forfun

Virietis (48)
iepazīties ar forfun

2 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ar ko labāk siltināt māju no ārpuses?
Guļbūve+ķieģelis, gan jau silikāts un tad vēl puķiku vajag. debīlisma augstākā pakāpe :D

PDF(kvēpu) filtrs dīzelim un Tehniskā Apskate .
150€ un TA izieta!!!!



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010