forfun
Virietis (48)iepazīties ar forfun
2 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:
Ar ko labāk siltināt māju no ārpuses?
Guļbūve+ķieģelis, gan jau silikāts un tad vēl puķiku vajag. debīlisma augstākā pakāpe :D
PDF(kvēpu) filtrs dīzelim un Tehniskā Apskate .
150€ un TA izieta!!!!
<< atpakaļ
