usinjsh

Virietis (53)
iepazīties ar usinjsh

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Golf Plus automātiskā ātrumkārba
Nu nez vai pats ko izdarīsi. Var jau būt ka vienkārši līmenis par mazu. Kārbai uzsilstot tā izplešas un viss ok.

Par daudz eļļa motorā
Ok, eļļu ielēji daudz pa daudz, caur kartera ventilāciju sadzina ieplūdē. Pabrauksi un tā dūmošana pazudīs. Cik sapratu, tad līkumos iedegas eļļas līmeņa lampiņa. Vai neesi par daudz to nolējis?

gruti iedarbinat karstu dzineju toyota corolla dizelis 2.0 2005 gads
Gan jau ka kādai sprauslai atplūde būs par lielu. Tik bēda ka šiem dzinējiem tā vienkārši kolbas neuzliksi lai notestētu. Brauc kur pie datora lai sprauslu kompensāciju pēta.

Toyota RAV4 D4cat motors
Toyotas D4 dzinējiem visiem ir Denso sprauslas kuras praktiski neremontējas. D-CAT, tas ir saīsinājums Diesel-Clean Advanced Technology. Tad nu varētu teikt ka galvenā atšķirība tur ir kvēpu filtrā.

Elektrības patēriņš plītij
Vēl pievērs uzmanību tam vai tava elektroinstalācija spēs pavilkt tik jaudīgu aparātu. Ja gatavojies pirkt plīti ar 7.4kw maksimālo jaudu un tev mājā vai dzīvoklī ir tikai 1f, tad pie pilnas slodzes uz 1f būs apmēram 35A. Un kur vēl pārējie patērētāji. Nāksies pārvilkt visus vadus un no sadales tīkliem spec atļauju par pieslēgumu prasīt.

Tikko nopirkta mašīna defektīva - ko darīt?
Nu jāsaprot tak ka mašīna ir lietota. Tas nav jauns auto. Tad vajadzēja slēgt ar pārdevēju līgumu par garantijas remontu. Bet kurš tādu dos lietotai precei. Ko darīt? Pārdot un nopirkt ko lētāku un mazāku. Dēļ kā barot līzingu kompānijas. Tas ir diezgan normāli ka lietotam auto ir kāda kapeika jāiegrūž iekšā.

Visi BMW 3sērijas 2.0 dizeļi ir ar turbīnu?
Nu kā tad nav VW 2.0SDI laikam līdz pat 2010 gadam ražoja.

mAh
Tu labi zini ka tas verķis bija 300000mAh. 1A ir 1000 mA. 300Ah , ar to jau var pat dažus labus auto piekurbulēt :)) Nez vai šo akumulatoru bez ratiņiem varēsi panest.

Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna
Ja tev auto kaut kur ap 2000. gadu 1.6l ar vienu sadaleni, tad tur zobsiksnas mūžs ja nemaldos pirmo reizi pēc 90000 km, pēc tam iesaka ik pēc 30000 km pārbaudīt un pat mainīt. Ir tāda vājība ka benzīnmotoriem tādas nenopietnas siksnas salīdzinot pret dīzeli. Slinkums man meklēt infu, bet cik atceros kaut kā tā bija. Fakts ja tā pārtrūka dēļ ūdens sūkņa, tas noteikti netika mainīts. Ūdens sūkņa...

Ko bērt vietā, kur stāvēs auto?
Vari arī nekā tur apakšā nebērt, bet rēķinies ka katru pavasari dabūsi tās pa jaunu līmeņot un celt uz augšu.

Ko bērt vietā, kur stāvēs auto?
Ja nevēlies neko kapitālu tur taisīt, tad tik tiešām kā jau te rakstīja, noroc zāli, šķembas, granti un kaut vai šīs pa virsu. https://www.ss.com/msg/lv/construction/materials/brick-stone/cube/bmkibc.html<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu