selnija_

Sieviete (51)
iepazīties ar selnija_

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ķemme gariem matiem.
Iesakiet lūdzu, kur var nopirkt kvalitatīvu ķemmi gariem matiem. Neveicas man šajā ziņā. Nesen jaunu nopirku, palūdzu lai iesaka veikala darbinieks, bet nekā, galīgi neder.

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Protams, ka atvēt. Vēsturi jāzin, tikia man šaubas par to, vai tiešām VISA vēsture ir pieejama tautai.

Naudas nozīme attiecībās.
Pēdējos komentos no naudas līdz seksam atkal nonākuši. Kad reiz Latvijas vīrieši sapratīs, ka sievietei priekšspēli vajag un romantiku, lai vispāŗ līdz seksam nonāktu. Kopā būšana ārpus gultas arī tā sagatavošana, ja kādam labpatīk lietot šo vārdu. Izejot ārpus mājas 90 % gadījumu nauda būs vajadzīga, jo kā iepriekš teicu: par velti nekur neko nedod. Ja pietiek ar pastaigu pa parku bez...

Naudas nozīme attiecībās.
Protams, ka ir naudai nozīme. Veikalos un izklaide vietās pagaidām par velti nekur neko nedod. Rocībai jābūt kaut cik līdzīgai, tad arī neradīsies neērtas situācijas, neviens nejutīsies kā izmantotais vai izmantotājs. Uz kakla sēdētāji nevienam nepatīk. Agri vai vēlu tas noved pie konfliktiem, laika jautājums.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Ja nav tāds kādu gribas, tad nevajag ar. Ķeksīša dēļ noteikti nevajag. Dzīvē ir tik daudz patīkamu lietu , ko darīt, ka bieži vien nepietiek laika vai spēka, jo savs nogurums jau ir iestājies. Ja nav laimes, tad mēģinu ieraudzīt to labo, kas ir un priecāties par to. Vispār katru rītu pamostoties priecājos par jaunu dienu, mieru , labo Latvijas klimatu bez katastrofām, jumtu virs galvas, pilnu...

Smēķēšanas atmešana
Katrs atmetušais tiek galā kā pašam sanāk. Es atmetu vienā reizē, nogriezu kā ar nazi un nu jau janvārī var svinēt 10 gadu jubileju. Viss ir iespējams, vajag tik ļoti gribēt.

Kā cinaties ar depresņaku?
Darbs, darbs un vēlreiz darbs! Var iet lapas grābt, drīz būs sniegs..., rokdarbi nomierina dajebkādi, radoši izpausties ir veselīgi, sveces var dedzināt, krāsni kurināt, sportot, dejot, pastaigāties. Tas tā īsumā.

Vai ēzelis var būt arī lauva?
Bez jaguāra itin labi iztieku, lapsa tūlīt būs/klāt pie lapsas citi zvēri jau ir/, pliks un tikai tīģeris ātri apnīk, tātad neder un nav vajadzīgs, ēzeli var pakaļ mest, tādu necienīšu/ nevajag/. Rezumē: teicienam"" pamats " šķobās:)

Vai aplieta zāļu tēja rīt ir lietojama?
Aplieta zāļu tēja ir lietojama 24 stundas/diennakti.

Ķemme gariem matiem.
Paldies visiem par noderīgo informāciju!

Ķemme gariem matiem.
Tieši specializētajā frizieru veikalā nopirku, bet neder. Paldies par ieteikumiem. Turpināšu meklēt.

Ķemme gariem matiem.
Labi, sauksim to par suku, lai tā būtu.

Vai ir labāk kaut kas, nekā vispār nekas?
Labāk vispāŗ nekas, nekā kaut kas.

Nu kā jūs ar stresu cīnaties?
Av2, stresam, stresam. Nekam CITAM tas tāpat neder/ pārāk mīksts/:)) DD

Nu kā jūs ar stresu cīnaties?
Nesen iegādājos stresa noņemšanas mantiņu: auglis-banāns! Rēcīgi sanāk, jautri: var pamīcīt , pastaipīt, pavicināt aokārt riņķī virs galvas un piedraudēt kolēģiem: ja nokaitinās, dabūs ar banānu pa pieri:)))

Noiet nags - kā tas ir?
Nadziņš ataugs arī 86 gadu vecumā. Netici tiem pļāpām:) Nopietni: saudzē tā, lai infekcija neieperinās . Gan jau būs labi!

Vai šeit ir palikuši vīrieši, kas tic attiecībām ar vienu sievieti?
Gribētos ticēt, ka tādi ir, ja ne šeit, tad vispār kaut kur noteikti ir. Vispār ir patīkami ielās pavērot laimīgos pārus. Tas stiprina ticību, ka viss ir iespējams.

Kāpēc cilvēkus tik ļoti interesē citu intīmā dzīve?
Ne visus interesē. ir tādi, kas nevar iztikt bez ikdienas dzeltenās preses un ir tādi, kam to nevajag. Domāju interesē vairāk tos, kam pašiem kaut kas pietrūkst, lai gan arī tas nav akmenī kalts. Var būt, ka pašam nav nekā un citu guļamistabās ar nelien.

Tango divās nedēļās
Nē, nevar gan. Viss jau iepriekš pateikts. Kustēties kādā ballītē varēs, bet ne vairāk. Un patiešām liela nozīme ir pamatam: kas iepriekš darīts, vai nekas nav darīts.

Vai došanās uz randiņiem... nekļūst par tādu kaa aizraušanos?
Minnija ar Solvitu jau visu pateikušas! Ne ko pielikt, ne atņemt. Gluži mana pieredze. Nobeigumā varētu pateikt: OHO paliek kā mīļa kafejnīca, kurā gribas iegriezties gadiem ilgi, ir atmiņas par pagājušajiem gadiem, savs sentiments. Atliek vairāk pievērsties dzīvei tur ārā. Un vēl: ar gadiem paliek žēl bezjēgā iztērēta laika, jo tas kā zināms, iet mazumā.

Mūsdienu vīrietis - senjors...
Jautājums īsti nav saprotams, vajadzēja pārlasīt vismaz divas reizes. Vienu varu apgalvot noteikti: riebjas meļi un labi vien ir, ja izdodas ātri tādus atkost. Jebkurš cilvēks meklē savu laimi un lai veicas visiem, bet ja iepazīšanos sāk ar meliem, nav labi. Kāpēc kādam gadiem ilgi nav draudzene, tam var būt daudz un dažādi iemesli.

vai nebūtu mazliet jāpacenšas pie sava profila noformēšanas?
Tam, kurš meklē, droši vien ir jāpacenšas.

Kāpēc vieni kļūst par alkoholiķiem,bet citi ne?
Ar fizioloģiju tam nav nekāda sakara. Tā nav slimība, tas ir kas cits.

Sargeņģeļi jūsu dzīvē
Zinu, ka ir tāds un paldies viņam par visu, kas darīts! Stāstīt gan nav vēlēšanās, domāju to tikai tuviem cilvēkiem labāk stāstīt. Esmu lasījusi, ka ar sargeņģeli jābūt dialogam: drīkst konkrēti ko palūgt un vienmēr vajag pateikties par padarīto.

Vai 40 gadnieku vidū vēl ir romantiķi?
Cerams, ka ir tādi, ticu, ka noteikti ir un viņiem viss notiek. Gadiem ejot romatiku gribas aizvien vairāk, pietrūkst tā. Jaunībā gan bija daudz un labi, būs ko atcerēties.

Nu kā labāk tad sievieti uz ielas uzrunāt?
""ar 70 kilogramīgajām neviens acu kontaktu nemeklē."" Nespļauj akā, dēls!;)) Meklē un vēl kā un uz ielas mēģina iepazīties un ar mašinu dzenās pakaļ tramvajam un izseko no centra līdz pārdaugavai tā ka jāmūk. Uzrunā ar dažādiem tekstiem. Reizēm tas pats banālais ""cik pulkstens"" izklausās nevainīgi neuzbāzīgi, ja vien pretī raugās acij tīkams un patīk viņa skatiens, balss.. Lielveikals...

Kā barot mājas ezi?
Es savus ežus saucu par Žani. Iespējams tas nav viens, bet vairāki, kas bieži vien nāk uz šķūni cerībā pamieloties ar kaķu ēdienu. Es viņus nebaroju, nepieradinu, jo nevajag to darīt. Ezis nav mājdzīvnieks, nevajag arī iejaukties viņa ikdienā, lai pats meklē sev ēdienu. Bet paņemt un paņurcīt, pavērot gan patīk, viņi tādi mīļ: ēd skaļi čāpstinot, kad jāpaskrien ātrāk, tad izstiepj savas mazās...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu