Spicis

Virietis (62)
uzzināt vairāk par Spicis

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāds ir mazākais pincītis, kas redzēts? Varbūt ir foto?
Vīrusam gan varens!

Ķeta (čuguna) lodēšana?
Papēti Google.lv tantē.

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
taureniite, paskaiti cik gadiņu tev atlicis līdz plekstes vecumam?

Kāpēc cilvēki vairojas?
dikinsons = imbecil´s (?)

Kas notiek Krievijā?
Tuvāk Krievijā notiekošā jēgai ir šeit: https://www.youtube.com/watch?v=XdpwJ7SopMM

Kas notiek Krievijā?
Ko plēšaties par kādu konkrētu rakstu? Fakti ir tādi, ka saukli "krievi nāk" izvirzīja PCTVL (Neko biedējošāku, negatīvas asociācijas raisošāku priekš vidējās un vecākās paaudzes latviešiem PCTVL nevarēja izdomāt: apvienības kampaņas sauklis “Krievi nāk!”, šķiet, labi raksturo krievu presi patlaban. 1.06.2004. providus.lv), kam pretī stājās "latvieti nepadodies".

Vai jūs vakcinējieties?
Vienmēr jāseko pēdējiem zinātnes sasniegumiem medicīnā... atceros: asins nolaišana, svaigu govs mēslu aplikumi uz brūcēm, dzīvsudraba izmantošana lai izraisītu slienāšanos un tā dabūtu laukā gļotas ... tuvāk šodienai Tailenols (Taylenol-paracetamola preparāts - paracetamols jeb acetaminofēns), bet ar baku potēšanu epidēmija pasaulē tika pārtraukta.

Kur saspat sievieti kam patik glasti un orālas baudas.
Mēģini par samaksu naudā, ja citādi neizdodas.

Labākais ko cilvēks var izdarīt saviem bērniem ir nelikt viņiem piedzimt?
Kam tev 20cm garš daikts? Domā ar 13cm netrāpītu pisuārā?

Labākais ko cilvēks var izdarīt saviem bērniem ir nelikt viņiem piedzimt?
Ko tad tavi vecāki, nolaida muļķi?

Bijusī bojā attiecības
Jā, 9 mēneši ir vitāli nozīmīgi un dabā iekārtoti laiki attiecibas starp abiem dzimumiem.

Lasis lasītis
Nopērc "Skotijas savvaļas lasi «Red Label»" veikalā Gastranome Rīgā Brīvības ielā 31, ja ir pa kabatai.

Pases foto
Pasē nav bildes, tur ir identifikācijas attēls. Neiespringsti. Ja to iegūst no Tevis, tad viss kārtībā. Lai vai kāds vieplis raugās no dokumenta - pie mums strādā profesionāļi. Oficiāli.

Un atkal par horoskopiem un attiecībām.
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās... Beidz māžoties ar zīmēm, sāc ar dzīviem cilvēkiem.

Mēs esam izredzēti! vai to apzināmies? un mums ir daudz dots!
jurks, ne tai tautai stāsti par izredzētajiem

Vai ticat visādiem zīlniekiem un ekstrasenciem?
Praktiski nav apstiprinātas pārdabiskas īpašas spējas objektīvā vērtējumā. Tuvāk i-netā : "Pirms dažiem gadiem amerikāņu iluzionists, televīzijas programmas vadītājs un zinātnes popularizētājs Džeims Rendijs piedāvāja izmaksāt miljons dolāru jebkuram, kas viņa klātbūtnē publiski nodemonstrēs kādu no parapsiholoģiskajām parādībām. Spriežot pēc žurnāla «Sceptical Inquirer» (ASV) raksta...

Kur pāršķelt dzimumlocekļa galviņu (head splitting)?
Veca anekdote: atgriežas Čapajs no iestājeksāmeniem sarkano komandieru akadēmijā. Peķka interesējas kas jautāts. Matemātikā: что Вы знаете о квадратном трёхчлене? Peķka: такой...

Kā planšetē atslēgt nevēlamus ienākošos sūtījumus?
Visu izsaka "viens krievu iepazīšanās serveris", Samsung galaxy planšete te nav pie vainas un ar to nebūs nekāda sakara paziņojumu atsūtīšanā Tev. Meklē "vienā krievu iepazīšanās serverī" kā atrakstīties, vai gaidi kamēr pāries. (atiestati Samsung galaxy planšeti sākotnējā rūpnīcas stāvoklī un pārformatē karti, ja ir iepriekš, saglabājot sev dārgo)

Kur varētu dabūt slazdu pelei, kas nenogalina, bet peli var citur izlaist?
Tur pat DinoZoo varēji nopirkt... peli. Ar ko atšķirtos no noķertās?

Vai ieturēt distanci,lai sevi pasargātu?
Tā ir, kad ļoti mīl sevi.

Kur dabūt mini alkohola pudelītes?
Jābūt dokumentam par 18 gadu sasniegšanu (spriežot pēc izbrīna, ka ko tādu tirgo alkoholisko dzērienu tirdzniecības vietās).

Laika upē
Chris1986, mainās gan: visums izplešas un šī procesa ātrums palielinās.

Vai ir vēl kāds, kurš neiepērkas Maximā?
limonija, jāatkārtojas: es esmu normāls vīrišķis, ne t.s. gejs; divu bērnu tēvs un uzruna cienītais ir galīgi garām! Kungus latviešu valodā uzrunā ar GODĀTAIS. Par kārtību un drošības instrukcijām veikalos Maxsima nerakstīju, bet Tavu izdomāju un domāju jāizstāj ar ienāca prātā. Tā būs tuvāk realitātei. Nevar domāt par nepārzināmo. Es personīgi neko neiedomājos - tas aplam pašos pamatos un...

Vai ir vēl kāds, kurš neiepērkas Maximā?
limonija, konceptuāla kļūda: ne Maxima sabruka, bet ēkai kuru nomāja Maxima veikala vajadzībām, iebruka jumts. Un nav populāri (var būt nedomā) pieminēt par gudrīti, kurš aizdomājās dalīt 16m sijas uz pusēm izmaksu dēļ (ierasta prakse šķūņveida veikalu būvēm kur uz jumta nav nekā vairāk kā nokrišņi). Savienojuma pārrēķinātājam neapdomājot par pagalmu un dārzu uz jumta. Vēl 2 mēneši un jumtam būtu...

Kā vecie veči nesaprot ka viņi ir vnk pretīgi?!
Kāpēc daudzi sabiedrībā zināmi situēti vīrieši 50-60 gados pamet savas bijušās otrās pusītes ar kurām kopā izieta dzīves pamatīga daļa un aiziet pie jaunākām(drāma dzīvē)? Iepriekšējām, Viņām vecis (funkcionāls) vairs nav vajadzīgs - pat lepojas ar to savstarpēji (iespējams aiz skrobas), vīrišķiem gan tā ir ļoti nepatīkama situācija=(nedabūšu). Tad mūsu "taureniitei", kamēr Jūs te aplejat...

Kā tas varētu izskatīties?
24gunti, Tu kaučko putro. Nevarēja toreiz penzis nopirkt mucu alus. Tas stāsts bija par kvasu (3x lētāku par alu tajos laikos, kad cilvēki tiecās uz komunizmu).

Kriptovalūta?
Kur vēl atrast tik uzticamu seju kā Asle Dr. Ruja Ignatova un tādus burvīgus terminus kā kripto, drošība, ātrums, ienesīgums, apmācība pakāpēs, attīstība, neiznīcinātība un galvenais pārgudrība pār bankām, valsts garantijām un citiem pamuļķiem visapkārt!

Kriptovalūta?
Labāk ar steigu iegādājieties Latvijas ķōņinienes koka puļķīšu biras (naudas vienība) ar ko mēģināja nomaksāt sodus, tak vēlāk derēs kaut iekuram.

"Auglīgas" sarunas...
psychobitch, ne pie īstajiem vērsies (cienītie ir geji; īstie veči ir godātie), caur to tā neauglība.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu