usinjsh

Virietis (54)
iepazīties ar usinjsh

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Malkas grozs
Vai kāds var ieteikt kur var nopirkt pītu malkas grozu. Man nevajag to pa izstādēm vazāt. Vajadzīgs vienkārši ērts, viegls malkas grozs. Izmeklējos te internetā, nekā prātīgu neatradu. Varbūt kādam...

Mūrīša apdare
Ir plīts uz kuras nekas netiek gatavots. Blakus plītij māla podiņu mūrītis bez glazūras. Ar ko tik tie vien nav krāsoti, bet jautājums nav par to. Vecā krāsa nokasīta. Ar ko man labāk izlīdzināt...

34 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mitrums mājās
Gan jau ka Zuziite astoņu gadu laikā būs tikusi galā ar šo problēmu :))

Elektriskais sildītājs.
Tā īsti jau nevar saprast dzīvokļa plānojumu. Jeb kas apkurināms ar elektrību sitīs pa kabatu. Pieņemsim ka kopējam komfortam izmantosi 1kw. Cik sapratu siltumizolācija tur nekāda. Mēnesī tas būs 720kw. Nevajag jau tur pirkt pārgudros sildītājus. Ja zini laiku kad tur uzturies, ieliec elektriskos taimerus kas spraužas rozetēs par 10eiro. Bet tā pat paies laiks kamēr tas auksto telpu atkal...

Nebraucama auto pārdošana
Svarīgi ir lai tas auto uz tevi vairs pēc pārdošanas neskaitītos. Mazums ko ar to auto darīs. Uztaisīs avāriju tu būsi vainīga. Gribi zvani tolmetam, atbrauks pakaļ, dabūsi kādus 60-70 eiro. Šrotā kādus 100. Skatoties kas par auto. Pārrakstīsi oficiāli, skaties kad pēdējo reizi transporta nodeva maksāta. Tā pat dabūsi maksāt par šo gadu un iepriekšējiem ja tas nav izdarīts. Ja atdosi šrotā vai...

Kur atrodas ātrumkārbas eļļas papildināšanas caurums (skrūve)
Vispār jau cilvēks te raksta par manuālo kārbu. Skaties kaut kur pusass līmenī. Šim modelim man liekas var būt vairāka tipa kārbas kur vienai no tām patiesi caur ventilāciju jāuzpilda eļļu. Ja nav ieliešanas skrūve priekšpusē (motora pusē) pusasij pa vidu, vai arī uz aizmugurējā vāka pusass līmenī.

Malkas grozs
Zinu, zinu ka esmu jau mazliet apnicis. Šāds varētu izskatīties ērts malkas grozs. https://russian.alibaba.com/product-detail/natural-wicker-firewood-baskets-quality-good-1924445377.h
tml?spm=a2700.8699010.normalList.61.47a823defdQlW9

Malkas grozs
Dēļ kā gan MG1 vajadzēja augšpusi sašaurināt. Dēļ šīs fīčas tas būs ļoti neērts nešanai. MG14. Vai kāds kas to pina padomāja par malkas nešanu? Ja neko prātīgāku neatradīšu, tad nāksies vien pirkt MG8. Īsti nepatīk, bet jāpaskatās kāds tas dzīvē izskatās. Izskatās ka ilgi tas nekalpos. Pie smaguma tajā, tas noteikti locīsies. Žēl ka te nevar uzzīmēt. Optimālākais variants grozam būtu- apakšā...

Malkas grozs
Piedod, bet tie grozi vairāk izskatās pēc sēņu groziem. MG 2.3.11.13.15.16 noteikti nav malkas grozi. MG1, 12 un 8 vēl varētu būt, tik to rokturu stiprinājumi man neiedveš ticību. Malkas grozs varētu būt kā MG1, tikai dēļ kā tur kvadrātveida forma. Daudz izturīgāks tas būtu ja uz augšu tas būtu ar sašaurinājumu. Roktura stiprinājumu varētu iepīt grozā.

Malkas grozs
pinumupasaule jau skatījos. Ja godīgi neviens tur pārāk neuzrunā. Ja nu vienīgi tas pa 45+pvn. Protams ka varu to nopirkt, tik kaut kā rokas neceļas. Tas tak vnk ir malkas grozs.

Malkas grozs
Cenu klubā patiesi lēts, bet uzticību gan tas neievieš. Izskatās ka pa mēnesi tas ilgāk nenokalpos. Būs jāpaskatās kāds dzīvē tas izskatās. Cik esmu staigājis pa Depo, nekad tādas lietas neesmu manījis. Pat iedomāties nevaru kurā veikala galā tas varētu būt.

Peugeot kabelis HRS?
Lai naktīs varētu mierīgi gulēt, prātīgi būtu apskatīt kur otrs gals šim kabelim pievienots.

Ko darīt lai nedūmotu plīts?
Jā, visas iepriekš minētais ir ok. Pamēģini vienkāršāk. Kamēr skurstenis nav iesilis, uztaisi caurvēju. Tas ir attaisi kādu logu, durvis.

Sprauslas neiet, nav jaudas.
Ja ar diviem kontaktiem tev tā sprausla, tad to noteikti vajag pierakstīt.

Sprauslas neiet, nav jaudas.
Brauc atpakaļ, slēdz pie kompja. Gan jau ka tur Denso sprausla ar četriem kontaktiem. Nez vai kur tādu lietotu labu atradīsi. Denso ir Denso- sprausla kura neremontējas.

Motoreļļa uz bruģa
Vari mēģināt ar brake cleaner, tad augstspiediena sūkni. Bet gan jau ka lētāk nomainīt to vietu. Varbūt bruģakmens ir ar vienādām pusēm. Apgriez otrādi:))

Nissan Almera Tino kvēlsveces
Tam aparātam ir atsevišķi kvēlsveču relejs. Ja nemaldos, tad varētu būt pie motora sienas kaut kur blakus bremžu vakumpastiprinātājam.

Kā viss notika?
Nez cik no šīs diskusijas cilvēkiem tic Darvina teorijai. Neesmu pārliecināts, bet man liekas ka patlaban to vēl skolās māca. Vai piramīdas uz visas pasaules tika būvētas lai faraonus apglabātu? Varbūt padiskutējam te par zemes gravitāciju:)) Visapkārt vieni meli gan mēdijos, vēsturē, gan televīzijā. Kas maksā, tas pasūta mūziku. Tas pats attiecas arī uz zinātni un visādiem pētījumiem. Katriem...

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
Un it sevišķi ja tas aparāts ir automāts, tad ļoti liela vajadzība pēc tās :)) Tad nu vēl Toyotai, Lexusam ir atsevišķi savi rokas bremžu loku mehānismi.

Vai VW Bora 1,6 benzīnnieks varētu derēt motors no kāda VW Golf ?
Kā jau te augstāk rakstīja bora un golfs jau tas pats vien būs. Ja atradīsi ko no Audi, kartera vāks noteikti būs jāmaina.

kvelsveces
Nav jau tā ka visām tām ir 12v un 24v. Teiksim BMW kaut kur no 2000. gada ir 5V kvēlsveces. VW no kāda 2007.g ir 4.4V. Visus te nenosaukšu. Bet faksts ka katram motoram rūpnīca izgatavotājs ir paredzējis savas kvēlsveces.

LED spuldzes pie izslēgtas elektrības mirgo; pie ieslēgtas - nedaudz ´´sīc´´
Ja baidījies ka tur kāds zirneklītis ielīdīs tai tukšā slēdža lampiņas caurumā, tad varēji jau nemaz to lampiņu neraut laukā, bet vnk atvienot kaut vienu vadu. Parasti tie ir vai nu pieskrūvēti, vai arī viegli izraujami.

nevar no ritiem pielaist
Ja būtu sprauslu problēma, nebūtu nekādu dzīvības pazīmju. Bet par cik pielec un noslāpst, visticamāk tas būs gaiss sistēmā.

LED spuldzes pie izslēgtas elektrības mirgo; pie ieslēgtas - nedaudz ´´sīc´´
Neesmu pārliecināts vai tas tas kondensators palīdzēs. Ja nu paildzinās mirgošanas laiku. Tam noteikti paralēli vajadzētu kādu pretestību. No kā gan tas slēdzis ar gaismiņu barojas. Tas to dara caur led lampiņu. Tā uzkrāj caur laisto enerģiju un nomirgo. Varianti varētu būt sekojoši. 1. nokniebt to gāzizlādes lampiņu no slēdža. 2. tā vietā ievietot tur led lampiņu kas jau uztaisīta uz 220v....

nevar no ritiem pielaist
Ja jau pirmais sitiens ir un pēc tam nekā, sāc tik meklēt kur gaisu degvielas sistēmā sasūc.

Toyota avensis 2008 zūd dzesēšanas šķidrums
Pēc aprakstītā maz ticams ka dzesēšanas šķidrums dēļ dzinēja galvas zūd. Tas var zust da jeb kur, jāskatās. Reizēm zili ar melniem dūmiem- atkal jāskatās kāpēc. Pašā būtībā jautājums uzdots tāds ka neviens konkrēti neko te neatbildēs.

Kāpēc VW Bora 1.6 benzīns nenoņem apgriezienus?
Drosele netīra. Tā nejūt gala slēdzi. Kaut kur ieplūdes kolektorā garām sūc gaisu. Neviens te bez diagnostikas nepateiks pareizo atbildi. Var tikai minēt.

Kam tad īsti pieder šī valsts?
Es personiski neredzu te nekādu attīstību. Tā ir smalka naudas izkrāpšana. Ja tā elektrība tiktu saražota par tirgus cenu, tad ok, tik uz priekšu. Kāpēc man kā ražotājam būtu jāmaksā par citu biznesu. Pie tam vēl dzirdēts ka OIK ko visi maksājam, aizplūst visādos ofšoros. Kur vispār garantija ka šie VĢ ko saražo. Paņem elektro enerģiju no kaimiņu sētas, pacel par pāris voltiem un stum pa dārgo...

Mehānisko kārbu atšķirības Renault Laguna
Domāju ka uzliksi bez problēmām. Reduktora pāris noteikti atšķirsies. Smagāk ies uz priekšu.

Kāpēc VW Bora 1.6 benzīns nenoņem apgriezienus?
Drosele netīra. Tā nejūt gala slēdzi. Kaut kur ieplūdes kolektorā garām sūc gaisu. Neviens te bez diagnostikas nepateiks pareizo atbildi. Var tikai minēt.

Vēja lokatori Zemgalē!!!!!! Kam pieder šī valsts?
Te jau laikam iet cepiens par to ka lielākā daļa OIK nauda pazūd ofšoros. Tā nepaliek Latvijā, kaut gan visi par to maksājam.

Kapec pa laikam pazud svecvados dzirkstele Chrysler Voyager
Jā, kloķvārpstas devējs varētu būt patiesi pie vainas. Ir bijuši tādi gadījumi.

Mazo akumulatoru (lādējamo bateriju) bīstamība?
Subjektam nekāds. AKB, gan tas var kaitēt. Labāk jau būtu ja to ūdeni pēc tam pārtikā nelietotu.

Mašīnu izslēdz. Iedarbināt var kad atdzisusi.
Jauks raksts. Tik kur lai 97.g Sharanu sadabū ar karburatoru? :)) Un kāda suņa pēc tur vēl kāds degvielas vārsts tur jāuzstāda, ja ir benzīna sūknis.

Mašīnu izslēdz. Iedarbināt var kad atdzisusi.
VW Sharan benzīns. Kas tas par dzinēju? Ceru ka pa šādu diagnostiku kā rakstīji, naudu tak nemaksāji. Skaties vai gaisu ieplūdes kolektorā kur nesūc garām. Negribi čakarēties, norauj motora temperatūras devēju, pielaid, spraud atpakaļ. Vajadzētu lekt kā vardei.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Man patika ka varēja nopirkt doktora desu zinādams kā tā garšos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu