Ezjule

Sieviete (54)
iepazīties ar Ezjule

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Labs retro velosipēda pumpis.
Lūdzu padomu. Esmu kļuvusi par veca, labi uzturēta velosipēda saimnieci. Ir nepieciešamība iegādāties velosipēda pumpi. Piedāvājums internetā liels, tikai nesaprotu kurš modelis manai Desnai būtu...

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cc teātris
U meņa dokumenti v porjadke. Man kā vēsturniecei… Tik maziņš un jau samaitāts! Kad man ir nauda, tad es nedrīkstu dzert, kad man nav naudas, tad es nevaru dzert. Kad tad lai es dzeru? Es jau teku, es jau teku! Runčuk, nemūžam! Izģērbies, māsa Veronika! Aber koo nu?! Aber koo nu?! Paldies? Par plik’ paldies kaķ sprāgst! Izģērbies, māsa Veronika!...

Vai jums ir herpes vīruss?
Dzirdēts, ka naudas kociņa lapu sula arī palīdz. buduars.lv/naudas-koka-jeb-krasulas-arstnieciskas-ipaibas/

Dzīvokļa zema cena
Sagaidi skaistu, siltu brīvdienu un aizej ar kaimiņiem aprunājies. Man radi Ķengaragā , viena alkaša dēļ, bija spiesti dzīvoklim skaņu izolāciju uztaisīt.

Dzīvokļa zema cena
Varbūt zem dzīvokļa/mājas dārga īpašnieku zeme. Ir dzirdēts, ka daudzdzīvokļu mājai (Rīgā Purvciemā ) katru mēnesi visiem dzīvokļu īpašniekiem liela summa par zemi papildus vēl jāmaksā. Tāpēc pirms dzīvokli pērkat prasiet pārdevējam uzrādīt visus rēķinus. ( N/p ; nekustamā īpašuma nodokli, zemes nodokli. )

Gribās patērēties, vai palīdzēt var ātrais kredīts? Kurš izdevīgāks?
Atcerējos dziesmu: Mammu es gribu, mammu es gribu.... Pieaugušam cilvēkam jādomā ar galvu. To "gribuli" iespundē čemodānā un izlaid uz mirkli algas dienā.

Cik ilgi Jums kalpojis veļas automāts?
Man Elektrolux kalpo no 2006.gada. Lietoju gan mašīnīti saudzējošus pulverus. Arī ledusskapim Elektrolux nekādas vainas. Radiem Elektolux mašinītei jau kādi gadi 15-it. Vēl kalpo bez neviena remonta.

Vai vakaros var mest ārā miskasti?
Māņticība. Padomāju, ka tieši vakarā man parasti sanāk gan grīdas mazgāt, gan gružus ārā nest. No rītiem nekad nav laika.

Nopirku dzivokli bet bijusie irnieki neiet ara...
Īrnieki var lietot dzīvokli arī tikai uz mutiskas vienošanās pamata, bez īres līguma. Ja dzīvoklī dzīvo māte ar mazgadīgu(iem) bērniem, tad dzīvokļa atbrīvošanas process, ar visu tiesu, vispār uz gadiem var ievilkties.

Nopirku dzivokli bet bijusie irnieki neiet ara...
Saprātīgi cilvēki nepērk ar īrniekiem apgrūtinātus dzīvokļus. Samaksā atkāpšanās naudu, tad varbūt aizies bez tiesvedības.

Labs retro velosipēda pumpis.
Kosrem: "Stārķis" mums bija iepriekšējais velosipēds. Labs bija. Ķengaragā pa nakti nozaga no balkona. :(

Kādu mobilo pirkt?
Jau 3 gadus pati lietoju Huawei Honor 8. Uzliku gan stiklam aizsargu un nēsāju to ādas grāmatmaciņā. Labs telefons, vēl joprojām nopērkams.

Labs retro velosipēda pumpis.
AivarsN: Tiešām bija, atradu. :)

Labs retro velosipēda pumpis.
AivarN: Nav vieta pumpim paredzēta. Man ir sena, salocāma Desna. Ak dies, Jurij1962: ja es zinātu kas ir nīpelis ... Noskatīju http://www.evelostore.lv/lv/1982-sks-pumpis-mountain-ranger-pro Tikai nesaprotu vai šī ir laba izvēle .

Mainot kanalizācijas stavvadus daudzstāvu mājās, maina caurules līdz podam, izlietnēm, vannai?
Manam dzīvoklim ( visai mājai) arī nupat apsaimniekotājs stāvvadus nomainīja. Tas notika par remontiem uzkrāto dzīvokļu īpašnieku maksāto/uzkrāto naudu. Nomainīja caurules uz vannu un tualeti. Jutos laimīga, ka podu noņēma un laimīgi to nesalaužot atlika atpakaļ. Tikai sienā caurums pašai jātaisa ciet. (Meklēju šim darbiņam meistaru.)

Īres līgums
Vienkāršāk līgumu katru gadu pārslēgt.

Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais krievijas aktieris ?
Laikam tagadējos krievu aktieros diez ko vairs neorientējos.

Dzīvokļu cenas
Daudzi brauc uz Rīgu strādāt, mācīties. Savs dzīvoklīts sanāk lētāk nekā lielās īres naudas maksāt saimniekiem. Daļa jauno projektu tiešām ir sūū...i, celti priekš ātras pārdošanas. P: Kolēģei apnika centrā gadiem maksāt lielu naudu par dzīvokļa īri. Ģimenē piedzima otrais bērns arī. Paņēma kredītā jauno projektu Baložos. Tikai ...pēc pāris gadiem telpām atklājās problēmas ar sēnīti.

Skaņas izolācija daudzstāvu mājā
Piestiķē pāris tūkstošus un nopērc dzīvoklīti ne kopmītnē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu