StacyQ

Sieviete (33)
iepazīties ar StacyQ

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jāņogu un upeņu krūmu pavairošana
Ja pasākums nav vairumā un nav steidzīgs, tad vislabāk ir pieliekt zaru un ļaut izveidoties labai sakņu sistēmai. Spraudeņi kas vāzē, ja sadzinuši smukas saknes, tad nav iemesls neizaugt par smuku krūmu, bet augs ilgi.

Cik maksā 1 hektārs lauksaimniecības zemes Tērvetes pusē?
paskaties ss tur nav sludinājumi par zemes pārdošanām? Vai piezvani kādam vērtētāju birojam pajautā viņiem.

Kurā valstī var krāt pensiju?
AivarsN, daudzi izvēlas un daudziem vienkārši nav izvēles, bērni nav un nevar būt kaut izstiepies. Un daudzi ražo bērnus pat nezinot kā pabarot. Tādēļ šādas atsauces uz bērniem rada liekas un nevajadzīgas diskusijas. Jo īpaši pie jautājuma, kur krāt naudu.

Namu pārvaldes pārbaude manā dzīvoklī.
Ja ir iekšējs rīkojums, tad tur arī jābūt pamatojumam kādēļ dzīvokli vēlas apskatīt. Fotografēšanu jums ir tiesības ierobežot. Ja grib nobildēt cauruli vai to savienojumu vietas, lūdzu, bet ja grib fotografēt visu telpu, tad sorry, bet nē. Tāpat var ierobežot nācēju skaitu. Ja max 2, ok nāciet, jo to es varu kontrolēt, bet 5 purnus sorry, bet tas ir par daudz. Tāpat variet pateikt, ka ienāksāna...

Dzīvo bez īres līguma
Tiesā jāprasa īres līgumu slēgt piespiedu kārtā, bet ja persona atsakās, tad izlikšana.

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
"Sievietēm tas nav ļauts" HAHAHAHAHA ambīcijas!!!

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
"kāpēc sievietēm tik svarīga tā fiziskā uzticība" un kāpēc tev vīrieti (vai trusi) svarīga sievietes fiziskā uzticība? Viņa arī šad tad grib lai kāds svešinieks izkniebj, bet tu nerespektē viņas vajadzības. Sēdi mājās pie plīts, drāz kādu zaķi un dod vaļu savai draudzenei tikt kniebtai citā mājā pie citas plīts. Vakarā satiksieties un varēsiet gultā apmainīties pieredzēm un varbūt vēl kādām...

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Par veiksmi un neveiksmi grūti komentēt, bet ārstu var mainīt kad vien tīk, arī ģimenes ārstu. Psihoterapeits nav nekāda panaceja un nekāds svētais, ka ja viens izvēlēts, pie viņa tik būs iet. Šodien pie Annas, rīt jau pie Pētera un ja Pēteris patīk, tad kam vēl to Annu.

Vai ar bijušo ir iespējams visu sākt no jauna?
Ja abiem būs atmiņas zudums, tad jā. Tā drīzāk ir attiecību atsākšana, jo ja reiz kaut kas kopīgs ir bijis, tad no nulles punkta nez vai atsāksies.

Attieksme pret ātrajiem kreditiem
Kas tur nenormāls? Cilvēkam sniedz pakalpojumu ar zināmiem noteikumiem, līgumu paraksta. Tad kas nepatīk? Paņēmi! Atdod, ar savu parakstu solīji to darīt. Ja gribi slēgt tos kantorus, neņem kredītus un nebaro.

Dzīvokļa zemes domājamās daļas
Vēl var apskatīties Zemesgrāmatu (lai parāda), ja ir īpašumā zemes domājamās daļas, tas tur parādās.

Dzīvokļa zemes domājamās daļas
Lai uzrāda komunālo rēķinus un nevis vienu, bet vairākus (mēdz maksāt zemes nomu pa ceturkšņiem). Apjautājies pie kaimiņiem. Piezvani uz Valsts zemes dienestu. Piezvani apsaimniekotājam.

Pazuduši visi dzīvokļa dokumenti
Man kārtojot dažādus jautājumus ir prasīts uzrādīt zemesgrāmatas apliecību

Pazuduši visi dzīvokļa dokumenti
Lai arī ir elektroniskais laikmets, oriģinālu noteikti vajag uz rokas, jo nereti prasa kopijas. Dodies uz Zemesgrāmatu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu