustoni ar segvārdu ""Epifanija""....

Sods dzērājšoferiem
atturētu fiziski vai bioloģiski šķēršli nokļūšanai pie stūres. tādi kā iesprostošana vai likvidācija. Pārējie sodi tikai nedaudz samazina iespēju braukt un šmigot.

Pensionēšanās vecums un vēlēšanas.
1)vajak visu aķņemt un sadaļit 2) vel vajak nodoklus aizliekt 3)dot visiem pirmdiena alinu par brivu. Vot! kas par???

Auto un randiņš?
nenosakāmas markas ,bet ar uzrakstu. GAS ,GRASS OR ASS . NOBODY RIDE FOR FREE

Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK?
jau šobrīd visu cilvēkiem nepieciešamo var saražot 7-10 % cilvēku. Pārējie pārvalda, pārdala,pieprasa piešķir,nosaka , izvērtē,kontrolē ,plāno sēž komitejās komisijās valdēs pārvaldēs birojos baznīcās institūcijās inspekcijās nodabojas ar visādu h**ņu un patērē, patērē, patērē. rij un kakā. Un, tā kā par likumiem lemj ar balsu vairākumu, tad Rijēji un ...

Zinzino
Ēdiet zivju galvas -kļūsiet gudrāki. kļusiet gudrāki- vairs neēdīsiet zivju galvas. visi tie "brīnumpulverīši" ir simtkārt pārcenoti mēsli. Labākajā gadījumā nekaitīgi.

Sekss ar saistībām.
vajag atcerēties atslēgt rokudzelžus :D

Tests – vai tu esi īsts Vīrietis
no rīta nauda -vakarā randiņš. Vai var otrādi-vakarā nauda no rīta randiņš? var, bet NAUDU VISPIRMS.

Tikšanās realitātē
Protams, ka arī satiekos arī dzīvē, ja sazinoties jūtu Viņu foršu un pievilcīgu.

vai randiņa sievietei ir pašai par sevi jaamaksā?
ja pļerzakam būtu nauda kafijai -tad viņš aicinātu uz randiņu sievieti. Bet tā kā naudas nebij -tad uzaicināja gvenu. Lēmums nebarot droši vien ir masas/gabarītu datos un veselajā saprātā balstīts...

Enerģētiskās prakses,jūsu domas par to lietderību?
es teicu uz jums Lielā makaronu gara vārdā ...nauda ir slikta enerģija... bumburbummbum tāpēc velciet to ārā no kabatām ,no kontiem no bankomātiem un slēptuvēm . sametiet to visu manā katlā :D izģērbieties un nostājaties.... :D

Kad katru no mums sadedzinās kā raganu vidusslaikos?
Mums, ķeceriem ,tomēr ir sasodīti paveicies -uz sārta tomēr nededzinās. Paldies Grētai un zaļajam kursam. Ugunskuri pasliktina gaisa kvalitāti pilsētā un ir aizliegti. visiem krānotajiem izdzimteņiem droši vien spīd labbūtīga sterilizācija ar sekojošu dabai draudzīgu utilizāciju Getliņos.

Kā tu novērtētu savas attiecības ar kaimiņiem, labas, neitrālas, ignorēju, nezinu tādus, vienmēr svi
Attiecības ar kaimiņiem vērtēju kā lieliskas, esam draugi un var par jebkuru tehniski/kulturāli organizatorisku jautājumu vienoties uz džentelmeņu godavārda. bet palasot 14:26 sapratu ,ka ļoti paveicies un ir ""augstākā pilotāža"" - amarilles segvārda autore nav man kaimiņos.

Kāds būtu optimālākais ´´drošības´´ variants dzīvoklim?
varbūt ka restes- lai pasargātu pasauli no paranoiskā pensionāra.....

Ir kāda laba santehnika Padomju māju standartiem?
ORAS virtuves krāns un dušas termostats turas jau 20 gadus ,strādā bez problēmām. Arī detaļas ,ja vajag var nopirkt . Vienreiz ir mainīts kartridžs .

Vīrieši patiesībā negrib kaut cik nopietnas attiecības ...
gundai sveiciens vārdadienā . P.S. varēji jau aizlaist kautkur atvaļinājumā tālu tālu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu