usinjsh

Virietis (53)
iepazīties ar usinjsh

52 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Passat b5 1.8 20V ADR
Ja tā ir tā vaina, tad skatos ka aliexpresā var pa lēto dabūt. Cik ilgi tas kalpos, pēc tam padalīsies ar mums. Kaut gan te pat jau arī gan jau tev kādu Ķīnieti pa 170-180 eirām uzliks. Vari pati iesist šos ciparus un pameklēt. 058 109 088B vai arī 058 109 088E skatoties kāds gads tavam auto. Bet neesmu ne redzējis ne dzirdējis tavu auto. Tas tik minējums ka tas varētu būt pie vainas.

Passat b5 1.8 20V ADR
Šim modelim ir tāda īpatnība ka spriegotājs izpilda arī Vanosa funkciju. Tas mēdz nodilt, samalties putekļos. Tas nosēžas kartera apakšā un aiziet priekšā eļļas sūkņa sietam. Te arī zūd spiediens. Ko darīt? Ņemt atkal nost karteri tīrīt eļļas sūkņa sietu un karteri. Interesanti ka pašus spriegotājus šim modelim nopirkt nevar, tik kopā ar visu Vanosu kurš ir diezgan dārgs. Šad tad izdevīgāk ir...

kvēlsveču lampa panelī
Ceru ka te iet runa par auto. Ja pat pa auto, tad kādu auto? Viens no iemesliem varētu būt kā Lapsa_13 raksta.

Kada transmisijas eļļa jalieto volvo v 40?
Tak jautājums ir kāda transmisijas eļļa jālieto Volvo V40 Kāds te sakars ar motora eļļu un V50.

Kada transmisijas eļļa jalieto volvo v 40?
Tak puisis jautā Kāds te sakars ar motora eļļu un V50.

Kad brauc tad aukstam motoram kaut kas klaudz
Aizdzen pie kāda speciālista. Tie var būt kompensatori. Bet tik pat labi tā var būt kāda sprausla kas pa ātri taisās vaļā. Vismazāk ticams ka tās būs šāles. Tad jau drīzāk virzuļa pirksts. Bet te jau var tikai minēt. Troksni studijā:)

Kada transmisijas eļļa jalieto volvo v 40?
Kura gada V40? Automāta kārba, manuālā?

Kādu veļas mašīnu iegādāties ?
Ak jā par auto kas 1992. gada vēl tagad pa ceļiem ripo uz nebēdu naudu neieguldot. MB, Audi. Laikam arī viss :)) Pārējie laikam ātrāk saprata ka nevajag tādu auto uzbūvēt kas dzīvo ilgāk par 300 000km:))

Kādu veļas mašīnu iegādāties ?
Līdz kādam 1994.g. auto industrija taisīja auto lai tas kalpotu vismaz 1000 000km. Tad saprata ka ir vāks, bankrots. Kam vajadzīgs auto kas iet kaut vai 500 000km. Tad nu tev ir viela pārdomām. Nopirkt auto 2012g. kas iet apmēram ar lieliem remontiem 300 000km, vai uzlikt kluci izsmējējiem ka nevari iegādāties jaunu auto un nopirkt auto ar 400 000km teiksim 1992. gada.

Ledusskapim Snaige nedarbojas apgaismojums atverot durvis.
Kaut kā neticās ka kāds tur herkona relejus bāzīs iekšā tādam aparātam. Meklē vien uzmanīgāk slēdzi. Vai ar pašu patronu lampiņai viss kārtībā?

stūres pastiprinātājs reizēm atslēdzas
Tur man liekas ka bija elektro hidrauliskais stūres pastiprinātājs kas diezgan zemu atrodas. Varbūt vadi kur sapuvuši, varbūt kas ar pašu motoru, to vadību. Jāsāk būs ar diagnostiku lai saprastu uz kuru pusi rakt. Šķidrums tak ceru ka tur ir? Vai esi pārliecināts ka tas ir pastiprinātāja sūknis, ka tā nav pati reika? Vai ar ģeneratoru viss ir ok?

Teorijas par mūsu Zemi.
Esmu lasījis par šo teoriju plakanā zeme. Man uzreiz uzdevās jautājums kuru te jau Fargo pieminēja - ja zeme patiesi plakana, kāpēc mums ir nakts? Teiksiet saule tālu. Tad vienalga vajadzētu naktī krēslai būt.

Vakuuma problēmas?
Vakuuma sūknim patstāvīgi ir jāstrādā. Meklē noplūdi.

Volvo XC 70 Pilnpiedziņas remonts. Kur , par cik utt.....??????
Vispār jau šim modelim ir haldex tipa aizmugurējais tilts kas kā pilnpiedziņa nostrādā pie izbuksēšanas. Būtu pat ļoti loģiski ka kardānu var pagriezt. 80% gadījumu ir problēma ar haldex (DEM) bloku. Soola ja tev tas aparāts ir līdz 07 gadam, nav fakts ka derēs, bet varu pa lēto izlīdzēt ar tādu.

BITE vs TELE2 vs LMT - kas labāks, plusi, mīnusi?
Dari kā to darīja Solvtas. Tas patiešām strādā :)

Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D, iedegas motoriņš, TRC un VSC
Ei, ei, autoelektriķi un motoristi Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D ir dīzelis :)) Nez vai pie sprauslām redzēs kādu dzirksteli. Un vēl pie tam tās ir zem vārstu vāka :)))

Volvo XC 70 Pilnpiedziņas remonts. Kur , par cik utt.....??????
Interesants jautājums kur un par cik? Un kura gada? Un kas notika? Pat haldex vadības bloks cenā pēc gada var atšķirties.

MB ML270 NO RITA NEVAR PIELAIST
Ak jā, vai uz svecēm reāli padodas spriegums?

MB ML270 NO RITA NEVAR PIELAIST
Cik zinu tad 2.7D tā arī nenopelnīja elektrisko degvielas sūkni, bet varu kļūdīties. Ja priekšā redzi augstspiediena sūkni un virs tā mazāku zemspiediena degvielas sūkni, tad tev nav bākas elektriskais sūknis. Trubiņām ar tad jābūt plastikāta. Skaties burbuļus tajās. Gan jau kur gaisu garām sūc. Parasti blīvītes tām trubiņām paliek cietas, jāmaina. Vai degvielas sūknis nesulojās dzinējam...

Vai ir alternatīva tv virszemes dekoderiem
Gan jau to CAM moduli ko iebāzt savā TV vari kur ss.com nopirkt. Bet no otras puses- dēļ kā tev TV. Tā pat tur neko prātīgu nerāda. Ja nu vienīgais katru dienu zombē tavu galvu. Ir tak internets. Lasi ko gribi, skaties ko gribi. Es personiski savu kasti ieslēdzu tikai no rīta ēdot brokastis nu tā troksnim lai vieglāk pamosties.

Volvo xc90 rokasgrāmata
volvo xc90 manual на русском

Volvo xc90 rokasgrāmata
Tak ieej yandex.ru un iesit

Auksts motors piestartējot klaudz Subaru Forester
Šausmas, šausmas. Tik daudz Foresteru un dzinēju ar. Ej nu tu uzmini kurš īstais.

Kā pārbaudīt automātisko kārbu?
Nu automāti jau parasti ilgāk par meh. kārbas sajūgu ar spararatu kalpo. Kas tur spararats 450 eir. Sajūga komplekts 160-180. 60-100 sajūga izspiedēja gultnis. Un nieka 9h apmēram +- 270 eiro darbs lai visu šo nomainītu. Šiem aparātiem ir tāda specifika ka tilts jāņem nost lai kārbu noņemtu. Viss kopā aptuveni 830 eiro. Tad kur te ekonomika to kloķi visu laiku raustot?

Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D, iedegas motoriņš, TRC un VSC
Kāds tur mitrums? Tas tak ir auto nevis portatīvais dators. Piecas reizes izlasīju šos teikumus, tā arī nekā nesapratu. Tas ir tu brauc lēnāk, bet spidometrs rāda ātrāk? Vai arī no 120km/h, nometot gāzi uzsitās kļūda? Ieslēdzot pirmajā ātrumā tas pats uzņem 3000 apgriezienus? "Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau apgriezieni 3 pāri. Ar piekto vispār rāda jau ka braucu uz 120 lai gan minimāli pedāli...

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Ka tik tur nebija tā ka gultņi un to sēžas šim aparātam iznēsājas. Nekā iepriecinoša tur nav. Ja ir vēlme, varu tev nosūtīt tel nr. labam meh. kārbu meisteram. Bet gan jau beigu beigās citu kārbu nopirksi.

Nisan x trail auksts pielec un noslāpst
Nav tavam dzinējam tāda iesilšanas regulatora. Tā nevar būt ka kompis neko nerāda. Ja tur nav kļūdu, tas nenozīmē ka viss ir ok. Atrodi kādu kas tajos ciparos ko saprot.

stures pastiprinatajs mini cooper
Nezinu cooperu. No rakstītā saprotu ka tam ir elektro hidrauliskais SP sūknis. Diagnostikas kodus studijā. Gan jau ka pats sūknis būs pie vainas. Kaut kur ūdens platē būs ticis. Vai ar ģeneratoru tev viss ok?

Kas noraksta auto?
Ja tur ir ko vēl pārdot autokapsētai, tie arī to izdarīs paši. Vari atdot tolmetam, tie arī to izdarīs. Vari pati CSDD norakstīt. Tik tie prasīs kur auto. Kādu cedeli no metāllūžņiem būs vajadzīga ka esi to nodevusi. Kāds var mani palabot, bet man liekas ja auto 5 gadus nav piedalījies ceļu satiksmē, tad var arī bez izziņas no metāllūžņiem to norakstīt.

Problēms ar kārbu
It sevišķi sinhronizators vajadzīgs aizmugurējā ātruma zobratam :)) Teiksim ja esi ieskrējies ar 30km/h uz priekšu lai bez trokšņa un nebojātu aizmugurējā ātruma sazobi varētu ielikt atpakaļgaitā. Ja nu kādreiz tomēr noder.:)) Vajadzētu ieteikt kādam auto ražotājam tādu racionālu priekšlikumu lai uzliek tam sinhronizatoru un muftu.

Problēms ar kārbu
Pilskungs, vai vari pastāstīt kādiem nolūkiem atpakaļgaitas zobratam ir vajadzīgs sinhronizators? Kādu gan funkciju tas pildīs?

Ja veļas mašīna nesilda ūdeni, ko darīt?
99% tas ir sildelements. Nomainīt to ir vieglāk par vieglu. Sildelementu vari iegādāties kaut vai lemona.lv. Visvienkāršākais jau izņem to, paskaties uz tā nr, pēc tā arī zināsi ko pirkt. Kā to izdarīt? Ja frontālā ielāde, tad noskrūvē aizmugurējo vāku, apakšā redzēsi to tenu. Vari ar testeri pamērīt tam pretestību. Ja beigts, tad vadus nost. Atskrūvē skrūvi. Ar āmura kātu vai ko citu iemauc pa...

Problēms ar kārbu
Ja tā ir problēma ar sajūgu, atpakaļgaitai vajadzētu slēgties iekšā ar klikšķi, jo atpakaļgaitai nav sinhronizātoru. Ja problēmas ar ātrumu pārslēgšanas mehānisma trosēm, buksēm kuras ir jau labi izstrādājušās pēc 300 000 un pāri tūkstošiem. To var pārbaudīt sekojoši: Ieliekot jebkurā ātrumā ātruma pārslēdzēja rokturim jābūt praktiski bez brīvgaitas jebkurā virzienā.

Samsung galaxy J5, kā pie telefona kontakta (piem. Oskars) pievienot melodiju?
Skatoties kāda tev android versija, skaties apakšā jābūt ikonai vairāk. Tur arī būs zvana melodija.

zobsiksnas maina?
Te nu gan ir jautājums ja tā nākusi no ārzemēm un esi nesen auto nopircis, gan jau tur uz spidometra būs rādījums 150 000- 180 000 nu kā jau visiem. Te nu pats domā ko darīt. Tas ka to verķi griež ir tikai normāli. Visi griež gan tur gan pa ceļam, gan te.

zobsiksnas maina?
Līdz 2009.gadam 180 000km No 2010 gada 210 000km.

Eļļas noplūde
Pati tak nesataisīsi. Ja no motora apakšas eļļa netek un no klusinātāja nāk zili dūmi, tad turbīna varēja noklāties. Tai ass arī mēdz plīst ar labu troksni.

Ko domājat par krievu diskvalifikāciju no olimpiskajām spēlēm?
Trīs gadus taisīja urīna analīzes un beidzot re, izdevās. Manu prāt tas ir smieklīgi. Vienkārši ir kāda cilvēku grupa kurai pa visu varu vajag to saukto demokrātiju kur iespraust, ja ir vērts kur iespraust. Kā teikt, nekā personiska, tikai bizness.

Mazda Premacy motors aizgaja raznosa
Tā ir ka rakstu un nelasu. :)) Gribēju rakstīt ceļā nedoties un labāk nemaz nelaid klāt kamēr neesi atvienojis ieplūdes kolektora pievadu. Apskaties vai dzinējā vēl ir eļļas līmenis. Tad var arī darīt visas pārējās procedūras lai saprastu kas un kā.

Mazda Premacy motors aizgaja raznosa
Pirmkārt jau vajadzētu saprast kāpēc tas notika. Gan jau ka tas ir 2.0D turbo dzinējs. Gan jau ka noklājās turbīna un tā sāka eļļu dzīt ieplūdes sistēmā. Ja nesalabosi cēloni, pie silta dzinēja un lielākas jaudas, tas atkal darīs to pašu. Balti dūmi var būt no tā ka eļļa izpūtējā nesadeg. Es jau neieteiktu ar to dzinēju kur ceļā doties ja negribi lielākas nepatikšanas. Atvieno pievadu no...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu