Edg

Virietis (50)
iepazīties ar Edg

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādu telefonu,tu negribētu pirkt?
Visi viņi ir no lētā gala. No savas pieredzes, sabiju komandējumā Paragvajā. Vietējais puisis "oficiālā" bodē nopirka i-phonu4, samaksāja kādus 50 dolārus. Viss pēc skata tāds pats kā man kantora dotais, tik nebij virsū tas aizkostais ābols. Bet funkcijas tādas pašas. Varat pat neminēt cik pie mums tas maksāja kopā ar ābola bildi. viss atkarīgs no pārdevēju apetītes.

Darbs no mājām
Darbs no mājām ir stipri stiepjams jēdzziens. Te viss sarakstītais robežojas ar klasisku aprobežotību, tulkotājs, IT utt. Es neesnu ne viens ne otrs. Mans darbs ir būt pie klientiem, ne tikai LV, šobrīd rakstu no Dānijas. Bet kad esmu mājās, iet uz ofisu nav obligāti. Varu atrasties mājas ofisā, kautvai horizontālā stāvoklī. Bet skaitos "home ofiss" Tad nu tas ar tāds darbs caur internetu....

Lēkā motora apgriezieni
Ir piedzvota līdzīga situācija uz COLT 1,3 motoriņa. Lēkāja 650-850, nomainīja aizdedzes sveces uz jaunām un motors palika mierīgs. Pārstāja lēkāt un palika tukšgaitā 550 apgriezieni.

Braukšana bez auto vadītāja apliecības!
Var vēl pāris gadus piesviest taviem jau četriem. Rezultāts var izrādīties ka beigās vispār tiesības atpakaļ nedabūsi, ja turpināsi braukt dzērumā.

Kā labāk veikt akumulatora desulfitizāciju?
Doma par reanimēšanu pastiprinājās, kad stāvēju rindā pēc stūres pastiprinātāja siksnas autospecu veikalā. Viņi tur tirgo reanimētus un.... Tas ko tur redzēji visdrīzāk ir kautkur pagrabiņā nomainītas plates (ir tāda lieta dzirdēta). Tādiem var dot kaut kādu garantiju, bet ne līdzvērtīgu rūpnīcai. Tāpat ar AKB ietilpību un citiem parametriem atliek vēl uzjautāt vai atbilst attiecīgajam...

Kā labāk veikt akumulatora desulfitizāciju?
Esmu to darījis elektroķīmiskā vaidā divreiz. Vienu izdevās uzcelt (varbūt tāpēc ka nebija starterim domāta baterija), otram (auto akumulators, tātad startēšanai domāts) nelīdzēja. Vari pat neprasīt ko lēju iekšā, bet sērskābe tā nebija un pēc tam lādētāju arī vajadzēja, neteikšu. Bet tas bija vispārējā deficīta laikā. Ta tie padomi par skalošanu ari ir čau, kaut moderniem akumulatoriem plates ir...

Pareizrakstības pārbaude latviešu valodai
Es vissiltāk ieteiktu - Latviešu valodas gramatikas grāmatu 6-9 klasei. Neviena datorprogramma nekad 100% mūsu valodu nespēs apgūt. Tad nav ar 100% english grammar tam wordam. Vārdu kā tādus labot māk, bet tā pa īstam vārdu kombinācijas ne pilnībā. Un tas valodai kurai nav tik sarežģīti kā mums. Google hrome arī rakstot ar autocorrect parāda nereizi uzrakstītus vardus, bet gramatiku ni un ni.

Neformatējas mikro SDkarte.
Kirdik iestājies, ko tur te daudz prātot. Var jau mēģināt ar spec progām nolasīt, bet ja tas nenotiek, tad apsegusies ar bļodiņu.

Vīrieši - bērnu taisītāji un spermālie skopuļi
Izlasot šādu tekstu jautājumā viss kļūst skaidrs - furnitūra ir tieši šāda tēviņa bērns, Tas izskaidro te tos daudzās nejēdzīgās tēmas no furnitūras. Nākas izteikt līdzjūtību.

Vai es saņemšu pensiju, kad būšu pensijas vecumā?
Tev ir tikai atlicis viens mazs sīkums lai to pensiju saņemtu - tev vēl līdz viņai vispirms ir jānodzīvo :)

Sūce metāla centrālapkures katlam. Vai iespējams metināt?
ssskeptikei var teikti tikai vienu, kurināt ari vajag ar galvu. Ja tev kas tu "sprāga" tad visdrīzāk tas notika citu iemeslu dēļ un nevis dēl vecuma. Es biedram teiktu tā, ja situācija dikti spiedīga, meklē kas sametina. Tik ūdens gan vispirms jāizlaiž citādi sūdu būs vēl vairāk. Bet kā viens biedrs te minēja tavējam plāns metāls un visdrīzāk taisīts no metāla ar augstu oglekļa saturu,...

Priekša kārtīgi neieslēdzas, neizslēdzas Nissan Terrano 1997 27 td.
Ja tam nisanam ir manuālā 4x4 ieslēgšana, tad tas nozīmē kad šādā rezīmā drīkst braukt tikai ārpus asfalta. Tādam parketniekam nav starpasu difera un abi tilti ir ar dažādiem diferenciāļiem. Visos citos gadījumos ja negribi sačakarēt ir jābrauc ar viena tilta piedziņu.

Vai var uzbarot vīrieti?
Par to izeju 13:05...viņam patīk mani apaļumi...:D Es teiktu - tad ņem ciet un negudro te visādu fufeli, citādi kādu pārtaisot paliksi vispār bešā. Bet ja pati esi resna un šis tievs, tad kaut kāds vidējais aritmētiskais būs visai optimāls :D Kā tautā mēdz sacīt - pretpoli pievelkas.

Vai ātro kredītu aizdevējiem ir izdevīgs miris klients?
Zinu gadījumu līdzīgai situācijai. Neko ne dzina, ne piedzina. Pateica - cilvēks miris un nevienam citam gar viņa saistībām nav nekādas daļas. Vēl jo vairāk visu mantu kas pirkta sadalīja citi. Domāju ka tie kantori jau sen ir ierēķinājuši savos kosmiskajos zināmu % neatdotu aizdevumu. Citādi jau sen viņiem būtu kirdik iestājies.

Vai var līmēt putaplasta griestus uz reģipša??
Putuplastu kā ugunsnedrošu un kancerogēnu materiālu vispār vajadzētu aizliegt. Vispirms padomā vai tu savā istabā gribi apdari kura var samērā viegli aizdegties, un deg ar pretīgiem melniem dūmiem, kuri nu nekādi nav tie veselīgākie? Ja mērķis ir taupīt kapeiku, tad uz priekšu, bet es ieteiktu meklēt citu risinājumu.

Ko iesākt, ja vēstules atnāk vairāk kā var paspēt atbildēt?
Ja nespēj uz visām atbildēt, tad visdrīzāk to savu īsto jau esi garām palaidusi :(

Iepriekšējā darba uzteikuma iemesls
Man pēdējās divās darba vietās neviens to nejautāja. Un iepriekšējā darba vietā biju 2,5 gadus, bet pašreizējajā nu jau 13-ais iet uz beigām. Labāka varianta par šo neviens man LV vēl nav piedāvājis. Alga Latvijā stipri lielāka nekā lielai daļai vergu Īrijā, ko man vēl pilnai laimei vajag?

Kas notiek? Nāk Ziemassvētki, bet visas tēmas par naudu!
Tas tāpēc ka tie jau sen kā komercializēti. Bet ja tādus ziemassvētkus neatzīsti, neviens netraucē tos svinēt klusi, mierīgi ģimenē, tā kā tam būtu jābūt. Personīgi man tā komercializācija ar netīk, tāpēc eju garām visam tam un tirgoņiem no manis ir maz labuma :D

Vai naudai ir nozīme?
Naudai nav nekādas nozīmes, šodien viņa ir, rīt vairs nav bet parīt būs atkal. Kas no tā mainās? Drīzāk nozīme būtu ja indivīds uzreiz sāk interesēties par maka biezumu, šādā gadījumā visdrīzāk uzreiz tiks novirzīts ceļā pa skuju taku.

Tramps vs Obama.
Es to Obāmu gan redzēt negribu, tāds mīkstais vien rādījās. Manuprāt kāpēc Tramps uzvarēja ir fakts ka vecis lietas sauca īstajos vārdos, bet tautai tas tīk. Bet neapmierinātie politkorektie sāk bļaut par kautkādu demagoģiju, kaut paši to lieto priekšā un pakaļā. Visu laiku solīdami un ar tautas viedokļiem nerēķinās. Vispār jau viņu tur dzīvo paralēlā pasaulē. Reiz pie Bojāra "Tiešajā runā"...

Mistiskās pazušanas.
Man parasti lietas pazūd kad ievedu kaut kādu kārtību savā bardakā. Bet parasti kad bardaks atnāk atpakaļ, lietas tad pašas no sevis mēdz atrasties.

slavenības
Es vārda slavenības vietā lietoju - padibenes. Tas ir precīzākais izskaidrojums šādiem cilvēkiem. Bet par Kristapu es teiktu tā - laukumā, nu es nebūšu tas kurš viņu būtu tiesīgs kritizēt. Bet par tām zaķu medībām, nu čalim nekādas dzīves pieredzes, tāpēc domā ka nu ir īstais laiks kad šās copējamas. Godīgi sakot manuprāt tas ir tikai īslaicīgas aizraušanās. Es pat gribētu redzēt viņu ģīmjus kad...

Gāzes degļi ar speciālu gāzu maisījumu "Latvija var"
Jurīt, ar autogēnu ne visu var griezt. Čugunu, nerūsošo tēraudu, alumīniju un pulka citu eksotisku lietu tur vajag citus rīkus un plazma ir viens no tiem. Par dārgumu, nu kā to rēķina, ja vajag divas reizes gadā, tad būs labs ķīniešu variants no ss.lv par 300-400 eirorubļiem. Kaut kam nopietnākam, tomēr es ieteiktu kapeikas tomēr nežēlot, tas atmaksājas. P.S. arī seifu ar plazmu būs vieglāk...

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Sūtīt to "biznesmeni" dilles ēst, lai tādējādi pats attīsta savas prasmes. Nekas labs tur neizklausās. Un pāris gadu pauze ar nav liela bēda, ja ir interese raksti privāti, iedošu galus, tiesa darbu nesolu jo nezinu meklē vai nē pašlaik darbarūķus, bet pa laikam tur pieņem darbā pa kādam.

Gāzes degļi ar speciālu gāzu maisījumu "Latvija var"
Kāds tur mārrutka Brauns? Ķīmiju skolā neesi mācījies? Ūdeni pēc būtības var sadalīt tikai ūdens un ūdeņraža komponentēs. Pie tam tādā proporcijā kura ir sprādzienbīstama. Un tevis pieminētais aparāts ir visdrīzāk parasts elektrolīzes verķis. Ne tur ko vibrēt, ne ko citu darīt, vibrācijas pietaupi savai sievai. Ja tev vajag griezt metālu, nopērc plazmas degli, sanāks lētāk, ērtāk un drošāk....

Kā iztīrīt bišu vasku no auduma?
Man tik domāt ka īsto vasku ar gludekli pilnībā vis nevarēs, kautkas izkusīs un uzsūksies tajā salvetē. Bet kautkas paliks tomēr arī audumā. Ar vaitspirtu, tas šķīdina vasku un traipi nepaliek, protams ja pats audums nešķīst vai nekrāsojas tajā šķīdinātājā. Pēc tam gan vēlams izmazgāt normālā veidā. Vārošs ūdens arī varētu būt risinājums, bet tur jāskatās lai pirkstu nenoplaucē.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Veltīgs pasākums tā parakstu vākšana. Būtu jau labi ja naudu novirzītu cēlākiem mērķiem. Bet ja "elite´ ir nolēmusi iedarbināt motorzāģi "Družba-4", tad nekas nevar mainīt budžeta sadalīšanu draugiem, paziņām un vienkārši labiem cilvēkiem.

Sēņu lasīšana Īrijā
Es tik domju ka bāleliņi tur sen to ķīmiju vairs neelpo, ir atraduši vieglākus un mazāk kaitīgus darbus. Tāpēc tie vergturi brauc nākamos muļķīšus par minimālo algu tur meklēt. Un tas ko tur piedāvā dzīves izmaksās, arī ir tālu no patiesības. Tas ka te viena esot divus gadus lasījusi, liecina tikai to ka aknas gadījušās tādas izturīgākas. Vēl nav zvanīts kas būs vēl pēc pāris gadiem, varbūt tērēs...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu