Edg

Virietis (50)
iepazīties ar Edg

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Aprūtāju uzraudzība
Es pat teiktu ka līgums ir zaudējis spēku, jo nav nekādas aprūpes pēc būtības, un tā vien izskatās ka ir vienvirziena. Tāpēc tas var tik uzskatīts ka ir noslēgts maldinot pakalpojuma saņēmēju. Bet kāda pakalpojuma ja tas nav ierakstīts līgumā? Tāpēc ar steigu tādu pie jurista apstrīdēt. Bet mani izbrīna cilvēki kuri kautko paraksta nemaz nelasot kas rakstīts papīrā. Un te notārs nav vainīgs ja...

Portālā vairs nav jaunu meiču
Kamēr izvēlējies/neizvēlējies 20 gadus 18-25 gadīgās, tikmēr viņas kopā ar tevi novecoja. Nu tagad tas izvēles riņķis jāsāk no jauna :D Ko te vairs ķert kreņķi?

Kas bīstamāka - bagātība vai nabadzība?
Kā uz šo lietu skatās, vari būt nabags bet lielu garīgo bagātību. Un bagātnieks tikpat labi ar visai šauru pieri arī gadās.

Kolektora maiņstrāvas elektrodzinēja ar holla devēju ātruma regulātors?
Tas hollis tāpat tur vairs nav vajadzīgs, tas tikai nodegušai platei kā ātruma mērītājs kalpo. Ja plates ar eletronisko ātruma regulāciju nav, tad viņš ir nevajadzīgs aksesuārs. Bet ja liksi pa tiešo, ir risks ka apgriezieni aizies debesīs. Pārāk lieli apgriezieni var nokaut ari motoriņu. Cik atceros no skolas laikiem, tur kautko parēķināt ar vajag. Bet var arī gadīties ka ir OK, griežas ar...

Oslo lidosta
Ja lido caur Gardemoenu, tad nekādi savienotie reisi nelīdzēs bagāžai. Tur tāda kārtība ka ienākušajiem reisiem ir jāizņem bagāža un tad dodies čekoties tālāk ar atkārtotu security pārbaudi. Pretēji riskē ka bagāža pie tevīm nonāks pēc divām dienām. Pat ja tālāk lido uz iekšzemi. Līdz ar to 1 stunda būs par īsu pasākumam. Cita lieta ja no iekšzemes lido uz starptautisko, tad gan iet automātā....

Kolektora maiņstrāvas elektrodzinēja ar holla devēju ātruma regulātors?
Ņem vien to aliekspres ja negribi nest uz vietējo darbnīcu. Ja gribi kā vienkāršāk tad nāksies sūtīt to hollu pie visiem mārrutkiem un piemontēt no vecas elektriskās šujmašīnas reostata pedāli. Tur ir tāds pats kolektormotors. Personīgi es neķēpātos, jo ķīnieši tev nekādu garantiju nedos. Ja nu vienīgi tur tās plates maksā kapekas un par rubli var paņemt steru.

Audi A4 pogas vadītāja durvīs
A kas traucē nospiest un paskatīties kas notiek?

Kādēļ vīrieši ir gatavi ilgi dzīvot civillaulībā un neprecēties? Bet satiekot citu, var apprecēties?
Ir nu gan autorei jautājums, pati pēc anketas precēta, tik nedzīvo kopā. Kā tad tevi tas cits lai apprec ja juridiski tas nav iespējams?

Vai auto vadīšanas tiesības liecina par IQ līmeni?
Nu es pat teiktu ka ne vienmēr. Bet zināma korelācija pastāv. Un proti jo lielāks burts tiesībās, jo zemāks IQ. Ta štrunts par blondīnēm, viņām koriši tiesības nopērk. Bet ja paskatās cik bezkaunīgi uz ceļa ir fūristi un autobusu vadītāji. Tā vien šķiet ka tos darbus iet strādāt tikai tādi kuri citur nav vajadzīgi. Un ja vēl ir fūre ar leišu numuru (leitis pie stūres), tad vispār ir vāks uz ceļa,...

Vai ir vēl vīrieši, kas nedejo?
Es tāds esmu, bet šķiet ka mums pa ceļam var ari tā nesanākt :)

Podziņu telefons
E52 jau sen kā vairs neražo. Ja kautkur pagrabiņā kāds vēl lasa kopā, tad tas nav NOKIA. Man viens mājās kā otrais telefons ir, un tas pats apmēram 2009 gada izlaiduma. Bet ar pogām veikalos vēl var dabūt, tiesa ne E52 bet citus gan.

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Arī par lūžņu cenu pirktu diez vai rentēsies. Un kādas problēmas var būt pēc pārbūves ja viss ir pareizi salikts un oriģinālās daļas? Tiesa ir jābūt rokām pareizajās vietās, tas tiesa. Es savu meistardarbu pats nobraucu gadus trīs un pēc tam tēvs ar apmēram tikpat. Nekādu problēmu nekur nebija, vēl pēc tam pārdevu ejošu un labā kārtībā. Tiesa cena tad jau bij stipri zemāka.

Pilnvara preces saņemšanai.
vilxiņ, DHL tomēr pats piegādā lielākajos miestos. Gadījumā ja jābrauc kaut kur uz dziļiem laukiem un tie neiekļaujas viņu kurjera maršrutā, tad gan to sūtījumu var atdot citam vedējam. Man nekad nav nācies, vismaz Latvijā, DHL sūtījumus saņemt caur cita kantora kurjeru. Tiesa Igaunijā un Lietuvā tādi gadījumi ir pieredzēti.

Bahilas slimnīcās
Bahilas ir jāvelk arī pārtikas uzņēmumos ejot uz ražošanas iecirkņiem. Tāpēc lūdzu neieciklējieties tikai uz slimnīcām. Ir redzētas ari celtniecības objektos telpās kuras jau ir gatavas. Tad nu tāds celtnieks lāčo šurpu turpu ar tiem sūdiem kājās. Bet tas nekas ka tur pāri palikušas tikai gumijas :D Kāda tur vairs tīrība un higiēna?

Pilnvara preces saņemšanai.
Ja sūtījumu piegādā uz norādīto adresi, viņiem ir pie kājas kurš paraksta. Pilnvara ir vajadzīga tikai tad ja grib saņemt viņu kantorī, pie lidostas. Tas no pieredzes. Tiesa juridiskas personas pilnvarai nekāds notārs nav vajadzīgs, tas no pieredzes.

Bahilas slimnīcās
Bahilas ir labi domāts pasākums, bet pēc būtības nekādas jēgas. Paskaidroju, ja uzvelc tās virsū smilšainiem apaviem, izberzīs cauri viens divi, jau pēc pāris soļiem. ja smilšu nav, tad pēc piecām minūtēm būs cauras tāpat. Tas ir tāds bizness kaut kādas "higiēnas" dēļ. Bet pēc būtības tur čiks vien ir. Man arī darbā klientu specifikas dēļ tās nākas vilkt, ir tikai sūdīgāk nekā bez. Bet noteikumi...

Pārbuve no Angļu mašinas uz eiropas mašinu
Esmu to reiz darījis, pameklē šeit pat auto pieredzē. Tici man, neatmaksājas. Un ne katru vāģi vispār pēc definīcijas var pārbūvēt. Visa sāls ir starpsienā starp salonu un motoru. Ir piemērota abiem variantiem vai nav. Lētāk būs nopirkt jau normālu auto. Par sertifikāciju, tas ir bleķis, tajā laikā es savu reni pēc pārbūves LV uzliku bez kādām zamoročkām, galvenais lai būtu oriģinālie gabali...

Briežutis
Ja tev kaut kas ir sakosts, tad tās nav briežutis. Šitie radījumi nav patīkami kad ielido matos, bet nekad neesmu pieredzējis ka tie cilvēkiem kostu. Parasti izlīdzos ar apģērba nomaiņu, ķemmi matiem un dušu (arī lai noskalotu potenciālās ērces kas tik gaida brīdi kad piesūkties). Līdz šim šis pasākumu komplekss ir strādājis nevainojami. Tagad jau visādi knišļi kož ne pa jokam, tā ka tiec nu...

Kā jūs siglalizētiet?
Torpēdai vajadzētu vispirms aiziet uz skolu un atkārtot latviešu valodas pareizrakstību. Citādi var sanāk ka paliec nesaprasts siglalizējoties :) Bet doma par karodziņiem aksesuāru somiņā ir apsveicama.

Radiatori vai apsildamas gridas?
Gribi problēmas ar kāju vēnām vecumdienās, liec siltās grīdas. Ja tā ir privātmāja, es personīgi liktu kamīnu, krāsni ar siltuma akumulatoru. Tomēr mājīgāk, veselīgāk un var droši atstāt arī bez pieskatīšanas kādu laiciņu nebaidoties no sekām. Bet kas attiecas uz radiatoriem, tad tikai sistēma ar brīvu siltuma nesēja cirkulāciju. Kāpēc? Esmu pieredzējis ziemas laikā elektrības neesamību vairāk...

Noderīgākā auto diagnostikas sistēma amatierim
Galva uz pleciem un rokas no pareizās vietas izaugušas, tas viss kas tev ir vajadzīgs. Ja iepriekš krāmējies ar benzīna kapsētām, tad pārejot uz dīzeli tā dziesmu grāmata ir jānomaina. Takš tomēr atšķirība ir pārāk liela.

Rekomendācija EXam?!
Ja negribi melot, plāj vaļā visu kā ir, tikai neizpušķo. Ak jā, lietošanas instrukcija tas man patika. Ja ne, nomaini telefona numuru, e-pastu utt. un noej pagrīdē.

Mākslīgā apaugļošanās dabiskā ceļā?
Furnitūrai atkal izdevies tikt pie interneta, sen neesi te manīta. Mākslīgi-dabiskā ceļā, tas laikam kaut kas jauns te izdomāts :D Tas topiks par tevi pašu? Varbūt tad labāk apsver iespēju adoptēt kādu bārenīti, tādu ir pilni bērnu nami.

Kas vainas, ja automātiskā pārslēgšanās notiek grūdieniem?
Ja tā ir DSG (vai citādi nosaukts divu sajūgu kārbas variants) un nobraukums jau diezgan solīds, tad visdrīzāk ir jāmaina sajūga komplekts. Cik tas maksā, prasi servisā. Tā saucamais "life time" tam esot 110-130 tūkstoši km. Ja brauc ar galvu, tad var arī vairāk nobraukt.

Toyota Corolla Verso zūd jauda, rāda motora zīmi un TRX
Brauc uz normālu autorizēto servisu un nemeklē laimi pa kaktu kantoriem, beigās tāpat būsi pārmaksājis.

Kas ir Jūsu Džeimss Bonds?
Šons Konerijs, viennozīmīgi.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Nestāv pie manīm rindā, ne jau tie 3,8% vainīgi. Man pilnīgi cita vērtību skala, kurā tie 3,8% ir pēdējā vietā :D

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Paldies Torpēdai par informāciju, līdzjūtību tev neizteikšu, bet esmu apmierināts ka ietilpstu tajos 3,8%. Kas pie tā vainīgs? Nu ne jau es, katram pašam ir jāatrod sava vieta dzīvē.

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
Nerodās, un Marksu Kaža šodien ar var iet atpūsties. Ir pasaulē jau saskaitīs ka kopējais parāda cipars pārsniedz reālo (skaidrās un bezskaidrās) naudas apjomu četras reizes. Tas vienkārši nozīmē to ka katrs eirorublis tavā maciņā jau ir četras reizes kādam aizdots, bet procentus maksā tu viens pats. Un tam nav nekāda sakara ar naudas un preču daudzumu.

Kur nopirkt kabīni traktoram URSUS c-360?
Polijā, kur gan citur. Tur takš to ursusu dzimtene. Bet pēc teksta noprotu ka iet runa par vecu modeli, nu ķipa kad vēl breša laikos tos mēslus te ieveda steriem (tie bij bez kabīnām, letais variants mūsu ziemeļu apstākļiem). Tagadējie C-360 ir ir savādāki tāpēc laikam būs vēl jāmeklē pēc izlaiduma gada. Vari taču arī pats kaut kādu jumtu piedomāt, Kuļibinu laukos vēl ir diezgan daudz palicis.

Vai vīrieti var saukt par iedomīgu, ja viņš uzdrīkstas neatbildēt uz nepieklājīga satura vēstuli?
....aicinot viņu uz personisko saraksti. Pirmajā vēstulē pietiek ar īsu uzrunu: "Čau, kā iet?", "Čau, ko dari?" vai "Čau, tiekamies?". Ar šitādu uzrunu iesākumā var tikai sākt garīgi aprobežots indivīds, tāpēc nebrīnies ka tevi sūta vienu māju tālāk. Vispār par atbildi pēc šāda iesākuma, normāla sieviete tevi uzreiz ieliek ignore sarakstā un neatbild. Ja ir aizdoma ka var nesaprast, tad...

Vai sievietes piesaista tādi vīrieši kuriem ir bijis ļoti daudz sieviešu?
Ir nācies ar vienu no šejienes uz randiņu pabūt. Jau iesākumā deklarēja ka viņai labāk patiktos tads kuram jau vismaz 10 bijušas? Bet man jautājums, ja 10 kājslauķi kur noslaucīt netīrās kājas nav bijuši gana labi, vai 11-ais būs labāks? Tādam "kolekcionāram" var droši uzstādīt diagnozi - akūta seksuālā nespēja, jo visdrīzāk ar katru jaunu eksemplāru nespēj vairāk kā pāris reizes nokniebties, zūd...

Ko darītu ar UZBĀZENI?
Atšūt var vienmēr, ja zin kas un kā, tad vairāk par 2-3 setiem nevajag.

Vai kāds, kas aizdod naudu privāti mājokļa iegādei?
Bet ko tādu var nopirkt par tiem nožēlojamiem 20000? Man šķiet ka tās cenas vēl tik zemu nav kritušas. NĪ mākleri vēl arvien vaigus piepūtuši cenšās to burbuli pie dzīvības uzturēt, bet pašu pircēju ta pa lielam nav, visi aizbraukuši laimes lāci meklēt citās zemēs.

Vai kāds, kas aizdod naudu privāti mājokļa iegādei?
Varētu jau sāk domāt ka aizdevēji nu jau rindā sastājušies. Tēma jau dikti veca, jau iepriekš šeit apzelēta vairākos variantos. Bet man jautājums, pat ja ir tā zeķē pilna ar piķi, kāda mārrutka pēc vēl svešiem vai pirmajam pretimnācējam ir jāaizdod? Bankā vismaz redz tavus ienākumus un var reāli izvērtēt, bet uz šaru par skaistām acīm neko nepateiksi. Neviens nav ieinteresēts kautko dot...

Kas tas ir?
Labāk neprasi, bet paspaidi tās pogas, tad redzēs kur raķetes sāk šaut:)

Beigtas sveces vai tomēr sūknis?
Nu sveces pat sūdīgas visas reizē nenobeidzās (cik nu vēl atceros no moskviča laikiem, tagad n-tos gadus ar "traktoriem" tāda veida problēmu ka neiet nav bijis). Jā, var būt šaize degvielas padevē, tikpat labi arī aukstprieguma vadi, sadalītājs utt. Ja rokas par īsām, meklē labāk tādu kam tās garākas. Te tev neviens tolkam nepalīdzēs, ja nu vienīgi apsolīsi garšīgas kotletes sacept kā samaksu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu