selnija_

Sieviete (51)
iepazīties ar selnija_

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur var uzšūt nummurus.
Kāpēc tieši izšūt? To dara speciālas šujmašīnas/ programma/. Senos laikos tantiņas ar rokām to darīja. Var izgriezt no auduma un piešūt, ja tā gribas.

Kā atrast TĀDU sievieti?
Manuprāt speciāli meklēt nav jēga, vispār iespringt nevajag. Notiks tas, kas katram nolemts. Ja nav, tātad neesi gatavs vēl to īsto satikt. Vēlamais bieži vien atnāk tad, kad vēlme tiek ""atlaista"", ja tā drīkst izteikties. Sīkumos tas darbojas, personīgi esmu pārliecinājusies. Pieņemu, ka attiecību jautājumā varētu būt tas pats.

Kā jums veicas ar iepazīšanos?
Jā, spējam. Ir daudz jauku cilvēku, ar kuriem var iet uz randiņu. Bet satikt īsto: tā ir liela laime, kas retajam tiek. Atliek tikai domāt, kāpēc visi nesatiek īstos.

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Protams, ka atvēt. Vēsturi jāzin, tikia man šaubas par to, vai tiešām VISA vēsture ir pieejama tautai.

Naudas nozīme attiecībās.
Pēdējos komentos no naudas līdz seksam atkal nonākuši. Kad reiz Latvijas vīrieši sapratīs, ka sievietei priekšspēli vajag un romantiku, lai vispāŗ līdz seksam nonāktu. Kopā būšana ārpus gultas arī tā sagatavošana, ja kādam labpatīk lietot šo vārdu. Izejot ārpus mājas 90 % gadījumu nauda būs vajadzīga, jo kā iepriekš teicu: par velti nekur neko nedod. Ja pietiek ar pastaigu pa parku bez...

Naudas nozīme attiecībās.
Protams, ka ir naudai nozīme. Veikalos un izklaide vietās pagaidām par velti nekur neko nedod. Rocībai jābūt kaut cik līdzīgai, tad arī neradīsies neērtas situācijas, neviens nejutīsies kā izmantotais vai izmantotājs. Uz kakla sēdētāji nevienam nepatīk. Agri vai vēlu tas noved pie konfliktiem, laika jautājums.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Ja nav tāds kādu gribas, tad nevajag ar. Ķeksīša dēļ noteikti nevajag. Dzīvē ir tik daudz patīkamu lietu , ko darīt, ka bieži vien nepietiek laika vai spēka, jo savs nogurums jau ir iestājies. Ja nav laimes, tad mēģinu ieraudzīt to labo, kas ir un priecāties par to. Vispār katru rītu pamostoties priecājos par jaunu dienu, mieru , labo Latvijas klimatu bez katastrofām, jumtu virs galvas, pilnu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu