usinjsh

Virietis (53)
iepazīties ar usinjsh

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Volvo xc90 rokasgrāmata
volvo xc90 manual на русском

Volvo xc90 rokasgrāmata
Tak ieej yandex.ru un iesit

Auksts motors piestartējot klaudz Subaru Forester
Šausmas, šausmas. Tik daudz Foresteru un dzinēju ar. Ej nu tu uzmini kurš īstais.

Kā pārbaudīt automātisko kārbu?
Nu automāti jau parasti ilgāk par meh. kārbas sajūgu ar spararatu kalpo. Kas tur spararats 450 eir. Sajūga komplekts 160-180. 60-100 sajūga izspiedēja gultnis. Un nieka 9h apmēram +- 270 eiro darbs lai visu šo nomainītu. Šiem aparātiem ir tāda specifika ka tilts jāņem nost lai kārbu noņemtu. Viss kopā aptuveni 830 eiro. Tad kur te ekonomika to kloķi visu laiku raustot?

Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D, iedegas motoriņš, TRC un VSC
Kāds tur mitrums? Tas tak ir auto nevis portatīvais dators. Piecas reizes izlasīju šos teikumus, tā arī nekā nesapratu. Tas ir tu brauc lēnāk, bet spidometrs rāda ātrāk? Vai arī no 120km/h, nometot gāzi uzsitās kļūda? Ieslēdzot pirmajā ātrumā tas pats uzņem 3000 apgriezienus? "Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau apgriezieni 3 pāri. Ar piekto vispār rāda jau ka braucu uz 120 lai gan minimāli pedāli...

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Ka tik tur nebija tā ka gultņi un to sēžas šim aparātam iznēsājas. Nekā iepriecinoša tur nav. Ja ir vēlme, varu tev nosūtīt tel nr. labam meh. kārbu meisteram. Bet gan jau beigu beigās citu kārbu nopirksi.

Nisan x trail auksts pielec un noslāpst
Nav tavam dzinējam tāda iesilšanas regulatora. Tā nevar būt ka kompis neko nerāda. Ja tur nav kļūdu, tas nenozīmē ka viss ir ok. Atrodi kādu kas tajos ciparos ko saprot.

stures pastiprinatajs mini cooper
Nezinu cooperu. No rakstītā saprotu ka tam ir elektro hidrauliskais SP sūknis. Diagnostikas kodus studijā. Gan jau ka pats sūknis būs pie vainas. Kaut kur ūdens platē būs ticis. Vai ar ģeneratoru tev viss ok?

Kas noraksta auto?
Ja tur ir ko vēl pārdot autokapsētai, tie arī to izdarīs paši. Vari atdot tolmetam, tie arī to izdarīs. Vari pati CSDD norakstīt. Tik tie prasīs kur auto. Kādu cedeli no metāllūžņiem būs vajadzīga ka esi to nodevusi. Kāds var mani palabot, bet man liekas ja auto 5 gadus nav piedalījies ceļu satiksmē, tad var arī bez izziņas no metāllūžņiem to norakstīt.

Problēms ar kārbu
It sevišķi sinhronizators vajadzīgs aizmugurējā ātruma zobratam :)) Teiksim ja esi ieskrējies ar 30km/h uz priekšu lai bez trokšņa un nebojātu aizmugurējā ātruma sazobi varētu ielikt atpakaļgaitā. Ja nu kādreiz tomēr noder.:)) Vajadzētu ieteikt kādam auto ražotājam tādu racionālu priekšlikumu lai uzliek tam sinhronizatoru un muftu.

Problēms ar kārbu
Pilskungs, vai vari pastāstīt kādiem nolūkiem atpakaļgaitas zobratam ir vajadzīgs sinhronizators? Kādu gan funkciju tas pildīs?

Ja veļas mašīna nesilda ūdeni, ko darīt?
99% tas ir sildelements. Nomainīt to ir vieglāk par vieglu. Sildelementu vari iegādāties kaut vai lemona.lv. Visvienkāršākais jau izņem to, paskaties uz tā nr, pēc tā arī zināsi ko pirkt. Kā to izdarīt? Ja frontālā ielāde, tad noskrūvē aizmugurējo vāku, apakšā redzēsi to tenu. Vari ar testeri pamērīt tam pretestību. Ja beigts, tad vadus nost. Atskrūvē skrūvi. Ar āmura kātu vai ko citu iemauc pa...

Problēms ar kārbu
Ja tā ir problēma ar sajūgu, atpakaļgaitai vajadzētu slēgties iekšā ar klikšķi, jo atpakaļgaitai nav sinhronizātoru. Ja problēmas ar ātrumu pārslēgšanas mehānisma trosēm, buksēm kuras ir jau labi izstrādājušās pēc 300 000 un pāri tūkstošiem. To var pārbaudīt sekojoši: Ieliekot jebkurā ātrumā ātruma pārslēdzēja rokturim jābūt praktiski bez brīvgaitas jebkurā virzienā.

Samsung galaxy J5, kā pie telefona kontakta (piem. Oskars) pievienot melodiju?
Skatoties kāda tev android versija, skaties apakšā jābūt ikonai vairāk. Tur arī būs zvana melodija.

zobsiksnas maina?
Te nu gan ir jautājums ja tā nākusi no ārzemēm un esi nesen auto nopircis, gan jau tur uz spidometra būs rādījums 150 000- 180 000 nu kā jau visiem. Te nu pats domā ko darīt. Tas ka to verķi griež ir tikai normāli. Visi griež gan tur gan pa ceļam, gan te.

zobsiksnas maina?
Līdz 2009.gadam 180 000km No 2010 gada 210 000km.

Eļļas noplūde
Pati tak nesataisīsi. Ja no motora apakšas eļļa netek un no klusinātāja nāk zili dūmi, tad turbīna varēja noklāties. Tai ass arī mēdz plīst ar labu troksni.

Ko domājat par krievu diskvalifikāciju no olimpiskajām spēlēm?
Trīs gadus taisīja urīna analīzes un beidzot re, izdevās. Manu prāt tas ir smieklīgi. Vienkārši ir kāda cilvēku grupa kurai pa visu varu vajag to saukto demokrātiju kur iespraust, ja ir vērts kur iespraust. Kā teikt, nekā personiska, tikai bizness.

Mazda Premacy motors aizgaja raznosa
Tā ir ka rakstu un nelasu. :)) Gribēju rakstīt ceļā nedoties un labāk nemaz nelaid klāt kamēr neesi atvienojis ieplūdes kolektora pievadu. Apskaties vai dzinējā vēl ir eļļas līmenis. Tad var arī darīt visas pārējās procedūras lai saprastu kas un kā.

Mazda Premacy motors aizgaja raznosa
Pirmkārt jau vajadzētu saprast kāpēc tas notika. Gan jau ka tas ir 2.0D turbo dzinējs. Gan jau ka noklājās turbīna un tā sāka eļļu dzīt ieplūdes sistēmā. Ja nesalabosi cēloni, pie silta dzinēja un lielākas jaudas, tas atkal darīs to pašu. Balti dūmi var būt no tā ka eļļa izpūtējā nesadeg. Es jau neieteiktu ar to dzinēju kur ceļā doties ja negribi lielākas nepatikšanas. Atvieno pievadu no...

Sprauslu restaurācija
Kas par auto? Kādas firmas sprauslas. Ne visas sprauslas ir remontējamas.

Iedegās pretbuksēšana - neiet auto
Gan jau ka kāda problēma būs ar dzinēju. Ja tas būtu kas saistībā ar ABS, tad tā lampiņa arī degtu. Nav tā ka pretbuksēšana tikai nedod auto buksēt. Tā arī pati iztaisno auto ja tas saslīd. Un ne tikai ar bremzēm, bet arī ar motora jaudu. Tā jūt ka ar dzinēju kaut kas nav kārtībā un pati izslēdzas.

Ford Focus siltums zūd
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā.

Pec riepu montažas iedegas spiediena kontroles bridinajums, ko darit?
Pilnīgi piekrītu kruumaajam. Gan jau tur tā vaina būs. Bet nu protams kas par auto. Ir vai nav tam diskos sensori. Ja tur tā vaina, lai maina riepas vietām, moš trāpīs:)) Laikam tik 16 varianti var būt:))

Problēmas ar auto pielaišanu
Ir divas dažādas lietas. Tukšs aķis vai nelec. Cik no autora rakstītā sapratu, tad pēc 24h AKB paliek tukša. Tad ir tikai viens variants. Kaut kāds patērētājs to visu noēd. Gan jau tas cilvēks kas mērīja to noplūdi vienkārši negribēja čakarēties. Tas nav pus stundas darbs. Bet vēl tik jautājums vai tik tiešām tas ir izlādējies?

Gāzes degļi ar speciālu gāzu maisījumu "Latvija var"
Kādreiz krautā ko līdzīgu šim redzēju. Bet kādiem mērķiem tev tas vajadzīgs? Griest metālu būs padārgi ar šo. https://www.ss.com/msg/lv/construction/tools-and-technics/tool-machines-machinery-equipment/weldings
-gas/bbeneo.html

Mitsubishi 3000GT
Mitsubishi varētu ieņemt otro vietu rūsēšanā aiz Mazdas. Tad nu padomā pats kas tur ar šo modeli var būt.

Mūsu ziemai, kādas riepas labāk ar radzēm vai bez?
Uzraksti savu riepu izmēru un gaidi te piedāvājumus. Praktiski man nepatīk riepas ar radzēm, bet tā protams gaumes lieta atkarībā kur dzīvo, kā lieto savu auto.

Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic?
Teorētiski jā. Bet praktiski? :)) Lai kontrolētu sveču darbību tur būs vai nu uz katru skvēlsveci no bloka vads vai arī uz divām viens. Atkarībā no modifikācijas. Pirmajā gadījumā vajadzēs 4 pretestības ar 1.1omiem un vismaz 50-60W jaudu. Vai tas buss tev sen? Vai nevar būt ka tur vnk ne tāds kvēlsveču bloks uzlikts?

Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic?
Bet vispār jau labāk pirms tam salīdzini vai der pēc izmēriem. Tās manis piedāvātās sveces vairāk ir takā 2.5 dīzeļiem paredzētas. Būs vien kvēlsveču bloks jāmaina. Skatos ka tie arī ir dažādi atkarībā no modifikācijām.

Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic?
Liec Denso kvēlsveci det nr. DG-126 Beru GN026 NGK D-POWER NR66 91766 Tās ir ar 11V nominālo spriegumu. Ja liksi Bosh 0 250 603 001, tai ir 7V nominālais spriegums.

volvo V50 degvielas sistēma
V50 jau jābūt bākā degvielas sūknim. Tad jau sanāk ka pašā bākā kāda problēma.

Golf Plus automātiskā ātrumkārba
Nu nez vai pats ko izdarīsi. Var jau būt ka vienkārši līmenis par mazu. Kārbai uzsilstot tā izplešas un viss ok.

Par daudz eļļa motorā
Ok, eļļu ielēji daudz pa daudz, caur kartera ventilāciju sadzina ieplūdē. Pabrauksi un tā dūmošana pazudīs. Cik sapratu, tad līkumos iedegas eļļas līmeņa lampiņa. Vai neesi par daudz to nolējis?

gruti iedarbinat karstu dzineju toyota corolla dizelis 2.0 2005 gads
Gan jau ka kādai sprauslai atplūde būs par lielu. Tik bēda ka šiem dzinējiem tā vienkārši kolbas neuzliksi lai notestētu. Brauc kur pie datora lai sprauslu kompensāciju pēta.

Toyota RAV4 D4cat motors
Toyotas D4 dzinējiem visiem ir Denso sprauslas kuras praktiski neremontējas. D-CAT, tas ir saīsinājums Diesel-Clean Advanced Technology. Tad nu varētu teikt ka galvenā atšķirība tur ir kvēpu filtrā.

Elektrības patēriņš plītij
Vēl pievērs uzmanību tam vai tava elektroinstalācija spēs pavilkt tik jaudīgu aparātu. Ja gatavojies pirkt plīti ar 7.4kw maksimālo jaudu un tev mājā vai dzīvoklī ir tikai 1f, tad pie pilnas slodzes uz 1f būs apmēram 35A. Un kur vēl pārējie patērētāji. Nāksies pārvilkt visus vadus un no sadales tīkliem spec atļauju par pieslēgumu prasīt.

Tikko nopirkta mašīna defektīva - ko darīt?
Nu jāsaprot tak ka mašīna ir lietota. Tas nav jauns auto. Tad vajadzēja slēgt ar pārdevēju līgumu par garantijas remontu. Bet kurš tādu dos lietotai precei. Ko darīt? Pārdot un nopirkt ko lētāku un mazāku. Dēļ kā barot līzingu kompānijas. Tas ir diezgan normāli ka lietotam auto ir kāda kapeika jāiegrūž iekšā.

Visi BMW 3sērijas 2.0 dizeļi ir ar turbīnu?
Nu kā tad nav VW 2.0SDI laikam līdz pat 2010 gadam ražoja.

mAh
Tu labi zini ka tas verķis bija 300000mAh. 1A ir 1000 mA. 300Ah , ar to jau var pat dažus labus auto piekurbulēt :)) Nez vai šo akumulatoru bez ratiņiem varēsi panest.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu