Edg

Virietis (51)
iepazīties ar Edg

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Eļļas noplūde gar sūkni
A kāda mārrutka pēc tērējies par "restaurētu" sūkni? Tur ir vismazākais priekš krieviem pieejamais NŠ-10 un veikalā jauns nemaksā tādu kosmosu lai vispār lūrētu remontētu virzienā. Oriģināli tur pienākas būt blīvei, ja nebija tad iepriekšējais līkrocis licis uz hermētiķi. Tas līdzēs tikai ja tā eļļa nāk no starpgabala. Bet ja dzen no sūkņa, tur līdzēs tikai nomaiņa.

Kāpēc vīriešiem negrib iepazīties ar smaidīgām sievietes uz tumšas ielas?
Ieskaties spogulī, tur atradīsi atbildi uz visiem saviem jautājumiem - kas, kāpēc utt.

Kā atgriezt Facebook gandriz uzrakstitu tekstu, ja PC peksni izsledzas
Izdzēsies pats no tā grāmatas ģīmja, ja jau šis nekādi nevēlas tevi saprast. Nav ko sēdēt tur un savu dzīvi izniekot, var taču darīt lērumu citu daudz interesantāku lietu. p.s. viss ko cilvēki raksta soctīklos tiek monitorēts no specdienestu puses, tad kāda mārrutka pēc cilvēki par sevi tik atklāti tur stāsta par sevi lietas kuras pie prokurora visdrīzāk noklusētu?

Kura ir Jūsu mīļākā porno vietne ?
www.delfi.lv

Ko Jus domajat par elektroauto?
Īsti neatbalstu, tikai nesākat mani apriet pirms neesat izlasījuši līdz galam. Tātad es neesmu pret alternatīvu, bet hibrīdi un eletro nav saprātīga alternatīva. Tie ir īslaicīga aizraušanās, ne jau par velti Norvēģijā kur visu laiku šito murgu valsts sponsorēja nu jau domā par atvieglojumu atcelšanu. Tātad elektro un hybrid jau piedzimstot ir piesārņojis pasauli vairāk nekā klasiskais auto visa...

Garantija LV pirktam iPhone?
Divi gadi fiziskām personām, un tas attiecas uz jebkurā ES valstī pirktām precēm neatkarīgi no pircēja uzturēšanās valsts. Tā ir ES direktīva un ne LV likums, kurš ir aiz ausīm pievilkts ES prasībām.

Kā izdrukāt no interneta karti
Ja vēlies nečakarēties ar konvertāciju tad dari kā mans 37-ais vārdabrālis iesaka. Nospied printscreen un tad kaut vai wordā Ctrl+V, tiesa būs kaut kādas apmales kas nāks līdzi no visa ekrāna. Vēl var ielikt freeware screen capture, piemēram Gadwin, un tad ieliekot settingos JPEG un capture from rectangule, var jebkuru vietu seivot pieņemamā formātā bez traucējošām apmalēm.

Kad sievietes sapratīs?
Vēl izdevīgāk ir būt ateistam, un nevis tikai vārdos bet arī pēc būtības. Jo tad cilvēks ir brīvs, brīvu cilvēku neviens nespēj salauzt. Jebkāda reliģija, tās ir uzspiestas dogmas. Ja kāds vēlas tām ticēt, man nav nekas pretī, bet man lūdzu piedāvāt tikai citas daudz interesantākas lietas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu