Spicis

Virietis (63)
uzzināt vairāk par Spicis

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur var pieteikties eksperimentet zales.
Eksperimentālās zāles (to klīniskā testēšana un aprobācija) lieto grupās, vienai dod eksperimentālās zāles, otrai placebo, trešajai pazīstamus ārstniecības līdzekļus. Pat ārstējošais ārsts nezin ko pacienti lieto: sūtījumi pienāk konkrētam slimniekam, kurš parakstījis līgumu. Ārsta uzdevums novērot, regulāras analīzes un visa notiekošā dokumentēšana. Tā pierāda jaunu zāļu efektivitāti un blaknes.

Oligarhu sarunas - nedaudz citāds skatījums
Nelasīsi - nezināsi; jo mazāk zināsi, jo labāk gulēsi un paliksi gudrāks. Sokrats (Atēnu filozofs) es zinu tik to. ka neko nezinu. Diogēns no Sinopes (sengrieķu filozofs) es esmu vēl gudrāks jo es pat to nezinu.

Pārdomas par ekonomiku.
Mēs nevaram dzīvot un strādāt "kā vajag", mums sanāk tikai "kā var". Viss apkārtējais ir objektīvs.

Vecs dators
Cietni ar datiem izņem, pārējais kā vēlies.

Ko darīsiet ja partneris/re uzprasa kādu jums pilnīgi nepieņemamu izvirtību?
Ja Tev patīk tikt apčurātam dodies pie pērtiķiem vai lauvām tuvāk sprostiem, ja vajag tikt apkakātam, tad tuvāk nīlzirgam - viss zooloģiskajā dārzā.

Vai attiecības un mīlestību ietekmē veselības stāvoklis?
Piesakieties, ka Jūsu vecumā Jūs esat SIEVIETE, kurai ir nepieciešams VĪRIETIS.

attiecības
Kungs vēlas dzīvot sava prieka pēc brīvi seksuālo attiecibu jomā. Vajadzēja viņam teikt, ka Jums uzskati sakrīt un arī Jūs dzīvosiet ar vairākiem kungiem vienlaicīgi un pat reizē - vai viņam tas garšos (?). Te atrodas vēlme neslēgt laulību un apgalvot, ka kopā dzīvojot viss ir tā pat un zīmogs pasē nav galvenais. :) Tak neņemiet pasi. Iztieciet ar ID karti. Tur nav kur likt zīmogu un likumā par...

Ticība un tās loma mūsu dzīvē
Jautājums ir kam ticēt un kāpēc. Mūsu valstī ir deklarēta ticības brīvība. Dažs to interpretē ar savas ticības uzspiešanu apkārtējiem, bet tas, pēc manas pārliecības, ir aplam. Ar ticību ir jānodarbojas kulta namos. (punkts)

Politiskā struktūra
Es zinu tikai to, ka es neko nezinu - tā Sokrats. Es esmu vēl gudrāks, es pat to nezinu - tā Diogēns no mucas.

Optimizaacija
Jurīt, kam tad domāta ikgadējā darbinieku vērtēšana?

Ko JUMS personīgi nozīmē gavēnis?
Pēc Krievijas publicista un žurnālista Aleksandra Ņevzorova paustā, ka gavēnis ir reliģijas pasākums paredzēts reliģiskas svētlaimes izraisīšanai dienā kad beidzas un to atzīmē ar svētku mielastu. (http://echo.msk.ru/sounds/1936088.html ap 20:20 min.)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu